>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy , transfery , ciekawostki Primera Division 2010/2011

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Decyzja w sprawie 30 kolejki !!
Pierwszej Instancji w Madrycie wysłuchał na wczorajszej rozprawie zeznań zarówno przedstawicieli Zawodowej Ligi Piłkarskiej (LFP), a także sześciu klubów, które sprzeciwiają się przełożeniu 30. kolejki La Liga. Ostateczna decyzja sądu została jednak przełożona na środę na godzinę 10:00.
Wówczas za taką decyzją opowiedziały się wszystkie 42 kluby, które występują w Primera División i Segunda División. Ostatnio jednak ze wspólnego porozumienia wyłamało się sześć zespołów - Athletic, Espanyol, Sociedad, Saragossa, Sevilla i Villarreal, które nie godzą się na przełożenie kolejki i skierowały całą sprawę do sądu.
Ciekawe jak to się potoczy, czekamy na decyzje bo ciekawe mecze są a tym bardziej czemu niby kluby z Hiszpanii mają nie grać kilka dni przed Ligą Mistrzów. Oby sprawa została pozytywnie rozpatrzona ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kolejka w Hiszpanii zgodnie z planem!
Zaplanowana na najbliższy weekend kolejka Primera Division rozegrana zostanie zgodnie z planem, po tym jak sąd przychylił się do odwołania sześciu klubów od decyzji Zawodowej Ligi Piłkarskiej (LFP) o przełożeniu meczów na czerwiec.
Odwołanie od decyzji LFP złożyli przedstawiciele Athletic Bilbao, Realu Sociedad, Realu Saragossa, Espanyolu Barcelona, Sevilli oraz Villarreal. Dziś sąd przychylił się do ich wniosku.


Kolejną bardzo ważna informacją jest...

Napastnik Barcelony Lionel Messi nie zagra w najbliższym spotkaniu z Villarreal - poinformował hiszpański dziennik Sport. Argentyńczyk doznał kontuzji mięśnia przywodziciela podczas zgrupowania drużyny narodowej i z tego powodu nie wystąpił w towarzyskim meczu z Kostaryką.
Na stronie Barcelony jest podane,że być może zagra ale jego występ jest wątpliwy ;)
Napastnik Barcelony został kontuzjowany we wczorajszym meczu reprezentacji Hiszpanii u-21.
Tak więc, Bojan Krkić raczej nie zagra w spotkaniu Barçy z Villarreal w sobotę o 22:00.
Według lekarza Hiszpan cierpi na lekkie skręcenie prawej kostki. Jego rehabilitacja nie powinna trwać jednak długo.

Ciekawe jak z Villarreal poradzi sobie bez Messiego i Xaviego Barcelona :smile:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Forlan otwarty na oferty

Napastnik Atletico Madryt Diego Forlan nie wykluczył, że latem zmieni pracodawcę. Reprezentant Urugwaju zapewnia, że jest szczęśliwy w obecnym klubie, ale przyznał, że jeśli pojawi się oferta interesująca zarówno dla niego, jak i dla Los Rojiblancos, to ją rozważy.
31-letni Forlan jest ostatnio łączony z klubami z Anglii i Włoch, które mogą po zakończeniu sezonu złożyć na niego propozycje.
- Zostały mi dwa lata do końca kontraktu z Atletico Madryt i jestem tutaj szczęśliwy, ale w piłce nożnej nigdy nie wiadomo. Jeśli pojawi się ciekawa oferta, dla zespołu i dla mnie, to trzeba się temu przyjrzeć. Trzeba sprawdzić, czy jest wystarczająco dobra - powiedział Forlan telewizji Sky Sports.
W tym sezonie były zawodnik Manchester United zdobył osiem bramek w 27 spotkaniach w La Liga.
Źródło: PrimeraDivision
 
Baqu 780,1K

Baqu

Forum VIP
O jedną żółtą kartkę od zawieszenia

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&amp;amp;news=36028

Leo Messi, Sergio Busquets, Javier Mascherano oraz Víctor Valdés mają na swoim koncie po cztery żółte kartki w rozgrywkach ligowych, co oznacza, że są o jedną od zawieszenia. Sytuacja nie byłaby tak poważna, gdyby nie zbliżające się Gran Derbi.

Przed meczem z Realem &quot;wykartkował&quot; się już Xavi, który pod koniec ostatniego meczu z Getafe ujrzał żółty kartonik, co oznacza, że nie zagra on w sobotę z Villarrealem.

Większość cúles oczekuje, że zagrożona czwórka otrzyma po indywidualnej karze już w meczu przeciwko Żółtej Łodzi Podwodnej. Będzie to oczywiście skutkować pauzą w spotkaniu przeciwko Almeríi, ale będą oni mogli wystąpić na Estadio Santiago Bernabéu.

Trudno wyobrazić sobie pojedynek w Madrycie bez największej gwiazdy zespołu - Leo Messiego. Jednak strata Busquetsa mogłaby być bardziej niepożądana. W obliczu straty Abidala i Puyola to właśnie Hiszpan jest najpoważniejszym kandydatem do gry na środku obrony obok Piqué.

- - - -

jeżeli ktoś znajdzie kursy na kartki dla tych Panów, myślę, że można spróbować.
 
G 10

goldy

Użytkownik
Soldado: Gole przyjdą wkrótce

http://www.ligabbva.pl/news-1476-soldado_gole_przyjda_wkrotce.html


Forma jest przejściowa. Klasa jest ciągle. Roberto Soldado jest pewien, że w końcu się przełamie i zdobędzie bramkę. Napastnik Valencii ma zamiar to zrobić już w najbliższym meczu, przeciwko jego byłemu klubowi – Getafe CF.

„Moje występy nie były najgorsze, lecz mogły być lepsze. Potwierdzam to i mam nadzieje, że szczęście wreszcie się do mnie uśmiechnie.”

Trener Valencii, Unai Emery, wymaga zdecydowanie więcej od niedawno kupionego napastnika.

„Ja sam wymagam więcej od siebie i wiem, że muszę dać trochę więcej. Gole przyjdą.” – odpowiedział na krytykę trenera.

Roberto Soldado w sobotnim meczu na Coliseum Alfonso Pérez zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi. Nazwał ten mecz „specjalnym”.” To będzie dla mnie bardzo emocjonujące, powrócić do miejsca w którym spędziłem dwa ważne dla mojej kariery lata – indywidualnie i profesjonalnie – i spotkać się z byłymi kolegami z drużyny i sztabu.”

Valencia ostatni raz grała dwa tygodnie temu, jednak „9” Valencii zapewnia, że drużyna bardzo dobrze wykorzystała przerwę. Soldado zauważył również ostatnią fatalną passę Valencii: „W ostatnich 3 meczach nie wygraliśmy i nie graliśmy na naszym najlepszym poziomie, oprócz meczu z Sevillą. Mieliśmy 2 tygodnie na przygotowanie się do tego meczu i musimy go wygrać.”

Soldado został również zapytany o postawę drużyny poza boiskiem. Zapewnia, że to nie wpłynie na wyniki drużyny. „W szatni panuje dobra atmosfera. Cokolwiek ktoś powie poza szatnią, to pozostaje poza szatnią. Nie rozprasza nas.”
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Przyszłość Pepe wciąż niepewna

Wciąż niepewna jest przyszłość Pepe w Realu Madryt - Portugalczyk nie przedłużył kontraktu ze stołecznym klubem i dopiero po zakończeniu sezonu okaże się, czy dojdzie do porozumienia z władzami klubu.
- Jesteśmy blisko przedłużenia umowy z Pepe, ale na nowe wiadomości musimy poczekać do maja. Mamy pewność, że Pepe zostanie w Realu Madryt - poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Jorge Valdano.
Valdano chciał przy okazji ocieplić stosunki z Jose Mourinho mówiąc: - Jose jest liderem drużyny, jestem przekonany, że przed Realem Madryt wiele wspaniałych chwil.
Casillas krytykuje UEFA

Iker Casillas skrytykował UEFA za decyzję w sprawie rozegrania spotkania eliminacyjnego Hiszpanii z Litwą na nieprzygotowanej murawie w Kownie. Zdaniem bramkarza Realu Madryt, na takim boisku nie dało się grać.
- Zdobyliśmy trzy punkty po meczu na boisku, na którym nie dało się grać. Murawa była katastrofalna - cytuje Casillasa Marca. - Trzeba zwrócić uwagę działaczom, bo to jest żałosne. Takie boisko nie pomaga w uprawianiu sportu. UEFA powinna poświęcić więcej czasu właśnie temu, zamiast siedzieć przy biurku i dyskutować nad kolorem spodenek i skarpetek - dodał sfrustrowany golkiper.
Źródło: PrimeraDivision
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Bardzo bym prosił o trzymanie się tematu.
&quot;Newsy , transfery , ciekawostki&quot; to nie miejsce na plotki i domysły. Gdybyśmy mieli w przerwach letniej i zimowej wrzucać wszystkie plotki transferowe, to zasypałaby nas góra spamu.
Proszę uważnie dobierać wiadomości.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Finał Pucharu Króla również na TVP 1


20 kwietnia odbędzie się wielki finału Pucharu Króla, w którym zmierzą się dwa utytułowane kluby: Real i Barcelona. Poprzednie fazy tego produktu transmitował Sportklub, a prawo do ostatniego meczu tych rozgrywek posiada TVP.

Prócz TVP Sport, widzowie będą mogli śledzić wydarzenia w „Jedynce”. Relacja na kanale otwartym rozpocznie się studiem prowadzonym przez Macieja Iwańskiego od godziny 21.30. Iwański również jest komentatorem rezerwowym wyznaczonym do tego starcia. A prosto z Hiszpanii zamelduje się Dariusz Szpakowski.

Pierwszy raz od pewnego czasu, finał Copa del Rey zostanie obsłużony z miejsca wydarzeń.

Szykuje się wielka gratka dla kibica europejskiego futbolu!

20 kwietnia – środa

21.30 F.C Barcelona – Real Madryt na żywo TVP 1
Komentarz: Dariusz Szpakowski (prosto ze stadionu)
Studio i rezerwa: Maciej Iwański


Źródło: satelitarne.tv
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
alanex 432

alanex

Użytkownik
Piotr Trochowski przechodzi do Sevilli
Niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia Piotr Trochowski od nowego sezonu będzie bronił barw Sevilli. Klub zmieni na zasadzie wolnego transferu, bo jego kontrakt z Hamburgerem SV wygasa z końcem obecnych rozgrywek.
Agent piłkarza poinformował, że jego klient z hiszpańskim klubem zwiąże się czteroletnim kontraktem.
27-letni Trochowski urodził się w Tczewie. W reprezentacji Niemiec rozegrał 35 meczów, strzelił w nich dwa gole.

źródło
 
Baqu 780,1K

Baqu

Forum VIP
O jedną żółtą kartkę od zawieszenia

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&amp;amp;news=36028

Leo Messi, Sergio Busquets, Javier Mascherano oraz Víctor Valdés mają na swoim koncie po cztery żółte kartki w rozgrywkach ligowych, co oznacza, że są o jedną od zawieszenia. Sytuacja nie byłaby tak poważna, gdyby nie zbliżające się Gran Derbi.

Przed meczem z Realem &quot;wykartkował&quot; się już Xavi, który pod koniec ostatniego meczu z Getafe ujrzał żółty kartonik, co oznacza, że nie zagra on w sobotę z Villarrealem.

Większość cúles oczekuje, że zagrożona czwórka otrzyma po indywidualnej karze już w meczu przeciwko Żółtej Łodzi Podwodnej. Będzie to oczywiście skutkować pauzą w spotkaniu przeciwko Almeríi, ale będą oni mogli wystąpić na Estadio Santiago Bernabéu.

Trudno wyobrazić sobie pojedynek w Madrycie bez największej gwiazdy zespołu - Leo Messiego. Jednak strata Busquetsa mogłaby być bardziej niepożądana. W obliczu straty Abidala i Puyola to właśnie Hiszpan jest najpoważniejszym kandydatem do gry na środku obrony obok Piqué.

- - - -

jeżeli ktoś znajdzie kursy na kartki dla tych Panów, myślę, że można spróbować.
Barcelona się wykartkowała

A konkretnie Valdes i Busquets, którzy dostali po żółtej kartce za opóźnianie meczu z Villarealem. Wszystko po to, żeby w następnym meczu z Almerią pauzować i za dwa tygodnie spokojnie zagrać w Gran Derbi.

A wszystko sterowane z boku przez Pepa Guardiolę:

 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
HaHaHa ????
Realowi i Mourinho nie wolno robić takich rzeczy bo to &quot;łamanie zasad fair-play&quot; i powstała WIELKA AFERA z tego. A jak widać Barcelonie wolno dużo więcej. ????
No trudno, szkoda że nie wszyscy są na równi z prawem, zwłaszcza w sporcie. ????
Gesty Guardioli mówią wszystko ???? Mourinho chociaż się z tym &quot;trochę&quot; krył, a On na beszczelaaaa ???? ???? jeszcze bił brawo ???? ????
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
HaHaHa ????
Realowi i Mourinho nie wolno robić takich rzeczy bo to &quot;łamanie zasad fair-play&quot; i powstała WIELKA AFERA z tego. A jak widać Barcelonie wolno dużo więcej. ????
No trudno, szkoda że nie wszyscy są na równi z prawem, zwłaszcza w sporcie. ????
Gesty Guardioli mówią wszystko ???? Mourinho chociaż się z tym &quot;trochę&quot; krył, a On na beszczelaaaa ???? ???? jeszcze bił brawo ???? ????
Boże Ty mój, co to za brednie wypływają ostatnio z ust kibiców Realu to aż żal się robi. Trzeba mieć naprawdę solidnie niepoukładane w głowie, żeby twierdzić iż Barcelonie wolno więcej od Realu. To tak jakby powiedzieć że PiS cieszy większym zaufaniem społeczeństwa od PO...
_____________________________________________
Pinto ma jakąś kontuzję i nie wiadomo czy wystąpi w sobotnim meczu z Almerią. Ze względu na wykartkowanie sie VV i jego uraz, możliwe że z Almerią zagra trzeci bramkarz zespołu - Mino.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
W takim razie, jeśli Katalońce i Królewicze nie są traktowane na innych zasadach to czemu inne kluby chcą:
&quot;Tego nie było od ponad 25 lat. Kluby hiszpańskiej La Liga grożą strajkiem. Powód? Coraz szerszy strumień pieniędzy płynie do kasy państwowej, a ich dochody topnieją. Na razie nic nie wskazuje, by doszło do kompromisu...
Do strajku ma dojść podczas serii spotkań zaplanowanej na 3 kwietnia. Tak się stanie, jeśli rząd pozostanie głuchy na prośbę klubów. A ta jest jasna: należy znieść prawo, które nakazuje pokazywanie jednego meczu kolejki w paśmie otwartym. Dzięki temu więcej pieniędzy trafi do klubowych skarbników. Natomiast rząd straci, bo firmy bukmacherskie chętnie reklamowały się, kiedy spotkania oglądała cała Hiszpania. Dzięki temu państwo zyskiwało na podatkach.
Jednocześnie kluby zapowiadają, że nowa ustawa podatkowa godzi w ich interesy. Sprowadza się ona do tego, że kluby będą musiały płacić większe sumy fiskusowi. Szczególnie dla mniejszych klubów może to być szczególnie groźna sytuacja.
Augusto Cesar Lendoiro, prezydent Deportivo La Coruna, mówi wprost: - Nie wiemy, ile potrwa strajk, ale kibice muszą się przygotować na wiele dni bez piłki. Nie dziwcie się nam. Piłki nie da się porównać to żadnego innego biznesu, może poza Barceloną, Realem i kilkoma innymi klubami. Mówi się, że nie potrafimy zarządzać naszymi pieniędzmi, ale porównajcie dochody 10 mln euro z 40 mln euro. Widzicie różnicę? - pyta retoryczne.
Na razie obie strony okopały się na swoich pozycjach. Mówi się, że sezon zostanie opóźniony nawet o 20 dni. - Najwięcej na tym stracą piłkarze, których urlopy zostaną skrócone. - Mam nadzieję, że zwycięży zdrowy rozsądek - uważa Jaime Lissavetzky z ministerstwa sportu. Ale jest to głos odosobniony...&quot;
strajku ze względu na niskie dochody. Prawa do transmisji są tak ustalone, co zostało po wielkiej burzy przed tym sezonem lekko zmienione na korzyść innych klubów, że dwa wielkie kluby zgarniają prawie 50% wszystkich dochodów {wcześniej zgarniały ponad 50% procent}, tak jakby reszta ligi z nimi nie grała, nie miała zawodników, nie tworzyła widowiska. To jest kpina. Wystarczy spojrzeć na statystykę karnych i kartek, żeby wiedzieć kogo promują sędziowie w La Liga.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Kuuba nie wiem do czego próbowałeś odnieść mój wpis bo ja mialem na myśli tylko i wyłącznie tą sytuacje. Nie chodziło mi o przychylność sędziów czy niby lepszy kalendarz ligowy, bo te sytuacje są raczej delikatnie naciągane. Ale ta sytuacja jest oczywista i klarowna, bo nic mi nie wiadomo że ma się zebrać jakaś komisja dyscyplinarna żeby ukarać zawodników i trenera Barcelony. Nie słyszałem też o tym w żadnych mediach, dopiero tutaj o tym przeczytałem. A wszyscy wiemy jak się skończyła taka sama sytuacja tylko z udziałem Realu. I nie chodzi tutaj o to że jestem kibicem Królewskich, ale każdy inny, postronny kibic powinien odebrać to tak samo jak ja.
Nie zamierzam jednak złościć się tutaj i lamentować że Barcelona jest lepiej traktowana. Wręcz przeciwnie przyjąłem to z uśmiechem na ustach bo zachowanie Guardiolii było dla mnie śmieszne.
I w woli ścisłości nie uważam że Barcelona powinna zostać ukarana za to zachowanie, ALE PRZEDE WSZYSTKIM UWAŻAM ŻE REAL NIE POWINIEN ZOSTAĆ ZA TO UKARANY. Bo jak wiadomo takie rzeczy na boisku były, są i będą. Pokazał to choćby wczorajszy mecz Barcelony i żółta kartka dla Iniesty. Moim zdaniem to nic złego i tak jak kilka razy już powtarzał Mourinho: &quot;że on i zawodnicy są jedynymi ludźmi na świecie którzy zostali za coś takiego ukarani&quot;.
Pozdro :] Hala Madrid !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
W takim razie pewnie pisałeś to pod wpływem emocji, bo wyszło na to, że wszystkie siły świata sprzysięgły się przeciw Realowi (&quot;wolno dużo więcej&quot;, &quot;nie wszyscy są równi z prawem&quot;).
Co do kwestii karania, to mam identyczne zdanie jak Ty. Takie wykartkowanie się to moim zdaniem to najnormalniejsza rzecz pod słońcem i ciągle nie mogę zrozumieć motywacji &quot;ludzi mądrych&quot;, którzy ukarali Real za Ramosa i Casillasa. Lepiej byłoby jakby przeciwników specjalnie po nogach kopali żeby zarobić kartkę? Bo pewnie na tym by sie w niejednej sytuacji skończyło.
Pozdro ;).
życzę dobreo widowiska 16 kwietnia... i 20. W sumie 27 kwietnia i 3 maja też ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Kuuba nie wiem do czego próbowałeś odnieść mój wpis bo ja mialem na myśli tylko i wyłącznie tą sytuacje. Nie chodziło mi o przychylność sędziów czy niby lepszy kalendarz ligowy, bo te sytuacje są raczej delikatnie naciągane. Ale ta sytuacja jest oczywista i klarowna, bo nic mi nie wiadomo że ma się zebrać jakaś komisja dyscyplinarna żeby ukarać zawodników i trenera Barcelony. Nie słyszałem też o tym w żadnych mediach, dopiero tutaj o tym przeczytałem. A wszyscy wiemy jak się skończyła taka sama sytuacja tylko z udziałem Realu. I nie chodzi tutaj o to że jestem kibicem Królewskich, ale każdy inny, postronny kibic powinien odebrać to tak samo jak ja.
Nie zamierzam jednak złościć się tutaj i lamentować że Barcelona jest lepiej traktowana. Wręcz przeciwnie przyjąłem to z uśmiechem na ustach bo zachowanie Guardiolii było dla mnie śmieszne.
I w woli ścisłości nie uważam że Barcelona powinna zostać ukarana za to zachowanie, ALE PRZEDE WSZYSTKIM UWAŻAM ŻE REAL NIE POWINIEN ZOSTAĆ ZA TO UKARANY. Bo jak wiadomo takie rzeczy na boisku były, są i będą. Pokazał to choćby wczorajszy mecz Barcelony i żółta kartka dla Iniesty. Moim zdaniem to nic złego i tak jak kilka razy już powtarzał Mourinho: &quot;że on i zawodnicy są jedynymi ludźmi na świecie którzy zostali za coś takiego ukarani&quot;.
Pozdro :] Hala Madrid !!
Po pierwsze Real miał taką sytuację w Lidze Mistrzów. Ważniejsze, międzynarodowe rozgrywki... do tego mniej spotkań i to chyba to budziło spore kontrowersje.
Inna sprawa, że media... chyba w całej Europie ale na pewno w Polsce są przeciwne Realowi. To taka oznaka romantyzmu. Zespół, który lata temu używał wpływów pozaboiskowych aby zdobywać tytuły/puchary teraz nie budzi sympatii u wielu postronnych obserwatorów.
Z Barceloną co prawda jest podobnie (wśród kibiców) ale w mojej opinii jest to oznaka zazdrości/irytacji sposobem i poziomem gry czy osiąganymi sukcesami.
Kończąc... też nie widzę nic aż tak zdrożnego w wykartkowaniu się przed ważnym meczem aby napiętnować zawodników i trenera w każdej gazecie.
Trzeba jednak rozróżnić miejsce w jakim to się wydarzyło i nie porównywać tych sytuacji jako jednakowych ????


Pep pokazujący kartkę - coś pięknego ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Keita o powrocie do Francji

Pomocnik Barcelony Seydou Keita wykluczył możliwość przenosin do Olympique’u Marsylii. Malijczyk, który rozpoczynał swoją karierę właśnie na Stade Velodrome, podkreślił, że zamierza zostać na kolejne lata w zespole z Katalonii.
- Grając w takim klubie jak Barca nie mogę mieć zagwarantowanego miejsca w pierwszym składzie i doskonale to rozumiem. Nie gram tak często jakbym chciał, ale nie zmienia to faktu, że jestem tu szczęśliwy - powiedział Keita.
- Nie kontaktowałem się z Marsylią i nie sądzę, by plotki, jakie pojawiają się w prasie, mogły być prawdą. Jestem skupiony na grze na Camp Nou.
Źródło: PrimeraDivision
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Defensor Villarrealu Gonzalo Rodriguez nie zagra do końca tego sezonu. 26-letni Hiszpan, który rozegrał 23 mecze w bieżącym sezonie La Liga, doznał złamania nogi w czasie czwartkowego meczu Europa League z Twente Enschede.
Pierwsze prognozy lekarzy nie są optymistyczne. Argentyńczyk musi przejść operację. Rehabilitacja potrwa nie krócej niż cztery miesiące. Oznacza to, że Rodriguez powróci na boisko dopiero na początku nowego sezonu.
Źródło: primeradivision.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Petycja w sprawie meczu Real vs. Barcelona w Canal+ HD i Canal+ 3D

Już w najbliższą sobotę mecz Real-Barcelona. Niestety Canal+ sprawił przykrą niespodziankę fanom dobrego sportu, ponieważ pokaże ten mecz w kanałach Canal+ HD (filmowy) i Canal+ 3D. Problem polega na tym, że wielu abonentów Cyfry Plus nie odbiera obu tych kanałów, gdyż zwyczajnie ich nie potrzebują. Fani sportu mają za to trzy kanały sportowe C+. Niestety święto sportowe w Hiszpanii nie zostanie pokazane na żywo w żadnym z kanałów sportowych C+.
To jest oszukiwanie abonentów, którzy wykupili opcję sportową C+ licząc, że na trzech kanałach zobaczą najlepsze mecze w Europie...
Petycja ma na celu zwrócenie uwagi kierownictwa Canal+ na niefortunną i krzywdzącą decyzję. Być może powiedzą nam co mamy zrobić, żeby obejrzeć ten mecz na żywo...
http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-meczu-real-barcelona/350
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom