>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Montreal Canadiens - Florida Panthers

Typy:
remis @4,50 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @8,50 Superbet
Montreal Canadiens powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,03 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,60 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @3,20 Fortuna

Florida Panthers nadal są w kryzysie. Zeszłej nocy przegrali z Toronto Maple Leafs 4:6. Już po dwóch tercjach było pozamiatane, gdyż Toronto prowadziło 5:1. W meczu z Montrealem dużym faworytem bukmacherów są Panthers. Ja czuję tutaj dla nich ciężką przeprawę i coś mi mówi, że tu może być remis w regulaminowym czasie gry. Montreal Canadiens w tabeli są bardzo nisko, ale ich forma nie jest zła- wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Dużym zaskoczeniem było wyjazdowe zwycięstwo Montrealu z Colorado Avalanche, kurs na takie wydarzenie wynosił ponad 6,00. Canadiens są w niezłej formie, zagrają u siebie i będą bardziej wypoczęci, gdyż Panthers zagrają dzień po dniu. Wobec tego wszystkiego widzę szanse dla gospodarzy na nawiązanie walki i jak już wspomniałem czuję tutaj remis.

Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks

Typy:
Vancouver Canucks (ML) @2,10 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks lub remis @1,67 Superbet
remis @4,20 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,54 Fortuna
Vancouver Canucks powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,74 Fortuna

Vancouver Canucks mieli teraz serię dziewięciu domowych spotkań. Po tylu meczach u siebie w końcu zagrają na wyjeździe. Canucks ostatni mecz wyjazdowy grali 8 marca, a ich rywalem byli... Vegas Golden Knights. Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem Vancouver 3:1. Co ciekawe w meczach pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie i w zeszłym wygrywa ta drużyna, która gra na wyjeździe. Teraz spodziewam się, że znowu goście wygrają, ale w regulaminowym czasie gry skłaniam się ku remisowi.

Nashville Predators - Boston Bruins

Typy:
Nashville Predators (ML) @1,90 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Nashville Predators wygrają w regulaminowym czasie gry @2,50 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Nashville Predators lub remis @1,57 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +401
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
Toronto vs Tampa - Matthews gol @1.90

Podejrzewam że nikt się pewnie tego nie spodziewał ale idę kolejny raz w stronę Matthews :D. Bardzo możliwe że wszystkie wszystkie mecze do końca sezonu będę grał w jego stronę tak jak to pisałem jakoś kilka spotkań temu i póki co sprawdza się idealnie bo mamy 3/3. Do końca sezonu Toronto ma do rozegrania 8 spotkań a jemu brakuje 8 goli do 70 w sezonie, Toronto całkiem bezpieczne, jeśli chodzi o grę w PO także myślę że będzie stawał na głowie aby te gole zdobywać tak samo jak jego koledzy będą mu więcej podawać i szukać go czasem nawet na siłę bo nie ryzykują już za bardzo a takie osiągnięcie to coś dużego.

Arizona vs Canucks over 2.5 @1,81

LA vs Seattle - LA over 3 @1.86
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2523
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning

Typy:
Toronto Maple Leafs (ML) @1,80 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Toronto Maple Leafs lub remis @1,50 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,42 Fortuna

Bukmacherzy w dalszym ciągu nie doceniają Toronto. Ta drużyna może być czarnym koniem zbliżających się playoffów. Maple Leafs wygrali trzy ostatnie mecze i były to pewne zwycięstwa różnicą przynajmniej dwóch bramek. Tampa po trade deadline gra znacznie lepiej, ale dla mnie Toronto Maple Leafs są lepszą drużyną, do tego Matthews chyba znowu łapie kosmiczną formę.

Dallas Stars - Edmonton Oilers

Typy:
Dallas Stars (ML) @1,75 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Dallas Stars lub remis @1,50 Superbet
Dallas Stars wygrają w regulaminowym czasie gry @2,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Dallas Stars powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,06 Fortuna

Dla mnie Edmonton Oilers są przeceniani przez bukmacherów. Wyżej od nich oceniam m.in. Dallas Stars, którzy są aktualnym liderem Konferencji Zachodniej. Stars są w świetnej formie, wygrali siedem ostatnich spotkań i wszystkie te zwycięstwa były w regulaminowym czasie gry. Stars mają świetną ofensywę, do tego całkiem nieźle grają w obronie i ich defensywa jest weług mnie znacznie lepsza niż ta od Oilers.

Arizona Coyotes - Vancouver Canucks

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,64 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,66 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +864
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
Columbus vs NY Islanders - Islanders over 3.5 @1.98

Kolejny raz dam szansę ekipie Islanders. Zagrają oni dzisiaj z Columbus czyli ostatnią drużyną konferencji wschodniej, która traci prawie najwięcej bramek w całej lidze. Taki sam bet grałem w meczu przeciwko Chicago i islandersi najedli się stracha wygrywając ledwo 2:1 i odwracając mecz w 3 tercji. Być może myśleli że o wiele łatwiej wygrają a tak się nie stało i pojawił się stres. Dzisiejszy rywal defensywnie wygląda nawet jeszcze słabiej ale za to w ofensywie radzi sobie dużo lepiej więc nie ma miejsca aby grać znowu na styku. Do końca sezonu zostało im 7 spotkań a sytuacja jest bardzo napięta i do ostatniego meczu może zmieniać się jak w kalejdoskopie także nie ma szans już na tracenie punktów z takim rywalem. Tak jak wspomniałem CBJ jest groźniejsze w ataku niż Chicago więc liczę że Islandersi podejdą poważnie do tego meczu i strzelą kilka bramek tak żeby nie dać możliwości na jakąś głupią wpadkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3463
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ottawa Senators - Florida Panthers

Typy:
Ottawa Senators (ML) @2,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Ottawa Senators lub remis @1,80 Superbet
Ottawa Senators wygrają w regulaminowym czasie gry @3,00 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Ottawa Senators powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,63 Fortuna
Ottawa Senators powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,54 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,45 Fortuna

Florida Panthers są chyba w jeszcze większym kryzysie niż myślałem. Drużyna ta wygrała ledwie dwa na dziesięć ostatnich spotkań. Nawet ze słabym Montrealem nie udało im się zdobyć choćby punktu, gdyż przegrali 3:5. Ottawa Senators w tabeli są znacznie niżej niż ich rywale, ale za to są w świetnej formie, mieli serię pięciu zwycięstw, która została przerwana meczem z Minnesotą Wild. Kolejna porażka Panter? Jest to całkiem możliwe.

Carolina Hurricanes - Boston Bruins

Typy:
remis @4,40 Superbet
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,87 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,58 Fortuna

Teoretycznie grająca u siebie Carolina jest wyraźnym faworytem, ale ja czuję tutaj lekką niespodziankę. Bruins zaskoczyli mnie tym, że wygrali 3:0 na wyjeździe z Nashville Predators i to był dobry mecz w ich wykonaniu. Przeczuwam tutaj ciekawy, zacięty mecz i nie będę zdziwiony jeśli będzie remis.

Co za dramat...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
Carolina vs Caps - Caps over 2 @1.76

Carolina ma już zapewnioną grę w PO i nic jej nie grozi, oczywiście są dzisiaj sporym faworytem jednak nie przekreślałbym tak Capsów. Nie da się ukryć że 4 ostatnie mecze nie napawają optymizmem jednak dzisiaj nie mają za wiele do stracenia. Ta ekipa przez dłuższy czas strzelała sporo bramek a te ich ostatnie spotkania zaledwie 6 goli w 4 mecze to zdecydowanie za mało jak na nich. Wczoraj zagrali kiepsko i bardzo łatwo z takiego meczu wyciągnąć szybko wnioski a taki kurs na over 2 to moim zdaniem granie za darmo. Capsi są bardzo blisko gry w PO i nie wierzę że wywrócą się na ostatniej prostej po takim pościgu, nie mają dzisiaj nic do stracenia i nawet jak dostaną kilka goli to te min 2 wbiją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dzisiaj tylko suche typy:

Edmonton Oilers - Colorado Avalanche

Typy:
remis @4,50 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @6,50 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,27 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej cztery bramki w meczu @4,95 Fortuna

Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

Typy:
remis @4,50 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @7,50 Superbet
Arizona Coyotes powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,87 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,95 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +552
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
Montreal vs Toronto - Matthews gol @1.85

Ciężko kolejny raz pisać o nim bo w zasadzie będę tylko powielał to co mówiłem wcześniej no ale cóż. Matthews jako jedyny aktywny gracz ma drugi sezon z 60 golami na koncie. Jak Marner dostał kontuzji to napisałem że to może być spory cios gdyż znają się jak łyse konie i wiele goli Matthewsa zawdzięcza się właśnie Marnerowi, który potrafi świetnie asystować. Na dzisiejszy mecz będzie gotowy jednak nie zagra ze swoim kolegą bo przez/dzięki jego kontuzji utworzyła się świetna linia Matthews-Domi-Bertuzzi i są naprawdę groźni, nieoczekiwanie ilość goli i oczekiwanych goli jest tak imponująca że Keefe zdecydował się póki co umiejscowić Marnera w drugiej lini z Tavaresem oraz McMann. Nie muszę pisać jak cudowny sezon gra Matthews a do przebicia bariery 70goli nie dużo brakuje a jest to nie lada osiągnięcie, które nie zostało zdobyte od 93r. Sprawdza się to co mówiłem że koledzy mocno szukają Austina i doszło do takiego stopnia że z tego co pamiętam był to Domi i miał sam na sam to odwrócił się czy przypadkiem nie ma Matthewsa jakieś 2metry za nim aby mu wystawić więc im też zależy aby to osiągnął. Montreal defensywnie jest na miernym poziomie a Austin jest w takim gazie że już strzela z automatu. Od marca 4/4 jeśli chodzi o granie na jego gola, zobaczymy czy pozwoli utrzymać passę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4510
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Los Angeles Kings - Vancouver Canucks

Typy:
remis @4,20 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @8,00 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @3,10 Fortuna

Mecze pomiędzy Los Angeles Kings a Vancouver Canucks często kończą się remisem, gdy Kings grają u siebie. W tym sezonie drużyny grały raz w Los Angeles i był remis. Na cztery ostatnie mecze w Los Angeles pomiędzy tymi drużynami trzy z nich zakończyły się remisem. Teraz też widzę szanse na kolejny remis, w każdym razie zapowiada się na dość zacięty mecz.

Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,64 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej cztery bramki w meczu @6,20 Fortuna

Montreal aktualnie imponuje skutecznością. W ostatnim meczu zdobyli cztery bramki z Tampa Bay Lightning, a wcześniej aż pięć z Florida Panthers. Z defensywą Toronto bywa różnie, więc gospodarze mogą strzelić nawet te cztery gole.

Calgary Flames - Edmonton Oilers

Typy:
remis @4,60 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek @7,00 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,50 Fortuna

Ale lipa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +721
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
Capitals vs Ottawa - over 5.5 @1.66

Myślałem żeby tu grać over 2,5 Capsów ale kursy za niskie dlatego zdecyduje się na over w meczu gdyż w moim odczuciu tutaj 2 strony będą strzelać. Goście kręcą jedne z wyższych liczb, jeśli chodzi o mecze z ich udziałem i widać to ile strzelają oraz ile tracą, wynika to z tego że ich gra jest mocno chaotyczna i nie ma tam za wiele kalkulowania a jak teraz są już poza PO to grają radosny hokej i sporo się dzieje. Teoretycznie jest to najłatwiejszy przeciwnik dla Capsów z tych pozostałych 6 spotkań, jeśli chodzi o umiejętności natomiast może się okazać najgorszym bo jest mocno nieprzewidywalny. Gospodarze po niezłym pościgu złapali "zadyszkę" i od 5 meczów nie mogą wygrać. Jest to ostatni dzwonek żeby dalej liczyć się w walce o PO, niestety ich defensywa ostatnio nie wygląda za dobrze, zresztą od dłuższego czasu tak było z tym że wtedy dokładali więcej bramek i przejmowali inicjatywę przez co odcinali przeciwnika od okazji. Dzisiaj ciężko będzie okiełznać Ottawe i ich jedyną nadzieją jest to aby strzelić więcej niż stracić mniej, nie widzę tutaj scenariusza że strzelą 2 bramki i będą próbowali utrzymać wynik a raczej będą cisnąć pod korek i myślę że kilka trafień z obu stron zobaczymy chociaż jak Ottawa zagra tak jak niedawno z Devils/Oilers czy Szablami to w zasadzie sami mogą zamknąć over i odciąć Capsów od gry bo grali wtedy najlepsze mecze w sezonie.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Colorado Avalanche - Dallas Stars

Typy:
remis @4,40 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @7,00 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,52 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej cztery bramki w meczu @5,80 Fortuna

Według mnie szanse w tym meczu są wyrównane. Normalnie grające u siebie Colorado Avalanche powinno być faworytem, ale Avalanche będą osłabieni brakiem Rantanena, czyli jednej z dwóch największych gwiazd tej drużyny, 102 pkt. kanadyjskie w w 77 meczach mówią same za siebie. Aktualna forma też na korzyść Dallas, którzy mieli serię ośmiu zwycięstw, która to została przerwana przez niespodziewaną wpadkę z Chicago Blackhawks. Tak jak wspomniałem dla mnie szanse są wyrównane i liczę na jakiś wysoki remis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +832
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
Toronto vs Pingwiny - Matthews gol @1.80

Dzisiejszej nocy zaledwie 2 mecze a jednym z nich będzie Toronto. Zapewne nikt się nie spodziewał że kolejny raz sięgniemy po Austina. Aktualnie 5/5 jeśli chodzi o bety na gola Matthewsa w końcówce sezonu i miejmy nadzieje że seria zostanie podtrzymana. Matthews dalej idzie zgodnie z planem czyli średnio gol na mecz do wyrobienia, zostało 6 spotkań oraz 6 goli do magicznej liczby 70 i dalej będzie walczył o to tak jak jego koledzy. W Toronto nie gra się łatwo a teraz to tym bardziej gdzie jest wielki hype na 70goli i atmosfera jest magiczna a co za tym idzie, niesie to drużynę. Pingwiny nie będą mieli łatwego zadania ale też nie twierdzę że będzie to prosty mecz dla gospodarzy nie mniej jednak niezależnie z kim będą grali to do końca sezonu idę w jego gola bo czuję że to zrobi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4192
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Toronto - Pittsburgh
Typ: Sidney Crosby strzeli (z dogrywką)
@2.50 Superbet

Toronto jest nieznacznym faworytem tego spotkania i nie twierdzę, że go nie wygrają, jednak Pingwiny zdecydowanie bardziej mają o co walczyć bo są tuż pod strefą premiowaną do play-off. Tu nie ma już miejsca na błędy - sezon niebawem się kończy, muszą zrobić wszystko by spróbować to spotkanie wygrać. Toronto nigdy nie jest łatwym rywalem niemniej Pittsburgh w ostatnich dwóch latach potrafił dwukrotnie z nimi wygrać. Są też w dobrej formie - wygrali w regulaminowym czasie gry cztery ostatnie mecze. To powoduje, że oczami wyobraźni widzę wyrównane spotkanie obfite w bramki po obu stronach. Najbardziej skutecznym strzelcem teamu Pittsburgh jest Sidney Crosby, który obecnie ma 41 bramek na koncie. Liczę na to, że dziś powiększy swój dorobek.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins

Typy:
Toronto Maple Leafs (ML) @1,65 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Toronto Maple Leafs lub remis @1,40 Superbet
Toronto Maple Leafs powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,95 Fortuna

Pittsburgh Penguins niespodziewanie włączyli się do walki playoffy na wschodzie. Rywalizacja o miejsca 7-8 jest bardzo ciekawa. Doceniam to co robią Penguins, ale na wyjeździe z Toronto nie wróżę im sukcesu. Toronto Maple Leafs też jeszcze mają o co walczyć, a mianowicie o wyprzedzenie Floridy Panthers, a co za tym idzie przewagę własnego lodu w ewentualnym siódmym meczu w pierwszej rundzie playoffów. Maple Leafs są w formie, bo wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Gospodarze mają większy potencjał od gości i według mnie wygrają to spotkanie.

Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights

Typy:
remis @4,40 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @7,50 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,83 Fortuna
Vancouver Canucks powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,31 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1384
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
NY Islanders vs NY Rangers - Islanders gol w 1 tercji @1.70

Pod koniec marca pisałem że Matthews jest w takim gazie i ma rekord w zasięgu że warto do końca sezonu grać jego gola w każdym meczu i od tamtej pory mamy 6/6 trafień także kto posłuchał to na pewno nie żałuję :D. Toronto jutro zagra z NJ Devils jednak już tak pewnie się nie czuje ale życzę mu tego trafienia a nawet kilka lecz sam nie chcę kusić losu i zrobię sobie mecz przerwy. Znalazłem całkiem ładny kurs na gola Islandersów w 1 tercji. Zawsze mówiłem że pojedynki między Islanders a Rangers rządzą się swoimi prawami i zazwyczaj są to mecze 50-50 niezależnie od formy. Goście najprawdopodobniej zajmą 1 miejsce w konferencji wschodniej jednak nie sądzę aby jakoś mocno na siłę piłowali, z drugiej strony mamy wyspiarzy dla, których jest to mecz o życie jak każdy kolejny z pozostałych 5. Walka o PO jest bardzo zacięta i każde potknięcie na tym etapie może ich kosztować utratę w uczestnictwie także uważam że tutaj będzie mocna gra od samego początku. Islanders mimo że walczą o grę w PO to mogą się pochwalić jedną z lepszych w lidze 1 tercją bo bilans bramkowy mają +19 a lepszy mają tylko 4 drużyny. Generalnie cały sezon był ten sam problem że wchodzili dobrze w mecz i wyglądali jakby mieli zmielić rywala ale nie potrafili dowieźć wyniki i często dostawali jakiegoś łamaka. Rangersi mimo że dalej mają dobre wyniki to widać że trochę poluzowali grę i tracą tych goli zdecydowanie więcej niż to miało miejsce wcześniej, dodatkowo często gęsto są zaskoczeni i tracą pierwsi gola a dopiero później odrabiają co idealnie pokazuje ilość goli strzelonych w 2 i 3 tercji bo rozkłada się to następująco 1-65 2-93 3-103, ogólnie większość drużyn zazwyczaj w 2 i 3 strzela więcej ale tutaj rozstrzał jest o wiele większy także liczę że Islandersi znowu pierwszą tercję zagrają na takim poziomie jak dotychczas z golem na koncie a później co będzie to będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3022
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Florida - Ottawa
Typ: Sam Reinhart strzeli (z dogrywką)
@2.35 Superbet

Dziś pod lupę biorę Spotkanie Floridy z Ottawą, gdzie po pięciu dniach od poprzedniego bezpośredniego meczu dochodzi niejako do rewanżu. Poprzednie spotkanie Pantery wygrały bardzo wysoko na wyjeździe - 0:6. Było to swego rodzaju mocne przełamanie, bo pięciu poprzednich spotkań nie wygrali w regulaminowym czasie gry. Ottawa z kolei w swoich czterech ostatnich meczach strzeliła zaledwie siedem goli i tym samym ich pozycja w tabeli konferencji - trzecia od końca - nie jest dziełem przypadku. Florida co najmniej cztery ostatnie bezpośrednie mecze wygrywała na swojej tafli przeciwko dzisiejszemu rywalowi i myślę, że taki stan rzeczy się utrzyma. Bramki powinny pojawić się głównie po ich stronie. Idę w stronę gola Sama Reinharta, który mocno wyróżnia się na tle pozostałych kolegów z teamu, jeśli chodzi o zdobyte bramki w tym sezonie.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Florida Panthers - Ottawa Senators

Typy:
Ottawa Senators (ML) @3,00 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Ottawa Senators lub remis @2,30 Superbet
Ottawa Senators powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,02 Fortuna
Ottawa Senators powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @3,50 Fortuna

Bukmacherzy mocno faworyzują Pantery, bo ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wygraną Panthers aż 6:0, ale ja widzę tutaj szanse na niespodziankę. Ottawa Senators to jest nieobliczalna drużyna, która potrafi czasami sprawić psikusa najlepszym. Florida Panthers od połowy marca grają po prostu słabo, znacznie więcej przegrywają niż wygrywają. Na swoim lodzie Panthers przegrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Kursy na gości chyba są przesadzone.

New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs

Typy:
Toronto Maple Leafs (ML) @1,75 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Toronto Maple Leafs lub remis @1,45 Superbet
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,56 Fortuna
Toronto Maple Leafs powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,02 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,47 Fortuna

New Jersey Devils playoffów już nie zrobią, więc mogą zagrać otwarty hokej, obecnie tak zresztą robią w większości spotkań. Ofensywnie ta ekipa ma spory potencjał, za to kompletnie zawodzi ich defensywa i bramkarze. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się niespodzianką w postaci zwycięstwa Devils 6:3. Myślę, że Maple Leafs teraz się zrewanżują za tamto spotkanie i spodziewam się podobnego wyniku, ale na korzyść Toronto.

Boston Bruins - Carolina Hurricanes

Typy:
Carolina Hurricanes (ML) @1,90 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Carolina Hurricanes lub remis @1,53 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,57 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1385
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
Blues vs Chicago - Blues over 3.5 @1.95 Całe 7min potrzebowali :D

Dzisiaj zaledwie 3 mecze z czego 2 średnio mi się podobają dlatego wybieram ten. Blues w zasadzie już tylko matematyczne szanse na to aby zagrać w PO bo muszą liczyć na to że LA Kings albo Vegas zaliczą tragiczną końcówkę aczkolwiek na 95% tak się nie wydarzy. Mamy tutaj do czynienia z drużyną, która u siebie potrafi zagrać solidnie i odprawić z kwitkiem o wiele lepsze drużyny a z drugiej strony Chicago, które na wyjazdach gra beznadziejnie chociaż ostatnio okres nie był dla nich taki zły to dalej uważam że sporo szczęścia i mecze układały się tak a nie inaczej. Blues podejrzewam że zagra już bardziej na luzie co może poprawić ich grę w ofensywie jak to ostatnio widać u większości drużyn, które są poza PO ale też będą cisnąć żeby wygrać i dalej liczyć na potknięcie LA czy Vegas więc zagrają taki mix co może przynieść niezłe efekty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1886
RedChikker 50,7K

RedChikker

Użytkownik
Oilers - Knights
2:30
Connor McDavid zdobędzie asystę @
Connor McDavid over 1.5 PK @1.65 ( aktualnie bukmacherzy zagraniczni )

Nie będę tutaj rozpisywał się o statystykach Conora zeszły sezon król strzelców aktualny najprawdopodobniej król "asystujących" najprawdopodobniej ponieważ na drugiej lokacji znajduje się Kucherov z 96-cioma asystami. 2024 zapewni nam 2 rzeczy podatki oraz to że McJesus zostanie czwartym zawodnikiem który zdobędzie 100 asyst w sezonie zasadniczym w NHL Aktualnie posiada 99 asyst i jeszcze 6 meczy do rozegrania aby zdobyć upragnioną setną asystę. Dotychczas zaledwie trzem zawodnikom udało się przebić magiczną barierę stu asyst w sezonie, są nimi Bobby Orr ( raz posiadał 102 asysty) Mario Lemieux ( raz uzyskał wynik 114 asyst) no i oczywiście legenda hokeju na lodzie Wayne Gretzky który aż 11 razy uzyskał ponad 100 asyst najmniej 102 a najwięcej 163 co moim zdaniem jest nie do przebicia.
Jest jeden znaczący problem nie znalazłem u polskich bukmacherów typu na to że McDavid dzisiejszej nocy zdobędzie asystę albo otrzyma x punktów kanadyjskich. Jedynie co udało mi się znaleźć to typ u "ruska" over 1.5 PK ( RT ) @1.65 ewentualnie Gol Conora @2.15 u bukmachera forBET co mnie nie interesuje. Na bieżąco będę monitorował te zakłady i w razie czego edytuje post.
Brak owej oferty może być spowodowany tym że jego występ zostaje pod znakiem zapytania ze względu na kontuzje której doznał w meczu z Calgary Flames.
 
deepred 680,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
^ Nie znalazłeś żadnej oferty, bo występ McDavida stoi pod znakiem zapytania.


McDavid (lower body) is day-to-day ahead of Wednesday's clash with the Golden Knights, per Daniel Nugent-Bowman of The Athletic.
Advice: McDavid's availability for Wednesday's contest is unclear after he didn't participate in Tuesday's practice. If he doesn't play against Vegas, Leon Draisaitl will move up to the top line and Adam Henrique will center the second. McDavid has amassed 31 goals and 130 points in 74 games this season.
 
Do góry Bottom