>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Buffalo Sabres - Florida Panthers
19:00
FLA over 0.5 bramki podczas PP @1.65
Over 1.5 bramki podczas PP @2.30
888starz
Aleksander Barkov powyżej 0.5 punktu podczas PP @2.30
Matthew Tkachuk powyżej 0.5 punktu podczas PP @2.45
Unibet

Od jutra bez suchych typów, będą analizy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1780
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Cisza przed burzą, sporo ciekawych spotkań dzisiaj.
Spoglądam dzisiaj na SJ, które podejmują Blackhawks. To turne w Pradze, gdzie Rekiny wtopiły 2 mecze z Nashville przyszedł mecz z Caroliną przegrany 1:2. Dzisiaj rywal dobry na przełamanie serii 3 porażek. Chicago prognozowane również w tym sezonie do klepania w dolnej części tabeli raczej bez szans na playoff. Ofensywnie nie wygląda to dobrze u jednych jak i drugich. Szkoda Debrincata, to był porządny gracz, a tak skład Chicago wygląda słabiej.
SJS ML oraz under 6.5
@2.75 betbuilder Fortuna

SJS mocno przeszacowany typ
 
Ostatnia edycja:
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Edmonton Oilers - Calgary Flames
4:00
Edmonton Oilers Over 1.5 bramki podczas PP @3.62
888starz
Connor McDavid over 0.5 punktu podczas PP @1.75
Leon Draisaitl over 0.5 punktu podczas PP @1.88
Connor McDavid over 2.5 punktu @3.20
Leon Draisaitl over 2.5 punktu @4.10
Unibet
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Widzę, że Fortuna z sezonu na sezon poszerza ofertę. Myślałem, że w polskich bukach nie ma takich zakładów i miałem nie dodawać, ale widzę, że Fortuna wystawiła linię na liczbę strzałów zawodników. W Unibecie linia jest o stopień wyższa, ale i kurs sporo większy. Chodzi o Chrisa Krediera, który w poprzednim sezonie grał bardzo dobrze i ofensywnie. W rezultacie zdobył ponad pięćdziesiąt bramek, a jego średnia strzałów z całego sezonu to nieco poniżej trzech. Każdy widzi jak Ducks zaczęli sezon. Każdy przeciwnik ładuje im po co najmniej cztery bramki, a Chris u siebie lub się pokazać z dobrej strony. Wydaje mi się, że do AKO mozna wziąć linię z Fortuny na over 2,5 strzałów a 3,5 na singla będzie w sam raz.

❌ Kreider powyżej 3,5 strzałów @2,10 6/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Minnesota - Colorado
Ciężko coś napisać po zaledwie 2 rozegranych meczach obu drużyn. Głównie skupiam się na statystykach z zeszłego roku jak i teraźniejszego. Obie ekipy mają na koncie pokaźną ilość bramek strzelonych w przewadze tj. Colorado 5 natomiast Minnesota 4 Przypominam że piszę o dwóch spotkaniach. W zeszłym sezonie w ciągu 82 spotkań zanotowali oni kolejno 67 i 53 bramki podczas przewagi liczebnej zawodników. Napomnieć muszę również o obronie obu ekip podczas przewagi przeciwnika, która wygląda bardzo słabo. Colorado które mierzyło się z Calgary Flames oraz Chicago Blackhawks w obu tych meczach straciło po 2 bramki kiedy to przeciwna drużyna wykorzystała przewagę liczebną. Minnesota nie wygląda wcale lepiej w starciu z Los Angeles Kings straciła dwie bramki a podczas wojaży z New York Rangers jedną.
Osobiście uważam że bramek w przewadze będzie więcej niż dwie lecz polecam zagrać tą bezpieczniejszą linię.
Over 1.5 bramki podczas PP @1.84 888starz
@1.85 STS
Over 2.5 bramki podczas PP @3.32 888starz
Mikko Rantanen over 0.5 punktu podczas PP @2.00 Unibet
Kirill Kaprizov over 0.5 punktu podczas PP @2.15 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1207
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Arizona Coyotes
Typ: Jake Muzzin powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt kanadyjski czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zagrają ze sobą jeden z głównych faworytów do zdobycia pucharu z drużyną, która prawdopodobnie będzie najgorsza na koniec sezonu. Ten sezon nie zapowiada niczego dobrego dla Kojotów. Arizona co prawda ma kilku ciekawych graczy, ale to jest za mało, by coś wywalczyć, to tego kontuzje ich nie omijają już na starcie sezonu. Przez dłuższy czas nie zagra m.in. Nick Schmaltz, który to czarował pod koniec zeszłego sezonu punktując jak szalony. Arizona Coyotes przegrali wszystkie mecze przedsezonowe, a grali ich siedem. Start sezonu regularnego też mają fatalny, to przegrali 2:6 z Pittsburgh Penguins i 3:6 z Boston Bruins. W tej drużynie wszystko szwankuje, są problemy ze zdobywaniem bramek i jeszcze większe problemy z defensywą. Teraz przyjdzie im się mierzyć z Toronto Maple Leafs, które to w swoim składzie ma mnóstwo gwiazd. Wszystko wskazuje na to, że Arizona znowu straci ok. 5-6 bramek. Mnie podoba się typ na to, że Jake Muzzin zdobędzie w tym spotkaniu jakiś punkt kanadyjski. W swoim ostatnim meczu Muzzin zdobył swój pierwszy punkt, a było to przeciwko Ottawie Senators. We wcześniejszych dwóch meczach nie udało mu się zapunktować, ale oddawał w nich po trzy celne strzały na bramkę. Takie spotkania jak to z Arizoną to jest najlepsza okazja, by poszczególni gracze poprawili swoje statystyki. Można też spróbować zagrać bardziej ryzykownie na gola Muzzina, w Fortunie jest na to kurs 10,00.
 
Ostatnia edycja:
deepred 712K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Anaheim Ducks @ New Jersey Devils
Under 6,5 @2,05 2/10 main bet
Ducks ML @2,7 1/10
Zastanawiam się także nad połączeniem tych dwóch zakładów, ale poki co gram je singlami. Mimo tragicznej dyspozycji w obronie jednych i drugich nie widzę tutaj 7 goli. Historycznie te spotkania są zazwyczaj underowe, a trzeba powiedzieć, że obydwie ekipy od dobrych 3-4 lat nie liczą się w walce o większe cele. Przez ostatnie kilka godzin widać zdecydowanie ruchy kursów w kierunku Diabłów i over 6,5 gola w Vegas. Nie jestem raczej wielkim fanem grania masowych betów, bo one się zazwyczaj kiepsko kończą.

Patrząc na to czysto sportowo; Devils nie grali do tej pory z drużynami wybitnymi w obronie, a mimo to strzelili zaledwie po 2 gole w obydwu dotychczasowych spotkaniach; przeciwko Flyers, a także Wings. Detroit chyba liczą na jakieś play-offs po raz pierwszy od skończenia kariery przez Datsyuka i Zetterberga. Szkoda, że Diabły nie mogą sobie poradzić w tej lidze, bo od czasów Martina Brodeura, czy Zacha Parise jestem fanem tej drużyny. Czekam na przebudzenie Hughesa, na jakieś chociażby przebłyski Mercera, czy Bratta, może coś ruszy z miejsca,

Ducks weszli w sezon równie dramatycznie, 17 goli stracone w trzech spotkaniach, kryminał. Dlatego liczę dzisiaj na under, lubię grać przeciwko seriom, zwłaszcza, jeżeli drużyny grają bardzo prosty, schematyczny atak, który jest oparty na pojedynczych zrywach. W dobrej dyspozycji jest drugoroczniak Troy Terry, który już uzbierał 6 punktów w kanadyjce. Wsparty Zegrasem może być bardzo niebezpieczny dla Devils, którzy są dosyć wolni w obronie i można łatwo wjeżdżać w ich tercję defensywną na dużej szybkości. Jest to dla mnie mecz 50/50, dlatego pobieram wyższy kurs, moim zdaniem spokojnie można było tutaj wystawić po 1,9 na win każdej z drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
deepred 712K

deepred

Moderator
Członek Załogi
1666214974767.png

Pavel Buchnevich over 0,5 punktu @1,62
Chyba dość oczywisty typ. Idę w gracza, który dobrze wszedł w sezon meldując się golem i asystą w spotkaniu z Kurtkami. Kraken to defensywa na podobnym poziomie co hokeiści z Ohio. Jestem bardzo rozczarowanym drogą, w którą zmierza ten projekt, liczyłem na podobny hype i jakość, jaką zaproponowali hokeiści z Vegas. OK, może nie od razu finał NHL jak Golden Knights w pierwszym sezonie, ale chociaż te 50% zwycięstw. Nic na to nie wskazuje również w tym sezonie, defensywa dziurawa, nie pomaga zmiana netminderów z Grubauera na Jonesa i na odwrót. Kraken zapewne znowu będą szorować po dnie tabeli, a takie spotkanie dla Nutek to idealny mecz na kolejny popis strzelecki na własnych śmieciach.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Colorado Avalanche - Winnipeg Jets
Typ: Evan Rodrigues powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Evan Rodrigues zwrócił na siebie uwagę w zeszłym sezonie, zwłaszcza na początku. Wtedy to ten zawodnik ostro punktował, a cały zeszły sezon zakończył z dorobkiem 43 punktów w 82 meczach. Teraz Rodrigues zmienił klub z Pittsburgh Penguins na Colorado Avalanche. Z pewnością zależy mu na tym, żeby mocno wejść w sezon i udowodnić swoją wartość w nowym zespole. Póki co jest on jeszcze bez punktu, w swoim ostatnim spotkaniu był jednak bardzo aktywny oddając aż pięć celnych strzałów na bramkę. Jeśli znowu zagra tak aktywnie, to będzie mieć spore szanse na bramkę lub choćby asystę.
 
Ostatnia edycja:
deepred 712K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Idę tu dość mocno w przełamanie dwóch serii. Auston Matthews nie wszedł zbyt dobrze w ten sezon, w czterech spotkaniach zaledwie gol i asysta, a strzałów nie brakuje. Wiadomo, że Auston to topka ligi jeżeli chodzi o napastników, zawsze dużo strzela, mnóstwo punktów w PP. Póki co jednak nie idzie. Do Toronto przyjeżdżają Stars, którzy tracą bramkę na mecz. W trzech spotkaniach raptem 3 stracone gole. Zbyt dobrze to wygląda. Nie zdziwiłbym się, gdyby przyjęli dzisiaj ze 4-5 od Liści. Kiedyś słabsza passa Matthewsa się skończy, liczę na to, że będzie to dzisiaj.

Auston Matthews gol @1,74
Auston Matthews over 1,5 punktu @2,5

1 asysta, meh
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Oferta w opór szeroka, aż nadto dzisiaj.
Gram overowe wyniki w meczach drużyn, które są dziurawe jak sito. Mianowicie Wild z Canucs oraz Boston z Anaheim.
Co do Anaheim to nawet tak chaotyczna i niepewna postawa Devils sprawiła, że wyciągnęli mecz z 0:2 na 4:2 i to za sprawą niezbyt dobrze prezentującej obrony Ducks. Goalie Anaheim nie ma supportu i notuje staty na poziomie 5.96GAA i 87% obron. Defens Bruins też nie przypomina tego czym byli rok temu notując mocno overowe wyniki. W ostatniej kolejce porażka 7:5 z Ottawą. Dzisiaj w bramce Ullmark, który wydaje się lepszym rozwiązaniem niż Swayman.

Co do Minnesoty to wygląda to jeszcze gorzej, średnia prawie 7 straconych bramek na mecz, W bramce Mark Andre Fluery notuje w tym sezonie 77% obron. Vancouver wygląda nieznacznie lepiej.

Dubel
BOS ANA O5.5
MIN VAN O5.5 oraz obie strzelą 2+ ( betbuilder)
@2.48 fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Szkoda, że Detroit nie gra dzisiaj u siebie, bo pewnie nie wahał bym się nad wyborem spotkania. Jednak czuję, że Hawks na swoim lodowisku mogą sprawić kłopoty. Dlatego zdecydowałem się na Colorado mimo trochę niskiego kursu. Avalanche w inauguracyjnym meczu u siebie pewnie pokonali wyżej wymienione Chicago jednak ostatnio po powrocie z trasy dali się zaskoczyć Jets na swoim lodzie. Wydaje mi się, że nie dopuszczą drugi raz do takiej sytuacji przed swoimi kibicami i pewnie pokonają Krakenów, którzy nie radzą sobie zbyt dobrze. Udało im się zaskoczyć LAK na początku sezonu jednak kolejne trzy mecze to dwie wysokie porażki i przegrana dogrywka z St. Louis.

❌ Colorado -1,5 @1,87 5/10 Unibet

Rozglądałem się jeszcze za kanadyjką, czy strzałami, ale nie mam tyle czasu, żeby się rozwodzić. Najfajniej według mnie wygląda Seider, bo wygląda na to, że wyrośnie na zdolnego defensora. W pierwszej piątce Detroit, a do tego występuje w brygadzie power play. Jak dla mnie typ wart uwagi.

❌ Seider +0.5 pkt @1,88 4/10 Unibet
❌ Copp +0,5 pkt @1,94 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:05
Spotkanie: Colorado Avalanche - Seattle Kraken
Typ: Nathan MacKinnon strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nathan MacKinnon w czterech dotychczas rozegranych meczach zdobył dwie bramki. Obie te bramki były w meczach wyjazdowych- jedna przeciwko Calgary Flames, a druga przeciwko Minnesota Wild. Na swoim lodzie ten gracz jest jeszcze bez strzelonego gola i dziś w nocy jest dobra okazja, żeby to zmienić. Nathan MacKinnon to jest zawodnik u którego można liczyć na wiele celnych strzałów. W tym sezonie póki co ma średnią pięciu celnych strzałów na mecz. Jak wiadomo MacKinnon największe szanse na bramkę ma podczas gier w przewadze, wtedy to lubi nękać bramkarza drużyny przeciwnej. Seattle ma dość słabą defensywę, więc jest to dobry mecz MacKinnona na to, żeby zdobyć pierwszą bramkę w sezonie na swoim lodzie.
 
Ostatnia edycja:
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dzisiaj Blackhawks- Kraken.
Przyglądam się statystykom i po dwóch obejrzanych meczach dziś liczę na przełamanie #88 gospodarzy. Patrick Kane 4 mecze TOI około 20 minut a narazie blado z asystą bez bramki. Spędza duża część czasu w PP na lodzie, szuka okazji. Liczę na bramkę dziś wieczór.

Kane#88 strzeli gola łącznie z dogrywką
Kurs 2.9 Totalbet

GL;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ależ passa. Taki sport, że trzeba być i grać na bieżąco a nie z doskoku. Ostatnio Detroit sobie odpuściłem i dobrze bo przegrali w dogrywce z Hawks chociaż cały czas jestem zdania, że wyrasta z tego całkiem ciekawy zespół. Dzisiaj nie ma co analizować. Ducks grają jak grają, a dodatkowo dzisiaj zagrają piąty z kolei mecz na wyjeździe. Takie serie nie zdarzają się zbyt często i są bardzo ciężkie. Dobrym przykładem jest wczorajszy mecz Kojotów w Kanadzie. Myślę, że Ducks nie podołają, bo zabraknie mocy w nogach.

✅ Detroit ML @1,70 6/10 Unibet
✅ Detroit -1,5 @2,57 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4922
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj pójdę w podobnym kierunku jak wczoraj. Senators zliczyli trzecie zwycięstwo w Ottawie i są spore szanse, że nie zatrzymają się dzisiaj. Dallas podobnie jak wczoraj Ducks będą raczej mocno zmęczeni kolejnym spotkaniem wyjazdowym. Nie spodziewam się takiego wyniku jak wczoraj w New Jersey, bo Stars również dobrze sobie radzą. Bilans w ostatnich pięciu spotkaniach to 4-1, ale jak się spojrzy na ich występy w Kanadzie, a w szczególności w Ottawie to od razu widać, że bardzo ciężko się im tam gra. Ottawa poczyniła kilka sensownych wzmocnień i wygląda na to, że nie będzie chłopcem do bicia w takim stopniu jak w poprzednich sezonach.

✅ Senators ML @1,86 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2581
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins
Typ: Connor McDavid strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2,15 ok, starczy już tej kompromitacji z mojej strony
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami naprawdę ciekawego meczu z wieloma bramkami. Obie drużyny w tym sezonie robią póki co wysokie wyniki. Pittsburgh Penguins jak dotychczas rozegrali pięć spotkań i w czterech z nich było przynajmniej siedem bramek. Edmonton też sporo strzela, ale też dużo traci. Connor McDavid już ma na swoim koncie pięć strzelonych goli. Na pięć rozegranych spotkań udało mu się strzelić w trzech z nich. W swoim ostatnim meczu McDavid jak na siebie był mało aktywny, oddał tylko dwa celne strzały, nie zdobył żadnego punktu. Jak znam tego gracza, to dzisiaj zobaczymy zupełnie inną wersję McDavida niż ostatnio i będzie nękać bramkarza drużyny przeciwnej. Spodziewam się kilku świetnych akcji McDavida i zdobytej przez niego bramki.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
No to spróbujmy jeszcze raz przeciwko Stars. Po ostatnim meczu w Ottawie szybciutko przenieśli się do Bostonu i zagrają back to back z Bruins. Nie zanosi się na spacerek tym bardziej, że Bruins to jedna ze skuteczniejszych jak na razie ofensyw. Trzeba zaznaczyć, że po obu stronach między słupkami prawdziwi specjaliści (Oettinger i Ullmark) - obaj z bilansem 4-0. Wydaje mi się, że nie padnie zbyt wiele bramek, ale ten drugi ma większe szanse, że osiągnąć dzisiaj 5-0. Boston nie bez żadnych problemów, bo ostatnie dwa zwyciestwa po dogrywkach z Arizoną i Minnesotą. Przekonuje mnie jednak intensywność, bo przeciwko grającym czwarty mecz wyjazdowy do tego back to back Stars wystąpią mający za sobą cztery dni odpoczynku gospodarze.

✅ Boston Bruins ML @1,62 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1916
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Ciężko się nie zgodzić z typem powyżej. Dallas B2B po spotkaniu z Ottawą. Tam strzelili pierwsi trzymali wynik dzięki bardzo dobrej postawie Wedgewooda. Ottawa trochę przespała pierwszą tercję i dopiero PP goal w 40min otworzył dla nich wynik. W 3 tercji proste błędy i łatwe bramki dla Senators. Aspekt 4 wolnych dni dla Bruins może mieć tutaj znaczenie. Oettinger ma wyśrubowane staty, ale z taką grą obrońców jak wczoraj to będzie bez znaczenia.

Dziwią mnie kursy jakie oddsmakerzy wystawiają na Red Wings. Czy nadal uważają ekipę z Detroit za żart w tej lidze, który w większości przypadków dostarczy punkty rywalom. Po wynikach w tym sezonie to ja nie sądzę. W każdym tym meczu w sezonie w regulaminowym czasie gry nikt z nimi nie wygrał. 10 dni temu wygrali w NJ wyjazdowe spotkanie 5:2. Dzisiaj bramki prawdopodobnie obsadzone Nedeljkovic i Vanecek, czyli tak jak 10 dni temu. Devils są 24h po przegranym wyraźnie spotkaniu z Capitals. Dla mnie value po stronie gospodarzy.

DETROIT -1hc
@3.05 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +475
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jakoś czuję, że ostatnio idzie za dobrze, żeby dzisiaj zanotować kolejny trafiony bet, ale nie mogę odpuścić kursu na St. Louis. Nie rozumiem dlaczego Oilers są faworytami w tym spotkaniu. Nutki co prawda wracają z delegacji, gdzie w ostatnim spotkaniu wyjazdowym nie mogli ugryźć Jets i przegrali 0:4, ale generalnie wypad do Seattle i Kanady można zaliczyć do udanych. Po drugie u siebie są dotychczas nie pokonani. Dla Oilers będzie to pierwszy wyjazd w tym sezonie, więc ciężko przewidzieć jak im pójdzie. Najbardziej uwagę przykuwają bramkarze. Skinner vs. Binnington. Pierwszy z porażką na koncie natomiast bramkarz Blues z bilansem 3-0 i shutoutem na koncie. Jeśli golkiperowi Blues się nic nie odklei to powinien ogarnąć kolejny win. Value po stronie Blues. Może nie ogromne, ale jest.

❌ St. Louis ML @1,94 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom