>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

RedChikker 46K

RedChikker

Użytkownik
^ Nie znalazłeś żadnej oferty, bo występ McDavida stoi pod znakiem zapytania.


McDavid (lower body) is day-to-day ahead of Wednesday's clash with the Golden Knights, per Daniel Nugent-Bowman of The Athletic.
Advice: McDavid's availability for Wednesday's contest is unclear after he didn't participate in Tuesday's practice. If he doesn't play against Vegas, Leon Draisaitl will move up to the top line and Adam Henrique will center the second. McDavid has amassed 31 goals and 130 points in 74 games this season.
Tak wiem, wspomniałem o tym na samym końcu.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Vancouver Canucks - Arizona Coyotes

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,63 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,52 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,89 Fortuna

Faworytem meczu są oczywiście gospodarze, ale Arizona Coyotes od połowy marca grają całkiem nieźle jeśli chodzi o ofensywę. W tej drużynie jest kilku solidnych graczy, m.in. Keller czy Schmaltz. W ostatnim czasie na uwagę zasługują siedem zdobytych bramek z Vegas Golden Knights, pięć z New York Rangers czy osiem z Nashville Predators. Vancouver Canucks w defensywie mają trochę problemów, więc możliwe, że zobaczymy tutaj wysoki wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1682
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Toronto vs NJ Devils - Matthews gol @1.80 nawet 2 :) 68goli i 3 mecze zostały on to robi o_O

Wczorajszy mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 2:5 dla Toronto. Dzisiaj rewanżowe spotkanie tym razem w Toronto i dużym faworytem są właśnie gospodarze. Wczoraj zdominowali rywala i w pełni kontrolowali mecz cały czas tworząc sobie sytuację strzeleckie i znowu Matthews z golem mimo że odpuściłem sobie ten mecz. Tak blisko przebicia bariery 70goli w sezonie już dawno nikt nie był i dalej jest to w zasięgu bo aktualnie ma 66bramek a zostały jeszcze 4 mecze. Regularnie od 7 spotkań strzela i się nie zatrzymuje, widać że szuka tych goli i nawet z bardzo trudnych/dziwnych sytuacji próbuje oddawać strzały, dodatkowo koledzy cały czas go szukają i również walczą o to aby tego osiągnięcia dokonał. Devils poza PO więc nie grają już o nic a ich defensywa szwankuje tak jak to miało miejsce w całym sezonie, liczę że Matthews znowu zamelduje się z golem a może nawet i dwoma bo ostatnie 3 mecze będą na pewno trudniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3514
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Florida Panthers - Columbus Blue Jackets

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,62 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,63 Fortuna
Columbus Blue Jackets powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,47 Fortuna

Lista kontuzji u Columbus Blue Jackets jest imponująca. Mimo swoich problemów Columbus Blue Jackets coś tam walczą, niedawno udało im się nawet wygrać 4:1 z Colorado Avalanche czy 6:2 z Philadelphią Flyers. Drużyna ta ma ogromne problemy z obroną, ale zdobywają nawet niemało bramek i według mnie na dwie czy nawet trzy gole ich stać. Florida Panthers powinni sobie tutaj solidnie postrzelać, więc według mnie zobaczymy w tym spotkaniu sporo bramek.

Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils

Typy:
Toronto Maple Leafs (ML) @1,50 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,54 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,61 Fortuna

Toronto Maple Leafs jeszcze gonią Floridę Panthers, żeby mieć przewagę lodu w pierwszej rundzie. Drugą motywacją dla Maple Leafs jest 70 goli w sezonie Matthewsa, także overowy scenariusz jest im na rękę. New Jersey Devils choć obronę mają fatalną, to z przodu dalej są bardzo niebezpieczni, dlatego spodziewam się tutaj przynajmniej sześciu bramek.

Dallas Stars - Winnipeg Jets

Typy:
remis @4,50 Superbet
Winnipeg Jets lub remis @1,90 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +777
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Chicago vs Predators - Chicago over 2.5 @2.35

Na dzisiejszą noc biorę mecz Chicago vs Nashville. Blackhawks u siebie grają o wiele lepiej w porównaniu do wyjazdów, niestety sezon dla nich nie był najlepszym i nic im już nie pozostaję jak pograć trochę bardziej ofensywnie i dać radości swoim fanom, którzy jednak cały czas przychodzą i im dopingują. Bez wątpienia Bedard jest rookie roku i mimo 1.5 miesięcznej kontuzji ma aktualnie 12pkt przewagi nad Luke Hughes i to właśnie on napędza większość akcji a w PP jak na pierwszy sezon ma świetną wizję i dobre podania. Chicago potrafi postrzelać a będzie to ich przedostatni mecz na własnej tafli. Dzisiejszy rywal jak najbardziej w zasięgu z jednego prostego powodu, mają zapewnione PO i wyniki w 3 ostatnich meczach już niczego nie zmienią, widzimy że na 7 spotkań przegrali aż 5 ale nie ma się co dziwić jak mieli tak świetny comeback gdzie na 18 spotkań przegrali tylko 2 razy i to po dogrywce. Moim zdaniem będą już zbierać siły na PO i nie zaprzątać sobie takimi meczami głowy.
 
Ostatnia edycja:
RedChikker 46K

RedChikker

Użytkownik
Anaheim Ducks - Calgary Flames
Nazem Kadri strzeli bramkę (RT + OT) @3.25
Jeden z licznych weteranów NHL rozegra dziś swoje dziewięćsetne spotkanie. Dobrze wiemy że takie kamienie milowe są niczym święto wśród drużyn. Dodatkowo Kadri aktualnie posiada 269 zdobytych bramek, strzelenie jednej dodatkowej da mu "okrągłe" 270. Aktualny sezon rozgrywany przez Nazem`a można określić jako średni choć na tle drużyny wygląda on bardzo dobrze, na 78 spotkań zanotował on 26 bramek przy 256 strzałach oraz asystował przy 42 co daje łączną ilość 68 punktów. W spotkaniu z San Jose Sharks szukał tego 270 lecz mimo 7 strzałów na bramkę zdobył "tylko" jednego (269 w swojej karierze)

Pierwsza tercja gol Kadriego wszystko poszło po mojej myśli (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1898
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Edmonton Oilers - Arizona Coyotes

Typy:
Arizona Coyotes lub remis @2,50 Superbet
Arizona Coyotes powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,08 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,50 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,78 Fortuna

Edmonton Oilers zagrają bez McDavida i uważam, że to może nie być dla nich łatwe spotkanie. Arizona Coyotes od połowy marca grają całkiem nieźle. Ostatnio Kojoty wygrały na wyjeździe z Vancouver Canucks, a tydzień temu pokonały u siebie 7:4 Vegas Golden Knights. Trochę szkoda tej drużyny, bo gdyby nie plaga kontuzji(zwłaszcza w lutym przez co wszystko przegrywali), to prawdopodobnie zrobiliby playoffy. Arizona Coyotes potrafią walczyć z dobrymi zespołami i kto wie, czy nie sprawią kolejnej niespodzianki.

St. Louis Blues - Carolina Hurricanes

Typy:
remis @4,60 Superbet
St. Louis Blues lub remis @2,05 Superbet

Dla St. Louis Blues niespodziewanie pojawiła się szansa na playoffy przez trzy porażki Vegas Golden Knights z rzędu. Rywal jest z najwyższej półki, gdyż Hurricanes u niektórych bukmacherów są głównym faworytem do zdobycia pucharu, ale Blues u siebie mogą się mocno postawić. Widzę tutaj zacięte spotkanie z szansą na remis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typy na wieczorny mecz:

Colorado Avalanche - Winnipeg Jets

Typy:
remis @4,50 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @7,00 Superbet
Winnipeg Jets lub remis @1,80 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,58 Fortuna

Colorado Avalanche mają najlepszy bilans w lidze jeśli chodzi o domowe mecze. Avalanche nie tak dawno mieli serię dziewięciu zwycięstw, jednak pod koniec marca zaczęli grać znacznie gorzej i na osiem ostatnich spotkań wygrali tylko trzy z nich. Trudno powiedzieć, czy jest to spowodowane jakimś kryzysem formy, czy może po prostu trochę odpuszczają przed playoffami, choć nie powinni tego robić. Winnipeg Jets za to mają aktualnie serię pięciu zwycięstw, a w swoim ostatnim meczu wygrali na wyjeździe 3:0 z aktualnym liderem na zachodzie, czyli z Dallas Stars. Forma jest więc zdecydowanie na korzyść Jets i według mnie szanse są bardziej wyrównane niż pokazują to kursy. Czuję tutaj remis po trzech tercjach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Toronto vs Detroit - Matthews gol @1.80

Jest to 79 spotkanie a to znaczy że obu ekipom zostały jeszcze 3 mecze do rozegrania. Toronto tutaj dalej jest faworytem jednak na pewno nie będzie to wcale tak łatwy mecz i mimo że nie grałbym w stronę Detroit to jednak ten kurs na gospodarzy lekko przesadzony. Będzie to ostatni mecz na własnej tafli także trzeba wykorzystać to że publika jest nahypowana i poniesie. Grzechem byłoby dalej nie próbować gola Matthewsa, który aktualnie zrobił mi 7/7, 68bramek i 3 mecze do końca = on to robi... W zasadzie Toronto o nic już nie gra bo musieliby wygrać 3 mecze i liczyć że Pantery przegrają swoje 2 w regulaminowym co raczej się nie stanie więc zbytnio nic się tam nie zmieni i myślę że ekipa nastawi się bardziej na wykręceniu 70bramek Matthewsa, który będzie wyczynem rozchodzącym się na cały świat hokejowy bo przypomnę że od 93r nikt tego nie dokonał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4779
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks

Typy:
remis @4,50 Superbet (z opcją Super Kursy)
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @7,00 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,68 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej cztery bramki w meczu @6,40 Fortuna

Edmonton Oilers muszą celować w zwycięstwo w regulaminowym czasie gry jeśli chcą wygrać dywizję. Ich problemem jest brak McDavida, co jest dużym osłabieniem tej drużyny, do tego Vancouver Canucks w tym sezonie dominują w bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami. Bukmacherzy minimalnego faworyta widzą w gospodarzach, dla mnie szanse są równe i według mnie zobaczymy tu jakiś wysoki remis.

Pittsburgh Penguins - Boston Bruins

Typy:
remis @4,20 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @7,50 Superbet


Przerwa do playoffów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Calgary vs Arizona - over 6.5 @2.35 6-5 trochę zapasu było :D

Na dzisiejszą noc jedynie 2 spotkania z czego wybieram właśnie ten. Chicago z Carolina dość ciężki mecz, myślałem żeby pograć jakieś bramki w stronę Chicago bo zagrają ostatni mecz na własnej tafli a ostatnio mieli kilka ładnych okazji na NAshville to jednak odpuszczę bo Carolina na ten moment jest po prostu za mocna. O wiele bardziej podoba mi się spotkanie Calgary z Arizona gdzie obie drużyny nie grają już w zasadzie o nic. Widać że otworzyli bardziej grę i możemy doświadczyć tak zwanego radosnego hokeja. Jedna jak i druga drużyna z taką samą statystyką 6.2 bramek na mecz i myślę że dzisiaj również się to może sprawdzić. Calgary od dłuższego czasu w defensywie wygląda kiepsko ale potrafi dołożyć min te 2/3 bramki za to Arizona w ogóle nie kalkuluje i potrafi wykręcić dzikie wyniki, obrona kiepska jak przez cały sezon ale za to w ofensywie są całkiem mocni, energiczni, szybcy i sporo odbierają w tercji przeciwnika co cały czas nakłada presję. Generalnie powinno to być ciekawe dla oka widowisko z dużą ilością bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3298
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
NJ Devils vs NY Islanders - Islanders over 1 w 1 tercji @2.56 Kwiecień forma mutant :D

W większości przypadków zostały po 2 mecze do końca sezonu i tak jak Devila grają o złote majty tak za to Islanders walczy twardo o granie w PO. Sytuacja jest bardzo napięta gdyż za plecami cały czas czyhają Detroit/Capsi/Flyers/Pingwiny i wszystkie 5 drużyn łącznie z Islanders mogą zagrać w PO a dzisiejszy mecz będzie na pewno łatwiejszy niż ostatni bo zagrają oni z Pingwinami czyli bezpośrednim rywalem i w zasadzie będzie to walka o życie jeśli Islandersi by dzisiaj przegrali. Już nie raz pisałem że nie ufam im gdy mowa o wygraniu meczu ale też wspominałem że pierwszą tercję mają bardzo mocną a z drugiej strony Devils, które większość spotkań w tym sezonie zaczyna od straty bramki. Defensywa i GK gospodarzy nie dowiozła w tym sezonie i to było główną przyczyną dlaczego nie walczą teraz o PO. Liczę znowu na piękną pierwszą tercję ze strony gości a co dalej się wydarzy to już nie dla mnie ból głowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3131
scorpio82 118,8K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Vegas - Chicago
Typ: Wygrana gospodarzy (w czasie regulaminowym)
Kurs: 1.48
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Sezon NHL na finishu ale kilka zespołów ma do końca o co grać. Tak jest w przypadku zespołu z Vegas, którzy długo nie byli pewni czy awansują do najlepszej ósemki na zachodzie a teraz walczą o jak najlepsze rozstawienie. Obecni mistrzowie do dzisiejszego spotkania podejdą na 8 miejscu w konferencji ale wygrana w 2 ostatnich meczach da im awans aż o 2 pozycje dzięki czemu mogą uniknąć Dallas już w 1 rundzie. Dziś wygrana obowiązkiem ponieważ Chicago wśród najsłabszych zespołów w lidze a obecnie z serią 4 porażek w których nie zdobyli punktu.
 
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Pantery vs Toronto - over 7.5 2min kar @2.1 8 kar to w 1 tercji było, finalnie aż 15 :D
Pantery vs Toronto - kara 5min @2.1

Zapowiada się bardzo ciekawa noc. Walka o ostatniego spota w PO trwa w najlepsze i dzisiaj Capsi zagrają z Flyers oraz Detroit z Montrealem a kolejnego dnia Pingwiny z Islandersami, którzy zapewnili sobie już bezpieczną lokatę, każdej z tych drużyn został ostatni mecz i jestem ciekaw jak to się rozwiąże. Ja dzisiaj jednak idę w inny mecz i tak pół żartem pół serio rozpoczynamy pierwszy spotkanie PO. Oczywiście jest to dalej sezon zasadniczy jednak można go już traktować jak pierwszy mecz PO. Toronto podejmie Pantery i to właśnie w takim zestawieniu zagrają w 1 rundzie. Moim zdaniem wynik będzie tutaj rzeczą drugorzędną a przede wszystkim będą chcieli stworzyć przewagę psychologiczną. Pantery mimo tego że hokejowo wyglądają bardzo dobrze czy to w ofensywie czy defensywie to mają jeszcze swoją inna broń a mianowicie brudna gra, może nie jakoś mocno przesadzona ale podpinam pod to ostrą grę, trashtalk, przepychanki, prowokacje itd. Pantery są drużyną na którą gra się najciężej właśnie z tego powodu bo pomimo samej gry trzeba się zmagać z tym wszystkim, nie bez kozery mają oni najwięcej minut kar i po prostu starają się przeciwnika "nastraszyć" Pewnie mieliście czasem takie sytuacje za małolata gdy ze szkołą jechaliście na jakiś turniej lub sami z kolegami do "dziwnej" dzielnicy i były zastraszania i z tyłu głowy gdzieś to siedziało. Sam pamiętam sytuację gdzie właśnie pojechaliśmy z kolegami na turniej różnych dyscyplin, poszedłem na tenisa stołowego, którego trenowałem i w finale trafił się jakiś chłopaczek z Wildy i wprost powiedział że jak przegra to mam w.... od brata i kolegów, którzy siedzieli niedaleko, pokonałem go ale ręka już nie była taka pewna :D potem szli za nami aż tata 1 kolegi akurat przyjechał, oczywiście to sytuacja dzieciaków jednak w takim meczu również to działa gdzie przy bardzo dużych prędkościach możesz dostać hita i to nie zawsze czystego i nie wiesz co się wydarzy a to może wpływać na grę i pewność siebie. Trochę odbiegłem od tematu jednak konkluzja jest taka że Pantery to właśnie taka drużyna, która mimo że ma skilla to będzie chciała Cię zastraszyć i wpłynąć psychologicznie dlatego podejrzewam że dzisiaj możemy zobaczyć dużo twardej gry, przepychanek i kar a nawet jakieś bójki bo tak obstawiam że Reaves może nie wytrzymać a u Panter nie trzeba specjalnie kogoś szukać do małego sparingu.

@Mały edit:
Analiza nie do końca trafna, w przypadku wygranej Toronto to rzeczywiście byłaby to para w 1 rundzie więc mecz dalej mógł przebiegać tak jak pisałem jednak poprawka na to że Pantery wygrały i takowej pary nie zobaczymy a będzie to Pantery vs Tampa oraz Toronto vs Boston. Od kilku spotkań w zasadzie było wiadomo że Pantery zagrają z Toronto jednak ostatnie mecze Bruins oraz wygrane Panter gdzieś mi po prostu umknęły i z automatu dalej myślałem że właśnie taka para będzie grała w 1 rundzie. Mój błąd ale najważniejsze że typ siedzi :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1875
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Koniec sezonu zasadniczego zbliża się wielkimi krokami, a sytuacja w Konferencji Wschodniej cały czas napięta. Cztery drużyny nadal z możliwością awansu do fazy play-off za sprawą dzikiej karty, czyli Washington Capitals, Detroit Red Wings, Pittsburgh Penguins oraz Philadelphia Flyers.
Każdej z wyżej wymienionych ekip został jeden mecz do rozegrania, dla trzech z nich będzie to ostatnie spotkanie rozgrywek 2023/24.

Screenshot_20240416_142033_Flashscore.jpg

Jeśli sezon zakończyłby się w tym momencie to dzika karta trafiłaby do Washington Capitals, ponieważ mają oni więcej wygranych meczów w regulaminowym czasie gry niż Red Wings.
Najważniejszym spotkaniem z udziałem tych czterech zespołów będzie pojedynek Flyers vs Capitals. Pozostałe dwa to Canadiens vs Red Wings oraz Islanders vs Penguins. Dlaczego pierwszy mecz będzie najważniejszy? Ponieważ Capitals wygrywając mecz, nieważne czy to po RT czy dogrywce, zapewnią sobie awans bez względu na wyniki pozostałych dwóch spotkań.
Natomiast przegrana Capitals tworzy nam nowe scenariusze jakie mogą wystąpić w przyszłości. Tutaj można rozdzielić już przegraną Capitals po RT, a przegraną po dogrywcę.
Przegrana Capitals po RT uniemożliwia im awans do play-off, a daje szansę ekipie Flyers, przy ewentualnych porażkach Red Wings i Penguins w regulaminowych czasach gry. Flyers wyprzedzą wtedy Capitals poprzez zdobycie 4 punktów w bezpośrednich meczach przeciwko Capitals, gdzie ekipa z Waszyngtonu będzie miała ich wtedy tylko 3. Jest to jedyny scenariusz, w którym awans zapewni sobie Philadelphia Flyers, ponieważ wygrają wtedy również z Red Wings poprzez większą liczbę wygranych meczów po regulaminowym czasie.
Trzecia opcja, czyli przegrana Capitals, ale po dogrywce. Tutaj Flyers nie mają czego szukać, ponieważ przegrywają wtedy z Capitals na punkty, ale otwiera to drzwi ekipie Red Wings jeśli wygrają mecz przeciwko Canadiens. Co ciekawe, w spotkaniu Flyers vs Capitals możemy być świadkami sytuacji, w której Flyers wprowadzą zawodnika z pola za bramkarza nawet jeśli będzie wynik remisowy pod koniec regulaminowego czasu, ponieważ wygrana w OT nic im nie da, natomiast strata gola do pustej bramki i ostatecznie przegrana Flyers w RT da pewny awans ekipie Capitals o czym już wspominałem wyżej.
Ciekawym scenariuszem jest również przegrana Capitals po RT, przegrana Red Wings po RT i przegrana Penguins po OT. W takiej sytuacji wszystkie 4 zespoły będą mieć 89 punktów, ale awansują Penguins, ponieważ mają najwięcej wygranych meczów w regulaminowym czasie.
Pozostałe scenariusze już sobie odpuszczę, ale reszta z nich zależy nadal od tego jednego spotkania z udziałem Flyers i Capitals.
Jest to dobry przykład, że nawet jeden mogłoby się wydawać śmieszny punkt na przestrzeni 82 meczów w całym sezonie może zrobić różnicę w aspekcie być albo nie być w fazie pucharowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2931
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Tampa vs Toronto - Matthews gol @1.90 Smutne.. Sezon zakończony z 69golami, 12 strzałów oddanych i nic, sporo pecha w tych 2 ostatnich meczach :/

No i w końcu nadszedł ten moment nad którym się zastanawiałem ostatnio. Co jeśli w przed ostatnim meczem MAtthews będzie mieć 69bramek i nie będą już o nic grali jak to będzie wyglądać, w nocy się przekonamy :D. Gdy pisałem że do końca sezonu warto szukać jego goli to mamy aktualnie 8/8 , wczoraj poszukałem typu na kary, który widziałem już w głowie kilka dni przed i o dziwi Matthews bez gola także chyba strzela jak gramy :D. Bariera 70 bramek już jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy 1 trafienie i magia się zadzieje, wczoraj bardzo pechowo bo prawie miał gola ale wybili dosłownie z linii bramkowej lecz widać że drużyna szuka go dosyć mocno. Tampa od momentu gdy miała pewność że zagra w PO trochę odpuściła i też nie ma się co dziwić. Wracając do Toronto to Knies nie do końca był zadowolony z przebiegu meczu bo drużyna na tym cierpiała gdyż nie grali pod najlepszy wynik lecz pod gola Matthewsa jednak ja uważam że wygranie spotkania na koniec sezonu, które nie ma znaczenia nie da tyle motywacji/hypu/energii co przebicie 70bramek przez Matthewsa bo jest to nie lada wyczyn i myślę że coś takiego może ich bardziej ponieść w PO niż nieznacząca wygrana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
RedChikker 46K

RedChikker

Użytkownik
Tak jak kolega verno napisał. Ostatni mecz w sezonie żeby wpisać się do historii NHL aktualnie Auston posiada 69 bramek żeby wpisać się na listę aktualnie 14 osobowej listy osób którzy zdobyli 70 bramek w sezonie zasadniczym. Myślę że cała drużyna będzie walczyć o to żeby trafił na nią Matthews a co za tym idzie odda kilka strzałów w jej światło. Trzeba się liczyć z tym że jeżeli strzeli on w 1 bądź 2 tercji typ będzie spalony ale bramkarz Tampy - Vasilevski będzie je wyłapywać. Mecz z Florydą zakończył z 5 strzałami oraz bilansem +/- -3 co pokazuje że nie brakowało go na tafli przez cały mecz. Ogólnie polecam obejrzeć mecz jak nie na live to powtórka. Drugim graczem do obserwowania jest Kucherov któremu brakuje zaledwie jednej asysty do zakończenia sezonu z setką asyst co uczyni go 5 w historii graczem który zakończył sezon zasadniczy z 3 cyfrową liczbą asysty oraz będzie to drugi zawodnik który to zrobi w tym sezonie ( pierwszym jest McDavid)

Matthews over 4.5 SOG @1.75
12 :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2435
scorpio82 118,8K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles - Chicago
Typ: Wygrana gospodarzy (w czasie regulaminowym)
Kurs: 1.48
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Kończy się sezon zasadniczy w NHL a w jednym z dzisiejszych spotkań mecz pomiędzy 8 i 15 zespołem w tabeli konferencji zachodniej. Moim faworem do zwycięstwa zespół gospodarzy, którzy jeszcze walczą o uniknięcie starcia z Dallas w 1 rudzie ale aby było to możliwe warunkiem koniecznym 2 punkty dzisiejszej nocy. Los Angeles w ostatnich meczach w niezłej dyspozycji dzięki czemu wygrali 5 z 7 ostatnich meczy. Bardzo dobrze prezentują się w meczach we własnej hali gdzie wygrali 8 z 9 ostatnich meczy w tym aż 7 w czasie regulaminowym. Chicago swój słaby sezon kończą w słabym stylu serią porażek i jeżeli dziś nie nastąpi przełamanie przedłużą ją do 6 meczy.
 
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Calgary vs Sharks - Calgary over 3.5 @1.70

Dzisiaj ostatnia noc sezonu zasadniczego a następnie czekają nas PO. Pod lupę biorę mecz Calgary z Sharksami i szukam bramek gospodarzy. Niestety Calgary nie zagra w fazie play off a w momencie trade Kuzmenko gra układała się bardzo dobrze i można było myśleć że będzie mocna walka z dużą szansą na wejście jednak życie potoczyło się inaczej i koniec końców całkiem sporo im zabrakło. Ostatni mecz zagrają u siebie i myślę że będą chcieli dać jeszcze fanom jakieś dobre widowisko i zakończyć sezon w dobrym stylu a zagrają na najsłabszą drużynę z najgorszą defensywą i straciła do tej pory najwięcej bramek bo aż 326 co daje lekko ponad 4 na mecz więc z takim przeciwnikiem nie dać popisu w ostatnim meczu przed własną publiką byłoby czymś dziwnym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1535
Do góry Bottom