>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Nie wie ktoś czy w polskim eurosporcie nie będzie można w niedługim czasie oglądać NFL?Bo widzę,że dzisiejszy mecz Steelers z Bengals można oglądać na brytyjskim eurosporcie,a sporo mówiło się o tych planach eurosportu dotyczących NFL po tym, jak uwalili nas z espn america?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Z tego co wiem, to Brytyjski Eurosport ma odrębne licencje na różne ligi od tego naszego EU(centrala w Paryżu), więc póki nie ma oficjalnego info na FB to nie ma na co liczyć na NFL w Polskiej TV.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
ogladałem to spotkanie...nawet Grzesiowi mówiłem, żeby obejrzał..głupota sędziów w tym przypadku jest niemiłosierna..niestety jak zwykle nikt nie poniesie odpowiedzialności za takie jaja
No ciekawa końcówka. ;) Mówiłem tydzień temu , że dobry meczyk będzie ????
Mecz obejrzałem cały i co się rzucało w oczy po stronie ASU i co mogło nie dopuścić do sytuacji której byliśmy świadkami - to to , że receiverzy ASU masę piłkę upuszczali.
Chyba z 6 czy 7 i to kilka dających 1st downs w różnej fazie meczu.
Rysiu Kalisz by polowe z tych piłek na luzaku złapał ???? , co dopiero skrzydłowi z College ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Andrew Luck, T.Y. Hilton, Trent Richardson - świetna podstawa do budowania naprawdę silnego zespołu na lata. Trade ze strony Ind - wręcz rewelacja.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dyscyplina i porządek w Texans na poziomie Marokańskiego burdelu .
Kolejny mecz i oni robią wszystko co mogą w defensywie żeby nie odzyskać piłki , komentatorzy to się śmiali już w 2 połowie .
Ile kretyńsko przedłużonych posiadań dla Ravens ?
3&amp;12 , Flacco podaje na 8 jardów , wszystko super -&gt; FLAG , number 34 TAUNTING ????
3&amp;9 , Zatrzymali typów i obrońcy zachciało się zmasakrować twarz Flacco i atak kaskiem ????
nie chce mi się wymieniać pomniejszych motywów bezsensu z dala od piłki .
Nie wiem jakie jest wasze zdanie , chętnie je poznam ale moim zdaniem Shaub to jest kompletna porażka i najbardziej overrated QB w lidze . Ja wiem że czasami OL nie przytrzyma obrońców ale jak on zobaczy jakąkolwiek presję w jego kierunku to :
a) panikuje i wyrzuca piłkę w kierunku Johnsona nawet , ewentualnie na oślep
b) panikuje i po chwili robi ,,żółwika&#39;&#39; czyli chowa główkę , piłką schowana i pada na ziemie żeby nie dostać hita .
Ja wiem że to nie M.Vick ze zrobi 4 salta w tył , ucieknie blitzowi trzymając w ręce piłkę a w drugiej kawałek arbuza , skrzydełko z KFC i napój winogronowy jednocześnie w głowie ustawiając terminarz na wieczorne walki psów ale mógłby czasami wykazać większą inicjatywę a nie robić po nogawkach pod presją obrony .
Media robią z niego jakiegoś mocarza , a gdyby nie Andre Johnson który na swoich plecach go niesie przez karierę to nie wiem co by z nim było
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Mam identyczne zdanie na ten temat. Schaub jest overrated, ale i całe Texans jest overrated as hell...dla mnie Texans jeśli mieli coś wygrać, to tylko w sezonie, w którym Schaub złapał kontuzję i grał TJ Yates i wtedy przegrali w Baltimore z Ravens, mimo że tak naprawdę byli lepsi i mieli szansę i piłkę w końcówce. Od tamtego sezonu jest stopniowy downfall. Texans sa najlepsza drużyna na świecie tylko w jednym meczu - Week 17, mecz u siebie, bilans 7-8 i brak szans na postseason - wtedy rozp....każdego, bo graja bez presji etc. Oni byli całkiem nieźli jak grali góra. Odkad zmienili profil na running team, to sa do dupy i do dupy się ich oglada. Co do Schaba - swego czasu był naprawdę niezły - rzucał, rushował, jescze dzisiaj pamiętam salta Schauba. Te czasy już nie wróca. Tak jak piszesz, gość jest obsrany na maxa już przed snapem, a jak widzi nacierajacych obrońców to placze mu nogi, mózg, oczy i ręce. Ogladajac wczoraj Tannehilla w meczu z Falcons byłem pod ogromnym wrażeniem - gościu grał jak stary wyjadacz - pewny, bez nerwów, spokoj w pockecie - nie byłem jego fanem, ale zajebiscie się go ogladało - miał co prawda fumbla i inta, ale nie ma z czego robić tragedii - nie pierwszy i nie ostatni fumble, a inty ...jak ktoś nie boi się rzucać to i int się trafi. Piękny pewny ostatni drive i wygrana Delfinów. A Schaub - tak jak napisałeś - albo wyrzuca albo się chowa. Co do Andre Johnsona, to też trzeba powiedzieć, że gość jest dobry, ale wg mnie było stać go na więcej - trochę niespełniony - sporo czasu grał w słabej drużynie, a też lubi mieć jakieś urazy i uraziki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 1,3K

jasper

Użytkownik
L.A. or London first? NFL wants both
By Bill Williamson | ESPN.com
LONDON -- Roger Goodell wants the NFL to return to Los Angeles and he wants to bring the league to Europe on a permanent basis.
In no particular order.
Speaking at a forum for European NFL fans Saturday on the eve of the 49ers-Jaguars game at Wembley Stadium, Goodell was asked by a fan about going back to L.A. and where it ranks on the league&#39;s wish list compared to putting a team in London.
&quot;I&#39;d love to be back in Los Angeles,&quot; Goodell said. &quot;But it has to be done the right way, we have to do it successfully. ...
&quot;I want both (London and L.A.), but it doesn&#39;t matter which one is first.&quot;
The NFL has not had an NFL franchise in Los Angeles since 1995 when both the Rams and the Raiders relocated. If the NFL puts a team in London, it would be the only American professional sports league to have a team based in Europe.
There has been talk that there could perhaps be a Super Bowl held in London. However, Goodell said Saturday that will likely only happen if there is a franchise in London because the Super Bowl is played in cities where the NFL has teams based.
Goodell is a huge proponent of playing in London. There will be two regular-season games played in London this season and three in 2014. The games are wildly popular and have been sellouts.
&quot;You are proving you are worthy of a franchise,&quot; Goodell told the European fans.
Meanwhile, Goodell said there could be a female official working in the league by next season. The league had a female official work in the preseason.
Drużyna w Londynie? Jestem w sumie na nie, zmiany czasu, dalekie podróże. Wydaje mi się, że chcą tam na siłę coś wcisnąć. Co do Los Angeles to bardzo chętnie ???? Jeśli już by chcieli mieć parzystą liczbę zespołów to może na Hawajach drużyna, albo coś w tej pustyni futbolowej Dakota, Wyoming, Utah, Idaho. Jest wiele możliwości a oni szukają drużyn w Europie. Może na Alasce zespół zrobić, albo zawsze można w Kanadzie zrobić zespół.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Jeśli już by chcieli mieć parzystą liczbę zespołów to może na Hawajach drużyna, albo coś w tej pustyni futbolowej Dakota, Wyoming, Utah, Idaho.
Hawaje też w drugą stronę masz daleko ????
W tych lokalizacjach co podałeś to nie bardzo.
Może w Utah. Ale obok masz Arizonę i Denver
Musi być odpowiednia ilość ludzi w regionie i rynek chętny na takie coś.
W Dakocie , Wyoming czy Idaho nie ma ekipy z NBA/MLB/NHL.
To są pustkowia sportu zawodowego w US
Ile tam masz ludzi :?:
College istnieje , ale to trochę inaczej funkcjonuje jak zawodowy sport.
Idaho to Boise State Bronocs głównie.
W Utah jest NBA tylko.
LA i Las Vegas , ew. LA i Toronto moim zdaniem.
Poza tym jak zrobią 34 ekipy to kalendarz będzie mega skomplikowany , to już zrobić 36 i 4 dywizję po 9 ekip.
W MLB z nową ekipą jest trochę łatwiej.
Las Vegas , Charlotte , stary dobry Montreal [ekipa Expos grała tam swego czasu].
Jest w czym wybierać.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Hawaje też w drugą stronę masz daleko ????

W tych lokalizacjach co podałeś to nie bardzo.
Może w Utah. Ale obok masz Arizonę i Denver
Musi być odpowiednia ilość ludzi w regionie i rynek chętny na takie coś.
W Dakocie , Wyoming czy Idaho nie ma ekipy z NBA/MLB/NHL.
To są pustkowia sportu zawodowego w US
Ile tam masz ludzi :?:

College istnieje , ale to trochę inaczej funkcjonuje jak zawodowy sport.
Idaho to Boise State Bronocs głównie.

W Utah jest NBA tylko.
LA i Las Vegas , ew. LA i Toronto moim zdaniem.

Poza tym jak zrobią 34 ekipy to kalendarz będzie mega skomplikowany , to już zrobić 36 i 4 dywizję po 9 ekip.

W MLB z nową ekipą jest trochę łatwiej.
Las Vegas , Charlotte , stary dobry Montreal [ekipa Expos grała tam swego czasu].
Jest w czym wybierać.
Hawaje mimo, że daleko, to na pewno mniejsze różnice czasowe są, a o to mi bardziej chodziło. Poczytałem trochę i rzeczywiście kilka z tych moich lokacji kompletnie się nie nadaje. Hawaje mimo wszystko tak, mają sporą ludność, co rok mają Pro Bowl, drużyna uniwersytecka. Jak już rzeczywiście chcą drużyny w Londynie to i powinni się zastanowić nad Hawajami. W Kanadzie może na razie nie chcą robić żadnego zespołu bo nie chcą umniejszać popularności CFL w Kanadzie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ani London ani Hawaje...Londyn faktycznie na siłę promowany, a Hawaje? Hawaje to dziura, ludność może i mają, ale efekt marketingowy zwązany z footballem na Hawajach nie wypali. Nie ma mowy - za tym musi iść kasa, a na Hawajach nikt jej nie zrobi. Na wakacje i taki piknik jak Pro Bowl nadają się idealnie, ale na profejsonalną organizację wg mnie nie. Jest znacznie więcej miejsc na kontynencie, w samych Stanach, gdzie można zrobić drużynę - dlaczego nie wykorzystać do maxa potencjału na przykład takiego Texasu - w NBA jest i Dallas, i San Antonio i Houston..dlaczego nie można walnąć 3 drużyny w San Antonio? Obok jest nieco mniejsze Austin, godzina drogi, i masz 2 milionowy potencjał. A to, ze nie ma drużyny w LA, to przechodzi ludzkie pojęcie.
 
Do góry Bottom