>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - przeciwko faworytom

M 3

molq

Użytkownik
Pewnie juz to ktos testowal ???? , a moze i nie. NHL juz wiele razy przyprawial mnie o bol watroby i glowy, liga nieprzewidywalna i wiele razy zawalila mi kupon 1 meczem ???? Wydaje mi sie, ze w NHL warto grac na niefaworytow metoda na singla.
Na razie &quot;zabawa&quot; bedzie polegac na graniu 5 spotkan na niefaworytow, za stawke powiedzmy 10 zl (gram na sucho).
Gra dla czystej przyjemnosci bez nacisku na zysk ????
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Pomysl ciekawy, kursy dobre, liga nieprzewidywalna(kilka przykladow bylo dzisiejszej nocy)warto sprobowac.Informuj o wynikach.Powodzenia
 
M 3

molq

Użytkownik
Wlasnie w tej metodzie jest szalenstwo, nastawiam sie na wysokie kursy i niezabezpieczam kuponu dogrywka. Jak juz pisalem gra to pure fun ;) zobaczymy co z tego wyniknie ????
No i oczywiscie sposob wart do zagrania tylko w bukach internetowych, podobnie jak progresja.
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Będę śledził temat, gdzie grasz?
Bo masz ładne kursy, np ja na WILD mam tylko 2.75. a myślę że oni dadzą radę Nafciarzom i kurs ciekawy ???? w kazdym spotkaniu masz właściwie 33% bo kazdy wynik w nhl moze sie zdarzyc, moze nawet wiecej bo remis jest mniej prawdopodobny niż zwycięstwo którejś z drużyn w 60&#39;
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
W NHL nie ma faworytów tak naprawdę, chyba że chodzi Ci o granie drużyn na które są wyższe kursy. Lepszy byłby system na remisy, kursy wyższe a i remisy często wpadają. Ostatnio była kolejka z 7 czy 8 remisami na 11-12 meczy. Nie pamiętam dokładnie. I to nie jednorazowy wyskok. Powodzenia i pozdrawiam
 
M 3

molq

Użytkownik
No to niech nazwa tematu budzi kontrowersje ???? hehe ????
Ok zmienilem troche koncepcje co do dzisiejszych spotkan ????
Takze gram na serio takie spotkania :
Stawka 10 zl
Toronto - Boston 1 , 2.75
Detroit - Tampa 2, 3,45
Edmonton - Minesota 2, 2,5
????
No coz nie udalo sie, dzisiaj gram kolejne mecze ????
 
M 3

molq

Użytkownik
Dzisiejsze spotkania :
Calgary - Columbus 2, 2.9 ⛔
Vancouver - Nashville 2, 3.25 ✅
LA - Florida 2, 3.05 ⛔
Dallas - Ottawa 2, 2.75 ⛔
Washington - Pittsburgh 2, 2.50 ✅
Caroline - Hurricanes 1 , 2.65 ⛔
Stawka 10 zl
 
M 3

molq

Użytkownik
Dzisiaj jedziemy dalej :
Colorado Avalanche - St. Louis Blues 1 , 2.55
Minnesota Wild - New Jersey Devils 2, 2.70
Chicago Blackhawks - New York Islanders 2 , 3.85
Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets 2, 3.00
Anaheim Ducks - Philadelphia Flyers 1, 2.60
Buffalo Sabres - Detroit Red Wings 1, 2.55
????
Poszlo masakrczynie niestety, dzisiaj tez obstawiam, ale to tak po obiadku ????
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
Ja bym proponowal jak juz to grac single w nhl na niefaworytow. Bardzo czesto wchodzi najwyzszy kurs dnia - czyli porazka faworyta.
Zbieranie zespolow do 1 kuponu to jak samobojstwo. W singlach sie wiecej zarobi w ten sposob lub grac tylko najwyzszy kurs dnia i to w progresji - kursy sie wahaja od 2 do czasami ponad 4 zl. ja zawsze omijam mecze jesli sa grane tylko 2-3 w dniu i kursy na kazdy zespol sa bardzo zblizone - ledwo ponad 2 .
mimo wszystko zycze powodzenia w sprawdzaniu systemu gry.
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
hehe ???? jesli jednak zdecydujesz sie stawiac mysle ze dzis na WILD można próbować- ładny kurs i grają z Anaheim. Red Wingsi i Canucs powinni wygrać też ale kursy niższe a Detroit nie jest tak pewne bo mają długą serię zwycięstw
 
M 3

molq

Użytkownik
Mozliwe, ze cos obstawie, jeszcze musze pomyslec, bo na razie czarna seria ;p
Ja bym proponowal jak juz to grac single w nhl na niefaworytow. Bardzo czesto wchodzi najwyzszy kurs dnia - czyli porazka faworyta.
Zbieranie zespolow do 1 kuponu to jak samobojstwo. W singlach sie wiecej zarobi w ten sposob lub grac tylko najwyzszy kurs dnia i to w progresji - kursy sie wahaja od 2 do czasami ponad 4 zl. ja zawsze omijam mecze jesli sa grane tylko 2-3 w dniu i kursy na kazdy zespol sa bardzo zblizone - ledwo ponad 2 .
mimo wszystko zycze powodzenia w sprawdzaniu systemu gry.
No ja gram single ???? stawka 10 zl na mecz
 
michal1881 5

michal1881

Użytkownik
Tak natknalem sie na ten temat bo sam tak gram tylko ze na wszystkie mecze jakie sa do wyboru i zawsze z dogrywka i karnymi. Moj budzet wynosi 20 zl zaczynam gre dopiero konto jest nie na mnie i stawiam zawsze 1zl na mecz i po tygodniu jestem 10 zl do porzdu stawiajac 10zł byloby 100zł naprawde to jest oplacalne zreszta wejdzcie w moj profil i tam jest temat zalozony przeze mnie z typami na nhl
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Kiedyś próbowałem tą metodę, miesiąc na sucho obserwowałem wyniki i kursy niestety wg. moich obserwacji nie da się tak wygrać, wręcz przeciwnie bardzo łatwo utopić kasę. Składają się na to 2 czynniki, pierwszy to taki że buki ciągle się doskonalą i trafiają coraz więcej meczy, a drugi to możliwość remisu. Gdy chciałbyś grać &quot;na zwycięstwo&quot; to kursy lecą dużo w dół niestety.
 
michal1881 5

michal1881

Użytkownik
Ale zawsze są powyzej 2,00, kurs niższy to rzadkosć dzisiaj wszedłby mecz z kursem 4 (bez dogrywki i karnych) tylko na razie nie gram tego.
 
Do góry Bottom