>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL by Piscatella

piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 18/4
Minnesota Wild - Dallas Stars

Wild dość planowo przegrali dwa pierwsze mecze na terytorium Stars i dzisiaj już na własnych śmieciach szykują dla faworyzowanych przyjezdnych niespodzianke. Jak potrafią grać Wild na własnych śmieciach doskonale wiemy. Teraz, gdy na ławce trenerskiej nie ma już nie ogarniętego Yeo i ich rywalem jest zespół mało ograny w postseason uważam, iż rzecz świeta, którą jest dla gospodarzy własna tafla zostanie definitywnie podtrzymana. Powiedzmy sobie szczerze. Stars są murowanym faworytem tej serii i przejdą dalej, bo u gospodarzy brakuje bardzo ważnej rzeczy w playoffach, a mianowicie bramkarza z jajami. Dubnyk to ciota i nie ma do tego żadnych wątpliwości, jednakże z racji własnego lodu coś wygrać zapewne mu sie uda i wielce prawdopodobne że właśnie dzisiaj. Polecam Wild.
Typ: Wild OT (5:3) ✅
Kurs:
2.08
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 20/4

Minnesota Wild - Dallas Stars

Stars zostali zaskoczeni w trzecim starciu przez gospodarzy, jednakże byli o włos od doprowadzenia do dogrywki. Ta wygrana przyszła ekipie Torchettiego z trudem i widać wyraźnie że gra sie im cieżko nawet na swoim lodzie. Na czwarta odsłone tej serii przewiduje nieco inny scenariusz. Ruff na pewno wyciągnął wnioski i bedzie chciał w wrócić do Dallas ze stanem 3:1 i w bramce Lehtonena zastępuje lepiej ograny w playoffach Niemi. Ta rotacja w mojej ocenie powinna wystarczyć, by w tym spotkaniu przechylić szale na swoją strone. Wild są u siebie zawsze grozni, ale mają braki o których pisałem poprzednio i na warunki PO są ciężkie do wyeliminowania. Sprobuje gości.
Typ: Stars OT (2:3) ✅
Kurs:
1.88
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 24/4
New York Islanders - Florida Panthers

Isles wygrali decydujący moim zdaniem mecz numer pieć i dziś na własnych śmieciach w Barclays Center powinni to zakończyć. Greiss w bramce gospodarzy rozgrywa życiowy sezon i wątpie by miał to skończyć w pierwszej rundzie playoffów. Dla gości te playoffy przyszły tak troche znienacka. Dobrą formą odpalili bowiem weterani Jagr i Luongo i cały zespół poszedł ich śladem. Postseason rządzi sie jednak swoimi prawami, dlatego to Isles w mojej ocenie przejdą dalej. Są ekipą bardziej dojrzałą z pewnym liderem Tavaresem na czele. Są zespołem usposobionym ofensywnie, co dla tle hybrydowych Panthers powinno dać im przewage. Moim zdaniem Isles to kończą.
Typ: Islanders OT (2:1 OT) ✅
Kurs:
2.02
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 30/4
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins

Starcie numer dwa pomiedzy Caps i Pens na tafli w Verizon Center. Cóż po tym jak Penguins odprawili względnie łatwo Rangers trzeba jasno stwierdzić, że ta ekipa przeszła niewiarygodną metamorfoze. To już nie ci sami ofensywni jeźdźcy co ostatnimi laty i na prawde trzeba sie z nimi liczyć. W bramce solidnie broni żółtodziób Murray i jestem przekonany że swoją postawą daje wiecej niż dawałby Fleury. Gospodarzom powoli zaczyna brakować paliwa po bardzo udanym sezonie regularnym i pierwsze oznaki mieliśmy już pod koniec serii z Flyers. Tutaj powinno być im jeszcze trudniej i uważam że nowe otwarcie w Pittsburghu pod wodzą Sulliwana nabierze nowego znaczenia i na game 3 wrócą z cennym łupem na tafli rywala. Stawiam na Pens.
Typ: Penguins OT (1:2) ✅
Kurs:
2.05
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
IIHF World Championship 7/5
Białoruś - USA
Drugiego dnia Mistrzostw Świata w Rosji obieram pod analize starcie Białorusinów z Amerykanami. Przed rokiem na MŚ w Czechach ekipa naszych sąsiadów sprawiło nie mała niespodzianke pokonując Jankesów aż 5:2. Dziś równiez trzeba spróbować gry na zespół prowadzony przez trenera Lewisa. Amerykanie są znani z tego że co roku olewają MŚ i wysyłają drugi garnitur, ale w tym roku to jest jeszcze gorzej. Zagubiony jak dziecko we mgle Kinkad oraz Condon, który bez powodzenia próbował zastąpić Prica w bramce Canadiens w minionym sezonie NHL to niestety bezbarwny duet. Ponadto skład USA z kilkoma oczywiście wyjątkami wypełniają gracze grający tyły w NHL oraz młodziaki z drużyn uniwersyteckich. Jednego jestem pewien. W takim składzie daleko nie zajdą, a Białoruś to z kolei zespół który prezentuje przeciętny, aczkolwiek równy poziom co roku i w dodatku w bramce wypalonego Kovala zastąpi nieco wyżej ceniony przeze mnie naturalizowany Kanadyjczyk Lalande. Pierwszą formacje stanowią dobrze znający amerykańskie lodowiska bracia Kosticyn i z pewnością są oni w stanie poprowadzić kolegów do zwycięstwa i tym samym powtórzyć wynik sprzed roku. Polecam Białorusinów.
Typ: Białoruś 60&#39; (3:6) ⛔
Kurs:
4.65
Buk: Unibet
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 10/5
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals

Starcie numer 6 pomiędzy Pens i Caps. Goście uciekli przedwczoraj spod topora i dziś zawalczą o doprowadzenie do siódmego starcia. Moim zdaniem będzie to w ich zasięgu, ponieważ Pens złapali lekki zastój. Mieli wyborną okazje by skończyć serie w stolicy, co jednak sie nie udało i teraz może to pójść w drugą strone. Sądze że Ovi i spółka jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Potrzebują po prostu bardzo dobrego występu ze strony Holtbiego, który przecież w playoffach ma spore doświadczenie. Po stronie gospodarzy ujrzymy ponownie Murraya, który jak na razie jest rewelacją, ale dzisiejszy mecz pokaże czy potrafi wytrzymać psychicznie mecz o dużą stawke. Próbuje Caps.
Typ: Capitals OT (4:3 OT) ⛔
Kurs:
2.11
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 15/5
St Louis Blues - San Jose Sharks

No i ruszamy z finałami konferencji na zachodzie. Blues zagrają w nim ze Sharks. O ile ci pierwsi nie są dla mnie niespodzianką, bo pukali już do finałów od ładnych kilku sezonów, to z kolei Sharks ten sezon mieli potraktować jako przejściowy z myślą o przebudowie. Cóż, co jak co ale tym razem jestem przekonany że limit szczęścia i dobra seria ekipy z Kaliforni dobiegnie już końca. Blues dojrzeli do sukcesu i są mega zdeterminowani by w wielkim finale zawalczyć o Stanleya. Funkcjonują obie linie wraz z Elliottem między słupkami. Kto wie czy już przed rokiem Blues nie byliby w stanie rywalizować o najwyższe cele, gdyby od początku Hitchkock stawiał na Eliotta, a nie na nieogranego w playoffach Allena. Tym razem jednak nie popełnił tego błędu i w mojej ocenie Blues odprawią ekipe z San Jose najpóźniej w pięciu meczach. Dziś z racji własnej tafli proponuje ich w regulaminowym.
Typ: Blues 60&#39; (2:1) ✅
Kurs:
2.27
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 17/5
St Louis Blues - San Jose Sharks

Kontynuując tok myślenia zapoczątkowany w poprzedniej analizie dzisiaj również stawiam na Blues, z tą tylko różnicą, że tym razem może dojść do dogrywki. Polecam.
Typ: Blues OT (0:4) ⛔
Kurs:
1.81
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
IIHF World Championship Quaterfinals 19/5
Kanada - Szwecja
W tym sezonie nie miałem zbytnio ochoty na oglądanie MŚ, ponieważ wszystkie reprezentacje wystawiły dość słabe składy, jednakże przy ćwierfinałach nie ma już kalkulacji i każdy pokazuje to, na co go stać. Z czterech dzisiejszych meczy najbardziej spodobało mi sie spotkanie w którym Szwedzi zmierzą sie z Kanadą. Postawić z pełnym przekonaniem zamierzam na tych pierwszych, ponieważ poziom rzeczywisty tych ekip jest zbliżony, a to Kanadyjczycy są według buków faworytem. Ekipa Klonowego Liścia przed rokiem miała cel, gdyż przyjechał Crosby, który celował w swoją trzecią i zarazem ostatnią koroną w swojej karierze. Na ogół w MŚ Kanada odpada w ćwierfinałach i spodziewam sie że tak może być i tym razem. Szwedzi na taflach wg IIHF mają pewną przewage nad graczami zza Oceanu, dlatego też słabo zbalansowany skład mistrzów olimpijskich z Soczi może mieć dokładnie te same problemy, co z Finami. Próbuje Szwedów.
Typ: Szwecja 60&#39; (6:0) ⛔ Blamaż.
Kurs:
5.70
Buk: Unibet
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 20/5
Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins

Czwarte starcie pomiedzy Bolts i Pens. Gospodarze ciągle muszą radzić sobie bez kontuzjowanego Bishopa przegrali drugi i trzeci mecz i na ten moment nie wygląda to dla nich zbyt kolorowo. Sądze jednak, że młody Vasilevsky przed rokiem wystarczająco nabył doświadczenia na tym poziomie, by teraz zapobiec drugiej wygranej Pens na tafli rywala. Goście grają wybornie w tych playoffach odprawiając kolejno faworyzowany Rangers i Capitals. Teraz na ich drodze równie poważny rywal i znów wygrywanie idzie im zadziwiająco łatwo. Cóż ofensywe mają skuteczną i brak wieżowca Bishopa w bramce Bolts musi ułatwiać sprawe, ale mimo wszystko grają na wyjezdzie i przeczuwam że gospodarze zdołają sie wybronić. Proponuje Bolts.
Typ: Lightning OT (4:3) ✅
Kurs:
2.22
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
IIHF World Championship 22/5
Finlandia - Kanada
Czas na wielki finał MŚ w Moskwie i Petersburgu. Na przeciw siebie staną zespoły, które już w fazie grupowej mierzyły sie ze sobą. Finowie trzon swój zespół mają oparty na renomowanych europejskich graczach z wsparciem weteranów z NHL pokroju Mikko Koivu. Ekipa Klonowego Liścia to z kolei świeża krew z McDavidem na czele. Cóż, skoro McDavid ma być tak samo, albo nawet lepszy od Crosbiego to chyba najwyższa pora na zdobycie pierwszej korony. Mistrzowie Olimpijscy z Soczi mieli dosyć czas, aby dogłębnie przeanalizować nieudane grupowe spotkanie przeciwko Suomi i moim zdaniem w finale wyjadą inaczej nastawieni. Skandynawowie to przede wszystkim twarda defensywa, na którą kanadyjczycy z pewnością mają argumenty. Proponuje Kanade.
Typ: Kanada 60&#39; (0:2) ✅
Kurs:
2.40
Buk: Unibet
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Playoffs 23/5
St Louis Blues - San Jose Sharks

Spotkanie numer pięć w finale konferencji na zachodzie. Blues ku mojemu zdziwieniu dali sie dwukrotnie zshuoutować w meczach dwa i trzy. Elliotta w bramce zastąpił Allen i wydaje sie, że wszystko wróciło do normy. Blues po tych dwóch blamażach powinni wreszcie spiąć maksymalnie poślady i skończyć to nie w pięciu jak pisałem wcześniej, a w sześciu meczach. Sharks nie mają doświadczenia na tym szczeblu wraz z bramkarzem. Gospodarze moim zdaniem dojrzeli już do tego by zagrać w finale i stawiam tu na nich.
Typ: Blues OT (3:6) ⛔⛔⛔ Co za pizdy !
Kurs:
1.88
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Finals 4/6
San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins

Typowanie finałów rozpoczynam od meczu numer trzy. Pens u siebie, co prawda w bólach ale wygrali oba spotkania. Sharks niestety przegapili swoją szanse i wygląda na to że ten finał przegrają wysoko. Dzisiejsze spotkanie jest moim zdaniem kluczowe. Ekipa z Kalifornii ma własną taflą i jak tu przegrają to pozostanie im tylko walka o honor w czwartym meczu i pewna klęska w piątej odsłonie na tafli w Pensylwanii. Pens już przed finałami byli moim faworytem, także spodziewam sie że z rewelacją tegorocznych playoffów - Matte Murrayem zdobędą pierwszy od kilku lat puchar dla wschodu. Sharks paradoksalnie weszli do finałów w sezonie, który miał być dla nich przejściowy i tutaj nalezy zaznaczyć piękność tego sportu, no ale wszystko co dobre kiedyś sie kończy. Pens wygrają dzisiejsze spotkanie i w 90 % zagwarantują sobie Puchar Stanleya.
Typ: Penguins OT (3:2 OT) ⛔
Kurs:
2.22
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Finals 6/6

San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins

Pens nie dowiezli prowadzenia w trzeciej odsłonie tegorocznych finałów i ostatecznie z pierwszej wygranej w historii organizacji mogli sie cieszyć Sharks. Dziś już jednak pora zdobyć piłke tak zwaną piłke meczową w serii. Gospodarze starają sie jak mogą, ale w mojej ocenie nie wystarczy to na doświadczonych Pingwinów. Warto ponadto zaznaczyć że w ekipie Pittsburgha teoretycznie najsłabszym punktem powinien być bramkarz. Nic jednak z tych rzeczy. Żółtodziób Murray został objawieniem tegorocznego postseason niemal na wzór Holtbiego sprzed czterech lat. Jones po stronie Sharks prezentuje sie poprawnie, jednakże przydarzają mu sie gafy, które w meczach o takiej stawce nie powinny mieć miejsca. Pens mają ofensywę znacząco skuteczniejszą od miejscowych i Jones musiałby sie wnieść na całkowite wyżyny by i dzisiaj ich zatrzymać. To nie ten typ bramkarza, a pozatym ma kiepskiego backupa - Jamesa Reimera. Także ciąży na nim spora presja, a to niewątpliwie wybija z równowagi. Stawiam na Pens.
Typ: Penguins OT (1:3) ✅
Kurs:
2.15
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL Finals 12/6

San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins

Pens bez powodzenia próbowali przypieczotować wygraną w meczu numer pięć. Co jednak sie odwlecze to nie uciecze. Wyprawa do Kalifornii z pozoru łatwa dla Sharks, bo przecież mają własną tafle, ale Pens udowodnili już w tej serii, że potrafią wygrywać nawet na zewnętrznych rubieżach. &quot;Nieloty&quot; są na tyle konsekwentną ekipą, że mimo wpadki u siebie dziś bedą w stanie zakończyć tą serie. Sam nie mam pojęcia jak Sharks zdołali uciec spod topora, ale dzisiaj jestem pewien ich ostatecznej klęski. Crosby i spółka zdobedzie tej nocy swój drugi Puchar Stanleya. Polecam.
Typ: Penguins OT (1:3) ✅ Pens z Pucharem ????
Kurs:
1.88
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Kolejny sezon za nami. No cóż wyszedł znów dość kiepsko, ale to po prosto przez mój brak czasu. Żeby dobrze zarobić na NHL trzeba dogłębnie zająć sie tematem, a to niestety w tym momencie jest już dla mnie nieosiągalne. Niniejszym ogłaszam zamknięcie tego tematu i koniec udzielania sie na forum. Żegnam sie tym razem już nie do października, ale na zawsze. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Do góry Bottom