>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
S 7

smyku1910

Użytkownik
nie wiecie może, czy jeśli mecz odbywa się do 25 frejmów, to sesje są nadal po 9 frejmów, czy relatywnie więcej? bo gdy było to do 19 frejmów sesja była po 9, teraz także po 9?
 
K 0

korona191

Użytkownik
wszyscy twierdzą, że pierwsze 2 sesje są po 8 frejmów a druga sesja Ebdon - King zakończyła się 9:6 dla tego pierwszego. O co w końcu chodzi z tymi sesjami?
 
O 0

opciu

Użytkownik
wszyscy twierdzą, że pierwsze 2 sesje są po 8 frejmów a druga sesja Ebdon - King zakończyła się 9:6 dla tego pierwszego. O co w końcu chodzi z tymi sesjami?

zapewne dlatego że grali długo i musili zwolnić stół nastepnym parom.
 
aarek21 0

aarek21

Użytkownik
Witam, kiedy jest druga część pojedynku Murphy - Carter. Jeśli ktoś zna stronkę gdzie są rozpisane wszystkie godziny meczów to proszę o podanie linka.
Z góry dzięki :-D.
 
lovetobet 0

lovetobet

Użytkownik
czy Murphy da rade to wygrać ??

Musi wygrać bo mam go na kuponie, jak i nie jeden z forumowiczów :jezora: licze na to iż Carter miał poprostu lepszy dzień, a jutro wszystko potoczy się tak jak powinno i w sesji 2 Murphy odrobi straty. 4 frame&#39;y to nie tak dużo przy grze do 13 wygranych :spokodfhgfh:
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Cześć wam

jakie macie wrażenia po meczu Murphy - Carter ??
czy Murphy da rade to wygrać ??

Ja mam takie wrażenie że Murphy pomyslał sobie(zresztą pewnie jak my wszyscy ???? ) że pójdzie szybko gładko i przyjemnie,a tu ZONK.Wg.mnie po prostu cartera zlekceważył,ale dzisiaj pokaże swoją klase i wygra-bo najlepszych poznaje sie po tym jak kończą a nie jak zaczynają.:-D

Zresztą musi mi wejść bo tylko jego mi brakuje do wygrania mojego głównego kuponu ????
 
K 54

korn85

Użytkownik
oj ludzie ludzie... musisz sobie dodac godzine do ich czasu.. u nas o 11 sie zacznie. Niestety na Euro puszczaja koncowke Higginsa i tylko od czasu do czasu pokaza Murphyego. O godz 20:30 bodajze jest juz 3 sesja meczu Murphyego i nie maja innego wyjscia jak ja puscic wiec dzisiaj spokojnie zobaczycie dokonczenie meczu.

Co do Maguire to ludzie przeciez to najwiekszy pewniak tej rundy. Robertson zawsze gra kiepsko z silniejszymi rywalami wiec tutaj bedzie wynik w okolicach 13:7 . To co robil Maguire w pierwszym meczu pokazuje ze jest to faworyt numer 1 tych MŚ. Wcale sie nie zdziwie jak wbije maxa w ktoryms z meczow.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
oj nie, nie dziś. Trudno mi uwierzyć, że Murphy wygrał z Carterem. Przegrał właśnie kolejnego frama i jest 2-7, no ale nie ma rzeczy nie możliwych.. Kurde a taki fajny kuponik z ako 5 i tylko Shaun musi wejść..
W@llace: tak gra się do 13 wygranych framów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom