>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Minnesota ML @1,95 5/10 Betsson

Wild wracają z wrócili z delegacji w której nie szło im zbyt dobrze. Przed wyjazdem z Sunrise poczynali sobie znakomicie i wiele wskazuje na to, że w kolejnej serii domowych spotkań znowu pokażą klasę. Podczas delegacji zaliczyli dwie porażki z Vegas. Teraz nadszedł czas na rewanż. Poprzedni mecz (2:0) był wyrównany i gol na 1:0 dla Wild był do obronienia. Dzisiaj bedzie ponownie, ale wieksze szanse daję gospodarzom tym bardziej, że wątpliwy jest występ Stone'a i Pietrangelo. Bardziej ryzykownie mozna próbować: Minnesota ML & Poniżej 6,5 @3,05 Betsson. Z pozostałych spotkań celował bym w Kaczki i Kojoty. Zależy od bramkarzy.

47,08
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Vancouver Canucks - Montreal Canadiens
UNDER 5,5 @2.15 Betsson


Trochę już późno, ale amatorzy hokeja na pewno zdążą jeszcze tu zajrzeć. Skusiłem się na ten bet, ponieważ taki kurs na under jest nie do przebaczenia.

Zacznijmy od bramkarzy bo znamy już starterów:
T. Demko: Średnia SV% z ostatnich 3 meczów: 96,17%, z ostatnich 5: 96,48%.
C. Price: Średnia SV% z ostatnich 3 meczów: 96,5%, z ostatnich 5: 92,4%
Jednym zdaniem: forma obydwu bramkarzy jest bardzo dobra i stabilna.

Gramy na podwórku Vancouver. Orki rozkminiły, że sukcesem do odnoszenia zwycięstw jest ograniczenie przewinień, co za tym idzie mniej frustracji, mniej kar - no i mniej goli. Jeszcze nie dawno byli liderem w tej niechlubnej statystyce, ale teraz znacznie się poprawili, w ostatnich 2 meczach złapali ich raptem ze 4. Jest świetny blok, są wygrane wznowienia - jest po prostu lepiej.Z drugiej strony widywałem ich lepiej punktujących i oceniam tu ich ilość bramek na 2.
Co do Montrealu: Montreal strzela dużo i to jest moje zmartwienie.Wydaje mi się jednak, że dzisiejszy mecz przypominał będzie scenariusz z ostatniego spotkania Van - Mon i nie starczy tego potencjału strzeleckiego by przebić bariere 5 bramek. Inna śpiewka byłaby gdyby grali w domu. Vancouver na swoim lodowisku straciło na ostatnie 3 mecze łącznie 4 bramki. Ilość ich goli szacuje dziś na 3.

Wydaje mi się, że wynik zakręci się koło tych 5, ale finalnie mam nadzieje, że mój typ okaże się zielony. Po kursie 2,15 grzech nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Każda z drużyn zdobędzie goli 2+
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
1.59

Takiego wysokiego wyniku w poprzednim meczu nikt się nie spodziewał, chociaż patrząc na ostatnie wyniki to trochę tych bramek wpadało w spotkaniach z "lepszymi" zespołami. Dzisiaj mamy kopiuj/wklej składów i obsady bramek jak w poprzednim meczu. Ostatnio zagrali wesoły hokej, dzisiaj nie spodziewam się aż tylu bramek ale po dwa trafienia obie ekipy powinny zaliczyć.

Colorado Avalanche - Arizona Coyotes
1.70

Yotes w ostatnim czasie poprawili swoją skuteczność, chociaż i tak są jedna z kilku drużyn która zdobyła najmniej bramek. Obrona Lawin w tym sezonie spisuje się przyzwoicie ale w ostatnich spotkaniach wygląda to trochę gorzej i po 2-3 bramki na mecz tracą. Do składu gospodarzy wraca MacKinnon który powinien pomoc w zdobyciu co najmniej dwóch bramek.

Ako 2.70 Fortuna

Arizona chyba na ślizgawce była, przez cały mecz 14 strzałów.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
❌ Pittsburgh ML & Philadelphia ML @2,66 3/10 Betsson

Śledząc wyniki ostatniego spotkania Buffalo już myślałem, że się w końcu przełamią, ale nic z tego. Philadelphia przespała początek spotkania, lecz później zdołali odrobić dwubramkowe prowadzenie i wygrali w dogrywce. Sabres wciąż bez Eichela, więc będzie ciężko ofensywnie. Nie wydaje mi się, żeby ponownie udało im się wejść tak mocno w spotkanie z Pingwinami i doprowadzić do dwubramkowego prowadzenia. /// Capitals bez Wilsona co z pewnością mocno osłabiło ofensywę Stołecznych. W bramce Samsonov, który po wyzdrowieniu musi jeszcze popracować nad formą, bo nie jest ona zbyt stabilna. Myślę, że Flyers wezmą odwet za niedawną porażkę z Capitals właśnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ St. Louis Blues ML @1,94 4/10 Betsson

Zapomniałem wcześniej zajrzeć, bo kurs był około 2,10 a info o bramkarzach było już rano. VGK zagrają dzisiaj bez dwóch pierwszych golkiperów. Będą zastępować ich Dansk lub Thompson. Blues nie popisali się za bardzo w dwóch ostatnich meczach, ale Knights również dwukrotnie polegli w dwumeczu z Minnesotą. Binnington właśnie podpisał nowy przyjemny kontrakt, więc może być tym mocniej zmotywowany. Poza tym w składzie niedawno pojawił się Tarasenko. Czekać tylko aż się rozkręci. W składzie Vegas natomiast wciąż będzie brakowało Pietrangelo.

Można chyba też próbować Avs, bo Kings również bez bramkarzy. Wczoraj Grosenick bronił dobrze i Kings wygrali z Kaczkami 5:1 ale jednak Colorado to nie Anaheim i będzie o wiele trudniej.

40,08
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzisiaj spróbuje zagrać bramki w dwóch spotkaniach. W Minnesocie do gry wystawieni rezerwowi bramkarze. Cam Talbot GAA 2.87/0.902 z drugiej strony Antti Raanta GAA 3.39/0.912. Arizona jest ostania drużyna pod względem liczby strzałów na mecz ale z calkiem niezła skutecznością. Wild na temat moment dysponują dobra forma. Linia 4,5 gola nie powinna być wyzwaniem dla obu drużyn. Kolejnym spotkaniem gdzie liczę na kilka bramek jest mecz w Anaheim. Spotkanie jednych z najgorszych drużyn ze sporymi problemami w obronie, z przodu potrafią niekiedy zaskoczyć i zagrać radośnie. W tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy 1:1 lub 4:4, nie będę zaskoczony ale liczę na ta druga opcję.
Minnesota Wild - Arizona Coyotes
Over 4,5 1.60
Anaheim Ducks - San Jose Sharks
Over 5 1.60
Ako 2.56 Fortuna


// znowu zmiany w bramkach na 5 min przed meczem
Fleury w bramce Vegas
Vegas ml 1.91 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
znowu zmiany w bramkach na 5 min przed meczem
Fleury w bramce Vegas
No właśnie. Od rana wszędzie trąbili, że Vegas bez Fleury'ego i Lehnera. Kursy na Blues spadały cały dzień. Cieszyłem się że zagrałem Blues z mięsem ponad 2,00 a tu mi wyskakują z podstawowym bramkarzem. Szkoda gadać. Trzeba było znowu grać Minnesote. To ostatnio pewniak ; )
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
No właśnie. Od rana wszędzie trąbili, że Vegas bez Fleury'ego i Lehnera. Kursy na Blues spadały cały dzień. Cieszyłem się że zagrałem Blues z mięsem ponad 2,00 a tu mi wyskakują z podstawowym bramkarzem. Szkoda gadać. Trzeba było znowu grać Minnesote. To ostatnio pewniak ; )
Ciekawe Fleury był na jakiejś liście covidowej i nagle przed mecz został z niej zwolniony. Czyżby jakaś zmyłka przeciwnika:).
Minnesota zaskakuje pozytywnie. Grają w takiej dywizji że jak utrzymają ten poziom to PO spokojnie będą mieli.
Myślałem nad nimi dzisiaj ale powstrzymał mnie Talbot w bramce i sądziłem że Yotes coś więcej pokażą.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawe Fleury był na jakiejś liście covidowej i nagle przed mecz został z niej zwolniony. Czyżby jakaś zmyłka przeciwnika:).
Minnesota zaskakuje pozytywnie. Grają w takiej dywizji że jak utrzymają ten poziom to PO spokojnie będą mieli.
Myślałem nad nimi dzisiaj ale powstrzymał mnie Talbot w bramce i sądziłem że Yotes coś więcej pokażą.
Kojoty cienko. Bez Kuempera będzie trudno. Tym bardziej, że defensywa słabo sobie radzi, a Ekman-Larsson gra jakby mu się nie chciało.
Minnesota myślę, że powalczy o coś więcej niż playoffy, bo w swojej dywizji są w stanie rywalizować z każdym. Kaprizov pieknie się rozwija. Początkowo myślałem, że się zmarnuje w Wild ; )
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Minnesota i Dallas pierwsi zdobędą trzy bramki & Kings poniżej 2,5 bramki @6,68 1/10 Betsson

Ostatnio ryzyko popłaca, więc kombinujemy dalej. Krótko. Minnesota ostatnimi czasy idzie jak burza. Cały zespół funkcjonuje jak jeden organizm. Żadnych zastrzeżeń nie ma ani do defensywy, ani do ofensywy. Kojoty z lekkimi problemami z organizacją mogą sobie nie poradzić z Wild. Poza tym w czterech z pięciu ostatnich spotkań z Arizona to właśnie Minnesota jako pierwsza zdobywała trzy bramki.

Dallas wczoraj wyglądali według mnie lepiej niż ekipa gospodarzy. Oglądałem cały mecz i mogę powiedzieć, że Jackets swoje zwycięstwo zawdzięczają słabej postawię bramkarza Stars i dobrej formie swojego golkipera. Dzisiaj w bramce najpewniej Khudobin co skłania mnie do zakładu w kierunku gości. Wczoraj trzymałem kciuki za Jackets, a dzisiaj odwrotnie.

Colorado może nie strzelają ostatnio wielu bramek, ale ich defensywa funkcjonuje jak szwajcarski zegarek. Przynajmniej w ostatnim meczu tak było. Liczę na podobną postawę dzisiaj i na to, że Avs nie pozwolą poszaleć gościom z Californii. W tym przypadku nie gram wyścigu bramek bo obawiam się ponownie jakiegoś 2:1 lub 2:2.

39,08
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Za chwilę drugi mecz Devils z Islanders, wczoraj po równym boju 3-2 dla NYI, z Varlamovem w bramce, zadecydował początek trzeciej tercji i dwie bramki młodego Bellowsa. Dziś broni Sorokin, znów nie zagra Anders Lee, a to co mnie przekonuje najbardziej do typu, to seria zwycięstw Isles. Osiem wygranych z rzędu, jedenaście spotkań bez porażki w RT - to się musi kiedyś skończyć. Patrząc na kursy, liczę że to będzie dziś.

Devils ML @2,66 (Fortuna) ❌ (2-3k)
// strzelić nieuznaną bramkę, nie wykorzystać PP, nie trafić z metra do pustej (Palmieri) i to wszystko w dogrywce.. I przegrać karne prowadząc 1-0 do ostatniego strzału podstawowej serii.. Kurtyna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Powyżej 5,5 bramki w Nowym Jorku @1,73 5/10 Betsson

W Betssonie chyba zaspali z kursami. Doznałem lekkiego szoku kiedy sprawdziłem kurs na over 5,5 w Unibecie, który wynosi 1,60... Trzeba skorzystać, bo widzę, że wszędzie poniżej 1,70. Obie ofensywy bardzo mocne. Do Flyers wrócili prawie wszyscy nieobecni, a do składu Rangers Panarin, więc po obu stronach jest moc. Dodatkowo Rangers u siebie grają bardzo odważnie i podnieśli sobie ostatnio morale sprawiając łomot (4:0) Bostonowi. Myślę, że około sześciu bramek dzisiaj w Nowym Jorku padnie.

// Dosłownie chwilę przed spadkiem z 1,73 na 1,67.

❌ Bolts, Rangers i Canucks pierwsi zdobędą trzy bramki @6,07 1/10 Betsson

Tampa dzisiaj będzie miała okazję wrócić na fotel lidera i pewnie to zrobi. Tym bardziej, że powalczą z bardzo osłabionymi Preds. Rangersi jak już wspomniałem - odważnie grają u siebie chociaż w tym przypadku typ trochę ryzykowny, bo Flyers równiez mają potencjał ofensywny. Do trebla wybrałem Canucks, bo w bramce Sens stanie trzeci golkiper. Po drugiej stronie solidny Demko.

❌ Bolts ML & Powyżej 4,5 (z dogrywką) & Rangers ML & Winnipeg ML & Vegas ML @9,63 1/10 Betsson

Mam przeczucie, że Buffalo się dzisiaj przełamie z bardzo dobrze grającymi Capitals (@,290 ML) /// 😂 - tylko tak mogę skomentować grę Sabres.

40,73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Pittsburgh ML @1,85 5/10 Betsson

Forma Pingwinów wydaje się być stabilna. Ich bilans z Bruins u siebie również zachęca do zakładu. Siedem ostatnich spotkań w Pittsburghu dla Pingwinów. Boston przeplata lepsze mecze z gorszymi, ale ich ostatni występ z Rangersami to istna tragedia. Nie da się chyba zagrać gorzej. Postawiłbym na przełamania, ale dzisiaj w bramce Bruins debiutant - Vladar. W AHL całkiem niezłe liczby, ale NHL to inna bajka. Poza tym każdy inaczej przeżywa takie wydarzenie. Nie wiadomo jak wpłynie na nowego.

Dodatkowo: ❌ Devils, Penguins i Minnesota pierwsi zdobędą trzy bramki @6,76 1/10 Betsson

34,63
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A co sądzą forumowi eksperci od NHL o zwycięstwie Buffalo Sabres z New Jersey Devils? Ich seria przegranych osiągnęła już 11 meczów i zaczęła się nota bene od przegranej właśnie z NJD. Gospodarze po tamtym zwycięstwie zanotowali 9 porażek, ale przedzielonych jedną wygraną wyjazdową z Boston Bruins. W tym sezonie zagrali już ze sobą 5 meczów, a 3 z nich wygrali Sabres, w tym oba na tafli Devils. Myślę, że warto zaryzykować nawet zwycięstwo w regulaminowym czasie, choć osobiście spróbuję jedynie zwycięstwo.

New Jersey Devils - Buffalo Sabres
Typ: Buffalo Sabres ML
Kurs: 2,55 w etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W tym meczu jedyny mocny argument za Sabres to chyba tylko taki że razem z Devils lepiej spisują się w delegacjach niż na swoim lodzie, i że kiedyś muszą skończyć przegrywać. Dalej ciężko szukać plusów. Brak Ullmarka , obaj pozostali bramkarze Hutton i Johansson nie pomagają, w ataku widać brak Eichela co przekłada się na ilości sytuacji i strzelonych bramek. Devils też nie grają rewelacji, ale cos tam z tymi lepszymi drużynami nawiązują walkę.
Mi ciężko wskazać zwycięzcę i spróbuje zagrać bramki Devils.
Devils +2,5 gola
Dallas -2,5 gola
Anaheim +1,5 gola
Ako 4.20 Fortuna❌


Tampa chyba takiej kaszyny nie zagra jak w ostatnich meczach i bardziej skupia się na obronie. W bramce Vasilevsky, jak narazie przeciwko Stars w tym sezonie na zero z tyłu.
W bramce Colorado stanie Miska, Ducks dobrze się gra przeciwko Lawinom.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze i ja dzs coś dołoże. W New Jersey pojedynek ekip najsłabiej spisujacych sie w tej dywyzji i chodzi mi po głowie przełamanie Sabres
i tutaj typ

Sabres z x kurs 1,9

Trzeci mecz pod rzad Wild z Kojotami i Ci drudzy z meczu na mecz wygladaja lepiej , moze dzis urwą punkt

Coyotes z x kurs 2,02

Dodatkowo gram dubel
Caps ml + Pens ml ako kurs 3,57
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Powyżej 5,5 bramki w Nowym Jorku i w Winnipeg @3,09 3/10 Betsson

Dzisiaj nie gram zwycięzców. Postawię na over w Nowym Jorku, który ostatnio się sprawdził. Obie drużyny grają ofensywny hokej. Rangers u siebie lubią pograć odważniej. Myślę, że powinno wejść na luzie. W drugim spotkaniu może być trudniej, bo w przeciwieństwie do Jets Montreal gra nieco underowo, ale spotkania bezpośrednie tych zespołów zazwyczaj obfitują w bramki, więc próbuję w dublu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ottawa w bramce prawdopodobnie znów z Daccordem, ale u siebie grają ostatnio całkiem nieźle, wczoraj ulegli Orkom po dogrywce, dzis wystarczy mi że powtórzą wynik, chociaż przy singlu można nawet rozważyć zwycięstwo. Do kompletu bramki obu drużyn w Nowym Jorku, chociaż nie wiem czy po tylu ostatnich overach Flyers w końcu nie trafi się under, ale po dwie bramki myślę że będą. Słabszy mecz w ofensywie zdarzył się ostatnio graczom Las Vegas, ale stracili tylko bramkę z Sharks i rozważam tu dwie opcje - over 2.5 bramki Vegas i under 2.5 bramki Sharks.. Jeżeli w bramce stanie Fleury (a prawdopodobnie tak) to gram under Rekinów, jeżeli nie - over Vegas.

Senators 1x (2-2) & BTS 2+ w NY (9-0, 2 tercja 7-0, wow) & Sharks <2.5 bramki (4) @4,77 ❌ (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Philadelphia Flyers ML @2,38 3/10 Betsson

Znudziło mi się już czytać uzasadnienia ludzi, którzy dzisiaj grają Isles. Oczywiście nie wykluczam, że Wyspiarze wygrają, ale wczorajszy mecz Flyers to był po prostu wypadek przy pracy. Nawet nie cały mecz tylko jedna tercja. Nie ma opcji, żeby dzisiaj dali się rozsmarować po lodowisku... Stawiam na gości ponieważ kurs jest według mnie zawyżony przez wczorajszą porażkę, motywacja po stronie Flyers będzie ogromna, żeby wygrać kolejny mecz po takim blamażu, w składzie Isles wciąż brakuje Lee, a w bramce Flyers dzisiaj z pewnością od początku pojawi się Hart.

❌ Arizona ML & Powyżej 5,5 bramki w Edmonton @2,84 3/10 Betsson // Ładnie młodzież dzisiaj pograła w Anaheim!

Dla Kojotów to najlepszy moment na przełamanie. Serię porażek można usprawiedliwić solidnymi przeciwnikami. Obrona Kaczek ostatnio pokazała na co ich stać. Kojoty muszą to wykorzystać. W bramce Jets backup, a Oilers fajnie ostatnio się zaprezentowali. Tutaj mozna się spodziewać po trzy bramki z obu stron. Może jakiś gol do pustej przy 3:2 lub 2:3. W meczach tych zespołów zazwyczaj pada sporo bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom