>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Jeszcze dorzucę kurteczki bo u siebie wyglądają lepiej a przyjeżdża do nich chyba najbardziej overowa drużyna więc 3 bramki spokojnie do zrobienia.


Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers
Jackets over 2.5
@1.75


A na nocke dopiero coś późnym wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Wstępnie nie chciałem ruszać tego meczu bo to wielka nie wiadomo jednak jak widzę Capsów z Rangersami tj 2 drużyny na czerwonym streaku to przypuszczam że Nutki z Pingwinami będą wyglądać podobnie i to jest chyba jedyny logiczny bet na ten mecz.

St. Louis Blues - Pittsburgh Penguins
over 6.5 kar 2min
@1.75
 
Ostatnia edycja:
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Jestem już trochę zmęczony więc wrzucę tylko suche typy ale o 1 rzeczy napiszę bo jest to dla mnie bardzo dziwne, chodzi tutaj o strzały Hurricanes buk wystawił linię 39.5, Carolina na ostatnich 15 spotkań wygrała 13 ze średnią 4bramek na mecz a zaledwie 1 raz pokryli ten over, wiem że kaczki są w tragicznej formie aktualnie ale nie zmienia to faktu. Gospodarze to nie jest drużyna, która bezmyślnie strzela w bramkę tylko klaruje sobie naprawdę dobre sytuację także totalnie nie rozumiem tej linii co dalej nie wyklucza że nagle przebiją granice 40 strzałów.

Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks
Hurricanes under 39.5 strzałow @1.8
Aho gol @2.10


Montreal Canadiens - Ottawa Senators
Montreal over 2.5
@1.75



New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
over 5.5
@1.74


Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning
Tampa OT
@1.66



Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Dallas over 2.5
@1.75
 
Ostatnia edycja:
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Podrzucam typy na dzisiejsze mecze, które według mnie są warte uwagi. Kursy według Fortuna.

1. Buffalo Sabres vs Washington Capitals: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65 // Wynik 7:4

W tym meczu jest dość wysoki potencjał na wiele goli. Gospodarze to mocno over'owa drużyna, której siła koncentruje się głównie na aspektach ofensywnych, co przy dość miernie wyglądającej defensywie ich rywali może być kluczem do zwycięstwa. Z drugiej strony grający b2b Capitals, którzy lubią sporo strzelać, ale też i sporo tracić. Wczoraj rozbili Rangers wynikiem 6:3 kończąc tym samym serię 6 porażek z rzędu ekipy z Waszyngtonu. Myślę, że 6 goli w tym meczu to nie jest wysoki próg, o ile oczywiście nie zawiedzie skuteczność.

2. Minnesota Wild vs Columbus Blue Jackets: Minnesota Wild powyżej 0.5 goli podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.65 // 1 gol Wild w PP

Gospodarze dość dobrze radzą sobie grając w przewadzę. Wykorzystują oni ok. 23% takich szans, a świetnie z kończeniem takich akcji radzi sobie Kirill Kaprizov. Blue Jackets natomiast niekoniecznie dobrze zbijają kary, a ich co czwarta gra w osłabieniu kończy się stratą bramki. Goście zagrają po dość krótkiej przerwie, co sprzyja faulom na ich rywalach spowodowanych zmęczeniem, a przynajmniej jedną okazję z przewagą zawodnika powinni skutecznie zakończyć gospodarze w tym meczu.

3. Winnipeg Jets vs NY Islanders: NY Islanders wygra mecz (ML) Kurs: 2.20 // Wynik 0:4

Szansa na rewanż dla Jets za niedawny przegrany 2:1 mecz przeciwko Isles. Drużyny na dość równym poziomie, ja stanę po stronie gości. Gospodarze nie są w najlepszej dyspozycji, dużo pogubionych punktów w tym miesiącu. Islanders może też nie osiągali wybitnych wyników w ostatnim czasie, ale na pewno poprawili swoją grę patrząc na cały sezon. Wydaje mi się, że po komplet punktów sięgną goście, ale nie wykluczam tutaj potrzeby rozegrania dogrywki, czy też nawet rzutów karnych.

4. NY Rangers vs LA Kings: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 5:2

Rangers przegrali 4 mecze z rzędu po serii 7 zwycięstw, czym zaskoczyli pewnie nie tylko mnie. Teraz nie mają dobrego rywala żeby się odbić, ale Kings są jak najbardziej w ich zasięgu. Nie skupię się jednak na wyłanianiu zwycięzcy, lecz poszukam tutaj ponownie tak jak w pierwszym meczu typu na co najmniej 6 goli w spotkaniu. Zarówno gospodarze jak i goście pokazali w tym sezonie, że ich mecze mają skłonności do wysokich wyników, a ich jedyny bezpośredni mecz zakończył się z 8 bramkami. Myślę, że ponownie możemy ujrzeć wiele trafień, a ja liczę over 5.5 goli już po regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3562
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Jak to mawiają "wielkie umysły myślą podobnie" :D bo w wielu kwestiach widzę te mecze jak kolega wyżej ale niestety to nie my będziemy grać. Zaczynając od Szabelek z Capsami to mimo wszystko idę w jedynkę i to ich bramek bardziej tutaj upatruję, wczoraj ciężko mecz gości z Rangersami może dać się we znaki i grając b2b z tak szybką drużyną jak szabelki to może być trudno to "ustać" a do czego zdolni są gospodarze w ofensywie to nie trzeba mówić bo ich zasadą jest strzelić 1 więcej a nie stracić 1 mniej. Dalej idąc bardzo podobnie jak kolega tylko moim zdaniem z bardziej bezpieczną opcją bo żeby strzelić gola w PP najpierw przeciwnik musi dostać karę i w to właśnie idę gdyż kurteczki też grają b2b po bardzo mocnej batalii co spowoduje że przez zmęczenie i braki w obronie wyłapią kilka tych kar. Ostatnim meczem będzie NY Rangers vs LA Kings gospodarze aktualnie w streaku 4 porażek będą chcieli to złamać jednak przeciwnik wymagający ale wierzę że mogą o to powalczyć choć będzie to ciężka przeprawa z ilością wielu bramek w co też idziemy. Dodatkowo dalej idę w stronę Tarasenko bo nam na chwilę zniknął i liczę że dziś się przebudzi bo jest potrzebny drużynie. Wisienka na torcie będzie znowu VAR, wczoraj udało się to trafić 2 razy po ładnych kursach więc dzisiaj też spróbuję bo moim zdaniem warunki do tego dobre tj, zapowiada się overowy mecz do tego może pojawić się frustracja gospodarzy i po jakimś mocniejszym faulu również taka weryfikacja może nastąpić.

Minnesota Wild - Columbus Blue Jackets
Jackets over 2.5 kar 2min @1.62
Jackets over 3.5 kar 2min @2.55


Buffalo Sabres - Washington Capitals
Buffalo OT @1.88
Buffalo over 3 @1.74

New York Rangers - Los Angeles Kings
over 5.5 @1.73

Tarasenko over 0.5 pkt @1.6
Weryfikacja VAR @3.6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1611
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Na nocne mecze Arizona vs Nasvhille no bet za to kolejne 2 mecze całkiem soczyste. Wystarczy spojrzeć na te zestawienia i gołym okiem widać że bramek tam nie powinno brakować, Toronto z Seatlle tutaj raczej powinna być ostra wymiana bramek i mecz 50-50 za to w kolejnym Tampa z Pingwinami to raczej błyskawice będą dominować a ekipa z Pittsburgha coś dołoży. Dodatkowo gram na MAtthew, który od 4 spotkań nie strzelił oraz gola Pointa, który od 3 spotkań co mecz strzela i liczę na podtrzymanie tej serii.

Toronto vs Seattle
over 6.5 @2.24 trochę szkoda bo w 12min było już 3-1 a mecz strasznie szybki i pełno akcji od początku.
Matthews gol @1.9

Tampa vs Pingwiny
over 6.5 @2.05
Point gol @2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2703
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Na nadchodzącą kolejkę zaproponuję kilka typów z mojej strony. Kursy według Fortuna.

1. Ottawa Senators vs Detroit Red Wings: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 // Wynik 6:1

Po 24h odpoczynku drużyny te ponownie spotkają się na lodzie w Ottawie, aby stanąć w pojedynku o dwa punkty. Pierwszy z tych dwóch meczów zakończył się wynikiem 6:2 dla Senators, którzy zasłużenie wygrali to spotkanie. Obie ekipy są w ostatnim czasie w dobrej formie, jest potencjał na gole z obu stron. W tym sezonie już trzykrotnie byliśmy świadkami ich bezpośredniego pojedynku i w każdym z nich padało co najmniej 6 goli w regulaminowym czasie, na co liczę również i tym razem.

2. Buffalo Sabres vs Columbus Blue Jackets: Tage Thompson (B. Sabres) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 1.95 // Jeden gol Thompsona

Buffalo odwiedzi zespół Blue Jackets i staną oni przed nie łatwym zadaniem walki o wygraną. Typowanie zwycięzcy tutaj odpuszczę, ale skorzystam z aktualnie bardzo dobrej gry Tage'a Thompsona. Jeden z najskuteczniejszych graczy w tym sezonie, często szukający strzałów na bramkę, świetnie kończący sytuacje podczas przewagi. W ostatnim meczu przeciwko Capitals przy odrobinie szczęścia mógł skończyć z 3 golami, ale raz na drodze do trafienia stanął słupek, a kolejnym razem "tylko" wybił krążkiem łyżwę bramkarza rywali, co pokazuje o jego sile strzałów. Oczywiście warto wspomnieć o ostatnim bezpośrednim pojedynku tych drużyn w tym sezonie, gdzie Thompson zdobył 5 goli i zanotował 1 asystę, co jest kosmicznym wynikiem jak na jeden mecz. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj przynajmniej jednego trafienia Tage'a w tym spotkaniu.

3. Minnesota Wild vs NY Islanders: NY Islanders wygra mecz (ML) Kurs: 2.25 // Wynik 2:1 po rz. karnych

Ciekawe i prawdopodobnie dość wyrównane widowisko zobaczymy w tym meczu. Bardzo zbliżone potencjałem zespoły, jednak bukmacherzy stawiają gospodarzy jako faworytów, co nie jest może nieuzasadnione, ale ja widzę tutaj gości z kompletem punktów po spotkaniu. Obie ekipy radzą sobie bardzo dobrze w ostatnim czasie patrząc na wyniki. Jednak większe wrażenie pod względem gry zrobili na mnie gracze Isles, którzy na prawdę wyglądali ostatnio bardzo solidnie, szczególnie w meczu przeciwko Jets. Kurs jest jak na to zdarzenie bardzo fajny, dlatego postawię tutaj na ostateczne zwycięstwo Islanders.

4. St. Louis Blues vs Seattle Kraken: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 3:5

Oba zespoły niezbyt dobrze radzą sobie w ostatnim czasie na taflach NHL. Blues ten sezon troszkę przespali, głównie z powodu kontuzji. Szanse na play-off'y jeszcze są, ale to już raczej ostatni dzwonek na punktowanie. Kraken natomiast trochę wybici z rytmu, a był okres, gdzie szli jak burza nie patrząc z jak silnymi drużynami by nie grali. Te ekipy jednak łączy fakt, że w tym sezonie dość często przynosiły swoją obecnością w meczach dość wysokie wyniki, czego spodziewam się też w tym pojedynku. Minimum sześć goli po 60' nie jest jakąś wysoko postawioną poprzeczką, stąd też pomysł na takie zdarzenie.

5. Winnipeg Jets vs LA Kings: LA Kings wygra mecz (ML) Kurs: 2.15 // Wynik 5:6 po rz. karnych

Jets jak już niedawno wspominałem nie są w najlepszej dyspozycji, w czym tylko utwierdził mnie ich oststni mecz przeciwko Islanders. Nie można ich oczywiście lekceważyć, czy też skreślać przed startem, ale określanie ich faworytem tego starcia nie jest rozsądne. Gospodarze będą gościć w tym spotkaniu drużynę Kings, która dość nieźle radzi sobie w ostatnim czasie. Ostatni mecz przeciwko Rangers co prawda przegrany 5:2, ale pod względem gry wyglądali solidnie, a wynik mógł być zupełnie inny, gdyby zagrali skuteczniej przełom 1. i 2. tercji. Poszukam więc tutaj wygranej gości, podpierając się o ewentualną dogrywkę lub też rzuty karne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3293
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Nashville Predators - Pittsburgh Penguins
Typ: Nashville Predators wygrają w regulaminowym czasie gry
Kurs: 2,90 (opcja Super Kursy w Superbet) choć w trzeciej tercji prowadzili 1:0
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Bukmacherzy fworyta upatrują w Pittsburgh Penguins, ja to widzę inaczej. Nie podoba mi się gra Penguins, zwłaszcza na wyjazdach nie wygląda to dobrze. Ich bilans na wyjazdach to 13 zwycięstw i 17 porażek, w tym 12 w regulaminowym czasie gry. Nashville Predators podobnie jak ich rywale z Pittsburgha mocno walczą o playoffy. Ich aktualna forma wydaje się być lepsza niż w przypadku Penguins, gdyż Predators wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Nashville Predators u siebie są naprawdę groźni, w tym sezonie poległo tam wiele dobrych drużyn nie wywożąc nawet jednego punktu. Moim zdaniem Pittsburgh Penguins mogą podzielić ich los i widzę szansę na wygraną Nashville i to w regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj trochę mało czasu, dlatego podrzucam propozycję z typów dnia. Jeżeli ktoś chciałby coś dorzucić z dzisiejszych meczów, to fajnie wygląda również typ na over 0.5 goli w przewadze Avalanche w meczu przeciwko Devils po kursie 1.70.

Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Philadelphia Flyers - NY Rangers
Typ: NY Rangers wygra mecz + handicap: Rangers -1.5 (RT)
Kurs: 2.10 Wynik 2:3 po OT
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gospodarze obecnie w bardzo słabej dyspozycji, zawodzi gra, zawodzą wyniki, dość ciężki okres dla Flyers. Jeżeli chodzi o Rangers to udało im się wygrać ostatnie spotkanie przeciwko Kings, kończąc tym samym niespodziewaną serię czterech porażek z rzędu. Okres przed tymi przegranymi był bardzo owocny dla ekipy gości, ponieważ wygrali oni w tym roku 14 meczów, przegrywając jedynie 4 z pozostałych spotkań, oczywiście nie licząc wyżej wymienionej serii. Lekka zadyszka każdemu może się zdarzyć, ale nie spodziewam się, aby po ostatniej wygranej Rangers oddali choć jeden punkt na konto Flyers w nadchodzącym meczu. Moim zdaniem to goście powinni zdominować i kontrolować przebieg spotkania, co ostatecznie przyniesie im komplet punktów już po regulaminowym czasie, wygrywając dość pewnie z co najmniej dwoma trafieniami przewagi.
 
Ostatnia edycja:
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Ja również widzę wygraną Rangersów ale średnio lubię handi w NHL czy nawet 60' po takich kursach, raczej idę w stronę bramek bo niewątpliwie kilka ich wpadnie gdyż defensywa lotników do najszczelniejszych nie należy ale Rangersi też ostatnio nie błyszczą już nawet nie mówiąc w przegranych meczach ale nawet w wygranych to 2 stracone bramki praktycznie wpisane w koszty a uważam że Flyers jest w stanie te 2-3 dostarczyć, dodatkowo strasznie nie ufam drużynie, który ostatni mecz przegrała do 0 bo mam wrażenie że mogą zrobić wszystko. Na drugi plan obieram dalej Tarasenko, który od 3 spotkań jest gdzieś w cieniu i nawet nie zdołał zdobyć 1 pkt, po cichu liczę na gola ale idę bezpieczniej bo widzę że spodobało mu się dostarczanie krążka choć nie zawsze koledzy to wykorzystują nie mniej jednak dzisiaj może być trochę więcej tych sytuacji aby wykończyć golem bezpośrednio lub asystując.

Philadelphia Flyers - New York Rangers
over 5.5 @1.76
Tarasenko over 0.5pkt @1.6 // gol + 2 asysty, odpalił :D

A reszta suchych typów to już u mnie w temacie jak ktoś chętny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
NHL
Vancouver Canucks - Minnesota Wild
Vancouver Canucks OT @2.33
Vancouver Canucks over 2.5 @1.82


NHL
Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins
over 6
@1.7


NHL
Detroit Red Wings - Seattle Kraken
Seattle Kraken over 3 @1.86

Seattle Kraken over 4,5 @4.2 po 25min 4 bramy i tka zostało klasyczek..

NHL
New York Rangers - Ottawa Senators
New York Rangers over 3.5 @1,96
Patrick Kane over 1.5pkt @2.95

Za drobne
New York Rangers over 5.5 @5.8
New York Rangers over 6,5 @11.5


Tak po krótce zaczynając od Tampy i Pingwinów to idę w over bo te ekipy lubią ze sobą grać obu ekipom odpowiada styl przeciwnika i te mecze wyglądają jak akcja za akcje i zazwyczaj są to pewne zwycięstwa jednej z drużyn, która po prostu tego wieczora miała więcej skuteczności nie mniej jednak sytuacji w tych spotkaniach jest na tyle że jeśli Tampa nie zdoła wiele wbić to Pingwiny pomogą i odwrotnie. Kolejny mecz Vancouver Canucks - Minnesota Wild, już nie da się patrzeć jak ta Minnesota się prześlizguje, dosłownie na jakieś 20 ostatnich spotkań jak nie przegrywają mocno to albo po OT albo wygrywają różnicą jednego gola i to często gęsto na własnej tafli bo w wyjazdowych spotkaniach radzą sobie dużo gorzej i ostatnie 7 meczy gdzie tylko raz przegrali to już za długo i sądzę że dzisiaj dostaną zimny prysznic od ekipy z Vancouver. Następnie Krakeny z Detroit ale nie wiem czy jest się tu o czym wypowiadać bo skrzydełka aktualnei wyglądają bardzo kiepsko ostatnie 3 mecze przegrane z bilansem 3:15 i wiadomo, przegrane się zdarzają mimo dobrej gry ale oni wyglądają jakby przed oficjalnym meczem grali inny mecz, po prostu ślamazarnia ( o ile jest takie słowo :D) za to Krakeny mimo wyników w kratkę nie można im odmówić potencjału ofensywnego i stylu jaki prezentują, są szybsi od przeciwnika i mocno naciskają a obrona skrzydełek w aktualnej formie będzie miała spore problemy z zatrzymaniem tego. Krakeny nawet jakby jakoś przegrali ten mecz co będzie ciężkie to na pewno swoje postrzelają. Ostatnim meczem będzie spotkanie Rangersów z Ottawa, która na papierze wygląda dobrze tylko że na te słabsze/średnie zespoły a na te lepsze są odprawiani z kwitkiem. Gospodarze dzisiaj z nowym nabytkiem czyli Patrick Kane zawita w NY i na pewno da to kolejny mocny argument w ofensywie i "hype" w dzisiejszym meczu a Rangersi mimo wszystko potrzebują takiego kolejnego meczu jak z LA Kings żeby ciągnąć dalej tą dobrą passe w roku 2023. Ottawa potrafi swoje przesiedzieć na karze a Kane to jest cały mózg operacji więc te 2 pkt spokojnie w zasięgu, jednym słowem liczę tutaj na udany debiut i "mordobicie".​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Jest z czego wybierać dzisiejszej nocy, ja skupię się na pięciu meczach szukając głównie wysokich wyników. Kursy standardowo według Fortuna.

1. Boston Bruins vs Buffalo Sabres: Tage Thompson (B. Sabres) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.15

Ponownie skorzystam ze świetnej formy Thompsona. Myślę, że tutaj nie ma co się rozpisywać, zdecydowanie kluczowy gracz Sabres w ofensywie, z czego słynie zespół z Buffalo. Bardzo dobry sezon z jego strony, kreuje sobie wiele sytuacji, a szczególnie groźny dla swoich rywali jest podczas, gdy Sabres grają w przewadze. Grając z Bruins na ich terenie oczywiście może nie być łatwo o bramki, ale nie ma co skreślać gości. Z ciekawostek, w tym sezonie te ekipy grały już dwukrotnie ze sobą i za każdym razem do siatki Bruins trafiał właśnie Tage Thompson. Liczę, że tym razem również nie zawiedzie i pokona bramkarza rywali przynajmniej raz w meczu.

2. Detroit Red Wings vs Seattle Kraken: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60

3. TB Lightning vs Pittsburgh Penguins: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.50

4. Calgary Flames vs Toronto Maple Leafs: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.50

5. LA Kings vs Montreal Canadiens: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60


Do czterech zdarzeń wyżej pozwolę sobie napisać jedną wspólną analizę. Typy do tych meczów opierają się na co najmniej sześciu bramkach w regulaminowym czasie. Każda z ośmiu drużyn jest bardziej over'ową niż under'ową ekipą w tym sezonie, a ich wyniki potrafią być bardzo wysokie. Średnia bramek na mecz tych zespołów jest równa lub większa niż 6.0 (za wyjątkiem Leafs z wynikiem 5.9), także statystyki również wskazują bardziej na over w tych meczach. Oczywiście jest to NHL i grając za pomocą samej logiki daleko się nie zajdzie, ale zestawiając w bezpośrednich meczach te zespoły istnieje moim zdaniem duża szansa, że te gole będą padać na masową skalę. Bez większego kombinowania, bez szukania wygórowanych liczb, bo przecież 6 bramek to nie jest wysoka granica, poszukam w tych meczach wielu goli po regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +449
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Boston Bruins - Buffalo Sabres
Typ: remis
Kurs: 5,00 było blisko remisu, wynik 7:1
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Boston Bruins w tym sezonie totalnie dominują sezon regularny. W NHL mieć 99 punktów w 60 meczach to jest coś niespotykanego, do tego Bruins mają jeszcze teraz serię ośmiu zwycięstw. Nic dziwnego, że bukmacherzy w każdym meczu stawiają ich w roli faworyta. Buffalo Sabres jednak też są w dobrej formie. Sabres wygrali pięć z ostatnich siedmiu spotkań. Ta drużyna ma ogromną motywację, gdyż rywalizacja o playoffs jest bardzo zacięta i każdy punkt się dla nich liczy. Ja widzę tutaj szanse na niespodziankę i podoba mi się kurs na remis. W tym sezonie obie drużyny grały już ze sobą dwa razy i w Bostonie w regulaminowym czasie gry był remis 3:3, a kursy na tamto spotkanie były podobne do tych które mamy dzisiaj. Kto wie, może znowu będzie remis.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Cztery spotkania na dziś wieczór, do każdego z nich podrzucę coś od siebie. Kursy według Fortuna.

1. Buffalo Sabres vs TB Lightning: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.95 // Wynik 5:3

Jednym z pierwszych meczów będzie pojedynek pomiędzy Sabres, którzy na własnym terenie podejmą ekipę Lightning. W roli faworyta zespół gości, co wcale nie znaczy, że gospodarze nie namieszają w tym spotkaniu. Podział punktów jest dość trudno przewidzieć, lecz jednej rzeczy powinniśmy się spodziewać po tych drużynach, mianowicie dużej liczby goli. Zarówno Sabres jak i Lightning są bardzo skuteczni w aspekcie ofensywnym w tym sezonie. Co więcej, widzieliśmy już ich trzy bezpośrednie pojedynki w obecnym sezonie, które przynosiły kolejno 8, 10, 10 bramek w tych meczach. Potencjał na wiele goli jest tutaj ogromny, tak więc o ile nie zawiedzie skuteczność powinniśmy ujrzeć pokaźną liczbę trafień po regulaminowym czasie gry.

2. NY Islanders vs Detroit Red Wings: NY Islanders wygra mecz (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 4:1

Islanders staną przed niezłą okazją do zdobycia kompletu punktów, które są dla nich obecnie na wagę potencjalnego awansu do fazy play-off. Gospodarze są w dobrej formie i grają solidny hokej w ostatnim czasie, czego nie można powiedzieć o ich nadchodzących rywalach. Red Wings po świetnym okresie niestety przegrali 4 ostatnie mecze i nie jest to dobrą prognozą przed meczem z przeciwnikiem takim jak Isles. Stanę tutaj po stronie gospodarzy i to ich widzę jako zwycięzców już po 60' meczu.

3. Boston Bruins vs NY Rangers: Boston Bruins wygra mecz (ML) Kurs: 1.60 // Wynik 4:2

W tym spotkaniu Rangers odwiedzą twierdzę w Bostonie. O Bruins dużo pisać nie trzeba. Zdecydowani liderzy w tym sezonie, którzy idą po kolejne rekordy. Goście przed piekielnie trudnym zadaniem wywiezienia punktów z terenu Bruins, tylko nielicznym drużynom się to udało w obecnym sezonie. Rangers grają ostatnio mocno w kratkę, na plus na pewno wzmocnienie w postaci Patricka Kane'a, którego fajnie ponownie zobaczyć razem z Panarinem. Jednak może to nie starczyć na wyrwanie Bruins dwóch punktów, a gospodarze zapewne będą chcieli sięgnąć po aż 10 zwycięstwo z rzędu, co tylko pokazuje o solidnej formie gospodarzy. Poszukam tutaj trochę bezpieczniejszego typu podpierając się o ewentualną dogrywkę lub karne, ale uważam, że końcowe zwycięstwo odniesie drużyna z Bostonu.

4. Dallas Stars vs Colorado Avalanche: Colorado Avalanche powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 7:3, świetny mecz, wcale nie tak jednostronny jak wskazuje na to rezultat

Ostatni mecz, który rozpocznie się jeszcze przed północą przyniesie nam prawdopodobnie dość wyrównane spotkanie. W roli gospodarzy zobaczymy ekipę Stars, która ostatnio nie robi dobrego wrażenia swoimi wynikami. Co prawda dwa ostatnie mecze wygrali, ale z niezbyt mocnymi rywalami, poza tym wygląda to miernie. Ich rywale, czyli Avalanche radzą sobie bardzo dobrze, a dopiero w ostatnim meczu ich passę 6 zwycięstw z rzędu przerwali Devils po szalonym meczu zakończonym wynikiem 5:7. Goście zdobywali co najmniej 3 gole w meczu przez ostatnie 9 spotkań z rzędu. Stars może i nie są zespołem, który często pozwala rywalom na strzelanie wielu goli, ale biorąc pod uwagę obecną formę obu zespołów wydaje mi się, że powinniśmy ujrzeć przynajmniej trzy trafienia ze strony Avs już w regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2975
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Na noc również podrzucam kilka typów od siebie. Kursy według Fortuna.

1. Florida Panthers vs Pittsburgh Penguins: Pittsburgh Penguins powyżej 0.5 goli zdobytych w przewadze (ML) Kurs: 1.70 // Jedyny gol Penguins na szczęście w PP, Wynik 4:1

W tym meczu nie powinno zabraknąć bramek, choć gospodarze w ostatnim czasie nie przynoszą swoją obecnością wielu goli w spotkaniach. Wraca dobra forma Penguins, którzy wygrali swoje cztery ostatnie pojedynki i będą musieli walczyć o bardzo ważne punkty, które mogą przybliżyć ich awans do fazy play-off. Z racji, że gospodarze są jedną z najgorszych ekip w lidze pod względem zbijania kar bez straty bramki, poszukam tutaj co najmniej jednego trafienia w przewadze ze strony Penguins, na co na pewno stać ekipę gości.

2. Winnipeg Jets vs Edmonton Oilers: Edmonton Oilers wygra mecz (ML) Kurs: 1.75 // Wynik 7:5

Powtórka meczu z poprzedniej nocy, gdzie górą po regulaminowym czasie byli Oilers wygrywając spotkanie 6:3. Tym razem pojedynek odbędzie się w Winnipeg, lecz czy to będzie miało jakiś duży wpływ na wynik, nie wydaje mi się. Jets w ostatnim czasie są totalnie bez formy. Nie widzę tutaj argumentów, które pozwolą zatrzymać ekipę McDavid'a w drodze po kolejne punkty. Być może nie zobaczymy tak wielu bramek jak ostatnio, ale komplet oczek ponownie powinien trafić na konto Oilers, stąd typ na ostateczne zwycięstwo drużyny gości, z lekką podpórką na ewentualną dogrywkę lub rzuty karne.

3. Chicago Blackhawks vs Nashville Predators: Nashville Predators wygra mecz (RT) Kurs: 1.75 // Wynik 1:3

Ponownie pojedynek zespołów, które są obecnie w różnej dyspozycji. Blackhawks na pewno odczuli transfer Patricka Kane'a do Rangers i nie wpłynie to pozytywnie na ich grę oraz wyniki. W tym sezonie gospodarze już o nic nie walczą, czego nie można powiedzieć o ich rywalach. Predators w ostatnim czasie sporo punktują i ten mecz będzie świetną okazją, aby zwiększyć swój dorobek punktów, które są teraz dla nich bardzo ważne. Poszukam w tym spotkaniu wygranej gości już po regulaminowym czasie gry, co moim zdaniem jest jak najbardziej prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Szykuje się dużo meczów tej nocy, ja zaproponuję pięć typów od siebie, także myślę, że każdy zainteresowany coś ciekawego dla siebie znajdzie. Kursy według Fortuna.

1. Montreal Canadiens vs Carolina Hurricanes: Carolina Hurricanes wygra mecz + Hurricanes powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 3:4 po OT...

Dwa ostatnie mecze Hurricanes pokazały, że są w bardzo dobrej formie i na ten moment myślę, że można śmiało stwierdzić, iż są w gronie faworytów do sięgnięcia po Puchar Stanleya. Doskonała gra przeciwko Lightning, wzorowa postawa defensywy, widać było, że po prostu Hurricanes cieszą się grą, co dało im ostatecznie wygraną aż 6:0. Po tak świetnym meczu staną do walki o punkty z Canadiens, którzy w tym sezonie nie robią furory, a lista kontuzjowanych zawodników jest dłuższa niż poniedziałek. Gospodarze co prawda mają przebłyski i potrafią od czasu do czasu wygrać mecz, ale uważam, że w tym przypadku rywal taki jak Hurricanes nie jest zupełnie w ich zasięgu. Kurs jest dość niski na czystą wygraną gości, dlatego dorzucam dodatkowo lekki over na bramki Hurricanes.

2. New Jersey Devils vs Toronto Maple Leafs: Auston Matthews (T. Maple Leafs) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.20 // Wynik 3:4, Matthews z jednym golem

Tutaj już trochę ryzykowniej, ale myślę, że dość fajny typ. Mianowicie Devils w ostatnich meczach tracą dość dużo goli, nawet jeżeli te spotkania wygrywają. Faworytami według bukmacherów są gospodarze, jak dla mnie mecz totalnie 50/50, obie ekipy w tym sezonie pokazały się na prawdę solidnie, potencjał jest z obu stron. Myślę, że bramek tu zabraknąć nie powinno, a nawet jeżeli Leafs nie wygrają tego pojedynku to na kilka goli ich zdecydowane stać. Goście mają kilku skutecznych zawodników, jednym z nich jest Auston Matthews. Młody gracz, ale z wielkim talentem i niejednokrotnie pokazał, że może zrobić różnicę na lodzie w pojedynkę. Co więcej, w tym meczu nie zobaczymy Tavaresa, tak więc odpowiedzialność za bramki tym bardziej na swoje barki weźmie właśnie Matthews, a ja liczę na co najmniej jedno jego trafienie w nadchodzącym spotkaniu.

3. Minnesota Wild vs Calgary Flames: Kirill Kaprizov (M. Wild) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.00 // Wynik 0:1 po rz. karnych

Ponownie typ na gola, tym razem padło na jednego z najskuteczniejszych zawodników tego sezonu w NHL - Kirilla Kaprizova. Na ten moment 39 trafień i w każdym meczu sprawdza niejednokrotnie bramkarzy rywali, szczególnie podczas gry Wild w przewadze i to tutaj widzę największe szanse na jego bramkę. Flames to nie jest łatwy rywal, ale Wild złapali bardzo dobrą formę, a co więcej niedawno nawet wygrali przeciwko Flames 0:3 w bezpośrednim spotkaniu. Podobnie jak w typie wyżej, myślę że kilka bramek jest w zasięgu gospodarzy nawet jeżeli nie uda im się wygrać, a co najmniej jedno trafienie Kaprizova to nie jest wysoko postawiona poprzeczka jak na tego zawodnika.

4. Arizona Coyotes vs St. Louis Blues: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 // Wynik 6:2

W tym meczu spotkają się dwa dość miernie spisujące się zespoły w tym sezonie. Podobnie jest również z ich obecną formą, przez co ciężko przewidzieć jest potencjalnego zwycięzcę tego pojedynku. Jednak myślę, że bramek w tym meczu nie powinno zabraknąć, do czego w sumie na przestrzeni całego sezonu te ekipy nas przyzwyczaiły, w szczególności drużyna Blues. Niezły kurs jak na sześć goli, a wydaje mi się, że powinniśmy ich więcej ujrzeć już w regulaminowym czasie gry.

5. Seattle Kraken vs Anaheim Ducks: Każda drużyna powyżej 1.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.55 // Wynik 5:2, gol Trevora Zegrasa ozdobą tego meczu, polecam zobaczyć ;)

Ostatni typ na nadchodzącą kolejkę, a w meczu ujrzymy walkę o punkty pomiędzy ekipami Kraken i Ducks. Nie rozpisując się zbytnio, wydaje mi się, że nie powinno być problemu z co najmniej dwoma trafieniami od każdej ze stron. Głównie typ opiera się na tym, czy goście zdobędą te dwa gole, bo o gospodarzy nikt się tutaj nie martwi i z ich strony to raczej formalność. Ducks moim zdaniem bardzo niedocenieni, lecz co prawda bramek lubią tracić wiele. Złapali oni niezłą formę, wygrali 4 z 5 ostatnich meczów, przegrywając tylko raz po dogrywce przeciwko Capitals. W każdym z tych meczów zdobywali co najmniej dwie bramki, nawet udało im się wygrać 2:3 na terenie Hurricanes, co robi niemałe wrażenie. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj typu na przynajmniej dwa trafienia zarówno Kraken, jak i Ducks już po regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1487
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj z racji dużej ilości wolnego czasu postanowiłem trochę czasu poświęcić każdemu meczowi nadchodzącej nocy. Trochę tego jest, ale ciekaw jestem jakie będą efekty próby przewidzenia 11 zdarzeń w NHL, co może być na prawdę ciekawe.
Oczywiście wątpię, aby ktoś potrzebował aż tylu propozycji, dlatego najmocniej polecam typy 4, 6 i 8, jeżeli takowe miałbym wybrać. Reszta również jest według mnie ciekawa i starałem się wybrać jak najlepsze propozycje, a kto wie, może ktoś będzie chciał z nich skorzystać. Kursy standardowo według Fortuna.


1. Buffalo Sabres vs Dallas Stars: Dallas Stars powyżej 0.5 goli zdobytych w przewadze (ML) Kurs: 1.70

W ostatnim czasie znacznie lepiej na lodzie radzą sobie goście, co nie oznacza, że będą mieli tutaj łatwe punkty do zdobycia. Wyłanianie zwycięzcy pomijam, natomiast uwagę zwraca typ na co najmniej jednego gola Stars zdobytego w przewadze. Gospodarze zajmują 31. miejsce w lidze pod względem zbijania kar bez utraty gola z wynikiem jedynie 73%, natomiast goście są skuteczni w wykorzystywaniu przewagi na lodzie i zajmują oni 8. miejsce pokonując bramkarzy w prawie co czwartym PP. Mam nadzieję, że kilka takich szans będą mieli gracze gości w tym meczu, a o wykańczanie takich akcji Stars nie muszą się martwić mając w składzie takich zawodników jak Robertson czy Hintz.

2. Carolina Hurricanes vs Philadelphia Flyers: Carolina Hurricanes wygra mecz (RT) Kurs: 1.45

Hurricanes przystępują do tego meczu jako wielki faworyt, co nie powinno zbytnio dziwić. Co prawda w ostatnim spotkaniu przeciwko Canadiens rzutem na taśmę sięgnęli po dwa punkty, ale w meczu zdecydowanie przeważali. Teraz ich rywalem będzie drużyna Flyers, która niezbyt dobrze radzi sobie w ostatnim czasie i będą mieli wyjątkowo trudne zadanie, aby powalczyć o choć jeden punkt. Mam nadzieję, że tym razem gospodarze bez większych problemów poradzą sobie z ich nadchodzącym rywalem i udowodnią świetną grą, że w tym sezonie mogą powalczyć o najwyższe miejsca w play-off'ach.

3. Montreal Canadiens vs NY Rangers: Patrick Kane (NY Rangers) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.70

W tym meczu zobaczymy pojedynek dwóch zespołów, które dość miernie radzą sobie na taflach NHL. Jednak potencjał drużyn jest tutaj zdecydowanie większy po stronie Rangers i to właśnie goście są znacznymi faworytami tego spotkania. Przechodząc do typu, niedawno szeregi ekipy z Nowego Jorku zasilił Patrick Kane, co niewątpliwie jest ogromnym wzmocnieniem. Na ten moment rozegrał on dopiero dwa mecze w nowych barwach, ale nie zdobył żadnej bramki, czy też asysty. Teraz z przeciwnikiem takim jak Canadiens szanse na debiutanckiego gola wzrastają, dlatego poszukam takiego zdarzenia w tym meczu.

4. Pittsburgh Penguins vs NY Islanders: NY Islanders powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.80

Zarówno Penguins, jak i Islanders są obecnie w dobrej formie. Piękny powrót Penguins w ostatnim meczu przeciwko Blue Jackets, gdzie pomimo wyniku 0:4 udało im się wygrać spotkanie 5:4 po dogrywce. Jednak teraz rywal będzie znacznie bardziej wymagający. Islanders grają bardzo skutecznie w defensywie i gospodarze nie mogą sobie pozwolić na przespanie początku meczu, ponieważ później taki powrót jak ostatnio nie będzie już możliwy. Penguins tracą w ostatnim czasie dość dużo goli, a Islanders co najmniej trzy gole powinni bez problemu zdobyć w tym meczu. Warto również wspomnieć, że już trzykrotnie w tym sezonie widzieliśmy bezpośredni pojedynek tych drużyn, każdy z nich kończył się po regulaminowym czasie gry na korzyść Islanders, a w tych trzech meczach zdobyli oni łącznie 14 goli. Myślę, że ponownie po komplet punktów sięgną przyjezdni, a jeśli nie to uważam, że pomimo to pokonają oni bramkarza Penguins przynajmniej trzy razy.

5. TB Lightning vs VG Knights: Każda drużyna powyżej 1.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.45

Lightning wreszcie przełamali niespodziewaną serię porażek. Teraz na własnym terenie podejmą ekipę Knights, co przyniesie na pewno ciekawe spotkanie. Ciężko typować zwycięzcę w takim pojedynku, zazwyczaj o wygranej decyduje po prostu lepsza dyspozycja w danym dniu. Ze swojej strony spodziewam się zaciętego meczu, gdzie każda strona zaznaczy swoją obecność na lodzie co najmniej dwoma golami. Nie jest to wysoko postawiona poprzeczka, a bezpośrednie pojedynki tych drużyn praktycznie zawsze przynosiły taki rezultat, czego spodziewam się również w tym meczu.

6. Washington Capitals vs NJ Devils: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60

Capitals w bardzo słabej sytuacji jeżeli chodzi o walkę o fazę play-off. Szanse jeszcze oczywiście są, ale będzie to bardzo trudne zadanie do wykonania. Ich rywale zaskoczyli pozytywnie w tym sezonie swoimi wynikami i na pewno powalczą o wysokie miejsce w fazie pucharowej. Zestawiając ze sobą te drużyny w jednym meczu powinniśmy zobaczyć dość dużo goli w regulaminowym czasie. Zapewne więcej trafień zdobędą goście, ale nie można lekceważyć gospodarzy, ponieważ już niejednokrotnie pokazali w tym sezonie, że mogą wygrać z każdym, nawet z Bruins w Bostonie. Biorąc pod uwagę powyższe, liczyłbym na co najmniej sześć bramek po 60'.

7. Boston Bruins vs Edmonton Oilers: Powyżej 1.5 goli w meczu zdobytych w przewadze (ML) Kurs: 1.80

Oilers staną przed prawie niemożliwym zadaniem w tym sezonie, czyli wywiezienia dwóch punktów z terenu Bruins. Gospodarze aktualne z serią 10 zwycięstw z rzędu, bezkonkurencyjni liderzy NHL w obecnym sezonie. Z drugiej strony Oilers prowadzeni głównie przez McDavida i Draisaitla, którzy wykręcili już na ten moment niesamowite liczby goli i asyst. Jeżeli chodzi o typ, obie ekipy grają bardzo skutecznie w przewagach, goście zajmują nawet 1. miejsce z prawie 32% skuteczności, wynik świetny. Jeżeli chodzi o obronę w osłabieniu to Bruins są w tym aspekcie liderami w lidze z wynikiem prawie 87% zbitych kar bez utraty gola, Oilers z wynikiem 75% dalekie 24. miejsce. Może i trochę gryzie się ten typ pod względem ataku gości w przewadze, a obronie w osłabieniu Bruins, ale uważam, że każda z drużyn w tym meczu ma duże szanse na skuteczne wykończenie przynajmniej jednej takiej akcji. Mocno liczę na sporą liczbę kar, co przełoży się na co najmniej dwie bramki zdobyte podczas gry w przewadze.

8. St. Louis Blues vs San Jose Sharks: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.55

Ponownie spróbuję z overem na bramki w meczu rozgrywanym przez Blues. Ostatnio nie zawodzą w tym aspekcie, a do tego tym razem zagrają przeciwko Sharks, którzy to również są bardziej over'ową drużyną. Obie ekipy są w stanie dużo strzelić i dużo stracić, tym bardziej teraz, gdy zobaczymy ich w bezpośrednim meczu. Do tej pory dwa ich spotkania w tym sezonie dały łącznie 17 goli, tak więc uważam, że teraz będzie podobnie, a w meczu zobaczymy co najmniej sześć goli po regulaminowym czasie.

9. Arizona Coyotes vs Nashville Predators: Nashville Predators wygra mecz (ML) Kurs: 1.60

Coyotes w tym sezonie są bez wątpienia słabszą drużyną od Predators. Rezultaty w ich bezpośrednich meczach w obecnym sezonie nie są jednak tak jednostronne, mianowicie po jednej wygranej po regulaminowym czasie gry każdej ekipy, a trzeci mecz rozstrzygnięty po rzutach karnych na korzyść Predators. Jednakże, w każdym z tych meczów na lodzie dominowali Predators i jeżeli nie zabraknie dużo szczęścia po stronie gości, uważam że ten mecz powinni bez większych problemów wygrać. Poszukam więc tutaj kompletu punktów po stronie gości, podpierając się o ewentualną dogrywkę, bądź rzuty karne.

10. Colorado Avalanche vs LA Kings: Każda drużyna powyżej 1.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.40

Dość podobne spotkanie do meczu Lightning vs Knights. Moim zdaniem pojedynek, w którym nie ma potrzeby bawienia się w wyłanianie zwycięzcy, ponieważ każda ze stron ma na to równe szanse. Potencjał na gole jest z dwóch stron, a na co najmniej dwa trafienia zarówno gospodarzy, jak i gości nie powinniśmy czekać długo w tym meczu. W tym sezonie byliśmy świadkami jednego bezpośredniego pojedynku miedzy tymi zespołami, gdzie padł wynik 4:4 po 60', a w rzutach karnych skuteczniejsi byli Kings. Tej nocy również spodziewam się wielu goli i to niekoniecznie tylko jednej drużyny.

11. Seattle Kraken vs Ottawa Senators: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.55

Ostatnie spotkanie tej kolejki, a w nim ciekawy pojedynek pomiędzy Kraken, którzy będą gościć na własnym terenie zespół Senators. Niesamowita wtopa Senators w ostatnim swoim meczu przeciwko Blackhawks, gdzie ulegli aż 5:0, gdzie mało kto w ogóle spodziewał się choć jednego punktu na koncie Blackhawks po tym pojedynku. Czy będzie to miało wpływ na nadchodzące spotkanie z Kraken? Myślę, że tak, ale nie wiem czy wpłynie to na Senators bardziej motywująco, czy też zadziała w odwrotną stronę. Jednak nie o tym typ na to spotkanie. Kraken w tym sezonie bardzo overowa drużyna, Senators w ostatnim czasie również. Ciężko powiedzieć kto wygra ten mecz, ale uważam, że na kilka goli każdej ekipy możemy śmiało liczyć, co powinno przynieść łącznie przynajmniej sześć bramek już po regulaminowym czasie gry.

// No cóż, jak na takie kursy 8/11 to szału nie robi, ale tragedii też nie ma, tym bardziej, że to NHL. Bardzo szkoda meczu Capitals vs Devils, gdzie 4 gole padły w pierwszych 30', a potem już bez bramki w drugiej połowie spotkania. Bruins vs Oilers nie trafione, chociaż ciężko było cokolwiek z tego meczu trafić. Coyotes vs Predators niestety totalnie przestrzelony typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3739
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:07
Spotkanie: Florida Panthers - Chicago Blackhawks
Typ: Aleksander Barkov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zapowiada się na solidne strzelanie, przynajmniej ze strony gospodarzy. Florida Panthers mocno walczy o playoffy. W ostatnim czasie ich forma jest dobra, wygrali m.in. z Tampą Bay Lightning i Pittsburgh Penguins, w obu tych meczach było 4:1 dla Panthers, a z Vegas Golden Knights wygrali 2:1. Aleksander Barkov miał świetny zeszły sezon, w 67 meczach zdobył aż 39 bramek. W tym sezonie jest już gorzej, bo w 51 meczach strzelił 17 goli. Jeśli chodzi o ostatnie dziesięć spotkań tego gracza, to zdobył on bramkę w czterech z nich. Barkov spędza na lodzie po ok. 20 minut na mecz i z jego strony można liczyć na jakieś cztery celne strzały na bramkę. Chicago Blackhawks mają fatalną defensywę, ich skład uległ osłabieniu, więc jest to dobra okazja dla Barkova, by poszukać kolejnej bramki w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Na dziś przygotowałem typy na cztery mecze, pierwszy rozpocznie się już o 19:00. Kursy według Fortuna.

1. Boston Bruins vs Detroit Red Wings: Powyżej 1.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 2.30 // Wynik 3:2, dwa gole w PP

Ostatnio nie udało się z tym typem, gdy Bruins nieoczekiwanie przegrali już po regulaminowym czasie przeciwko Oilers. Teraz rywal z trochę niższej półki, ale oczywiście nie można skreślać Red Wings przed rozpoczęciem spotkania, choć ich forma jest bardzo słaba. Typ głównie opiera się na bramkach gospodarzy, którzy grają solidnie w przewagach, a goście dość miernie bronią w osłabieniu. W zbijaniu kar bez straty gola Bruins są cały czas na czele, ale w Red Wings świetnie grę w przewadze wykańcza kapitan zespołu - Dylan Larkin i podejrzewam, że w tym meczu kilka okazji powinien również mieć. Myślę, że w spotkaniu nie zabraknie kar i szans na gole w PP będzie wiele. Na początku sezonu widzieliśmy bezpośredni pojedynek tych drużyn, gdzie padł wynik 5:1 na korzyść ekipy z Bostonu, a goli w przewadze padło aż trzy. Teraz liczę na podobny scenariusz, a co najważniejsze na co najmniej dwa trafienia podczas gry w przewadze.

2. Buffalo Sabres vs NY Rangers: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.00 // Wynik 1:2 po OT, największe nadzieje pokładałem w tym typie...

Sabres na własnym terenie podejmą ekipę Rangers. Faworytem meczu są gracze z Nowego Jorku, ale gospodarze lubią urywać punkty silniejszym zespołom. Tym razem skupię się na liczbie goli, których moim zdaniem brakować w tym pojedynku nie powinno. Sabres mocno overowa drużyna, dużo strzelają, równie dużo tracą, ostatnio przegrali oni z Dallas Stars aż 4:10, a w tym sezonie mieli wiele meczów przebijających granicę dwucyfrowej liczby goli w spotkaniu. Rangers są obecnie w chaotycznej formie, ciężko przewidzieć jak będzie wyglądała ich gra tym razem. Jednak pomimo tego, bramek w ich meczach nie brakuje, dlatego zestawiając ich z drużyną taką jak Sabres, wydaje mi się, że i tym razem tych goli nie zabraknie, licząc na co najmniej 7 trafień już po regulaminowym czasie gry.

3. Columbus Blue Jackets vs St. Louis Blues: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.10 // Wynik 2:5

Ponownie Blues, ponownie typ na over w meczu z ich udziałem. Ostatnio często korzystam z ich obecności w spotkaniach i nie zawodzą, dlatego i tym razem poszukam tutaj sporej liczby goli. Ich rywalami będą Blue Jackets, którzy ostatnio grają lepiej niż przyzwyczaili nas do tego na przestrzeni całego sezonu. Gospodarze podobni do Blues w kwestii liczby bramek na mecz, szczególnie tę statystykę kreują tracąc gole. Liczę na otwarte spotkanie, gdzie skuteczności nie zabraknie, a każda ze stron dołoży swoją cegiełkę, co da ostatecznie minimum siedem bramek po 60' meczu.

4. Toronto Maple Leafs vs Edmonton Oilers: Leon Draisaitl (Edmonton Oilers) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.00 // Wynik 7:4, jeden gol Draisaitla

Bardzo ciekawy mecz szykuje się w Toronto. Miejscowi Leafs staną do walki o punkty z Oilers, którzy to ostatnio pokonali Bruins w Bostonie 2:3 po małym comeback'u z wyniku 2:0. Na początku marca odbył się bezpośredni mecz pomiędzy tymi zespołami, gdzie górą byli Oilers. Nie oznacza to jednak, że teraz na pewno ponownie sięgną po komplet punktów, co więcej to gospodarze są nieznacznymi faworytami tego pojedynku. Nadal nie jest pewne czy do składu Leafs wróci Tavares, który zmaga się z chorobą, a jest to niewątpliwie spora strata dla gospodarzy. Przechodząc już do typu, poszukam tutaj gola wicelidera klasyfikacji punktowej w tym sezonie w lidze - Leona Draisaitla. Razem z McDavidem są oni główną siłą Oilers, co tylko potwierdzają ich statystyki goli i asyst. Niemiec do tej pory zdobył 41 goli i o ile się nie mylę jest on ponadto najskuteczniejszym zawodnikiem w lidze pod względem zdobytych goli podczas gry w przewadze, co w tym sezonie Oilers wychodzi najlepiej spośród wszystkich zespołów. Liczę na co najmniej kilka trafień gości w tym meczu, a dodatkowo mam nadzieję, że przynajmniej raz to Leon Draisaitl pokona bramkarza gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1940
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Podrzucam typy na dwa mecze wieczorne, być może później dodam jeszcze coś na noc. Kursy według Fortuna.

1. Detroit Red Wings vs Boston Bruins: Boston Bruins powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.85 // Wynik 5:3

Powtórka wczorajszego spotkania, gdzie w Bostonie padł wynik 3:2 na korzyść Bruins. Nie obeszło się tutaj bez problemów liderów NHL. Zdecydowanie przespali oni pierwsze kilka minut meczu, ale udało im się ostatecznie wrócić z wyniku 0:2 i zgarnąć komplet punktów po regulaminowym czasie. Do tak stykowego wyniku znacznie przyczyniła się wspaniała postawa bramkarza Red Wings, który pomimo trzech straconych goli zagrał bardzo solidny mecz. Czy grając b2b gracze z Detroit będą mogli ponownie postawić się Bruins? Szanse oczywiście zawsze są, ale według mnie bardzo skromne. Liczę tym razem na lepszą skuteczność zawodników z Bostonu, co ostatecznie przełoży się na co najmniej cztery gole zdobyte już w regulaminowym czasie gry.

2. Pittsburgh Penguins vs NY Rangers: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 // Wynik 3:2 po OT

Bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie szykuje się na terenie Penguins. Staną oni do walki o punkty z drużyną Rangers. Oba zespoły zagrają b2b, oba zespoły wygrały swój wczorajszy mecz. Gospodarze w solidnej formie, co dobrze wróży ich potencjalnemu awansowi do fazy play-off. Strzelają dość dużo goli w ostatnim czasie, dlatego myślę, że i tym razem kilka trafień z ich strony zobaczymy. Jeżeli chodzi o Rangers, wczorajsze spotkanie wygrane dopiero po dogrywce przeciwko Sabres, a co było wielce zaskakujące bardzo skromnym wynikiem 1:2. Jednak ekipa z Nowego Jorku również postrzelać bramki lubi, stracić w ostatnim czasie też zdarza im się sporo. Poszukam więc w tym pojedynku przynajmniej sześciu goli po 60' meczu, co według mnie jest mocno prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom