>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Next Team to Score [LIVE]

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Rizespor - Karabukspor -0.07 ⛔
Trafione: 5
Porażki: 1
Wycofane w trakcie: 3

Stan konta: ✅ 3.08j
Hoverla - Metalurg Lay Hoverla w 10 min. kurs 2.86
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Hoverla - Metalurg -0.1⛔
Trafione: 5
Porażki: 1
Wycofane w trakcie: 4

Stan konta: ✅ 2.98j
Rangers - Santiago Wanderers Lay Santiago 2.7 w 11 min.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Rangers - Santiago Wanderers Gol w 24 min. 0.95 ✅
Rangers cisnęli ostro od początku, rzuciłem okiem na porównanie: gra u siebie - gra na wyjeździe i po takiej &quot;reklamie&quot; Wanderers, nie miałem wątpliwości czy grać ???? (Chociaż Rangers także do mocarzy nie należą)

Trafione: 6
Porażki: 1
Wycofane w trakcie: 4

Stan konta: ✅ 3.93j
Na razie szybkie wycofania skutkują niewielkim minusem. Na rynku Next Goal są - niestety - za duże dziury, by wycofanie po kilkunastu minutach dało plus.
Lepsze to jednak aniżeli uparta gra do czasu zgreenowania, jeśli dana drużyna przestaje przeważać.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
I tym razem fatalna dyspozycja na wyjeździe przełożyła się na defensywną grę od początku spotkania.

Piast - Pogoń Lay Piast w 10 min. kurs 2.52
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Piast - Pogoń Gol Pogoni w 39 min. + 0.95j✅
Trafione: 8
Porażki: 1
Wycofane w trakcie: 4

Stan konta: ✅ 5.83j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Na razie szybkie wycofania skutkują niewielkim minusem. Na rynku Next Goal są - niestety - za duże dziury, by wycofanie po kilkunastu minutach dało plus.
Lepsze to jednak aniżeli uparta gra do czasu zgreenowania, jeśli dana drużyna przestaje przeważać.
Grając Lay na następny gol na którąś z drużyn z czasem kursy powinny rosnąc co jest normalne więc wychodząc z rynku powinien być zysk. Dziury jak to nazywasz to nic innego jak mało płynne rynki. Rynek &quot;next goal&quot; nie jest jakiś wielkim rynkem w meczu a tym bardziej w mniej popularnych befrairowych ligach bo po screenach widze że grasz Turcje, Chile, Danie czy Polskę więc dlatego takie &quot;dziury&quot;.
Spróbuj poszukać pasujacych Ci meczy w płynnych rynkach tzn ligi angielskie, topowe ligi, europejskie puchary
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Gram wszystko, co spełnia wyjściowe założenia. Na razie spełniały je spotkania ze słabszych lig, chętnie pograłbym cokolwiek z lepszych. Mimo wszystko jestem zadowolony, kilkuprocentowa strata jest dla mnie jak najbardziej do zaakceptowania, jeśli oczywiście zostanie zachowany przyzwoity stosunek wejść do wycofań/porażek.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Newells - Rosario + 0.01 ✅
Newells &quot;siedzi&quot; praktycznie cały czas na połowie Rosario, ale ich wykończenie akcji pozostawia wiele do życzenia. Rosario odpowiada rzadkimi, ale groźnymi kontrami, przed chwilą przeprowadzili dwie, przy których bramkarz Newells musiał wykazać się, zatem wycofuję się.
Anderlecht - Brugge Gol Anderlecht 22 min +0.95 ✅

Trafione: 9
Porażki: 1
Wycofane w trakcie: 5

Stan konta: ✅ 6.79j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 498

addam44

Użytkownik
Mysle ze to rozsadna metoda.Na duzo rzeczy masz wplyw-a to znaczaca zaleta.Nie sadze bys utrzymal tak wysoka skutecznosc,ale jesli masz nosa... ???? Zwroc uwage ze gdybys gral czysty back na swoja druzyne to obecny zysk bylby sporo wyzszy.
Najwieksza wada to-czasochlonnosc.Ale z drugiej strony 1-2godziny dziennie to kazdy moze poswiecic.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Owszem, na chwilę obecną back dałby większy zysk. Jeśli wystarczy mi samozaparcia i dotrę powiedzmy do 100 typów, wówczas będzie już można powiedzieć, czy korzystniej grać lay&#39;em czy back&#39;iem. Zresztą, niech okaże się zyskowne po prostu (oczywiście nie mówię tu o zysku rzędu 1% :razz ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
1% tygodniowo to kapitalizujac ponad...60% rocznie ????
Jednak radzilbym grac mniej a dobrze.Mi przynajmniej gra na sile zawsze wychodzila bokiem...portfela ????
Dzis zerknij na Szwecje ...
Granie czystego Back spowodowalo by ze nie musialbys sie trzymac wyrownanych kursow.No i moze prowadzilbys tez rozliczenie wlasnie na back-ktory bilans bylby korzystniejszy.Na biezaco nie wiele wiecej roboty.
 
Do góry Bottom