>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zauważyłem, że na B-win oraz na William-Hill (na BET365 nie ma) jest oferta na zwycięstwo w MŚ 2015 ze Stephenem Hendry w ofercie. Jest to jakiś błąd albo legenda ma zamiar powrócić ? Ktoś o tym coś wie ?
Trochę było o tym hałasu przed MŚ, że w przyszłym roku będzie chciał zagrać w Crucible. Zresztą sam Hendry o tym wyraźnie mówił, więc może jest coś na rzeczy, a jak będzie o się dopiero przekonamy.
http://www.dailyrecord.co.uk/sport/other-sports/snooker/seven-time-world-champion-stephen-hendry-3449074
Inna sprawa, że zakwalifikować się do MŚ, a tylko taka opcja by wchodziła w grę, wcale nie jest tak łatwo, bo młodzież nie marnuje czasu. Pożyjemy, zobaczymy.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
UK się rozpoczyna i chciałem się dowiedzieć w jakim buku najlepsza oferta. Konkretnie chodzi mi alternatywne handicapy i zakłady na setki w meczu/zawodnika. Jest jakis buk oprócz bet365 który będzie miał to w ofercie?
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Jak ta kostka byłaby złamana to Ronnie nie dałby rady tak skakać na tej nodze i wykonywać tak dobrych uderzeń stojąc tylko na niej... Ale max świetny i chwała mu za to, bo jak skończy grać to długo nie będziemy widywać tak efektownych meczy, breaków i maxów;)


Temat do UK został zamknięty a chciałbym poprawić jeden istotny błąd w podsmuwaniu Psotnicka:

Wczorajszym triumfem O&#39;Sullivan sprawił, że ma na koncie 5 potrójnych koron (5x MŚ, 5x UKC, 5x Masters), co samo w sobie jest wyczynem bezprecedensowym,
Potrójna korona - podsumowanie UK


Otóż, &quot;Potrójną Koronę&quot; w snookerze, Ronnie nie zdobył nigdy... &quot;Potrójna Korona&quot; ma miejsce gdy zawodnik wygra UK, Masters i Mistrzostwa Świata w jednym sezonie. O&#39;Sullivan nie dokonał tego nigdy. Wygrał wszystkie te turnieje po 5 razy ale nigdy w jednym sezonie wszystkie trzy. Jedyni którzy tego dokonali to chyba Hendry, Davis i M. Williams. Nie chce mi się szukać czy ktoś jeszcze.

Niestety w necie i niektórych fanów snookera funkcjonuje pojęcie &quot;Potrójnej Korony&quot; pod błędną interpretacją.

Tak dla wszystkich aby tego nie poszerzać. Wiem co piszę;)
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Temat do UK został zamknięty a chciałbym poprawić jeden istotny błąd w podsmuwaniu Psotnicka:
Błąd jak błąd, popełniłbym błąd, gdybym o tym nie wiedział, a tymczasem to raczej skrót myślowy, który zresztą powtarzali np komentatorzy BBC, a byli nimi m in Steve Davis i Stephen Hendry, więc jestem w dobrym gronie. Podobnie jak często mówi się w tenisie o Wielkim Szlemie (nieklasycznym), kiedy np zawodnik ma na koncie wygrane we wszystkich 4 Szlemach, ale nie w tym samym roku.
Dla mnie 5 x MŚ, UKC i Masters, jest nawet bardziej wartościowe jak klasyczna potrójna korona, tym bardziej, że były zdobywane na przestrzeni ponad 20 lat. A teoretycznie na zdobycie klasycznej potrójnej korony może wystarczyć 6-7 miesięcy genialnej formy.
Ale dzięki za sprostowanie, to zawsze cenne.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Nie no bez zastanowienia zgodzę się, że zdobycie po 5 razy tytuł w tych turniejach jest bardziej wartościowe jak jedna &quot;Potrójna Korona&quot;. Tak jak piszesz, zawodnik z topu w jednym sezonie trafi z mega formą i wygra te turnieje a potem już nigdy nie zdobędzie żadnego tytułu w tych turniejach nie ma co się porównywać z tymi wygranymi Ronniego.

A jeśli chodzi o szlem to masz: Niekalendarzowy Wielki Szlem lub Karierowy Wielki Szlem. A ten w jednym sezonie to Klasyczny lub Kalendarzowy Wielki Szlem.

Teraz rozumiem, że możesz to używać jako skrót myślowy i pewnie jak piszesz, że Davis i Hendry go używali to pewnie też w takiej formie. Jednak poprawnie i prawdziwie jest tak jak pisałem wcześniej.

Teraz dzięki temu ktoś kto o tym nie wiedział będzie mądrzejszy o to;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Nie no bez zastanowienia zgodzę się, że zdobycie po 5 razy tytuł w tych turniejach jest bardziej wartościowe jak jedna &quot;Potrójna Korona&quot;. Tak jak piszesz, zawodnik z topu w jednym sezonie trafi z mega formą i wygra te turnieje a potem już nigdy nie zdobędzie żadnego tytułu w tych turniejach nie ma co się porównywać z tymi wygranymi Ronniego.

A jeśli chodzi o szlem to masz: Niekalendarzowy Wielki Szlem lub Karierowy Wielki Szlem. A ten w jednym sezonie to Klasyczny lub Kalendarzowy Wielki Szlem.

Teraz rozumiem, że możesz to używać jako skrót myślowy i pewnie jak piszesz, że Davis i Hendry go używali to pewnie też w takiej formie. Jednak poprawnie i prawdziwie jest tak jak pisałem wcześniej.

Teraz dzięki temu ktoś kto o tym nie wiedział będzie mądrzejszy o to;)
Dopiero teraz to ogarnąłem, bzdura. Potrójna korona to potrójna korona, &quot;uznawanie&quot; jej nie polega na zdobyciu jej w jednym sezonie. Triple Crown odnosi się ogólnie do osiągnięcia wygranej UK, Masters i MŚ w całej karierze, niekoniecznie w jednym sezonie. To żadne skróty myślowe tylko najprawdziwsza prawda ;)
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Moda na seriale nie mogła ominąć zielonego stołu.. BBC właśnie ogłosiło premierę chyba pierwszego serialu o snookerze. Produkcja nosi tytuł &quot;The Rack Pack&quot;, a premiera zaplanowana jest na początek grudnia tego roku w BBC iPlayer. Serial będzie opowiadał o złotym okresie snookera w latach 80-tych, a głównym wątkiem będzie rywalizacja Alexa Higginsa ze Steve&#39;em Davisem. Zapowiada się ciekawie ????
http://www.bbc.co.uk/mediacentre/latestnews/2015/the-rack-pack
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jakiś czas temu umarł livescore love snooker, a z nim ten fajny zapis frejmów(brejk po brejku). Ma ktoś jakąś alternatywę?
Nawet szukałem trochę, ale bez skutku. Może komuś się uda znaleźć.
Ale fakt, tajemnicza sprawa i dopiero teraz widać jak love-snooker zniknął jak go brakuje. Ciekawe czemu zniknęli, bo coś czuję, że na pewno nie przez kiepską klikalność. Przecież snooker.org też od nich brał zapis i dawał linki obok meczy więc kliki szły podwójnie. A teraz został tylko ten okrojony zapis z WorldSnooker (dobre i to). Nie zdziwię się jeśli wszechmocny menago federacji Barry Hearn maczał w tym paluszki.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Podobno Ronnie wycofal sie z udzialu w UK Open, tym samym nie obroni tytulu. Czyzby koniec wielkiej kariery?
UK Open to jest w darcie, a nie w snookerze.
Davey_Watt i psotnick, też mi brakuje tego livescora. Pisałem do nich e-maila, ale bez odpowiedzi. Wielka szkoda, bo livescore z WS jest beznadziejny.
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
^ oczywiscie mysle o jednym, a pisze o czym innym. UK Championship ????
Nie weźmie udziału nie tylko w UKC, ale też w Champion of Champions, co już wcześniej zapowiedział czyli w dwóch turniejach, w których broni tytułu sprzed roku. http://www.bbc.com/sport/0/snooker/34663852
Zdaje się, że w tle jakieś problemy osobiste plus jakieś niesnaski z World Snooker. Co ciekawe nie przystąpił do turnieju, ale ma być ekspertem w studiu brytyjskiego Eurosportu... http://www.inside-snooker.com/snooker/2015/10/29/osullivan-sits-out-uk-championship
Generalnie od paru już lat Rakieta oszczędnie wybiera turnieje, ale zwykle w tych najbardziej prestiżowych i lukratywnych się stawiał, a teraz taki zwrot. Ciekawe co z Masters i w dalszej perspektywie z MŚ. Nie zdziwię się jeśli w styczniu zrobi psikusa i wystąpi w MŚ Seniorów, bo wiekowo będzie się łapał, właśnie w trakcie UKC skończy 40tkę ???? Pomału trzeba się przygotowywać na post-o&#39;sullivanową erę.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dzisiaj odbędzie się szósta edycja Lotto &amp; Hot Shots Masters w Zielonej Górze. W zawodach pojawią się dwaj snookerowi mistrzowie świata, Ken Doherty oraz najbardziej utytułowany gracz w historii tej dyscypliny sportu, Stephen Hendry. W zawodach zobaczymy też Polaków: Kacper Filipiak, Antoni Kowalski, Jakub Bednarz oraz Marcin Nitschke.
http://eurosport.onet.pl/snooker/szosta-edycja-lotto-hot-shots-masters-stephen-hendry-i-ken-doherty-w-zielonej-gorze/jllkjr
Harmonogram Lotto &amp; Hot Shots Masters 6:

  • 16:30 Ken Doherty - Kacper Filipiak (3 frejmy)
  • 17:05 Oficjalne otwarcie turnieju
  • 17:15 Antoni Kowalski - Jakub Bednarz (2 frejmy)
  • 17:45 Jakub Bednarz / Stephen Hendry - Marcin Nitschke / Antoni Kowalski (1 frejm)
  • 18:15 Marcin Nitschke - Kacper Filipiak (3 frejmy)
  • 19:00 Stephen Hendry - Marcin Nitschke (3 frejmy)
  • 20:00 Stephen Hendry / Ken Doherty - Marcin Nitschke / Kacper Filipiak (3 frejmy)
  • 21:00 Koncert Patrycji Markowskiej

Transmisja od 17.05 na antenie TVP SPORT
Warto obejrzeć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
I 24,7K

iti

Użytkownik
Panowie co jest z Rakieta? Snookerem interesuje sie od lat, ale to predzej zainteresowanie turniejowe niz sledzenie prywatnie ich tt, instagramow, fb etc... Jak widze, ze nie ma Ronniego to automatycznie ogladany turniej staje sie dla mnie nudny i mniej uwaznie go sledze. Jezeli sie nie myle to w tym roku nie zagral w zadnym turnieju? Pogra cos przed MS? Licze, ze chociaz na MS wystapi i zrobi psikusa wszystkich ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W skrócie? Wymyśla coraz to głupsze powody, żeby tylko nie grać w turniejach, gdzie aby zarobić coś konkretnego trzeba kilka meczów wygrać. Jakby mu zapłacili 100k za występ w UKC, to wystąpiłby bez mrugnięcia okiem. Pazera i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
F 0

fspremier

Użytkownik
nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale zadam pytanie tutaj - jaki bukmacher oferuje najwiecej typów snookerowych / najwyzsze kursy snookerowe? a jeszcze byłoby miło jakby oferował podwojenie lub 50% pierwszej wpłaty. w sumie interesują mnie na tą chwilę tylko typu snookerowe. prosiłbym o jakieś wskazówki. dzięki z góry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom