>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL i nie tylko :)

K 0

klechu

Użytkownik
No to zaczynamy przygodę z NHL ????

Na początek typy które wczoraj i dziś postawiłem. Dorzucam tylko dlatego by chcę by moje statystyki się zgadzały. Miejmy nadzieje, że dobrze wyjdzie ten sezon w NHL, conajmniej tak dobrze jak dzisiejsze mecze ???? .

Długoterminowe, postawione wczoraj :
1.
1. NHL Playoffs - Specjalne
8.00
2011-10-10 15:00​
Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL
Przejście Colorado Avalanche do playoffów? , Stawiasz na:Tak
Stawka : 10j

2.
1. NHL 2011-2012
8.00
2011-10-31 01:30​
Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL
Western Conference - Zwycięzca , Stawiasz na:San Jose Sharks
Stawka : 7j

Oraz dzisiejszy kuponik na wieczór :

3.
Wydarzenie
Kurs
Data​
1. New Jersey Devils - Carolina Hurricanes
2.20
Wygrane​

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL
Zwycięzca meczu , Stawiasz na:1



2. New York Islanders - Minnesota Wild
1.80
2011-10-10 19:00​

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL
Moneyline , Stawiasz na:1



3. St. Louis Blues - Calgary Flames
2.20
2011-10-10 20:00​

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL
Zwycięzca meczu , Stawiasz na:1







Ako : 8.71 Stawka : 2j

Jak widać dzisiejszy kupon już się zakończył pozytywnie, także dopiszę na nim plus,gdzieś przed północą wstawię na późniejszą porę typy ????

Tak na marginesie, po moim typie długoterminowym na Colorado chciałem dorzucić dzisiejszą wygraną z Bostonem, no ale nie należy być pazernym ???? .
 
K 0

klechu

Użytkownik
No to startujemy z nocką ???? .

Na początek spotkanie o północy Dallas - Phoenix. Phoenix pierwszą serię zaczął od porażki z Sharks, co z racji potencjału ten drużyny nie było czymś dziwnym. Dallas zaczęło od zwycięstwa u siebie nad mocnym Chicago, na wyjeździe z tą samą drużyną już punktu nie ugrali. Wszystko wskazuje na drużynę przyjezdnym, ale patrząć na historię tych drużyn, to należy się zastanowić czy PHX nie ma jakiegoś patentu na ogrywanie miejscowych, w końcu 13 ostatnich potyczek w Dallas kończyło się tylko czterokrotnie zwycięstwem gospodarzy (po jednym meczu na sezon od 07/08). Można mówić, że to dopiero początek sezonu, są rotacje w składzie, ale wydaje mi się, że po prostu Coyotes mają sposób na Stars.
Także dziś postawię na zwycięstwo gości, z tego co widziałem, to często wygrywali tu po dogrywce czy karnych, także dorzucę jeszcze taką opcje ???? .

4. Dallas Stars - Phoenix Coyotes 2 ML 2.15
Stawka: 4j

Niestety nie ma jak postawić w betsson opcji, że goście wygrają, wygrywając dogrywkę lub karnę, jeśli ktoś wie u którego buka taka opcja występuje to prosiłbym o PW.

Zapraszam do komentarzy na ten temat ????
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
No to startujemy z nocką :smile:.

Na początek spotkanie o północy Dallas - Phoenix. Phoenix pierwszą serię zaczął od porażki z Sharks, co z racji potencjału ten drużyny nie było czymś dziwnym. Dallas zaczęło od zwycięstwa u siebie nad mocnym Chicago, na wyjeździe z tą samą drużyną już punktu nie ugrali. Wszystko wskazuje na drużynę przyjezdnym, ale patrząć na historię tych drużyn, to należy się zastanowić czy PHX nie ma jakiegoś patentu na ogrywanie miejscowych, w końcu 13 ostatnich potyczek w Dallas kończyło się tylko czterokrotnie zwycięstwem gospodarzy (po jednym meczu na sezon od 07/08). Można mówić, że to dopiero początek sezonu, są rotacje w składzie, ale wydaje mi się, że po prostu Coyotes mają sposób na Stars.
Także dziś postawię na zwycięstwo gości, z tego co widziałem, to często wygrywali tu po dogrywce czy karnych, także dorzucę jeszcze taką opcje :smile:.

4. Dallas Stars - Phoenix Coyotes 2 ML 2.15
Stawka: 4j
Niestety nie ma jak postawić w betsson opcji, że goście wygrają, wygrywając dogrywkę lub karnę, jeśli ktoś wie u którego buka taka opcja występuje to prosiłbym o PW.

Zapraszam do komentarzy na ten temat ????
Meczyk trawa narazie jest 0-0 Coyotes powinni to wygrać w dogrywce lub karnych...;)
Takie opcje są mi. na bwin i betfair, a także wiele innych...
 
K 0

klechu

Użytkownik
No to startujemy z nocką ???? .

Na początek spotkanie o północy Dallas - Phoenix. Phoenix pierwszą serię zaczął od porażki z Sharks, co z racji potencjału ten drużyny nie było czymś dziwnym. Dallas zaczęło od zwycięstwa u siebie nad mocnym Chicago, na wyjeździe z tą samą drużyną już punktu nie ugrali. Wszystko wskazuje na drużynę przyjezdnym, ale patrząć na historię tych drużyn, to należy się zastanowić czy PHX nie ma jakiegoś patentu na ogrywanie miejscowych, w końcu 13 ostatnich potyczek w Dallas kończyło się tylko czterokrotnie zwycięstwem gospodarzy (po jednym meczu na sezon od 07/08). Można mówić, że to dopiero początek sezonu, są rotacje w składzie, ale wydaje mi się, że po prostu Coyotes mają sposób na Stars.
Także dziś postawię na zwycięstwo gości, z tego co widziałem, to często wygrywali tu po dogrywce czy karnych, także dorzucę jeszcze taką opcje ???? .

4. Dallas Stars - Phoenix Coyotes 2 ML 2.15 ⛔
Stawka: 4j

Niestety nie ma jak postawić w betsson opcji, że goście wygrają, wygrywając dogrywkę lub karnę, jeśli ktoś wie u którego buka taka opcja występuje to prosiłbym o PW.

Zapraszam do komentarzy na ten temat ????
Niewiele brakowało, raptem paru sekund. Wierząc historii w tym sezonie Dallas z Phx już nie wygra ???? .

⛔4j
 
K 0

klechu

Użytkownik
Może poranny tenis coś przyniesie ????

5.
David Nalbandian - Florian Mayer : 1 1.46
Łukasz Kubot - Alexandr Dolgopolov : Powyżej 22 gemów 1.87
Ako : 2.73
Stawka : 4j
 
Do góry Bottom