>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Under 6.0 Bramek @ 1.91 Bwin (Szesc bramek warto poszukac z kursem 1,90 jezeli ktos placi ten cholerny podatek)
Under 6.5 Bramek @ 1.72 Bwin (Jezeli ktos ma taki kurs na czysto warto zaryzykowac)
Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers G 01:00
Warto zagrać tym bardziej, że właśnie przeczytałem, że Thornton wypada na co najmniej miesiąc z powodu urazu żebra, a Matthews również dzisiaj nie zagra (upper body).
 
Otrzymane punkty reputacji: +149
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ciekawe jak będzie w stolicy bo powoli robi się masówka na Sabres
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
A tymczasem z doga Stars zrobili się lekkim faworytem. No i mam problem. W Predators pierwszy mecz w sezonie Granlunda, w Dallas w bramce awizowany jednak Khudobin. Nie zdecyduję się jednak na którąkolwiek ekipę. Niech będzie remis. Później jeszcze coś o innych meczach.

Dallas-Nashville x @4.10(7-0, pierwsza myśl najlepsza jednak..)

Idę też po namyśle w stronę Toronto. Fakt, osłabieni, ale dalej z wcale nie mniejszą siłą ofensywną niż Oilers. Wcale nie jestem pewien czy czasem te braki im nie pomogą, ofensywa może stać się mniej przewidywalna niż z Matthewsem. Wczoraj Kings zrewanżowali się Avs, b2b zadziałało. Więcej czasu na lodzie spędzi pewnie Tavares i mam nadzieję że coś ustrzeli.
W pozostałych meczach dobrze wygląda kurs na Ducks, Rakell i spółka muszą w końcu odpalić z przodu.

Toronto ML @1.71(4-2, b2b+)

Tavares strzeli bramkę @2.50(4 SOG i 22.30 icetime)

Ducks DNB @3.0

Rakell strzeli bramkę @3.70
(6 sog, okazje były)

I dwa mniejsze duble, już bez powtarzania analiz;

Sabres DNB(3-4k), Wild DNB(4-1)
AKO: @2.61

Penguins DNB(4-3k), Vegas DNB(2-5, b2b+ jesliby potraktować że Coyotes nie przegrali trzeciego kolejnego meczu)
AKO: @2.26
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Przewidywany skład Stars na dzisiejszy mecz:

Jamie Benn - Roope Hintz - Denis Gurianov

Joel Kiviranta - Joe Pavelski - Alexander Radulov

Andrew Cogliano - Radek Faksa - Ty Dellandrea

Nick Caamano - Jason Dickinson - Jason Robertson

Esa Lindell - John Klingberg

Miro Heiskanen Jamie Oleksiak

Andrej Sekera- Joel Hanley

Justin Dowling Taylor Fedun

Anton Khudobin(Jake Oettinger)


Czyli prócz Segiuna i Bishopa wystawiają wszystko co najlepsze,
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dzis interesuje mecz w Pittsburgu i osobiscie nie jestem przkonany czy Pens sa az takim faworytem. Ograli Caps , ale wynik mogł pojsc w druga strone rowniez, wczesniej nie mieli argumentów na Flyers. Goscie z Nowego Yorku po słabszym pierwszym meczy póxniej dwa mocne mecze, choc wynik meczu z Devils moze troche dziwic i zamazywac obraz ale by to dobry mecz Rangersów, duzo wicej sytuacji do strzelenia bramki , jednak troche z tyłu niedopilnowany. Dzis licze na poprawe gry z tyłu, w bramce Sestroikin i mysle ze jest w stanie uniesc ciezar wyniku, o przód jestem spokojny

Rangers RT kurs 3,1
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Washington Capitals - Buffalo Sabres

Typy:
Carl Hagelin strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @7,50 Fortuna
Carl Hagelin powyżej 0,5 punktu w meczu @3,50 Fortuna grał znacznie dłużej, ale nic z tego nie wyszło

Będzie to już trzecie starcie w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami. Dwa pierwsze mecze były rozegrane w Buffalo, teraz czas na pierwsze spotkanie w Waszyngtonie. Oba mecze w Buffalo zakończyły się zwycięstwami Washington Capitals. W pierwszym Capitals wygrali 6:4, a w drugim meczu zwyciężyli 2:1.
Można się zdziwić jak się patrzy na kursy wystawione przez bukmacherów. W normalnych okolicznościach grające u siebie Washington Capitals byłoby wyraźnym faworytem w spotkaniu z Buffalo Sabres, ale problem jest ten, że Caps przystąpią do tego meczu mocno osłabieni. Największymi nieobecnymi będą Ovechkin i Kuznetsov, czyli siła ofensywna Washington Capitals mocno spada.Wobec nieobecności tych graczy jest to dobra okazja dla kilku innych, żeby dostać trochę więcej minut na lodzie.
Mnie podoba się typ na to, że Carl Hagelin zdobędzie w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt, czyli że strzeli gola albo będzie asystować przy którejś z bramek. Carl Hagelin należy do tych hokeistów których atutem jest szybkość. Jest to gracz idealny na kontrataki, tam jego szybkość bardzo się przydaje. Hagelin dość często zmienia kluby, ale patrząc na statystyki, to w Washington Capitals czuje się bardzo dobrze, bo w zeszłym sezonie w 58 meczach zdobył 25 punktów, a w sezonie 2018/2019 w 20 meczach dla Caps zdobył 11 punktów.
W tym sezonie Hagelin jeszcze nie zapunktował i uważam, że ten mecz jest dobrą okazją do tego, żeby zdobyć pierwszy punkt w tym sezonie. Kto wie, może uda mu się też strzelić gola. Kurs na przynajmniej jeden punkt Hagelina to 3,50 w Fortunie, a kurs na strzelenie przez niego bramki to 7,50 również w Fortunie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +149
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Po pierwszych - przyznam, że nie za bardzo przemyślanych typach na początku sezonu w końcu zaczyna coś tam wchodzić. Udało się odrobić pokaźny minus. Jutro o 21:00 rewanżowy mecz w Waszyngotnie i jeśli ktoś jest zainteresowany to można pomyśleć nad nim już teraz, bo kursy lecą na łeb na szyję. Capitals mimo braku liderów zagrali bardzo dobry mecz. Vrana w pierwszej linii zagrał jak "stary wilk". Vanecek też solidnie. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiej gry. Buffalo przeciwnie. Liderzy jak Eichel czy Hall mało widoczni. Z bramkarzami również problemy. Ullmark jest najlepszy z nich, a i tak jego SV% to tylko nieco ponad 90%. Myślę, że w kolejnym meczu Caps zagrają lepiej, bo nowo ustawione formacje się dotarły. Kurs na ML to około 2,10. Wczoraj kursy 1x2 na ten mecz były u niektórych nawet 3,80 a dzisiaj 2,80.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Zamiana na linii Columbus - Winnipeg. Do Jets przechodzi P.L.Dubois, w drugą stronę idą Roslovic i Laine. Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem sportowy sens tego transferu dla Jets, chyba że są jakieś inne powody. Biorą kolejnego centra, mają ich kilku, etatowo grają Scheifele, Stastny i Lowry, a pozbywają się prawoskrzydłowego (na dodatek trzeciego punktującego z ostatnich dwóch sezonów) gdzie z nominalnych RW zostaje im Wheeler.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ponownie z pracy, więc króciutko. Pierwszy typ, a raczej dubel w kierunku faworytów. Zarówno Bolts jak i Jets wyglądali dobrze w swoich ostatnich meczach i mówiąc wprost nie widzę powodów żeby grać przeciwko nim.

❌ Bolts ML & Jets ML @2,64 3/10

Kolejny typ to Flyers. W poprzednim meczu zostało ostrzelani przez Bruins sami oddając nie wiele strzałów. Hart bronił wyśmienicie. Dzisiaj zamiast Raska w bramce Bruins Halak natomiast między słupkami Flyers ponownie Hart. Myślę, że jeśli Flyers zagrają agresywniej i nie pozwolą na tyle strzałów przeciwnika to mają sporą szansę na zwycięstwo.

❌ Flyers ML @2,30 2/10
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Kontynuując stawianie na rewanże, które póki co sprawdza się całkiem nieźle:

Columbus ML @2,64(5-2, w tym szaleństwie jest metoda ;) Ale Bolts dziś bezbarwni.)

Dodatkowo:

S.Stamkos strzeli bramkę @2.25

T.Johnson >0,5p @2,25

A.Texier >0,5p @2,15

N.Foligno >0,5p @2.11
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +175
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Tez ide dzis w kierunku Flyers, których gra jest bardziej kombinacyjna . Bruins moze i maja macny skład ale komplenie mnie nie przekonuja jak do tej pory,

Flyers RT kurs 3 ⛔

Orki wczoraj nie miały szans z Habs, zostali rozstrzelani , obrona tez swoje nagrzeszyła. Dzis niewelu daje im szanse ale ja spróbuje

Canucks RT kurs 3,1⛔

Jeszcze Sens, którzy dwukrotnie u siebie polegli z Jets. Co ciekawe gra wygladała lepiej niz wyniki. Z tych porazek trzeba wyciagnac wnioski i jezeli miedzy słupkami bedzie poprawa to moze do trzech razy sztuka

Senators RT kurs 3,1⛔
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Biorę na tapetę dzisiejszy pierwszy mecz rozgrywany w Chicago. Detroit do czołówki ligi od dawna nie należy i w tym sezonie raczej inaczej nie będzie. Jeden Larkin to za mało. Ale Hawks też mają swoje problemy, zwłaszcza z tyłu. W bramce dziś awizowany znów Lankinen, ale czy on czy Subban, to dalej problem jest. W Detroit Bernier wygląda lepiej. Skrzydła kończą dziś trzeci dwumecz, dwa poprzednie na przemian - po porażkach w pierwszych spotkaniach, rewanże wygrywali i liczę na to że dziś zrobią to po raz trzeci, mimo że osłabieni brakiem m.in. Zadiny, Fabbriego czy Gagnera. Trochę zmienione linki, Ryan ma być przesunięty do pierwszego z Larkinem i Namestnikovem i to powinna być najgroźniejsza formacja. Bobby ma bardzo fajny początek tego sezonu, 4 bramki w pierwszych trzech meczach, wczoraj 8 strzałów i bez gola, ale duży icetime, także w PP.
Liczę że dziś coś strzeli, a kurs zachęcający.

Detroit ML @2.17(2-6, Detroit ma duży problem z tyłu i nie chodzi o bramkę nawet. A Larkin z przodu to trochę mało jednak)

B.Ryan strzeli bramkę @3.60

Dodatkowo:
V.Namestnikov >0.5p @2.25 (do tej pory grywał w 3 ataku, jeżeli dziś zagra obok Larkina i Ryana, to szanse na punkt rosną znacząco - dla odważnych gol po @5.30 i pewnie też to zagram jeśli potwierdzą się składy)

Edit: całkiem inne te linie Skrzydeł z tego co widać na lodzie w porównaniu do awizowanych
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Chicago ML @1,75 4/10 Unibet Według mnie Hawks prezentują się z meczu na mecz co raz lepiej. W bramce dzisiaj potwierdzony Lankinen, który spośród trójki bramkarzy sprawia najlepsze wrażenie, a statystyki również są po jego stronie. Po ostatnim zwycięstwie morale z pewnością się podniosło, a w ekipie Detroit małe braki, które Chicago powinno wykorzystać.

❌ Capitals ML @2,10 3/10 Unibet Widzę value po stronie Capitals. Wystawiłbym trochę niższy kurs. Już pisałem o tym meczu kilka postów wyżej i nie zmieniłem zdania. Caps mimo braku rosyjskiej czwórki pokazali sie z dobrej strony. Liczę na kolejny dobry mecz w w ich wykonaniu.

❌ Islanders ML @1,62 6/10 Unibet Głównym powodem jest brak Blackwooda w bramce Devils. W ostatnim spotkaniu ewidentnie jego nieobceność przesądziła o porażce. Miedzy słupkami Isles prawdopodobnie Varlamov i właściwie Rosjanin wystarczy, żeby zatrzymać ofensywę Devils nawet jeśli obrońcy Isles się nie popiszą.

✅ Vrana (1,60) & Kubalik (1,82) +0,5 pkt @2,91 2/10 Fortuna Nietypowo dla mnie kanadyjka. Vrana w pierwszej linii ofensywnej WSH i w formacji PP. Kubalik ma już na koncie dwa gole w PP i pod względem strzałów na bramkę przebija go tylko Kane.

Co do pozostałych spotkań poczekam na ogłoszenia bramkarzy itd. Na pierwszy rzut oka wybrał bym Predators - poprzednio dali się zaskoczyć przeciwnikom którzy 5/7 bramek strzelili w przewadze. Tym razem raczej tyle bramek nie padnie, a Nashville zagrają uważniej. Kings - Bardzo dobry kurs biorąc pod uwagę ostatnie poczynania Blues u których dzisiaj w bramce debiutant. Toronto - ja na pewno na nich nic nie postawię, ale gdybym nie był mną, a Matthews wyjechał by na lód to bym postawił ; ) Edmonton - Jets moga być trochę zmęczeni, bo 5 spotkań w tydzień to trochę intensywnie. W bramce bez Hellebuycka. Jak się zdecyduję to dopiszę kursy później. Zobaczymy jak się zacznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Capitals dziś nie tylko bez Rosjan ale i Wilsona, którego ma zastąpić McMichael, czyli będziemy mieć następny debiut jednej z gwiazd ostatnich MS U20. Ja postawię tutaj na Sabres, bo potencjał tam jest duży, ciężko powiedzieć czemu nie przekłada się na to na wyniki. Eichel, Hall, Reinhart, Skinner, Okposo, Ristolainen, Eric Staal.. aż się roi od nazwisk. Nie rozumiem wprawdzie, dlaczego np Skinner jest wrzucony gdzieś w ostatnie linie, dostaje średnio po 5 minut w meczu mniej niż mógłby, nie przekracza średnio 15, a i tak daje radę w tym czasie oddać po kilka strzałów, a przecież ten chłopak jak grał tyle co powinien, to strzelał aż miło jeszcze w Canes, a już w Sabres potrafił strzelić 40 bramek w sezonie. Jego średni icetime nie przekracza 15 minut, gdzie Hall i Eichel mają ponad 21. No ale to już wybory trenerów. Kurs na Sabres rewelacyjny nie jest, gram to w dublu z Vegas, które myślę że nie da się już dziś zaskoczyć Arizonie, mam nadzieję że tez nie będą dziś rzucać Paciorettego do ostatniej linii i dawać mu 14 minut na lodzie.

Sabres DNB @1.74(4-3k)
Vegas DNB @1.56(1-0)
AKO: @2.61

J. Skinner strzeli bramkę @4.80
J.Skinner >0,5p @2.50


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj o trzy dogi za duzo wiec dzis moze inaczej wiec zobaczymy.

Vegas RT kurs 1,98
Rycerze przegrali w pierwszym meczu 5-2, słabiej niz sie spodziewano zagrał w bramce Lehner ale po ofensywie mozna było sie wiecej spodziewać, choc podoba mi sie skład Kojotów to jednak pod drugiej stronie wiecej doswiadczenia i mysle ze dzis wezma rewanz na Kojotach

Islanders RT kurs 1,97
Tutaj ide w kolektyw jaki tworza Isles, Trotz popracował nad ta ekipa i widac efekty, od obrony po atak w Devils sporo powiewu młodosci i muszą jeszcze troche razem pograć, mysle ze Isles rozstrzygna ten mecz w czasie regulaminowym
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze szukam jednego meczu po północy i chodzą za mną Kings. Ich gra lepsza niz wyniki , sporo wiekowych ale jednak doswiadczonych graczy. Blues graja w krate i mozna ich zaskoczyć, moze dzis uda sie rewanż Królom

Kings RT kurs 3,55

Mysle tez ze w Pittsburgu bedzie wyrównane spotknie i moze teraz z happyendem dla Strażników
 
Otrzymane punkty reputacji: +316
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Kings to dobry trop na dziś, bo wczoraj przegrali w zasadzie jedną bramką, nie licząc gola do pustej 2s przed końcem. Tym bardziej że dziś w bramce Blues młody Husso, który ma za sobą jeden występ w NHL, a z drugiej strony będziemy mieć Quicka.

Kings DNB @2.94
 
Otrzymane punkty reputacji: +373
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Capitalsom dobrze poszło jak na drużynę z AHL. Szkoda porażki w karnych, ale dubel na punktację wszedł. Po namyśle spróbujemy jeszcze dwa mecze. Podobnie jak koledzy skłaniam się ku Kings, bo biorąc pod uwagę wczorajsza obsadę bramek i porównując ją do dzisiejszej wnioski nasuwają się same. Oprócz Kings zagram rewanż Predators. Stars wczoraj totalnie zaskoczyli Preds, a raczej Ci dali się zaskoczyć. 5/7 bramek to gole w przewadze, więc dziwny to był mecz. Jest szansa, że w ekipie Stars nie zagra Benn, więc możliwe osłabienie.

❌ Predstors ML @1,98 3/10 Unibet

✅ Kings ML @2,60 2/10 Unibet


Trochę mi się nie podoba to granie na gości, ale kiedy warte ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
popieram bety rasijskij rasijskij


Dallas Stars - Nashville Predators - Pierwszy mecz obejrzalem tak poltora tercji , tej pierwszej i polowe drugiej oczywiscie i powiem ze czailem sie zeby postawic na Nashville ktore przewazalo caly czas , bylo to widoczne golym okiem , Dallas nie mialo wogole wielu szans, a Nashville bylo nie udaczne w ofensywie. Ogolnie nie wiedzialem ze to byl pierwszy mecz DALLAS ,mysle ze oni byli troche zardzewiali ze wzgledu ze to byl wlasnie ten pierwszy mecz a Predators bylo rozegrane. Te bramki co padaly dla Dallas dosc przypadkowe, przynajmiej te pierwsze ktore odbijlay sie od kiji graczy Dallas niz to byly jakies strzaly. Ta pierwsz bramka to wpadla w przewadze 3 do 5 . Powiem tak mysle ze jest wartosc po stronie Nashville i popieram ich jako moneline.


St. Louis Blues - Los Angeles Kings , ten mecz jak koledzy opisuja wyzej moze byc takim Value bet-em , poniewaz zmiany w bramce ST.L to jedno a dwa , patrzac na statystyki " corsi" widac ze LA Kings przewazalao w ofensywie, patrzac to kto stanie w bramce ST.L moze sprzyjac wlsnie LA.K przez stwarzane okazje, wiec rowniez nie jest to zly pomysl. 55.49% w xGF% na korzysc LA nie jest zle biorac za grali na wyjezdzie oraz 1.52 xGF do 1.22 xGA , wiec jezeli ten bramkarz jakas gape walnie to St.L moze miec goraco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +268
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
Typ: Jason Zucker strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jason Zucker miał dość dobry zeszły sezon. W barwach Minnesoty Wild strzelił 14 bramek w 45 meczach, a po przejściu do Pittsburgha strzelił 6 goli w 15 meczach. W tym sezonie ten gracz jest jeszcze bez zdobytej bramki i z pewnością ma ochotę na to, by pierwszy raz w tym sezonie trafić do bramki rywali. Okazja ku temu jest dobra, bo New York Rangers to jest drużyna, która w defensywie nie gra zbyt dobrze, tracą sporo bramek, a w tym sezonie jedynym dobrym meczem Rangersów w defensywie było drugie spotkanie z New York Islanders, gdzie udało im się nawet zachować czyste konto. Spodziewam się bramki Zuckera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom