>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL offseason & preseason 2010

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja się spodziewam że cała trójka pogra nie więcej niż parę minut, o ile wystąpią w ogóle ;)
Pre jest raczej nie do obstawiania, eksperymentom nie ma w nich końca ...
Ani jeden z wymienionych (Parise, Zajac, Kowalczuk) nie znaleźli się w składzie na ten mecz ;) Ot cały urok pre, tak jak się spodziewałem.
 
Baqu 761,8K

Baqu

Forum VIP
Capitals zatrzymają Potiego na kolejne dwa lata

Klub hokejowej ligi NHL Washington Capitals przedłużył na dwa kolejne sezony kontrakt z Tomem Potim, jednym z najbardziej twardo grających obrońców. Strony nie podały szczegółów finansowych nowej umowy.

Według informacji uzyskanych przez dziennikarzy telewizyjnej stacji TSN, jej wartość wyniosła 5,75 milionów dolarów. Ich zdaniem w najbliższych rozgrywkach regularnych Poti zarobi trzy miliony, a w sezonie 2011-12 - 2,75 mln dol.

33-letni amerykański hokeista ma za sobą 11 sezonów w NHL, z czego ponad cztery spędził w Edmonton Oilers, trzy w New York Rangers, jeden w New York Islanders oraz ostatnie trzy w Capitals. W sumie rozegrał 787 meczów ligowych, w których zdobył 318 punktów, za 67 goli i 251 asyst. Na ławce kar spędził 576 minut.

▶ http://www.sport.pl/sport/1,65025,8410200,NHL___Capitals_zatrzymaja_Potiego_na_kolejne_dwa_lata.html

btw - świetny filmik na rozpoczęcie sezonu ????

http://www.youtube.com/watch?v=Yb28gpswRss&amp;amp;feature=player_embedded
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Ot cały urok pre, tak jak się spodziewałem.
Co prawda to prawda :] w pozostałych drużynach również nie było czołowych zawodników tylko 90% noname hehe do tego bramkarze również zwykle się równą dzielą czasem, żeby sobie pobronić ????
*PS http://video.avalanche.nhl.com/videocenter/console?catid=699&amp;amp;id=75954
bardzo ładnie wykonany karny podczas meczu Avalanche vs Blues
i jeszcze Obóz treningowy Red Wings:
http://video.redwings.nhl.com/videocenter/console?catid=-6

Pozdrawiam Maritos
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Dzisiaj taki goly przed sezonowy typ.. Po kursie 3.60 w Betsson, wiec warty ryzyka: wydaje mi sie ze Tampa moze powiesc Chicago (sorry Adrian;)), wczoraj Lightning dobrze zaprezentowali sie w Dallas, przewazali przez caly mecz oddajac o wiele wiecej strzalow niz przeciwnik, dzisiaj debiutuja przed wlasna publicznoscia... A Chicago to jedna wielka niewiadoma w nadchodzacym sezonie, tym bardziej w preseason games;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
OrngCrsh -&gt; &quot;Powieść&quot; to można przeczytać, autorstwa Sienkiewicza np. ;)
Ale fakt jest faktem że Tampa spisała się bardzo dobrze, a najlepiej chyba Simon Gagne, który przyszedł z Twojej Philly ????
Zgodzę się też że Chicago to wielka niewiadoma, niby pierwsza druga piątka prawie bez zmian ale gracze kolejnych formacji a także ci którzy mają dać głębie drużynie zmienili się zdecydowanie ...
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Male sprostowanie, mecz byl rozgrywany w Winnipeg a nie na Florydzie.. Ale nadal upieram sie przy swojej teorii, ze gdzie jak gdzie, ale w NHL to gdzie jest rozgrywany mecz ma o wiele mniejsze znaczenie niz w innych ligach.
Ale fakt jest faktem że Tampa spisała się bardzo dobrze, a najlepiej chyba Simon Gagne, który przyszedł z Twojej Philly ????
Zgodzę się też że Chicago to wielka niewiadoma, niby pierwsza druga piątka prawie bez zmian ale gracze kolejnych formacji a także ci którzy mają dać głębie drużynie zmienili się zdecydowanie ...
Dziwnie czulem sie ogladajac go w barwach innego koloru niz orange&amp;black:? Odszedl symbol Philly.. Mam tylko nadzieje ze mlodszy i bardziej przebojowy Nikolai Zherdev bedzie w stanie wypelnic luke po Gagne..
Co do Chicago Blackhawks, mysle ze to wlasnie &quot;głębia&quot; o ktorej piszesz zadecydowala o ich mistrzostwie w poprzednim sezonie i patrzac na nowych zawodnikow nie widze w nich nawet polowy potencjalu takich hokeistow jak Ladd, Versteeg, Byfuglien czy Madden.. Na dodatek Hawks sa nadal $4.300.000 powyzej salary cap..
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja ze swojej strony bardzo się cieszę że Gagne dołączył do Tampy zawsze lubiłem tego zawodnika, a Tampa to moje &quot;serce NHL:razz:&quot; więc jest on perspektywą na lepsze dni Błyskawic. Dla samego zawodnika może to być też krok do przodu ponieważ w szeregach Philadelphi stawał się postacią drugoplanową, a w tym momencie ma wielką możliwość by się odrodzić a przy okazji stać się czołowym zawodnikiem nowej ekipy. Poza tym trzeba pamiętać że nie wiadomo czy na start ligi powróci Lecavalier który jakiś czas temu przeszedł operację, także oczekiwania wobec Simona są naprawdę duże.

Jeśli chodzi o Chicago to niewątpliwie są w dużej kropce, nie dość że są ponad salary to jeszcze brakuje im &quot;głębi&quot; o której pisaliście wyżej, na pewno 1 i 2 linia nie będą w stanie udźwignąć całego ciężaru także póki co przyszłość Chicago nie układa się zbyt kolorowo.

Z innej beczki, jak podaje źródło espn niepewny jest powrót do gry Marca Savarda, który ma tzw. efekt po-wstrząsowy.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
PS: Co do przyszłość Chicago to ja bym się jeszcze tak szybko nie wypowiadał
dokładnie ;] choć gdybym miał komentować ruchy transferowe to bardzo zaluje, że nie potrafili zostawić bramkarza Niemi który zrobił nie małą robotę dla Chicago.
Co meczów Preseason które się odbyły to chciałbym zwrócić uwagę na to, że znowu MTL brnie w C.Price z niewiadomych powodów. Oddali Halaka który w moim przekonaniu jest o niebo lepszy a co Price pokazał z Bostonem to nie było to nic ciekawego: 6/10 strzałów obronionych....
Być może to powierzchowne stwierdzenie bo meczu nie oglądałem bo niestety zasnąłem ;P, ale patrząc na te statystyki i biorąc pod uwagę co reprezentował sobą Price w poprzednim sezonie domyślam się, że nic się nie zmieniło.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
dokładnie ;] choć gdybym miał komentować ruchy transferowe to bardzo zaluje, że nie potrafili zostawić bramkarza Niemi który zrobił nie małą robotę dla Chicago.
Co do Niemiego to z jednej strony szkoda, że nie udało się go upchać, ale z drugiej strony dzięki temu zaoszczędziliśmy na bramkarzu trochę kasy ;) A myślę, że Turco wybitnie słabym bramkarzem nie jest, ale...czy da rade w PO?
PS: Na początku też nie wyobrażałem sobie składu &quot;Jastrzębi&quot; bez Niemiego :grin:Zgodzę się z tym , że Niemi zrobił dużo dla nas w PO (są tacy co powiedzą, że wygrał nam Puchar)
Ogólnie to ruchy GM Blackhawks patrząc na nasze problemy z Salary Cap oceniam na plus :cool:
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Z mojego źródła (capgeek) wynika, że Chicago ma $1,021,744 wolnego miejsca ;)
Capgeek nie uwzglednilo tego, ze w skladzie Hawks nadal figuruje Cristobal Huet, ktorego salary hit wynosi az $5.625.000... Jak do tej pory nie slyszalem zeby w Chicago zrobili cos z tym fantem, ale moze umknelo mi to w offseason...
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Capgeek nie uwzglednilo tego, ze w skladzie Hawks nadal figuruje Cristobal Huet, ktorego salary hit wynosi az $5.625.000... Jak do tej pory nie slyszalem zeby w Chicago zrobili cos z tym fantem, ale moze umknelo mi to w offseason...
Już jakiś czas temu Huet zniknął z rosteru;)
Z innej beczki, jak podaje źródło espn niepewny jest powrót do gry Marca Savarda, który ma tzw. efekt po-wstrząsowy.
Jak przeczytałem na nhl.com.pl - Boston Bruins zaprzeczyli doniesieniom lokalnej prasy, jakoby Marc Savard miał opuścić początek sezonu z uwagi na powikłania po wstrząsie mózgu. Również agent zawodnika wspomniał, że jego klient nie ma żadnych problemów ze zdrowiem - Serwis powołuje się na doniesienia tsn.ca
 
Baqu 761,8K

Baqu

Forum VIP
a kiedy to przeczytales i jakie dokładne źródło ?

tu masz artykuł z yahoo który się odnosi do informacji z espnboston.com
▶ http://sports.yahoo.com/nhl/blog/puck_daddy/post/Bruins-GM-lashes-out-at-ESPN-report-claiming-Sav;_ylt=AmkYzTyrXpfr5BU5C1sbgativLYF?urn=nhl-271400

poza tym:

Update: The Bruins released a statement Tuesday in reference to an ESPNBoston.com report that indicated Savard could miss the upcoming season with post-concussion syndrome, the Boston Globe reports.

Recommendation: “As I stated on Friday, Marc Savard(notes) is suffering from symptoms related to post-concussion syndrome,” Bruins general manager Peter Chiarelli said Tuesday. “He is under the care of our doctors. Any reports that suggest that there are any other issues regarding Marc, or him not playing for the Bruins this season, are completely inaccurate.” Chiarelli also noted that Savard is expected back in Boston later this week, adding that “when there is a change in Marc’s status, (he) will issue an update.” The bottom line is that Savard is out indefinitely, a significant blow to the Bruins, but a development that could open the door for Tyler Seguin(notes) to become a major factor in the team’s offense sooner rather than later.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
a kiedy to przeczytales i jakie dokładne źródło ?
Co do Marc Savard przeczytałem to w środę na nhl.com.pl, a serwis ten powołuje się na doniesienia tsn.ca (piszę tylko co wiem, bo bardziej nie zagłębiam się w sprawy Bruins)
Boynton zawieszony

Obrońca Blackhawks Nick Boynton został przez władze ligi zawieszony na jedno spotkanie za gest naśladujący podcinanie gardła w kierunku Blaira Jonesa z Tampa Bay Lightning.
While Boynton may continue to play in the exhibition games, Chicago will be without him for its regular season opener, which will take place Oct. 7 versus the Avalanche in Colorado.
Czyli będzie mógł grać w meczach przedsezonowych natomiast nie zagra w 1 spotkaniu sezonu zasadniczego z Colorado
Dzisiaj Chicago rozegra spotkanie z &quot;Czerwonymi Skrzydłami&quot; - początek spotkania o godz. 01:00 czasu Polskiego (czekamy, czekamy) :cool:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Z meczowych newsów:

Kontuzja

Josh Harding niestety nie miał szczęścia zagrać do końca czasu dla niego przydzielonego przez trenera na mecz przeciw St. Louis Blues.
W połowie pierwszej tercji po kolizji z drugim zawodnikiem doznał urazu nogi i musiał opuścić lodowisko.

Baqu:

Harding has been diagnosed with a torn ACL and MCL and is likely to miss the entire 2010-11 season.
szkoda faceta :/
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Streit kontuzjowany, wróci na lód prawdopodobnie dopiero za 6 miesięcy!

Muszę przyznać, że będzie to bardzo duże osłabienie Wyspiarzy. Zawsze byłem zwolennikiem Szwajcara i jakoś trudno mi sobie wyobrazić teraz obronę Isles bez niego...


The New York Islanders&#39; chances of returning to the Stanley Cup Playoffs for the first time since 2007 may have suffered a huge blow.

The team announced Sunday that Mark Streit, the team&#39;s No. 1 defenseman, will be out indefinitely with a left shoulder injury suffered when he crashed into the boards during a scrimmage at Nassau Veterans Memorial Coliseum on Saturday morning. Newsday is reporting Streit will miss six months after suffering a torn rotator cuff and labrum.

OKPOSO nie zagra przez najbliższe 2-3 miesiące !!!

W NY Islanders robi się naprawdę nieciekawie!!! Po filarze defensywy wypada najważniejszy napastnik...

The New York Islanders suffered their second devastating blow this week and it&#39;s still early.

The team announced Tuesday that forward Kyle Okposo&#39;s ailing right shoulder will require surgery that will keep him out indefinitely. Newsday is reporting that Okposo suffered a torn labrum and will miss 2-3 months.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wyspiarze mają pecha ... w tamtym roku kluczowi gracze odpadli w Edmonton i wiemy jak to się skończyło. Islanders muszą liczyć na to że od początku kunszt będzie pokazywał John Tavarez.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Miła niespodzianka od TVP
W najbliższy poniedziałek, 4 października i środę, 6 października TVP SPORT i sport.tvp.pl pokażą przedsezonowe spotkania drużyn NHL. Najpierw – w dwumeczu pomiędzy zespołami z KHL (Kontynentalna Liga Hokejowa) i NHL – SKA Sankt Petersburg zmierzy się z Carolina Huricanes a dwa dni później Dinamo Ryga z Phoenix Coyotes, z Wojciechem Wolskim w składzie.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Jeszcze jedna taka informacja
Ruslan Fedotenko has been rewarded for his strong pre-season as he has signed a one-year, $1 million contract with the New York Rangers.
PS: Już pozostało tak niewiele do rozpoczęcia sezonu...! Swoja droga na dniach trzeba powoli otworzyć temat na sezon 2010/2011, bo widzę, ze zamknięty ;)
/ Otworzymy, otworzymy, na razie jeszcze trwa pre więc wszelkie posty tutaj ;) / Odisio
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
http://www.youtube.com/watch?v=Of665sYTpFc
Świetna seria filmików &quot;Questions Will Become Answers&quot;
Powoli kończy nam się Pre ... jakieś przemyślenia ? Nie spodziewałem się zwłaszcza po Calgary tak dobrego przygotowania ... Washington znów pokazuje że przynajmniej w regular season ciężko będzie znaleźć na nich bata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom