>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 06/07 Faza PLAY-OFF

Status
Zamknięty.
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Anaheim mialo przewage przez caly mecz (m. in Ottawa nie oddala strzalu na bramke ducks przez ponad 11 min w pierwszej tercji), to oni czesciej rozgrywali krazek w tercji Senators i mieli kilka bardzo groznych akcji, ale fenomenalnie broni
Mi rowniez sie wydaje ze Ducks wrecz zmiazdzylo Ottawe, ktora zupelnie nie umiala sobie poradzic z twarda gra Kaczek. Raz po raz jakis zawodnik Ottawy byl komponowany w bande...
W sumie naliczylem moze z 4minuty przewagi Ottawy oczywscie poza gra w przewadze, ktora wykonuja fantastycznie i mimo iz Ducks jest dobra druzyna w defensywie to wygladali nieciekawie w tych fragmentach gry.

Co do dzisiejszego meczu:

Zobaczymy jak wnioski z ostatniego spotkania przeloza sie na dzisiejsza postawe zespolu z Kanady. Mysle, ze w ostatnim meczu nie umieli sobie poradzic z bardzo fizycznie grajaca druzyna z Anaheim. Ja bym sie dzisiaj trzymal wariantu, ze wynik bedzie graniczyl w okolicach remisu ze wskazaniem na Ducks. Takze moje typy na dzis. Zabezpieczam sie typem na Ottawe, bo rzeczywisci dzisiaj jest dla nich bardzo wazny mecz i moze udac im si e wygrac. Natomiast w pelni szczescia bede, gdy Kaczory wygraja jedna bramka, badz po dogrywce ????

Ducks (ot) ✅
Ottawa +1,5 ✅
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
No i slowo cialem sie stalo ???? Ducks prowadza 2-0, co najwazniejsze jest to sprawiedliwy wynik. Gdyby nie znakomita forma goalkeepera Ottawy bylaby dzisiaj miazga ???? Po raz drugi Ottawa liczyla sie tylko grajac w przewadze. Powalczyli rowniez w ostatnich 40 sekundach grajac 6 na 5 po wycofaniu bramkarza, ale to za malo na dobrze spisujacych sie Ducks. Ponownie mecz na bardzo wysokim poziomie ???? brawo Ducks ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Almighty thx za live z meczu.Zadziwia mnie niemoc strzelecka Senatorów,a nawet próby strzałów ,których w całym meczu mieli ,,aż&quot;16...
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Stan rywalizacji po dwoch pierwszych meczach powinien byc dla Ottawy dzisiaj czerwonym ostrzegawczym swiatlem. Ewentualna przegrana w dzisiejszy meczu moze byc bardzo kosztowna, bo Stanley oddali sie na odleglosc, ktorej nie uda sie juz raczej odrobic. Te fakty oraz atut wlasnej publicznosci powinny przemawiac za gospodarzami, ale czy na pewno kaczki sa skazane dzisiaj na porazke? Ogladajac dwa poprzednie mecze nie umialem oprzec sie wrazeniu, ze Ottawa nie umie sobie poradzic z ostra fizyczna gra, bardzo czesto na granicy faulu. Checking Line Anaheim sprawily, ze wielkie trio Ottawy nie blyszczy - w pierwszym meczu 20, w drugim zaledwie 16 strzalow. Dodajac do tego fakt ze Kaczki w tym czasie bardzo powaznie ostrzeliwaly bramke Ottawy rodzi to moje pytanie na co stac jeszcze Ottawe?

Te niewiadome przekladaja sie bezposrednio na problem z podaniem typu na dzisiaj. W serii nie bylo jeszcze remisu wiec ja w dzisiejszym meczu postaram sie go upolowac:

Typ: x ⛔ i 1x ✅
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
dzisiaj stawiam na zdecydowane zwycięstwo Ottawy,wszystko czego nie przełożyli na hali Ducks ,w których byli nieskuteczni dzisiaj wygrają zdecydowanie
stawiam na handi -1.5
 
S 0

szpecu

Użytkownik
Ottawa Senators - Anaheim Mighty Ducks
typ: [shadow=blue:852f0a9c6f]OTTWA SENATORS (łącznie z dogr.[/shadow:852f0a9c6f] kurs [shadow=red:852f0a9c6f]1.59[/shadow:852f0a9c6f] BWIN

Stan rywalizacji w finale PO jak narazie wynosi 2-0 dla kaczorów. Myśle że w dzisiejszym meczu pomiedzy Ottawa a Anaheim powinni zwycieżyc Senatorzy którzy musza ten mecz poprostu wygrac. W 2 poprzednich meczach drużyna Anaheim zwyciezała 1 bramka myśle ze Ottawa mając w swoich szeregach tak swietnych graczy jak Alfredson , Spezza , Heatly powinna dzisiaj zwyciężyc na własnym stadionie gdzie gra sie im z pewnością lepiej
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Ja wczoraj punkt druga z zimnym piwkiem wlaczylem sopcasta i uwierzyc nie moglem, na neostradzie u moich rodzicow sopcast nie wyrabia ???? udalo mi sie tylko zobaczyc na stopklatce pierwsza bramke i dalem sobie spokoj. Czy zaluje? Pewnie troche tak, bo chcialem zobaczyc jak wygladala gra Kaczek. Z tego co przeczytalem wynika ze grali dorze tylko nie umieli sie spiac w najwazniejszym momencie. Mysle jednak ze bedzie ich stac na wywiezienie jednego zwyciestwa z Kanady. Dlatego rozpoczynam gre na win Ducks z OT i na remis bo chyba w koncu tez moglby pasc ???? ))
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Na dzisiaj nie rozpisujac sie za bardzo, bo chyba uzasadnienie nie potrzebne. Juz ostatnio zaczalem delikatnie grac na remis i dzisiaj zamierzam to kontynuowac. Uprzednio chcialem jeszcze zagrac do tego DUKCS z ot, ale wybieram bezpieczniejsza opcje grajac zwyciestwo Ducks z handi. Mysle, ze dzisiaj Ducks beda bardziej skoncentrowani i zdeternminowani do zwyciestwa, bo po co wprowadzac nerwowke i zaczynac rywalizacje &quot;prawie&quot; od nowa. Co do braku Prongera w skaldzie to tez mysle, ze nie koniecznie musi to byc oslabieniem... ???? dali rade wygrac bez swojej gwiazdy z bardzo monca druzyna z Detroit to i teraz podejma walke ????

TYP:

OTTAWA - ANAHEIM x ⛔ i 2(+1,5) ✅
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
ten mecz wg mnie no bet.Bedzie to zaciekła walka bo Ottawa walczy o remis a Anahainem chce odskoczyć.Dzisiaj będzie decydowała dyspozycja dnia i wg mnie remis jest bardzo prawdopodobny
 
T 52

thedon

Użytkownik
OTT - ANA
Ottawa Senators - Anaheim Ducks
Typ : 1



Ottawa przystapi do tego meczu bardzo skoncentrowana i z mysla o wyrownaniu
wyniku serii na 2 - 2. Senatorowie upatruja szanse w zawieszeniu najdluzej przebywajacego na lodzie obroncy C. Prongera ( w ostatnim meczu prawie 30 minut ). Jest to dosc duzy cios dla obrony Kaczorow. Ten zawodnik jest dosc brutalnie grajacym obronca z duzym zasiegiem.Wlasnie z tym druzyna kanadyjska miala w pierwszych dwoch meczach najwieksze problemy.
Moim zdaniem w tym meczu Ottawa po raz drugi pokona druzyne Kaczorow i bedziemy swiatkami przynajmniej 6 meczowego Finalu pucharu Stanleya.
Zauwazylem rowniez, ze druzyna z kanady przyzwyczaila sie juz do bardzo fizycznego
hokeja oferowanego przez Anaheim. Bylo to widoczne w ostatnim meczu, ze Ottawa przejelainicjaltywe i narzucili przed wlasna publicznoscia swoj hokej.

Pozdrawiam :smile:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:22d9edda95]
[/center:22d9edda95]

[center:22d9edda95]Mój typ 1 kurs Expekt 1.90 ( wynik 6-2 ✅) [/center:22d9edda95]

W dzisiejszym meczu w bramce Senators stał będzie Ray Emery ( statystyka PO,GAA 2.07 ,SHO 3), natomiast bramki Anaheim strzegł będzie Jean-Sebastien Giguere( statystyka PO ,GAA 1.97 ,SHO 1).Jest to piąty mecz finałowy do 4 zwycięstw .Dotychczasowa konfrontacja wprowadziła fachowców hokejowych w osłupienie - Anaheim prowadzi gładko 3-1.

Dotychczasowe wyniki spotkań.

2007-06-05 Ottawa Senators - Anaheim Ducks 2 - 3
2007-06-03 Ottawa Senators - Anaheim Ducks 5 - 3
2007-05-31 Anaheim Ducks - Ottawa Senators 1 - 0
2007-05-29 Anaheim Ducks - Ottawa Senators 3 - 2


W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi w zespole z Ottawa Dean McAmmond,natomiast w zespole z Anaheim nie zagra Chris Kunitz.Powróci do składu Kaczek po zawieszeniu na jeden mecz za brutalny atak na McAmmonda - Chris Pronger.Ponizej link do tego zdarzenia.

http://www.youtube.com/watch?v=Fg5_tK1vDX0

Wszystkie dotychczasowe finałowe mecze były bardzo zacięte.Dzis również sadzę,że będą trzeszczały kije.Anaheim jest bardzo zmotywowane,aby po dzisiejszym meczu unieść w geście triumfu Puchar Stanleya.Senatorzy muszą w tym meczu postawić wszystko na jedną kartę,by nie stracić szansy na ewentualny sukces końcowy.Anaheim skrupulatnie wykorzysta odsłonięcie się przeciwnika.W doskonałej formie strzeleckiej jest ostatnio Andy McDonald ,który w ostatnim meczu zdobył ,aż 2 bramki i miał 1 asystę.Wspierany w przodzie przez ,,młodego wilka&quot; Ryana Getzlafa oraz ,,starego lisa&quot; Fina Teemu Selanne powinni przyczynić się do końcowego zwycięstwa.Mając w bramce będącego w życiowej formie bramkarza Jean-Sebastien Giguere oraz w obronie twardziela - Prongera,można być spokojnym o wynik końcowy.Mój typ 1 ✅ .
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Ja wczoraj zostalem porwany zaraz po powrocie do domu przez mojego wspollokatora, kotry zostal Szanownym Panem Magistrem. Takze od pietnastej oddawalem sie ziemskim rozkoszom, kotre skonczyly sie tak jak zwykle... ???? ) Mimo, ze na dzisiejsza noc nie dorzucilem, ani slowa, ani grosza jestem rowniez usatysfakcjonowany wynikiem.

Napisze jeszcze moze takie moje przemyslenia po pierwszym sezonie obstwiania NHL. Zauwazylem, ze ludzie bardziej wola obstawiac sezon zasadniczy niz PO. W moim odczuciu to wlasnie na PO mozna zarobic lepsza kase - tak bylo w moim przypadku - tutaj wszystkie druzyny walcza na 100% i mozna w taktyce gry zalozyc z duzo wieksza pewnoscia, ze konfrontacja nie zakonczy sie wynikiem 4-0. W tym roku chyba tylko NYR odprawili na wakacje Atlante po 4 meczach. Co do sezonu zasadniczego to mam nadzieje ze od pazdziernika wszyscy razem znowu zaczniemy zabawe w &quot;kotka i myszke&quot; z bukami i moze zmienie zdanie na temat obstawiania sezonu zasadniczego.

Z tego sezonu zasadniczego najgorzej bede wspominal zespol z Toronto. W pewnym momencie sezonu zalozylem ze wygraja w 5 meczach chociaz raz- utopilem cala zarobiona kase jako, ze wygrali dopiero za 7 podejsciem ???? Najmilej bede wspominal mecze z PO pomiedzy Detroit z SJ oraz DUCKS - WILD, oraz SABRES - RANGERS ????

Do zobaczenia w padzierniku ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom