>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy z AT1 można spodziewać się transmisji na becie?
http://livescores.worldsnookerdata.com/TournamentPlayersList/Tournament/13749
Bo jeśli ta lista startowa jest prawidłowa, to szykuje się naprawdę niezły turniej. Tyle, że z tego co pamiętam, to z AT nigdy transmisji nie było...
Wiele bym sobie nie obiecywał. Wątpię, żeby była w ogóle oferta na Asian Tour, nie mówiąc o transmisji, chyba, że na jakiejś chińskiej stronce. Generalnie to nawet z livescorem tam był spory problem. Miedzy innymi dlatego w tamtym sezonie buki olały ten cykl, jakies sporadyczne tylko kursy były chyba na jeden z turniejów (chyba nawet w bet365) i to wszystko. Ale może buki mile rozczarują.
 
F 17

fcdk

Użytkownik
Dzięki. Mam nadzieję, że w tym roku będzie z tym lepiej, a przynajmniej na ten jeden turniej, bo obsada niewiele różni się od tej w ET można by powiedzieć.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie jestem jakimś wielkim kibicem snookera, ale od czasu do czasu oglądam. Zastanawiam się co się dzieje z Trumpem? Pamiętam, że kiedyś byłem zafascynowany jego grą, to co on czasami wbijał, to było niesamowite. Co jest powodem jego słabej od jakiegoś czasu gry? Czy w tym sezonie ma według was szanse coś większego wygrać, np. Mistrzostwa Świata?
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Nie jestem jakimś wielkim kibicem snookera, ale od czasu do czasu oglądam. Zastanawiam się co się dzieje z Trumpem? Pamiętam, że kiedyś byłem zafascynowany jego grą, to co on czasami wbijał, to było niesamowite. Co jest powodem jego słabej od jakiegoś czasu gry? Czy w tym sezonie ma według was szanse coś większego wygrać, np. Mistrzostwa Świata?
Nie za wcześnie na takie pytania?
Przecież to dopiero początek nowego sezonu. Może rzeczywiście nie gra ostatnio olśniewająco, ale jedna gruba porażka o niczym nie świadczy.
 
moriarty80 4

moriarty80

Użytkownik
Trump zaczyna mi przypominać berdycha..niby dobrze gra ale brakuje tej kropki nad i żądzy krwi żelaznej psychiki nie jestem jakimś znawcą chociaż jaram się snookerem ale trump jak mu nie idzie przypomina zagubione dziecko we mgle...
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Jaki bukmacher proponuje najwięcej opcji w meczach snookera do wyboru? Bo na bet365 bieda, tylko 1/2 albo wynik konkretny...
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jaki bukmacher proponuje najwięcej opcji w meczach snookera do wyboru? Bo na bet365 bieda, tylko 1/2 albo wynik konkretny...
Zależy od turnieju, zwykle im większy tym oferta bogatsza i większości buków. A największą zwykle mają Marathon, Betcity (prawie zawsze handicapy i overy), czasem william hill albo unibet zaskoczy. No i bet365 nawet teraz ma szerszą ofertę, ale tylko dla meczy które są transmitowane. Dobre i to.
 
esend 218

esend

Użytkownik
No i kolejny turniej za nami. Patrzylem na kalendarz na worldsnooker i nastepne zmagania dopiero na poczatku sierpnia - Et1 w Rydze. W tamtym roku w sierpniu bylo juz bodaj Et3 Bluebell, teraz bardzo dluga przerwa. Pytanie do kolegow, szczegolnie do psotnica, mozliwe ze wrzuca w ta luke jakie kwalifikacje, czy mozna udac siena zasluzone wakacje od snookera i bukmacherki ??
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No i kolejny turniej za nami. Patrzylem na kalendarz na worldsnooker i nastepne zmagania dopiero na poczatku sierpnia - Et1 w Rydze. W tamtym roku w sierpniu bylo juz bodaj Et3 Bluebell, teraz bardzo dluga przerwa. Pytanie do kolegow, szczegolnie do psotnica, mozliwe ze wrzuca w ta luke jakie kwalifikacje, czy mozna udac siena zasluzone wakacje od snookera i bukmacherki ??
Czy zasłużony to nie wiem, ale chyba będzie można chwilę odpocząć od snookera, przynajmniej w lipcu. Pod linkiem masz planowany kalendarz całego sezonu i w lipcu pusto i już raczej się to nie zmieni.
http://www.worldsnooker.com/page/Tournaments/FullCalendar
 
esend 218

esend

Użytkownik
Rano o tym czytalem, ciekawa inicjatywa, jestem zdania ze gdyby byli powazni sponsorzy umozliwiajacy zawodnikom spokojny trening to mielibysmy kilku polakow w tourze (Filipiak, Zielinski, Baranowski etc) ;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Czy istnieje jakaś strona, na której znajdę informację, na jakim stole będą grali w danej sesji snookerzyści? Chodzi mi głównie o to, jakie mecze będą grane na stołach telewizyjnych, ewentualnie, które spotkania zostaną pokazane na Eurosporcie?
 
esend 218

esend

Użytkownik
Chociazby na snooker.org jest zazwaczone ktore mecze sa puszczane w Eurosporcie albo w oficjalnym streami internetowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Myślałem, że chodzi o mistrza świata. Champion odstawnych przynajmniej tak był uznawany za Jewtucha po meczu z Osą, a w meczu IC jakby byl zaprzeczeniem tych słów. Ciekawostką są słowa Higinnsa, który skwitował po meczu:&quot; to niemożliwe&quot;
Widać Selby nie chciał być gorszy od Dinga.
 
pawel031 15

pawel031

Użytkownik
Zauważyłem, że na B-win oraz na William-Hill (na BET365 nie ma) jest oferta na zwycięstwo w MŚ 2015 ze Stephenem Hendry w ofercie. Jest to jakiś błąd albo legenda ma zamiar powrócić ? Ktoś o tym coś wie ?

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom