>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja NHL - Luźna dyskusja

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak ktoś bawił się z długoterminowymi zakładami specjalnymi na NHL w Fortunie, to w tym sezonie mógł sporo zarobić, bo mnóstwo typów powchodziło, m.in.:

1. Bramka zdobyta przez bramkarza (to się stało dość szybko)
2. Drużyna zdobędzie minimum 10 bramek w jednym meczu (to się stało bardzo szybko)
3. Dowolny mecz zakończy się wynikiem 0:0 (co nastąpiło pod koniec stycznia i potem był jeszcze jeden taki mecz)
4. W jednym meczu będzie przynajmniej 15 bramek (wczorajsze spotkanie Minnesoty z Vancouver)

Na wszystkie te typy były naprawdę dobre kursy i ciekaw jestem, czy ktoś z forum na tym zarobił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2527
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
żeby drużyna nie oddała strzału w 3T ? Widzieliście kiedyś coś takiego ? Dzisiaj Ottawa zrobiła jakiś strajk Włoski przeciwko Predators.
 
Otrzymane punkty reputacji: +908
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
żeby drużyna nie oddała strzału w 3T ? Widzieliście kiedyś coś takiego ? Dzisiaj Ottawa zrobiła jakiś strajk Włoski przeciwko Predators.
Może nie 3 tercja, ale w poprzednim sezonie była taka sytuacja. Canes mieli wtedy niesamowity okres gry ;)

Screenshot_20240228_091234_Flashscore.jpg
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Może nie 3 tercja, ale w poprzednim sezonie była taka sytuacja. Canes mieli wtedy niesamowity okres gry ;)

Pokaż załącznik 38238
dzięki FNM99 - nie wiem do czego można to przyrównać w innym sporcie - do braku punktu w tenisie ? jest to dla mnie cos kompletnie niebywalego i niepojetego jak w 20 minut na tak małym boisku nie mozna chociaz raz trafic w bramke przeciwnika - przeciez w 19 minucie druzyna chyba o tym wiedziala ze beda posmiewiskiem ligi ?! kosmos
 
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
dzięki FNM99 - nie wiem do czego można to przyrównać w innym sporcie - do braku punktu w tenisie ? jest to dla mnie cos kompletnie niebywalego i niepojetego jak w 20 minut na tak małym boisku nie mozna chociaz raz trafic w bramke przeciwnika - przeciez w 19 minucie druzyna chyba o tym wiedziala ze beda posmiewiskiem ligi ?! kosmos
Wydaje mi się, że pewnie było jeszcze sporo takich sytuacji, ale trzeba by było pogrzebać gdzieś i poszukać. Jest tak wiele meczów, że są przeróżne sytuacje, od wyników 0:0 po RT, po 17 goli w jednym meczu, czego byliśmy ostatnio świadkami.
Cofając się ponownie do zeszłego sezonu i Hurricanes, to przypomniał mi się ich mecz w playoff'ach i dogrywka blisko 80 minutowa. Mecz trwał od 2:00 do bodajże 8:00 czasu polskiego :) A gol padł z przypadku po błędzie w defensywie Canes ;)

Screenshot_20240228_095010_Flashscore.jpg
Screenshot_20240228_095017_Flashscore.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1549
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Może nie ten sam kaliber ale u nas w lidze sezon 18/19 w półfinale Podhale-GKS Tychy w 6 meczu do wyłonienia zwyciężcy potrzeba było 66 minut dogrywki. Mecz zaczęli o 20 a skończyli grubo po 1 w nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +509
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
sunxl sunxl ten drugi wyglądał gorzej :D a tak na poważnie to pierwszy raz gdzie ewidentnie przegrał, ciekawe jak to dalej będzie wyglądać. Spodziewałem się po jego wyglądzie że odpuści tym bardziej że walczył już z Olivier, zobaczymy czy każdego enforcera weźmie czy cohones opadną.

1709234927610.png
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Wydaje mi się, że pewnie było jeszcze sporo takich sytuacji, ale trzeba by było pogrzebać gdzieś i poszukać. Jest tak wiele meczów, że są przeróżne sytuacje, od wyników 0:0 po RT, po 17 goli w jednym meczu, czego byliśmy ostatnio świadkami.
Cofając się ponownie do zeszłego sezonu i Hurricanes, to przypomniał mi się ich mecz w playoff'ach i dogrywka blisko 80 minutowa. Mecz trwał od 2:00 do bodajże 8:00 czasu polskiego :) A gol padł z przypadku po błędzie w defensywie Canes ;)

Pokaż załącznik 38239
Pokaż załącznik 38240
Oj pamiętam ten meczyk, oglądałem do białego rana, odpuściłem po 3 dogrywce 😂😂 w sumie mecz trwał prawie 7/8h
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Ciekawostka odnośnie wczorajszego meczu, Toronto u siebie wygrało z Arizona w regulaminowym czasie ostatni raz 17.10.2002r właśnie kiedy urodził się Matthew Knies, który wczoraj otworzył mecz golem, ciekawy plot twist :D
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
ale wiesz ze to nie wejdzie przez za krotkie nazwisko ? ;-)

Moje typy na noc:

Winnipeg Jets @ Buffalo Sabres
Over 6 1.83

Pittsburgh Penguins @ Edmonton Oilers
Pingwiny +0.5 2.61

strasznie bilem się z myślami czy nie wziąć Szabli po kursie 2.06 ale wypiłem piwo i powiedziałem sobie - Baqu nie badz cykorem, bierz bramkę numer 2 i idzie na całość ! No to ide

oho kolega 5xharoldx5 5xharoldx5 widzę myśli podobnie - piękny umysł :)
Post automatycznie złączony:



miałem tu Arizonę +0.5 ale przespałem rozpoczęcie meczu aby wrzucać na forum - nie to żebym łechtał swoje EGO gdyż grałem tez Over w LA i to nie weszło akurat.
A czy ty wiesz że jak zawodnik w tym teleturnieju idzie na całość i wybiera bramkę nr2 to szybciuteńko auto przepychają do bramki nr1:)
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
A czy ty wiesz że jak zawodnik w tym teleturnieju idzie na całość i wybiera bramkę nr2 to szybciuteńko auto przepychają do bramki nr1:)
jak prezenterkami sa takie Panie jak Iza Krzan to serio bramka jest dla mnie nie ważna, tylko czy nie będzie spalonego i padnie gol na afterze 🛌
 
Otrzymane punkty reputacji: +924
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Są krótsze, być może dlatego siadło na miękko 😉. Ale tym razem odpuszczę szukanie 3- i 4-literowych nazwisk w NHL 😁
a Winnipeg Jets znowu to zrobili ! tym razem 4 bramki w 3T

mimo ze grałem Pingwiny to mimo wszystko jestem zszokowany przegrana Devils, chyba zacznę na nich maja progresje, maja 4 spotkania w 8 dni i jest wrecz niemozliwym zeby czegos nie wygrali a kursy sa ok.
 
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Z serii *under w meczu zamyka kupon* :D Druga bramka kandydat do gola sezonu, koniecznie do obejrzenia, jeśli ktoś jeszcze nie widział ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +390
Do góry Bottom