>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2014/2015

Status
Zamknięty.
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Tak na szybko na dzisiaj dałem taki oto dubelek: Bengals ML + Atlanta ML ako 2.13⛔
Cincinnati ostatnia wtopa z NE na pewno podziała dzisiaj mobilizująco. U siebie z Caroliną po prostu nie można przegrać. Do tego ostatnimi czasy coraz bardziej przekonuje mnie reguła, że po blowoucie drużyna spina się o wiele bardziej i wygrywa tym bardziej jak jest to drużyna, która w tym roku może dużo namieszać w czołówce. Dalton i spółka nie powinni mieć dzisiaj problemów z przeciętnym i grającym w kratkę Newtonem.
Atlanta nigdy swą gra nie powalała ale chłopaki mają przebłyski i liczę na to dzisiejszego wieczoru. Chicago całkiem się sypie słaba obrona z kontuzjami Cutler gra słabiutko. Ogólnie Chicago niczym mnie nie przekonuje. Obie drużyny po 2 porażkach, dlatego ten mecz będzie praktycznie decydował o być albo nie być dla obu drużyn w tym sezonie. Do tego Atlanta u siebie zawsze gra o wiele lepiej niż na wyjeździe może w tym sezonie tego nie widać ale wcześniejsze sezony to pokazują. Wiem, że Atlanta to ryzyko ale mam po po prostu przeczucie, że wygrają. Szykuje się dużo pkt i dużo emocji na co liczę ????
Uważałbym dzisiaj na New England sporo ludzi daje na Bills. Brady pewnie zagra ale to już nie będzie ten sam Brady co z Bengalsami.
Edit: Bez komentarza...
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
St. Louis Rams
: San Francisco 49&#39;s

Ilość rushing yards gracza , Stawiasz na:Frank Gore powyżej 86.5

1.St Louis to druga najgorsza rushing defense w lidze.(152.5 YPG)
2.W poprzednich 8 spotkaniach z Rams, Gore rushował na 626 yardów(4.1 YPC).
3.Zdobył 7 TD
4.Ostatni występ w St Louis to 153 yardy i(7.7YPC)
5.Ponieważ to SF będą kontrolować grę to Gore na pewno dostanie wiele carries
6.2 tygodnie z rzędu Frank rushuje na 100+ yardów.
Gore obecnie znajduje się poza 10 najlepszych RB w lidze jeśli chodzi o ilośc zdobytych yardów, jednak dziś rushując na ponad 80 znajdzie się w najlepszej 5.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Brian Hoyer (CLE) powyżej 245.5 passing yds @1,85 215 yds...
betsson
JAX pozwalają na niedorzeczne 318 yds dla opp QBs. Hoyer może nie grzeszy skutecznością ( 60 %) ale już 8,2 yds na podanie plasuje go w czołówce ligi. Secondary JAX zaliczyła tylko 1 INT w tym sezonie.

Player Total Rush + Receiving Yards
Justin Forsett (BAL) powyżej 88.5 yds @1,85
betsson
Defensywa Falcons jest okropna ???? Czy górą czy dołem, nie ma to kompletnie żadnego znaczenia, BAL powinno dzisiaj dominować w ataku. ATL pozwala opp RBs na prawie 30 prób biegowych na ponad 127 yds i prawie 7 podań w sumie na prawie 70 yds.

James Starks (GB) powyżej 36.5 rushing yds @1,85
36 yds... ????
betsson
Zaryzykujemy tutaj, bo Starks to bądź co bądź RB2 w drużynie Packers. Jednak ostatnio, obaj RB biorą udział w takiej samej ilości ofensywnych snapów w meczu. Jeśli trend się utrzyma, Starks dostanie ok. 10 prób biegowych przeciwko przeciętnie broniącej CAR. Oni pozwalają na 5,5 yds na próbę ( najwięcej w lidze ), on ma średnią 4,3 yds. Powinno dzisiaj wystarczyć ???? Jeśli po 3Q GB będzie planowo prowadzić, liczba prób biegowych Starksa powinna być zdecydowanie większa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Rams - Seahawks under 42.5 @ 2.02 Pinnacle ⛔
Rok temu w St. Louis było 9-14, teraz może być podobnie. Front seven Rams to wciąż solidna marka szczególnie przeciw biegającym ekipom. Seahawks oddali najlepszego receivera Harvina do Jets który psuła tmosferę ekipę. Mimo to przy całym szacunku dla umiejętności Kearse&#39;a i Baldwina to nie tej klasy łapacze. Z kolei Rams bida w ataku totalna, ale w zeszłym tygodniu nieco nastraszyli SF. Seahawks zapewne będą bardziej uważni.
Titans @ 3.01 Pinnacle ⛔
Redskins z bilansem 1-5 aż takim faworytem... No nie wiem. Ok. nie wiadomo, kto zagra u Titans jako QB jednak Locker i Whitehurst to praktycznie ta sama półka. W ataku mają kilka solidnych postaci, zaś obrona jak ma dzień to potrafi zagrać naprawdę nieźle. Z kolei Redskins w ostatnich czterech grach oddali średnio aż 34,75 punktu. Cousins też zdaje się łapać zadyszkę i na pewno trenerzy rywali też lepiej czytają jego schematy. Packers -7.0 @ 2.07 Pinnacle ✅ Wolałbym linię o pół punktu niższą, ale i z tym Rodżu powinien sobie poradzić. Mr. Discount Double-Check gra ostatnio genialnie. Rozniósł Bears i w wiadomy jedynie sobie sposób wyszarpał zwycięstwo z Dolphins. Pantery na sporym farcie ogarnęły ostatnie dwa spotkania. Najpierw nadrobili 14 punktów z Bears, a w starciu z Bengals pozwolili rzucić Daltonowi 2 int w trzeciej kwarcie. AR na pewno taki szczodry nie będzie. Poza tym porównując pary Nelson-Cobb z Benjamin-Cotchery oraz Lacy-Stewart/D. Williams nie widzę szans dla Caroliny, tym bardziej, że ich defensywa jest w rozsypce m.in brak Hardy&#39;ego i w niczym nie przypomina ekipy z ubiegłego sezonu.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
St Louis Rams
: Seattle Seahawks

St. Louis Rams - Seattle Seahawks : Ilość rushing yards gracza
Ile rushing yards zaliczy gracz podczas gry, wliczając dogrywkę?
Marshawn Lynch powyżej 90.5 / 1.85 / Betsson
Nie ma co tu dużo gadać, ale przeciwko Dallas ofensywa Hawks wyglądała przecietnie. Bestia dostał mało carries i spodziewam się dziś liczby kręcącej się koło 20-23.
Tu mamy wypowiedź OC drużyny z Seattle który mówi, że trzeba dawać piłkę Bestii o wiele częściej.
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000411728/article/darrell-bevell-i-must-get-marshawn-lynch-the-ball?campaign=Facebook_atn_patra
Może Hawks po wytrejdowaniu Harvina skupią się jeszcze bardziej na rushowaniu?
Rams tydzień temu świetnie bronili przeciwko Gorowi, ale dostali swoje powietrzem. Dziś jeśli skupią się tylko na Beast Mode zostaną skarceni w podobny sposób, więc liczę, że skupią się również na passing game.
Rams obecnie 26 rush def w lidze.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Niners - Broncos
Bronocs -6.5 ✅✅✅
1.90 @ Pinnacle

49ers gra bardzo przeciętnie w tym sezonie + masa kontuzji na chwilę obecną.
Bilans 4-2 nieco przekłamuje obraz sytuacji
Aldon Smith jest zawieszony , Bowman - rehabilitacja po kontuzji , Willis i Dorsey obecnie posiadają kontuzję , Iupati - raczej nie zagra po wstrząśnięciu mózgu z Rams
Dochodzą urazy dwóch starterów na pozycji Cornerbacks
Jak widać w defensywie dość ubogo i z nie grającymi Starterami w defensywie 49ers - Manning będzie miał łatwiejsza drogę do pokrycia handicapu - który i tak wydaje mi się nieco zaniżony.
Bilans 49ers wyglądałby zupełnie inaczej między innymi , że na sam koniec spotkania odrobili przewagę w meczu z Eagles
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Philip Rivers powyżej 36.5 Pass Attempts @1,85
betsson
To wymagająca linia ale warto spróbować. Średnio w meczu Rivers wykonuje 33 próby. Ale z zespołami, które dobrze bronią po ziemi, liczba prób oscyluje właśnie w tych granicach ( ARI - 36, SEA - 37 ). DEN pozwala na 51 yds dla opp RBs a do tego SD ma praktycznie tylko jednego sensownego B.Olivera. Spodziewajmy się dzisiaj często podającego QB Chargers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Player Total Rush + Receiving Yards
Le&#39;Veon Bell (PIT) powyżej 107.5 yds @1,85

betsson
Bell to bardzo solidny RB w tym sezonie. Ponad 5 yds na próbę i ponad 80% skuteczności złapanych podań. We wszystkich dotychczasowych spotkaniach zaliczył ponad 100 yds w totalu. Przed Roethlisbergerem ciężkie spotkanie i może często korzystać z pomocy swojego RB.

Joique Bell (DET) powyżej 68.5 rushing yds @1,80
Joique Bell to score a Touchdown @1,80

betsson
Bush jest ze statusem Doubtful na niedzielne spotkanie i jeśli nie zagra, Bell może dostać 22-25 prób biegowych z żałośnie słabo broniącą ATL. 126 yds, na tyle właśnie pozwala ich def średnio na mecz....
Player Total Rush + Receiving Yards
Andre Ellington (ARI) powyżej 112.5 yds @1,85

betsson
Zaryzykujemy. Po ziemi nie zachwyca, ze swoją średnią 3,7 yds/próbę ale w totalu to maszyna do zdobywania yds. Kłopoty ze stopą ( wygląda, że już na dłużej) ale w piątek już trenował na full.
Mike Wallace (MIA) powyżej 65.5 receiving yds
betsson
Wallace to obecnie ligowy średniak ale solidny. Prawie 60 yds i średnio 9 piłek posłanych w jego kierunku na mecz. MIA jeszcze nie grało z tak słabą defensywą z tyłu.
Sunday, bloody sunday...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
WeeK 8
Carolina vs Seattle
Pantery bedac gospodarzem meczu ,dobrze zaczeli sezon ale teraz od dwoch meczy nie wygrali i mimo prowadzenia w dywizji to gra wyglada slabo, a najgorzej jest z ich obrona gdzie w podaniu i w biegu sa poza dwudziestka rankingowa ligi,pare meczy ich widzialem i powiem ze slabo to wygladalo, obrona dziurawa, trzeba tu podkreslic ze Carolina ztracila 35 punktow na ostatnie piec meczow! a to bardzo duzo, nie lepiej jest z atakiem, czasem wyglada to tak jakby nie meli pomyslu na atak rowniez, Jezeli chodzi o bieg to slabo, podaniowo w miare ale to za malo.
Seattle sa trzy trzy a ostatnio dwie porazki zrzedu a to za duzo jak na Champion-ow i obroncow tytulu ,tymbardziej ze ich gra wyglada owiele lepiej niz swiadcza o tym statystyki czy pozycja w dywizji gdzies sa za Arizona i SF. W ostatnim meczu z Rams, Seattle zagralo slabo w pierwszej polowie i pozwolili na returny okolo 80 jardowe po wykopach a Rams z tego z korzystalo i punktowalo plus slaby dzien rozgrywajacego Wilsona(seattle) w drugiej polowie ruszyli i zaczeli grac ,gdzie ostatnie trzy minuty byly minutami walki(Decydowaly o wyniku) i mimo tej porazki to Seattle dominowalo w ofensywie gdzie oni zdobyli 463 jardow,najlepszy wynik w tym sezonie a STL skorzystalo na bledach(szkolnych) i karach druzyny z Seattle. Obrona tej druzny jest mocna i odpowiednio 16(podania) 6(biegu) w lidze a przegrali dwa ostatnie mecze. Atak slaby w podaniach ale mysle ze cos w padnie bo Carolina slabo broni, biegwo za to swietnie , tam jest M.Lynch prawdpodobnie wystapi , a nawet jak nie to Rozgrywajacy Wilson po biega jak ostatnio z Rams.
W tym meczu nie widze nic jak wygrana Seattle ,dlatego ze juz przegrali trzy mecze i zaczyna sie cieplo, w dywizji trzecie miejsce, a gra wyglada dobrze zeby nie pisac znakomita, sa lepsza druzyna niz Carolina, maja lepsza obrone ktora bedzie decydowac o wyniku, i wiekszy potencjal po stronie Seattle, poprostu owiele wieksze szanse daje goscia ktorzy rowniez ofensywnie wygladaja lepiej przeciwko slabej obronie Caroliny.

Seattle ML @ 1,44 Pinnacle
Seattle -3,5HC @ 1,80 Pinnacle Swietny mecz, dramaturgia do konca

Kansas City vs St. Louis

Kansas City ostatnio dobrze gra i mimo ze sa 3-3 a w dywizji AFC West tocza wyrownana walke z Denver i San Diego gdzie maja juz jeden mecz do przodu wygrywjac u nich tydzien temu. KC Dobrze wygladali w pierwszej polowie mozna smialo powiedziec ze prowadzili gre za sprawa, zagrywek Biegowowych Charlesa ale SD dobrze rozegralo ostatnia minute pierwszej polowie i wyszli na prowadzenie, w 2 polowie ofesnsywa KC dawala sie we znaki obronie SD a ofensywa SD slabo grala tego dnia w koncu kop w ostatnich sekundach przesadzil o wygranej KC ktora mogla wygrac wyzej( Trzy razy zepsute latwe podania, oraz outowy bieg na przylozenie ) Atak w podaniu slaby ale jezeli chodzi o bieg to sa na 3 miejscu w lidze ,Oni maja czwarte miejsc zdobywajac 6 jardow na bieg, swietnie gra RB Jamaal Charles robi na mnie spore wrazenie plus jest RB Knile Davis, obrona dosc solidna.
Rams maja 2-4 i nie robia na mnie wrazenia, mimo wygranej z Mistrzami z Seattle gdzie wygrali po szkolnych bledach gosci(Wyzej opisalem mecz),Rams nie najlepiej bronia a jezeli chodzi o bieg to tragedia moze lepiej napisac bardzo slabo, Oni maja najgorsza obrone przeciwko bieganiu i traca okolo 8 yardow na bieg przeciwnika do tego dochodzi slabe krycie rozgrywajajcego QB Austina Davis, Srednio traca okolo 30 pkt na mecz raz jedynie dobrze bronili i stracili 17 pkt
Sadze ze Kansas pujda za ciosem, owiele lepsza gra obronna a mecz moze miec podloze biegowe gdzie dla Biegaczy Jamaal Charles i Knile Davis to moze byc mecz na rzecz wielu jardow do zdobycia tym bardziej ze STL sa jedna z najgorszych druzyn w obronie przeciw biegu , w podanich wychodzi na remis jedni w miare graja drudzy w miare bronia i na odwrot.
Kansas City -5,5HC @ 1,70 Betway
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
traperek 149

traperek

Użytkownik
IND Colts -3.5 @ 2.00
PIT przegrywają i wygrywają na zmianę, teraz przyszła kolej na przegraną. Colts to wg mnie jeden z najlepszych zespołów teraz, bardzo dobra ofensywa na czele z Andrew Luckiem, który rzuca co mecz ponad 300yardów, odbiorcy też z najwyższej półki TY Hilton i Trent Richardson na pewno dzisiaj zdobędą nie jedno przyłożenie.
DET Lions -3.5 @ 1.85
Lions dysponują najlepszym defensem w lidze, który wg mnie dzisiaj nie pozwoli ATL na wiele punktów. Obrona ATL jest tragiczna, maja bilans 2-5 a bilans defensu wg mnie to 0-7, dzisiaj powinni znowu pozwolić przeciwnikom na wiele punktów. Atak DET jest na dobrym poziomie, występ Megatrona dalej pod znakiem zapytania lecz nawet bez niego dadzą radę.
BAL Ravens -1.5 @ 1.85
Ravens zaczynali od handicapu +2.5 teraz są na -1.5 co wg mnie jest oczywiste, że powinni być faworytami w tym meczu. Bengals po powrocie z bye weeku graja jak inna drużyna - przed bye weekiem 3-0, po powrocie dwie porażki i remis. Baltimore są w gazie - dwa ostatnie mecze pewnie wygrane, jest to kompletna drużyna pewnie krocząca w kierunku play offów.
Bez analizy - OAK Raiders +6.5 @ 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Po głowie chodzi mi dzisiaj taki zakład Brandin Cooks (NO ) powyżej 52.5 receiving yds @1,85. Nie gram go, tylko po prostu głośno myślę. CAR broni słabo i górą i po ziemi. Saints mają praktycznie tylko jednego sprawnego RB - Marka Ingrama, który ostatnio zdemolował Packer, aplikując im 172 yds. Wydaje mi się, że nie będzie dzisiaj zbytnio eksploatowany. Krótki tydzień plus mocne obciążenie jakie dostał w meczu z GB ( 24 próby ) powodują, że nawet bym zaryzykował poniżej 85,5 rushing yds @1,85.
Stąd też wydaje mi się, że QB Brees będzie sporo rzucał dzisiaj. Powyżej 40,5 Total Pass Attempts @1,85. W tym sezonie na wyjeździe odpowiednio 42,40,44,45 a ostatnie 5 spotkań z CAR - 42,44,43,49,35
betsson

bleee... ????
 
traperek 149

traperek

Użytkownik
Brandin Cooks (NO ) powyżej 52.5 receiving yds @1,85 też wydaje mi się bardzo prawdopodobny w meczu z packers dobrze grał, na korzyść zakładu jest też to, że jimmy graham nie gra na sto procent po kontuzji i cooks powinien dostać więcej piłek.
CAR w ostatnim meczu nie broniła źle, Lynch przebiegł tylko 62yardy i przez większość spotkania prowadzili. Gdyby nie brak zdecydowania w red zonie pantery wygrałyby to spotkanie. Dzisiaj też tylko oglądam po ciężkiej weekendowej popływce;)
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ostatnio też była pomyłka. Grał ktoś ? jak betsson rozlicza takie zakłady ?
Ile receiving yards zaliczy gracz podczas gry, wliczając dogrywkę?
Ronnie Hillman poniżej 82.5 yds @1,85
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Andrew Hawkins (CLE) powyżej 77.5 receiving yds @1,85
betsson
NIe zagra dzisiaj Browns TE J.Cameron, co może oznaczać jeszcze więcej piłek posłanych w kierunku bardzo solidnego WR, jakim jest w tym sezonie Hawkins. Wyłączając dziwny mecz z PIT, A.Hawkins tylko raz nie przekroczył dzisiejszej linii. TB broni słabo górą, pozwalając na ponad 180 yds dla opp. WRs. CLE dosyć przeciętnie gra po ziemi i liczę, że Hawkins będzie dzisiaj kluczową postacią w ataku Browns.
Andre Johnson (HOU) powyżej 70.5 receiving yds @1,85
betsson
Plan jest taki: A.Foster skupia na sobie całą obronę Eagles a Johnson spokojnie zbiera yds na krótkim dystansie 10-15 yds ????
Johnson to średnio 69 yds złapanych na mecz i średnio 6 na 9 złapanych podań. Przy słabej obronie PHI, powinno spokojnie wystarczyć.
Antonio Brown (PIT) powyżej 92.5 receiving yds @1,85
betsson
Myślę, że czas na kolejne mocne spotkanie w wykonaniu Antonio i to właśnie wtedy kiedy jest to najbardziej potrzebne, czyli z rywalem z dywizji. Lider NFL w ilości rzuconych w jego kierunku piłek ( łapie je z 69% skutecznością !!! ) kontra najgorsza secondary w lidze. Co prawda DL Ravens jest bardzo mocny i Ben Roethlisberger może się spodziewać sporej presji z ich strony ale Brown powinien swoje ugrać.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Cincinaty Bengals – Jacksonville Jaguars

Ekipa Bengals podejmuje jedną z najsłabszych drużyn w lidze i nie inny wynik jak zwycięstwo gospodarzy jest mało realne. W ostatniej kolejce gospodarze odnieśli bardzo ważne zwycięstwo z Ravens dzięki czemu zajmują pierwsze miejsce w swojej dywizji, gwałtującej play offs. Drużyna z Florydy wygrała zaledwie jeden mecz i to u siebie z Browns, która w kontekście na drużyny z Cleveland może mieć dramatyczne skutek. Kurs 1,16 na Bengals jest niski ale nie ma co się temu dziwić, po prostu musiałaby się stać katastrofa, aby Tygrys nie wygrały tego meczu – kurs tylko i wyłącznie podwyższający AKO. Ciekawym typem który znalazłem jest

Typ: Bengals – 1,16 ✅

Typ: Bengals powyżej 2,5 touchdown 1,57 ✅

Dallas Cowboys – Arizona Cardinals

Bez Toniego Romo wyjdzie na to spotkanie ekipa gospodarzy. Lider zespołu doznał kontuzji, która uniemożliwia mu występ. W jego miejsce zostanie wstawiony Brandon Weeden, który nie jest aż tak dobrym rozgrywającym jak Romo - przynajmniej w tym sezonie. Arizona dysponuje bardzo solidną formacją defensywną, dlatego też uważam że quarteback taki jak Weeden nie bedzie wstanie się przebić. Spodziewam się, że gra ofensywna oparta będzie w dużej mierze na grze dołem przez DeMarco Murray&#39;a. Goście jednak zapewne będą na to przygotowani i będą ograniczali to na ile będzie możliwe. Zespół z Arizony bez większych braków kadrowych. Carson Palmer rozgrywający gości drużyny gości zapewne rzuci ze dwa lub trzy touchdowny do tego Dallas dorzuci jedno i to może być wszystko. Nie spodziewam się tutaj dużej zdobyczy punktowej, dlatego gram under 44.0 w cały meczu.

Typ: Under 44.0 – 1,95 ⛔

Typ: Cardinals – 1,86 ✅

New England - Denver Broncos - bez analizy

Typ: Under 52,0 - 1,90 ⛔

Typ: Denver Broncos (- 8,5) - 2,90 ⛔

Wszystkie typy wzięte z Bet365
 
traperek 149

traperek

Użytkownik
IND Colts -3,5 @ 2,14 ✅
Który z graczy pierwszy osiągnie 200 Passing Yardów? Andrew Luck @ 1,55 ✅

Dziś w nocy Colts zmierzą się z NY Giants, według mnie Colts bez problemu pokryją tak niski handicap. Po ostatnim meczu, który na wyjeździe przegrali z PIT na pewno będą chcieli pokazać klasę ???? W przegranym meczu z PIT ofensywa Andrew Lucka na prawdę zagrała solidny mecz zdobyli 34 punkty, Luck rzucił podania na 400yardów w tym 3TD. Obrona zagrała gorszy mecz, pozwolili aż na 51 punktów PIT, przyczynił się do tego Ben Roethlisberger, który zagrał mecz życia - rzucił 522yardy podań w tym 6TD ze skutecznością 40/49 podań co jest wynikiem kosmicznym, stał się jedynym graczem, który w swojej karierze rozegrał 2 mecze powyżej 500yardów ????
Co do Giants - ich bilans to 3-4 ostatni mecz przegrany z Cowboys 21-31, ofensywa Eli Manninga słabo się spisuje - zdobyli w tym sezonie 154 punkty, defensywa z resztą też - pozwoliła przeciwnikom na 169 punktów. Nie chcę się rozpisywać na temat Giants bo nie ma za bardzo o czym pisać, według mnie jest to zespół co najmniej klasę niżej niż Colts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
traperek 149

traperek

Użytkownik
Ilość rushing yards gracza: Jeremy Hill powyżej 90.5⛔ :/

Już jutro w nocy zmierzą się dwie drużyny z bardzo wyrównanej dywizji AFC North. Dla gospodarzy jest to ostatni mecz z serii 3 meczy na własnym boisku, następnie zagrają 3 mecze wyjazdowe. Ostatnie 2 mecze wygrali z BAL i JAX. Do gry po kontuzji powrócił A.J.Green - dobrze spisujący się WR, nie zagra podstawowy RB Giovanni Bernard, jego miejsce zajmie Jeremy Hill, który też bardzo dobrze się spisuje(średnio 4,7yarda na próbę). W ostatnim meczu z JAX przebiegł 154yardy!!!
Podczas nieobecności Bernarda cały ciężar gry po ziemi Bengals spadnie na Hilla, który na pewno wykręci powyżej 90.5 yarda w meczu, przy słabo broniącej obronie Browns, którzy oddają przeciwnikom po ziemi średnio 139yardów
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Wszystkie kursy z Pinnacle
Lions @ 1.714 ✅
Megatron is back i w końcu powinien rozruszać ofensywę Lions. Obrona Miami gra bardzo dobrze, ale głównie wtedy, gdy mecze mają miejsce na Florydzie. Z kolei d-line Lions to duże zaskoczenie in plus.
Cheifs @ 1.952 ✅
Bills u siebie są groźni, ale wtedy gdy wszyscy są zdrowi. Tu zaś Spiller out, Jackson po kontuzji wielki ?, Watkins również kontuzjowany w tygodniu i też ?. Z kolei Chiefs z Charlsem, solidnym Smithem na rozegraniu i myślącym trenerem na ławce w osobie Reida to gwarancja sukcesu.
Cardinals - Rams under 43.0 pkt @ 1.925 ⛔
Obie drużyny jeśli już wygrywają to dzięki obronom. Spodziewam się wielu 3&amp;out w tym spotkaniu.
Seahawks -8.5 @ 1.943 ✅
Słaba obrona Giants + defensywa Seahawks powinni załatwić ten handicap. Eli będzie pod dużą presją, a przy kontuzjach Jenningsa i Cruza niue ma również zbytnio do kogo zagrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Detroit Lions -3.5 AH @ 2.66 Pinnacle
Arizona na pewno świetnie broni, ale nie jest to też drużyna na bilans 8-1. Zresztą obrona Detroit wcale nie jest gorsza. Lions mają w końcu zdrowego Megatrona, który z Tatem stanowią niesamowicie groźną parę receiverów. Zapewne dostaną plastry w osobach Cromartiego i Petersona, ale to z kolei powinni zrobić miejsce dla tight endów, Busha i Bella. Poza tym Cards bez Palmera, który jest out for the season.
Houston Texans ml @ 2.61 Pinnacle
Houston bez Fostera, który jest nie do zastąpienia. Fitzpatrick choć ma do kogo rzucać również nie napawa optymizmem, dlatego zastąpi go Mallet. Pozostaje więc wierzyć, iż znów całą robotę odwali defensywa w osobie J.J Watta, któremu do pomocy wraca Cushing. Gdyby Texans mieli bilans 2-7 to nie postawiłbym na nich złamanego grosza. Jednak mają bilans 4-5 i dwa kolejne mecze u siebie. Także dzisiejsze starcie to dla nich coś jakby mecz sezonu.
Seattle Seahawks -3.5 AH @ 2.83 Pinnacle
Seahwks - Chiefs under 42.5 pkt @ 1.952 Pinnacle
Seattle na pewno nie gra dobrze. Gra podaniowa nie kuleje, tylko leży po całej długości. Dlatego też Seahawks, a dokładniej Lynch i Wilson biegają na potęgę. Chiefs wyglądają bardzo podobnie z tą różnicą, że Smith choć jest gorszym QB, to lepszych receiverów i na krótkich podaniach jakoś sobie radzi. Spodziewam się tight game.
Rams - Broncos @ under 51.0 pkt @ 1.943 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom