>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
NFL Sunday.
#130 - Denver Broncos @ San Francisco 49ers
Typ: Denver Broncos -3 @ 1.85 - Unibet ⛔⛔⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!
#131 - New York Jets @ Buffalo Bills
Typ: Buffalo Bills -4 @ 1.84 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#132 - Indianapolis Colts @ Houston Texans
Typ: Houston Texans -3.5 @ 1.82 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#133 - Carolina Panthers @ Cleveland Browns
Typ: Cleveland Browns @ 1.91 - Unibet ✅ ✅ ✅
Póki co tyle, możliwe, że jeszcze na późniejsze mecze coś wrzucę. Kto gra może wbić punkcik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Kolejka 5-4 w tym grubas uwalony. Minus, ale nie jakiś ogromny. W następnej kolejce przewiduję zysk, widzę już kilka fajnych typów. Zapraszam w czwartek na mecz Chargers @ Chiefs na który mam już swoje wskazanie i wrzucę je w środę lub w czwartek. W tygodniu zrobię podsumowanie listopada.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak tak można przegrać mecz? No ludzie. Dobra walić, idziemy dalej. Dziś wyjątkowo w sobotę 2 spotkania. Lets go.
#139 - Cleveland Browns @ Denver Broncos
Typ: Denver Broncos -2.5 @ 1.85 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !! ⛔ ⛔ ⛔
#140 - New York Jets @ Houston Texans
Typ: Houston Texans -6.5 @ 1.85 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Vance Joseph to idiota. 4th&amp;1 w redzone to zamiast iść kopnęli field goala na 16-17 i tak właśnie przegrali. Dziś zagrałem.
#141 - Detroit Lions @ Buffalo Bills
Typ: Buffalo Bills @ 1.64 - Unibet ✅ ✅ ✅
#142 - Tennessee Titans @ New York Giants
Typ: New York Giants @ 2.00 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#143 - Dallas Cowboys @ Indianapolis Colts
Typ: Dallas Cowboys +3.5 @ 1.83 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Z późniejszych meczów będą jeszcze 2 typy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Vance Joseph to idiota. 4th&amp;1 w redzone to zamiast iść kopnęli field goala na 16-17 i tak właśnie przegrali.
Też tego kompletnie nie rozumiem, ten FG naprawdę niewiele im dawał, a nawet gdyby w tej akcji nie zdobyli żadnego punktu, to jakaś szansa nadal by była, więc trzeba było ryzykować.
Co do meczu Chiefs-Chargers, to ja to dopiero miałem niefart. Miałem pograny remis w regulaminowym czasie w Fortunie(jakoś czułem ten typ). Po ostatnim przyłożeniu Chargers byłem już pewien wygranej, bo mieli jeden punkt straty, ale podwyższenie przed nimi na dogrywkę. Niestety zamiast grać bezpiecznie na remis(na co pewnie zdecydowałaby się prawie każda drużyna, przynajmniej tak myślę), to postanowili zaryzykować za 2 punkty i nici z remisu...
 
M 15

modygks

Użytkownik
Weź chłopie daj sobie spokój moze z tymi typami, co ? ???? bez sensu te typy, przegrałem dziś pół wypłaty z tobą, dzieki
A czy ktoś kazał Ci grać to za pół wypłaty? Mogłeś to nawet za milion zagrać i to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Każdy stawia SWOJĄ GŁOWĄ i swoimi stawkami ☺ Wiec zastanów się następnym razem sam a nie płacz, że ktoś się stara analizuje mecze i próbuje, nie podoba Ci się to graj swoimi typami.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
2. Warunkiem koniecznym do pozostania w dziale VIP są regularne, comiesięczne statystyki (ilość zagranych kuponów, kupony wygrane/przegrane, zysk, yield) w oddzielnym poście do 7. dnia kolejnego miesiąca.
Taki kamyczek do tematu. Za wrzesień też ciężko podsumowanie znaleźć w wątku.
 
C 334

copper

Użytkownik
Taki kamyczek do tematu. Za wrzesień też ciężko podsumowanie znaleźć w wątku.
A co tu podsumowywać..gołym okiem widać,że bida..Sam wziąłem z tego tematu z siedem typów z czego jeden grubas z kursem około 1,60 wszedł i dałem sobie spokój.Granie faworytów z taką marną skutecznością nie ma sensu.Nie mam do nikogo pretensji bo wyrosłem dawno z tego, sam decyduje czy warto coś zagrać i za ile.Typerów prawdziwych znawców na tym forum przepędzono niestety dziwną polityką a nadawanie sobie samemu różnych rang i tytułów dla mnie lekko żałosne. Prawdziwy fachowiec obroni się trafionymi typami a przy tym skromnością.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
A co tu podsumowywać..gołym okiem widać,że bida..Sam wziąłem z tego tematu z siedem typów z czego jeden grubas z kursem około 1,60 wszedł i dałem sobie spokój.Granie faworytów z taką marną skutecznością nie ma sensu.Nie mam do nikogo pretensji bo wyrosłem dawno z tego, sam decyduje czy warto coś zagrać i za ile.Typerów prawdziwych znawców na tym forum przepędzono niestety dziwną polityką a nadawanie sobie samemu różnych rang i tytułów dla mnie lekko żałosne. Prawdziwy fachowiec obroni się trafionymi typami a przy tym skromnością.
Bardzo mądra,prawdziwa i konkretna wypowiedż
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to daliście sobie upust, lżej?
thelukasz2 - to nie ja przegrałem pół Twojej wypłaty tylko Ty to zrobiłeś. Mogłeś zagrać za mniejszą stawkę, więc nie pitol mi tu, że przegrałem wypłatę. Przykro mi, że tak wyszło bo sam dużo straciłem. I nie, nie dam sobie spokoju z typami. A skoro są bez sensu to nie wchodź, nie czytaj i absolutnie nie obstawiaj.
zksstal - jak zwykle jakieś &quot;ale&quot; w moją stronę, ile to już razy się do mnie przyssałeś to ciężko zliczyć. Zrobię to podsumowanie, wiem, że będzie duży minus, nie zwlekam ze zrobieniem go dlatego żeby to ukryć. Zapomniałem, że we wrześniu już było typowane. W tym tygodniu będzie podsumowanie września i listopada.
cooper - bida, masz rację, nie idzie ostatnio i z października, gdzie zrobiłem prawie 10000 na plus w listopadzie zrobił się spory minus. &quot;Typerów prawdziwych znawców na tym forum przepędzono niestety dziwną polityką a nadawanie sobie samemu różnych rang i tytułów dla mnie lekko żałosne&quot; - a tu już pie.dolisz 3 po 3. Sam sobie przyznałem rangę Znawcy? Nie, wybrali mnie nim użytkownicy w konkursie w styczniu tego roku. Był to konkurs na Znawcę/Typera, więc taką mam rangę. Interesuję się NFL bardzo mocno, pisałem i czasem jeszcze piszę analizy, które forumowicze doceniają. Bo sam wiem, że mam wiedzę, wiem co w trawie piszczy i staram się to przełożyć na typy. Gdyby to jednak było takie proste to buków by nie było. Rangę moderatora dostałem od administracji aby prowadzić dział NFL oraz dział żużlowy wraz z konkursem.

A teraz ogólnie. Zdobyłem jakąś tam pozycję na forum. Październik przyniósł prawie 10 tysięcy złotych zysku (podliczenie na poprzednich stronach tematu). Wiem, że mi zaufaliście i zagraliście moje propozycje. Ale niestety to nie ja gram na boisku. Przykro mi, że straciliście pieniądze, ale nie będę z drugiej strony nie wiadomo jak Was przepraszał, bo to temat z moimi propozycjami, nikogo nie zmuszam do gry i obstawiania. Ostatnio w NFL są dziwne rozstrzygnięcia. Drużyny grające o nic, a nawet tankujące (o ile przeciętny hejter wie co to znaczy) pokonują tych którzy walczą o życie i playoffy. Przykład wczorajszego meczu Seahawks.
Dalej będę podawał typy, czyli to co sam obstawiam. A czy ktoś to ruszy czy nie, to już jego sprawa. Niech zostaną te posty powyżej, ale dalszej dyskusji już prowadzić nie będę. Żeby was pocieszyć, ja również zebrałem niezłe baty, a wiecie za jakie stawki gram. Koniec tematu, następne mecze w sobotę. I tylko jeszcze wniosek: stawiasz mój typ, nie wejdzie, buzia na kłódkę, bo sam go postawiłeś. Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom