>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Anaheim - New Jersey
Typ: over 5,5 - 1,88 na fortunie ✅✅✅
Overek wchodzi już po I tercji
Spodziewam się dzisiaj dużej ilości goli w Kaliforni. Zastanawiałem się nad grą na zwycięstwo Kaczorów i w sumie to jest też niezła opcja (kurs 2,4). Jednak zdecydowałem się na over z kilku powodów. Po pierwsze Kaczory dużo strzelają, w ostatnich trzech meczach zdobyli 14 goli. Po drugie NJD też całkiem sporo strzelają, nawet gdy przegrywają mecze to zdobywają kilka goli. W ostatnich 4 porażkach trzy razy strzelali po 3 bramki. Owszem mają najgorszy dorobek punktowy na Wschodzie, ale ich gra wcale nie jest jakaś dramatyczna i stać ich na strzelenie 2-3 goli w Anaheim. A Getzlaf z ekipą zrobią resztę ????
Fajnie wygląda też 1/over 5,5 po 4,1
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Anaheim - New Jersey
Typ: over 5,5 - 1,88 na fortunie
Spodziewam się dzisiaj dużej ilości goli w Kaliforni. Zastanawiałem się nad grą na zwycięstwo Kaczorów i w sumie to jest też niezła opcja (kurs 2,4). Jednak zdecydowałem się na over z kilku powodów. Po pierwsze Kaczory dużo strzelają, w ostatnich trzech meczach zdobyli 14 goli. Po drugie NJD też całkiem sporo strzelają, nawet gdy przegrywają mecze to zdobywają kilka goli. W ostatnich 4 porażkach trzy razy strzelali po 3 bramki. Owszem mają najgorszy dorobek punktowy na Wschodzie, ale ich gra wcale nie jest jakaś dramatyczna i stać ich na strzelenie 2-3 goli w Anaheim. A Getzlaf z ekipą zrobią resztę ????
Fajnie wygląda też 1/over 5,5 po 4,1
Pozdro
Właśnie się nad tym meczem zastanawiałem i właśnie utwierdziłeś mnie w przekonaniu żeby zaryzykować win Ducks ????
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Stars 60&#39;, @3.15 ⛔
Stars &amp; over 5.5, @5.0 ⛔
VGK under 2.5 gola, @2.43⛔
Za całą analizę mogłoby posłużyć wczorajsze spotkanie VGK - LAK, oglądałem od połowy 1 tercji i powiem, że nie była to promocja NHL na świecie z racji korzystnej pory do oglądania. Z dwóch kiepsko grających wczoraj drużyn zwycięsko wyszli Królowie z LA bo gra Vegas wyglądała bardzo źle. Brak pomysłu przy PP, zbyt mało czasu spędzonego w tercji przeciwnika, pasywna obrona.. to wszystko zaowocowało wyraźną porażką. Być może był to słabszy dzień bo całkiem niezłym okresie VGK, i mój typ tak jak wczorajszy na Pens okaże się być chybiony o 180 stopni ale zaryzykuję. Stars to solidna ekipa, która potrafi ograć ekipy silniejsze niż tegoroczne Vegas. Co prawda groźniejsi są u siebie, ale w przypadku takiego piachu jak wczoraj zaprezentowało Vegas to będzie łatwa wygrana Stars. Ogólnie nie polecam tego grać bo jak wiadomo w NHL jednego dnia ekipa gra totalne zero, po to by grając b2b zmienić oblicze i zagrać perfekcyjne spotkanie. Ja zaryzykuję bo kurs warty gry, powodzenia temu kto pogra razem ze mną :beer:
Edit: Gra Ehlersa dziś to miód na oczy, a Canucs gwałcą Blues, gratulacje za typy w stronę Canucs ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
ja odpuszczam to spotkanie, ponieważ staja na przeciw siebie - jedna z lepszych ekip domowych która doznała porażki od jednej z najgorszych drużyn w lidze, a jako goście występuje drużyna która z kolei słabo gra poza domem. W Dallas brałbym zwycięstwo Gwiazd w ciemno.
Noc w mieście grzechu ma własne prawa ;-)
Nie przepadam za tymi południowymi spotkaniami w Stanach bo różne rzeczy się tam dzieją, ale ponownie widzę value jeśli chodzi o kursy na Canucks i nie sposób takiej okazji odpuścić. Nutki nie są ekipą, na którą można dać kurs poniżej 2.0. Widziałem ostatnie spotkania, obrona robi sporo błędów, ostatnio dobry mecz bramkarza ale nie wiem czy Allen drugi raz jest w stanie tak zagrać. Oczywiście Canucks nie są również ekipą na PO, jednak mają kilka niezłych nazwisk między innymi Boeser, który nie dawno wrócił, młody Pettersson, który potrafi dać niezłe show na lodzie więc liczę na potencjał ekipy w zakresie ofensywy i błędy Nutek. Idę więc w kierunku Canucks i tutaj propozycje kilku zakładów. Kursy już spadły w stosunku do tego co zagrałem kilka minut temu. Na minus fakt, że Canucks trudno gra się na lodzie w St. Louis
Canucks RT @3,2
Canucks OT @2,33
Canucks -1,5 @4,7
Canucks over 2,5 @1,91
Canucks over 3,5 @3,3
Canucks i over 4,5 @4,05
Canucks i over 5,5 @5,4
Drugie spotkanie o 21 to ostatni niewypał, ale dziś również w kierunku gospodarzy, już bez analizy z braku czasu. Problem z bramkarzem u Lotników już od pewnego czasu liczę na sporo bramek ze strony Winni.
Jets 1 tercja/mecz @2,77
Jets -1,5 @2,17
Jets i over 5,5 @2,62
Jets over 4,5 2,92
Jets -1,5 @3,2
gratuluje ;-)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie wiem czy ktoś ma jakiś pomysł na dzisiejsze NHL, mało spotkań więc nie było łatwo czegoś wybrać jednak wrzucę od siebie dwie propozycje, może ktoś coś sobie wybierze. Aczkolwiek nie mam takiego przekonania do tych spotkań tak jak wczoraj i na pewno zagram je mniejszą stawką.
Zaczynając chronologiczne chodzi o spotkanie Red Wings z Kings, liczyłem, że buki zrobią to co wczoraj w meczu Nutek z Orkami i większe dysproporcje w kursach, jednak nadzieje okazały się płonne, nie ma więc takiego value jak było wczoraj na Orkach, jednak idę w kierunku gości. Kings rozpoczynają serię spotkań na wschodnim wybrzeżu, wyjechali z domu w dobrych humorach po wysokim zwycięstwie z Vegas. Liczę na to, że dobry nastrój się im udzieli i dziś zagrają dobre spotkanie. Na pewno Królowie nie są ekipą, która powinna szorować po dnie tabeli, przyszedł Kowalczuk i zamiast poprawą wyników na tą chwilę Kings są słabsi niż sezon temu. Rosjanin zagrał kilka dobrych spotkań, teraz wypadł z powodu kontuzji. Jednak jakieś różnicy w jakości gry nie widać, ponieważ nie stał się on postacią, która odmieniła Kings, dlatego ten brak nie jest aż tak odczuwalny. Ekipa z miasta aniołów potrafi zagrać dobry hokej między innymi trzymają wynik z tyłu, jeśli ofensywa w danym dniu dobrze się spisze to wynik jest pozytywny. Po stronie gospodarzy ekipa Red Wings, dla której rezerwowane były ostatnie miejsca w tabeli, długo czekała na pierwsze zwycięstwo, ostatecznie trochę ten bilans się poprawił. Jednak z mojej perspektywy ekipa nie ma zbyt dużego potencjału, teraz ponownie wypada Mantha, który poprawia siłę ofensywną drużyny, dużo zależy od tego jak zagra Howard. Ekipa z Detroit ma to do siebie, że szybko trwoni pozytywne wyniki, które zdoła uzyskać. Ogólny potencjał ekip według mnie po stronie gości, pozytywnie wygląda historia strać między tymi ekipami, dlatego idę w kierunku Kings. Zespół z Los Angeles bez wątpienia dostaje już ostrzegawcze dzwonki, że czas zacząć wygrywać jeśli chcą zawalczyć o PO. Jeśli spotkanie dobrze się ułożyć może być pozytywne zakończenie, choć myślę że może również zakręcić się przy remisie.
LAK RT @2,6⛔
LAK OT @1,96⛔
LAK/-6,5 @3,65⛔
under 5,5 @1,8✅
1 tercja/spotkanie X/2 @6,5⛔
LAK -1,5 3,75⛔
LAK over 2,5@1,85⛔
Drugie spotkanie to ponownie kierunek w stronę Rekinków i podobnie jak w poprzednich spotkaniach większy potencjał personalny, dobra gra na własnym lodzie, do tego czas na wygrywanie, ponieważ bez wątpienia liczą na górną część rozstawień w PO. Nie będe się rozpisywał nad tym spotkaniem, myślę że Rekiny po kilku wpadkach na wyjeździe wyglądają już lepiej w ostatnich meczach, w końcu do gry włączył się Erik Karlsson. Może czas aklimatyzacji w nowej ekipie się zakończył, na pewno to już czas na regularne punktowanie silnego obrońcy i wygląda na to, że w ostatnich spotkania idzie to ku dobremu. Po drugiej stronie NJD, ekipa w ostatnim czasie pod formą, kończy serię wyjazdową do tego po B2B na ciężkim terenie w Anaheim. Ostatnio obudził się Palmieri, ale wydaje mi się, że dziś przerwa w zdobywaniu bramek. Widzę więc zwycięstwo rekinów w RT i efektowną grę po ich stronie. Kurs na zwycięstwo nie jest może rewelacyjny, ale z pewnymi dodatkami staje się zadowalający.
SJS RT @1,83✅
SJS/+4,5 @2.15✅
SJS/+5.5 @2,69✅
SJS -1,5 @2,28✅
SJS -2,5 @3,6✅
SJS over 4,5 @2.99✅
SJS 1tercja/mecz @2,9✅
Kusi mnie zagrać coś przeciwko Tampie, ale nie będę tutaj nic proponował, bo ekipa z Florydy w gazie. Ze względu na słaby kurs jednak nie ma sensu grać w ich kierunku a wiadomo, że w NHL takie właśnie kursy często zawodzą. Może coś w kierunku Rangers zagram, trzy bramki NJR to kurs @1,92✅ więc można do czegoś dorzucić, a Tampa często traci tyle bramek nawet jak wygrywa. Ogólnie jednak tego spotkania nie polecam.
Zastanawiają mnie Pingwiny, teoretycznie muszą zacząć wygrywać, jednak w praktyce jak było widać w Ottawie to tak łatwo nie idzie. Isla natomiast z ekipy overowej stała się lekko underowa, do tego po odejściu Tavaresa okazuje się, że grają nieco lepiej niż w poprzednim sezonie. Potrafią u siebie zaskoczyć, a Pingwiny daleko od optymalnej formy mimo,że czasami potrafią zagrać dobre spotkanie. Do tego rewanż po kilku dniach a to również często niebezpieczna sytuacja. Ogólnie na tą chwilę no bet, ale to jeszcze się przemyśli.
Jeszcze jeden pomysł odnośnie pierwszego spotkania. Idąc w kierunku ostatnich przyzwyczajeń Red Wings i utraty prowadzenia taka propozycja do zagrania za drobne
1tercja/mecz - 1/2 @16⛔
wszystkie kursy z fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 765,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Kusi mnie zagrać coś przeciwko Tampie, ale nie będę tutaj nic proponował, bo ekipa z Florydy w gazie. Ze względu na słaby kurs jednak nie ma sensu grać w ich kierunku a wiadomo, że w NHL takie właśnie kursy często zawodzą. Może coś w kierunku Rangers zagram, trzy bramki NJR to kurs @1,92 więc można do czegoś dorzucić, a Tampa często traci tyle bramek nawet jak wygrywa. Ogólnie jednak tego spotkania nie polecam.
Zastanawiają mnie Pingwiny, teoretycznie muszą zacząć wygrywać, jednak w praktyce jak było widać w Ottawie to tak łatwo nie idzie. Isla natomiast z ekipy overowej stała się lekko underowa, do tego po odejściu Tavaresa okazuje się, że grają nieco lepiej niż w poprzednim sezonie. Potrafią u siebie zaskoczyć, a Pingwiny daleko od optymalnej formy mimo,że czasami potrafią zagrać dobre spotkanie. Do tego rewanż po kilku dniach a to również często niebezpieczna sytuacja. Ogólnie na tą chwilę no bet, ale to jeszcze się przemyśli.
Jak pokazuje zycie i wieloletnie obserwacje kursów po 1,6 sie po prostu w NHL nie gra bo czesto nie wchodza nawet jak jest murowany faworyt, Bolts w gazie ok, ale mnie osobiscie facet który stoi miedzy słupkami nie przekonuje, miałem nadzieje ze Lawiny go rozstrzelaja ale tam po pierwsze to Sjemion troche zawalił im sprawe a po drugie Dominik bronił bardzo dobre i nie wpadało, atak Bolts robi z rywalami co chce , nawet jak bramkarz wpusci duzo to oni strzelaja jedną wiecej, ale kiedys muszą sie zaciąć, a i Dominik, wszystkiego nie wyciagnie bo dwa mecze pod rzad tak nie bedzie bronił . Pamietam ich mecz przeciwko Sens u siebie. Mieli wowczasseria 4 meczy bez porazki i Wasilewskiego w bramce. Pisałem tutaj z kumplem ze kusi mnie dac na Sens -1,5 a kurs było ponad 8. Nie mówie, ze teraz bedzi tak samo bo Bolt wydaja sie w jeszcze wiekszym gazie ale to jest NHL , tu graja najlepsi a po stronie Ranger tez nie ogórki są i jeśli nie dam czegoś na Strazników to sie po prostu rozchoruje, nikogo nie namawiam do tego typu.
Rangers 60 kurs 4,75
Rangers z x 2,28
Rangers minus 1,5 kurs 6,8
Islanders - Penguins
Nie napisze nowości ze najwiekszą stratą dla Islanders wydawao sie odejscie Tavaresa ale ja tak nie uwazam. W zamian Isles dostali dwóch ciekwaych finów mlodego Komarova i doswiadczonego Filppule, przyszli jeszcze ciekawi Sbisa i Kuhnhackl ale co sie stało? Isles maja kilku brdzi ciekawych graczy i ciezar zdobywania punktów rozłozył sie na kilku graczy Eberle, Nelson, Lee, Barzal, Bailey i wspomniani wyzej, kiedys wszystko było ułozone pod Tavaresa , jezeli była akcja klucz to było widomo ze beda go szukac i to on ma zadac dezydujacy strzał, teraz jest zupełnie inaczej, inaczej rozkłada sie to punktowo, wspomniani zawodnicy to dobrzy gracze z niebiesjiej grzeje Boychuk i Laddy. Ale to co zyskało Islanders to gościa na ławce trenerskiej a mianowicie swiezo upieczonego trenera mistrzowskiej ekipy z Caps, Barrego Trotza, to swietny strategi i menago w jednym to facet który widział w Isles cos wicej niz grupe graczy bez lidera, to gosc co wie w co sie pakuje i ogromny atut wyspiarzy bo On wie jak sie zdobywa Stana i podejmuje to ryzyko pracy z Isles ale dla niego to wyzwanie bo sam mówił w wywiadach ze widzi potencjał w tem zespole a On słów na wiatr nie rzuca. Na ten moment isles sa w pierwszej osemce wschodu a ja im kibicuje. Dzis pojedynek tak naprawde za 4 pkt bo pingwiny depcza im po pietach, to tyle o tej ekipie, której tez sympatyzuje bo wielu skazywało ich na plątanie sie na dnie konferencji. Licze na rewanz Isles i lepsza dyspozycje miedzy słupkami
Islanders ml kurs 2,11
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Fajnie, że temat NHL znowu ożył. Dobrze prawicie chłopaki. Kings mają ostatnimi czasy patent na Red Wings. Ostatnio zagrali fajny mecz z Knights. Detroit wyglAda ostatnio nieco lepiej niż na początku sezonu ale można zaryzykować win Kings z takim kursem (Kovalchuk im chyba pecha przyniósł bo bez niego grają lepiej ???? ). Co do Pingwinów to jak najbardziej zgadzam się z Markiem. Trotz to czarodziej. Ma świetny wpływ na szatnie. Zawodnicy pod jego wodzą mają wysokie morale. Isles juz w tym sezonie pokazały że potrafią ograć Pens i to trzykrotnie. Dlaczego by nie dzisiaj na własnej tafli to powtórzyć? Bolts są w gazie, ale tu znowu Mark ma rację. Wszystkiego nie wygrają a Rangersi radza sobie z nimi na wyjazdach. Trzy na pięć ostatnich wyjazdów na Amalie Arena to zwycięstwa Rangersów. Kurs palce lizać. Zostały Rekiny. Kurs trochę cienki biorąc pod uwagę ich granie w kratkę ale u siebie są mocni. To trzeba przyznać. Devils nie grają nic szczególnego ale strzelać potrafią. Może jakiś over. Mnie kusi Sharks i powyżej 6,5 bramki @3,35 ✅✅✅
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się z kolegami, jeśli chodzi o Rangersów na pewno coś w ich kierunku zgram, żeby rano nie żałować. Już ostatnio liczyłem, że Colorado się postawi, ale była miazga ze strony Bolts. Właśnie bardzo złudne jest to wrażenie odnośnie Tampy ponieważ bardzo mocna jest ofensywa i nadrabia, ale bramkarz potrafi tam zawalić kilka bramek. Jeśli z przodu się coś zatnie to jest szansa dla Rangersów i warto przy tych kursach coś w tym kierunku grać.
Jeśli chodzi o Isla - Pens nadal nie wiem jak to spotkanie ugryźć i racze zostawię w takim razie w spokoju. Skoro nie wiadomo jak zagrać to lepiej nie grać. Według mnie dużo będzie zależeć od tego jak się spotkanie ułoży i dlatego może to pójść w każdą stronę. Na pewno chętnie zobaczę spotkanie, może na live coś się puści jak będzie widać co kto gra w danym dniu. Ewentualnie coś z zawodników na punkty, ostatnio posucha u Sidneya to może dziś na plus.
Co do Rekinów tak jak pisałem kurs na samo zwycięstwo cienki więc trzeba coś łączyć raczej z overami, ewentualnie handi myślę że są w stanie wyrobić.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wziąłem się za klejenie kuponów i widzę jeszcze jeden ciekawy zakład w TBL - NYR, każda z drużyn strzeli po 3 bramki @2,43✅ na fortunie
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Uwielbiam takie poranki. Szczęśliwie udało się dobrac odpowiednie pary. Mimo przegranego pierwszego kuponu (bardziej według mnie ryzykownego) na którym grałem wygrana Kings i Rangersów z remisem - kolejny dubel Isles lub remis plus Sharks / +6,5 ładnie wszedł. Kurs ponad 5,00. Dzięki za inspirację chlopaki, bo miałem odpuścić NHL. Dobra robota!
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Uwielbiam takie poranki. Szczęśliwie udało się dobrac odpowiednie pary. Mimo przegranego pierwszego kuponu (bardziej według mnie ryzykownego) na którym grałem wygrana Kings i Rangersów z remisem - kolejny dubel Isles lub remis plus Sharks / +6,5 ładnie wszedł. Kurs ponad 5,00. Dzięki za inspirację chlopaki, bo miałem odpuścić NHL. Dobra robota!
Tu nie ma co odpuszczać, zawsze coś się znajdzie i trzeba grać ???? . Szkoda dzisiaj Islanders, ale i tak jest ok 2/3 trafione.
Tak jak juz kolega rasijskij powiedział fajnie ze temat odżył bo na początku sezonu było tutaj troche ludzi do czasu jak szło dobrze, później kilka wtop i cisza jak makiem zasiał. Brawa dla wszystkich co sie udzielają, macie dużą wiedzę i super sie was czyta. Zawsze można sie czegoś nauczyć i albo utwierdzicie w typie albo czymś właśnie zainspirujecie.:highhive: for all.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Faktycznie poranek udany, Rekiny u siebie pozytywnie wiec mimo wpadki z LAK jest plus. Choc moglo byc lepiej, braklo drugiego pkt Karlssona w meczu SJS. Na szczescie stawki na SJS wieksze niz na LAK wiec odrobili straty z pierwszego typu. NYR zgodnie z przewidywaniami zawalczyli, byly bledy bramkarza ale moc ofensywna Tamby zabojcza. Ciekawe kto zatrzyma serie. Teraz powinny byc dobre kursy przeciwko Tampie wiec warto bedzie grac. Skupilem sie na ogladaniu Pens i Tampy wiec musze dzis nadrobic chociaz skroty tego meczu z Detroit bo po statach zle to nie wygladalo, ale jakby LAK gralo a DRW strzelali. Niestetu wyglada na to ze Kings moze byc ciezko odbic sie od dna.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli chodzi o Kings to problem tkwi chyba w zarządzie. Nie wiem czy dobrym pomysłem było podsunięcie kontraktu dla Kovalchuka, który już swoje lata ma i nie gra tak jak kiedyś. Całkiem spory kontrakt na trzy lata dla 35-latka to nie jest sposób w jaki powinno się wzmacniać zespół chcący powtórzyć zdobycie mistrzostwa. Skład Kings w ogóle jest przeciętny jak na moje oko. Kto tam najczęściej punktuje? Kopitar, Doughty, Carter i Kovalchuk? Wszyscy powyżej trzydziestki. W Los Angeles trzeba zawodników takich jakich mają na przykład w Isles lub Buffalo. Jeśli sposób budowy (a raczej jej brak) zespołu się nie zmieni to czarno widzę przyszłość ekipy z miasta aniołów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Witam kolegów i gratuluje udanych zakładów -wygranych. Ja wczoraj nic nie bazgralem bo zrobiłem sobie wolne od hokeja. Czasem trzeba przewietrzyć umysł. Gralem wczoraj Seahawks i OKC. Co do Tampy to dziwie się ze chcieliście grać przeciwko nim i to w dodatku kiedy grają w Amalie. Z nimi jest tak ze dużo tracą ale i dużo strzelają - jak mój ulubiony Liverpool.
Oczywiście zgodzę się ze można próbować grać przeciw nim, ale nawet jeśli się to uda będzie trudne trafić w to spotkanie- nie neguje ze przegrają i to pewnie wcześniej niż myślimy ale chyba nie warto czekać na jakaś ich serie porażek po tym jak grają. Jest tam wszystko co potrzeba zespołowi a wygrać puchar :). Jest to drużyna na PO a może i na finały, maja udany sezon zreszta jak i zeszły. Jest kilka zespołow które napewno dadzą zarobić w tym sezonie jak wspomnianaTML, WJ, VGK - u siebie, PeNs, Briuns i Caps.
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
No pewnie tak. Staty Tampy w domu są porażające wygrali 50 z 70 ostatnich spotkań w Amalie i dodatkowo maja 21 wygranych z 31 spotkań przeciwko drużynom z Metro. Ja jestem nimi zachwycony zreszta jak i rok temu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mi w tamtym sezonie napsuli sporo krwi bo jestem wielkim fanem Capitals. Myslalem że podczas Game 7 na Amalie Arenie właśnie odgryzę sobie wszystkie palce razem z paznokciami. Ten mecz był najcięższym dla mnie jako kibica meczem w całym sezonie. Nawet seria finałowa z Vegas nie wzbudzila we mnie takich emocji jak ostatnie starcie z Bolts. Bardzo szanuję i podziwiam ekipę z Florydy. W tym sezonie to właśnie im daje największe szanse na Stanleya.
 
D 27

dzymek

Użytkownik
Panowie po 1. swietne analizy czy to z NHL czy to z KHL. Mistrzostwo! Ostatnio mam dużo czasu więc z ciekawości zainteresowałem się hokejem i zacząłem ogladac mecze. Trzeba Wam pozazdrościc wiedzy jaka posiadacie. Ja nocka na minus ale gralem jednego dubla.Nie znam się jeszcze na tyle by poswiecac wiecej kasy na hokej.
Ps. przy okazji napotkalem na fana Liverpoolu &lt;3 Kolego, Liverpool to nie jest dobre porownanie do Tampy w tym sezonie :p najmniej bramek straconych maja w lidze w Europie :p
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
When you walk through a storm
Hold your head up high
And don&#39;t be afraid of the dark
Wiem kolego, chodziło mi bardziej o to jaki futbol prezentują. Najpierw atak później dopiero obrona tyłów co zreszta dla mnie kibica jest mega atrakcyjne.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Sabres - Kings
Gospodarze po serii 10 zwycięstw ponieśli 5 kolejnych porażek: 3 poza domem (Tampa 5-4, Florida 3-2 i Predators 2-1) i po powrocie do siebie 2 kolejne (3-4 Toronto i 2-6 Flyers). Dzisiaj czas na przełamanie bo przyjeżdżają LAK. Kings ostatnio są w jakimś dołku i rzadko wygrywają( ostatnie 7 meczów tylko 2 wygrane i obydwie u siebie).W większości we własnej hali bo poza domem nie osiągają najlepszych wyników mówiąc delikatnie. Najgorsza drużyna ligi gdzie na 13 spotkań zdobyli zaledwie 8 punktów. Zdziwię się jeśli Buffalo się dzisiaj nie przełamie bo jest jeśli nie z LAK u siebie to z kim? Chociaż NHL w tym sezonie pokazuje że wszystko się może zdarzyć. Ja dziś stawiam na Szable i do tego przełamanie ich głównej strzelby Skinnera 30pkt/20g/10a, który nic nie strzelił od 3 meczów.
Wszystkie kursy fortuna
Sabres 60&#39; @1.95⛔
Skinner strzeli gola @2.25✅
1tercja/spotkanie 1/1 @3.15⛔
1tercja Sabres @2.4⛔
Hc -1.5 @2.53⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom