>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Vegas Golden Knights
Jak dla mnie rycerze biorą ten mecz, znakomita forma 7 meczów wygranych z rzędu aż do przedwczoraj gdzie 2 drużyna Zachodu rekiny z San Jose przerwały tę passę. W meczach bezpośrednich a było ich 5 ,Chicago nie wygrało ani razu ale to jest NHL więc wszystko jest możliwe także ostrożnie ze stawkami i z fartem.
Vegas &#39;60 @ 2.02 ⛔
Vegas -1,5 @ 2.60 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dallas - St.Louis
Dallas @2.1
Dallas -1,5 @2.76
Seguin strzeli @2.45 ⛔⛔⛔

Gospodarze na własnym obiekcie grają całkowicie inaczej niż na wyjeździe i właśnie w AA Center wygrywają większość swoich spotkań, generalnie są w dobrej dyspozycji 6-3-1 w ostatnich 10 spotkaniach. Bishop potwierdzony między słupkami 2.36 straconych bramek w 28 rozegranych spotkaniach, bardzo dobry wynik.
Nie przepadam za Blues grają mocno w kratkę będzie to 3 wyjazdowe spotkanie na ciężkim terenie a w bramce będzie grał Jordan Binnington o którym wiem tyle, że zagrał tylko w 4 spotkaniach w tym sezonie. W sezonie 17/18 na 5 spotkań obu ekip wygrywali gospodarze więc widać jak ważny jest domowy lód choć parę dni temu Gwiazdy wygrały z Blues 1:3 na wyjeździe a 2 brami i asystę zaliczył Seguin.
San Jose - Ottawa
E.Kane strzeli @2.9⛔
Pavelski strzeli @2.45✅
Burns over1,5 pkt kanadyjskich✅
Karlsson over1,5 pkt kanadyjskich⛔

Znaki na niebie i ziemi mówią, że rekiny wygrają to spotkanie bez większych utrudnień. Rekiny są jedną z najmocniejszych ofensyw ligi i 2 drużyną pod względem strzałów na grę która wynosi mniej więcej 34-35 strzałów są w mega gazie grają u siebie i wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki jak by tego było mało to podstawowy bramkarz Senatorów ma wstrząs mózgu i zagra Nilsson Anders z 4 meczami w tym sezonie hmm gra między słupkami na przeciw tak mocnej ofensywy współczuję.
Buffalo - Tampa
Sabres -1,5 @5.0⛔

Nie wiem czy granie przeciw jednej z ulubionych drużyn to dobry pomysł mam takie przeczucie które oczywiście nie musi się spełnić otóż Eichel wrócił i mam nadzieję, że się obudzi po swojej nieobecności do tego dochodzi gra u siebie gdzie Sabres już pokonało Tampę w listopadzie i w lutym tego roku a między słupkami gości Vasilevskiego zastępuje Louis sam jestem ciekaw co z tego będzie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się z typem na Buffalo, bramka Tampy nie będzie dziś tak strzeżona jak przy Vasilevskim, wiadomo że gdy grał Louis padało dużo bramek zwycięstwa robiła raczej ofensywa nadrabiając błędy w bramce. A po powrocie z San Jose wygląda to tak jakby Tampa łapała zadyszkę, wygrane byly ale to już nie to co w grudniu. W tabeli wielką przewaga więc nie ma ciśnienia. Kurs na gospodarzy warty gry
Buffalo RT @3.5⛔
Buffalo/+5,5 @5⛔
Podobnie warty uwagi kurs na Boston, w bramce gospodarzy dalej problemy, siła ofensywa, która musi te problemy nadrabiac ale z mocniejszymi ekipami nie zawsze to idzie, w bramce gości Rask w dobrej formie, ostatnio porażka z Caps ale gra była w porządku dużo akcji, strzałów, brakło wykończenia i spokojniej głowy po tym jak dochodziło do remisu. Na pewno sa w stanie dziś pokonać gospodarzy
Boston RT @2.85✅
Boston -1.5 @3.9⛔
Boston/+5.5 @4,15⛔
U kurtek dziś nadal drugi bramkarz więc Caps powinni wziąć mecz, dziś w bramce Pens zmiana, do tego b2b po szalonym meczu więc można delikatnie próbować w stronę Kinga

Kings RT @3✅
Kings Ml @2.19✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dawno nie grałem NHL, ale spróbuję sobie dzisiaj bo mamy ciekawe mecze. Kilka dobrych kursów za drobne można pograć. Jak wyżej wspominaliscie w bramce Jackets zabraknie Bobrovskyego więc celuję w zwycięstwo Capitals więcej niż jedną bramką. Buffalo też warto spróbować bo wraca Eichel, a Tampa bez jedynki w bramce. Ostatni mecz z Canes byl dobry w ich wykonaniu mimo przegranej. Oglądałem i grali całkiem nieźle więc mogą namieszać. Toronto u siebie jest solidne, ale tutaj też ciągle brakuje bramkarza, a ofensywa albo zrobi wynik albo nie. Na koniec mecz w Chicago. Vegas ostatnio mialo świetną serię przerwana w San Jose, ale wierzę że Hawks są w stanie zaskoczyć Rycerzy u siebie bo przecież przyjezdni wszystkiego wygrać nie mogą. Opis trochę bez ładu i składu, ale mecze już niedługo a ja dopiero ogarnąłem swoje sprawy. Więc tak:
Capitals -1,5 @2,63⛔
Buffalo lub remis @1,92⛔
Bruins Ml @2,18✅
Blackhawks &#39;60 @3,35⛔
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Calgary Flames - Arizona Coyotes
Za bardzo nie wiedziałem co wybrać na dzisiejszą noc więc idę w faworytów Płomienie aktualnie plasują sie na pierwszym miejscu na zachodzie, z czołowych graczy wszyscy zdrowi, mecz u siebie, dzień wiecej odpoczynku od rywali, Calgary u siebie strzela trochę ponad 4 bramki na mecz,po stronie gości szpital,kojoty plasują się dopiero na 13 miejscu martwi mnie tylko że spisują się dosyć dobrze na wyjazdach ale to przynajmniej według mnie nie powinno dzisiaj starczyć i w Scotiabank Saddledome gorą będą gospodarze.
Flames &#39;60 @ 1.66 ✅✅
Flames -1,5 @ 2.04✅✅
Flames over 3,5 @ 1.88✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Jets-Ducks RT 2 3.8 ⛔
Jets 3 mecze u siebie z rzędu wygrane. Anaheim bilans ostatnich 10 (0-7-3). Najdłuższa seria w historii kaczorów dziś ma prawo się skończyć. Blisko było w meczu z Pingwinami gdzie po 1. tercji prowadzili 3-0, ale jednak bardzo daleko, choć grali przyzwoicie.
Motywacja, która jest jedną z kluczowych zmiennych w intensywnym środku sezonu NHL jest mocno po stronie gości, a też i zmiana, że teraz Kaczory będą grali serię wyjazdów i warto ją dobrze zacząć (odnośnie motywacji). Przy kursach rzędu 3.8 uważam, że warto grać gości.
Na dodatek Laine gra dziś 200 mecz w NHL... jest co popsuć w Winnipeg...
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Toronto - Colorado ⛔
Toronto @1.9
Toronto -1,5 @2.3

Fredrik Andersen wraca między słupki Leafs co jest świetną wiadomością dla kibiców Duńczyk ze średnią 2,5 bramek straconych i 92.33% obronionych strzałów w 30 spotkaniach, jest ważnym elementem drużyny i powrót na pewno doda jakości. High-powered Leafs jak to mogłem przeczytać na zagranicznych stronach nie mają ostatnio najlepszych wyników u siebie 1-4 w ost.5 spotkaniach ale goście mają jeszcze gorszy 0-5. Dodatkowo gospodarze powinni być bardziej wypoczęci gdyż będzie to 4 wyjazdowy mecz Avalanche którzy między słupkami mają tej nocy Varlamova który jest bez zwycięstwa od 14 grudnia puszczając ponad 3 bramki na mecz z .875% obronionych strzałów i jest to bardzo ryzykowna opcja przeciw Leafs jak to napisał pewien zagraniczny portal. Myślę, że można iść śmiało w gospodarzy.
Edmonton - Buffalo ⛔
Buffalo @2.7
Buffalo -1,5 @3.85

Kurs na gości według mnie przesadzony mocno. Sabres z Eichelem który szuka swojego rytmu po kontuzji w meczu z Tampą widać, że bardzo się stara 8 oddanych strzałów choć nie znalazły drogi do bramki to można było zaobserwować jak ważną jest postacią kapitan Buffalo ale tu chodzi o gospodarzy a mianowicie gwiazda zespołu McDavid walczy z grypą, opuścił niedzielne &quot;skills competition&quot; no ale choroby tak szybko się nie wyleczy, nawet jeśli czuję się lepiej i zagra to nie będzie to ten sam Connor który lata nad lodem, Dodatkowo Edmonton w całym aktualnym sezonie nie błyszczeli a nawet grają poniżej oczekiwać. Jeszcze chwila o goaltenderze Oilers, Koskinen puścił 3 strzały na 19 po zastąpieniu kolegi z drużyny w meczu z Sharks, aktualnie po dobrych występach coś się popsuło 1-5-0 ze średnią 4.58 puszczonych bramek i z .866% w ostatnich 7 spotkaniach. Dużo też będzie zależało od dyspozycji Connora ale według mnie jeśli na prawdę jest chory to może po prostu odpuścić to spotkanie.
Bardzo ciekawa noc w NHL :facepalm:
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils
Dzisiaj również myślę zagrać na faworytów tego spotkania, gospodarze na 4 miejscu na wschodzie, ostatnio całkiem niezła forma, zwycięstwa z Predators i Capitals, 5 ostatnich meczy bezpośrednich to 5 zwycięstw &quot;Niebieskich Kurtek&quot; , z kadry z czołowych graczy wszyscy zdrowi, dzień więcej odpoczynku, teraz o gościach ostatnio trochę lepiej z ostatniego miejsca wskoczyli na 11 na wschodzie ale na wyjeździe nadal kuleją na 23 mecze tylko 13 pkt co czyni ich jednymi z najgorzej grających drużyn poza własną taflom.
Blue Jackets &#39;60 @ 1.80 ✅✅
Blue Jackets -1,5 @ 2.25 ✅✅
Blue Jackets over 3.5 @ 1.92 ✅✅

(kursy z fortuny)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie osobisci po głowe chodzą dzis typy na:
Blues 60 kurs 3,05
Ostatnio dobra forma, w klubie duzo sie dzieje, sa rozmowy i proby dzwigniecia sie z dna, Islanders złamali Bolts i bardzo ich lubie ale mysle ze Blues pojda za ciosem mimo b2b
Kings 60&#39; kurs 3,45
Krolowie potrafia grac, musle ze ostanio mozna zobaczyc progres w ich grze a Wild ostatnio wg troche w kratke i pod forma, zobaczymy rano
Pens 60 kurs 3
Ciezki mecz bo Sharks u siebie groźni ale nie ma takiej druzyny której by Crosby i spolka nie ograli, ostatni mecz mimo ze w plecy to dobre zawody
i jeszcze dodam Caps 60&#39;
Mistrzom nie zawsze idzie jaby chcieli ale po porazkach czesto sa podraznieni mimo ze Preds u siebie mega groźni to po powrotach z kontuzji kluczowych graczy jeszcze maszynka funkcjonuje w kratke
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Ale Washington dostał łomot od Predators 2-7 mam nadzieję że podniosą się po tej porażce już 3 z rzędu i po trochę dłuższym odpoczynku w nocy z pt/sob pokonają New York Islanders wracając do zwycięskiej passy. Zdecydowałem się po wpisach kolegi z forum również grać progresją -1.5 więc byłoby świetnie jakby się tak stało.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Calgary - Buffalo
Buffalo @4.1
Buffalo -1,5 @6.1

Flames są na fali to trzeba przyznać 5/5 wygranych w ogóle w 2019 na 8 spotkań przegrali tylko raz a jak wiadomo w NHL ciężko jest utrzymać tak dobrą passę zwycięstw i w końcu się potkną mieli 3 dni przerwy mogą stracić trochę na koncentracji i olewająco podejść do przeciwnika a Buffalo to nie są miernoty choć po ostatnich wynikach tak może się wydawać, nie mają braków w składzie, uważam że mogą odpalić i zaskoczyć kurs jest spory i coś mnie ciągnie do tego spotkania.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
M. Rantanen +1.5 pkt (z dogrywką i decydującym karnym) 2.12 fortuna ✅
Gram Fina, z dwóch podstawowych przyczyn. 1. Najlepiej punktuje w ostatnich 5 meczach lawin. 2. Rywal Senators, to drużyna której są w stanie gracze Colorado (czytaj 1 atak) strzelić wg mnie przynajmniej 2 bramki.
Na dodatek Rantanen punktował we wcześniejszych grach z Senators.
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Boston Bruins
Mecz za pół godzinki więc krótko, te dwie drużyny dzieli 10 pozycji na wschodzie, Boston w formie ostatnio dwa potknięcia ale nie z byle kim Canadiens i Capitals . Flyers u siebie ale to żaden plus na 22 mecze 21 pkt co daje im najgorszy wynik na wschodzie a dzisiaj jeszcze rywal z najwyższej półki na czele z Pasternakiem, Marchandem, Bergeronem i doskonałym bramkarzem Halakiem który dzisiaj od pierwszych minut. Już dwa razy grałem na faworytów ostatnio i duży plus więc ide za ciosem z fartem panowie.
Boston &#39;60 @ 2.05 ⛔
Boston - 1,5 @ 2.67 ⛔
Boston ot @ 1.60 ⛔

fortuna


 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Calgary - Buffalo
Buffalo @4.1
Buffalo -1,5 @6.1

Flames są na fali to trzeba przyznać 5/5 wygranych w ogóle w 2019 na 8 spotkań przegrali tylko raz a jak wiadomo w NHL ciężko jest utrzymać tak dobrą passę zwycięstw i w końcu się potkną mieli 3 dni przerwy mogą stracić trochę na koncentracji i olewająco podejść do przeciwnika a Buffalo to nie są miernoty choć po ostatnich wynikach tak może się wydawać, nie mają braków w składzie, uważam że mogą odpalić i zaskoczyć kurs jest spory i coś mnie ciągnie do tego spotkania.
Tez mi to chodzi od rana po głowie. Wrzuciłem typ do rankingu, Ostatni mecz Szabel zawalony troche przez bramkarzy, ale ofensywnie pokazali kawał dobrego hokeja, wiec dzis do poprawy bramka i obrona. I mam nadzieje ze Płomienie sie w poprzednim meczu troche wystrzelały i dzis nie bedzie tak ofensywnie. Buffalo fajny skład i to nie to samo Buffalo co sezon czy kilka do tyłu
Sabres 60 kurs 4,1 fortuna
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Dzisiaj Bolts ML (OT/PEN. incl.) po 1.67 b e t s s o n do księgarni?
Super spotkanie wewnątrz Dywizji... AllStar Andrei Vasilevskiy potwierdzony goalie Lightning.
Stamkos, Kucherov... Avalanche we wtorek, w Toronto, oddali 38 strzałów, to co będzie na Florydzie???
Maple Leafs are 2-5 in their last 7 vs. Atlantic.
Maple Leafs are 2-5 in their last 7 overall.
Maple Leafs are 1-4 in their last 5 vs. a team with a winning record.
Lightning are 23-6 in their last 29 in the fourth game of a 4-in-6 situation.
Lightning are 40-12 in their last 52 vs. Eastern Conference.
Lightning are 40-13 in their last 53 games playing on 1 days rest.
H2H
Home team is 4-0 in the last 4 meetings.
Maple Leafs are 2-8 in the last 10 meetings in Tampa Bay.
Maple Leafs are 1-5 in the last 6 meetings.
⛔ ⛔ ⛔
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W NHL ostatnio czas dogów, dziś wyraźni faworyci w większości spotkań do tego gospodarze, ciekawe jak to wyjdzie. Krótko ze względu na brak czasu, jak dla mnie dziś Win Boston + Dallas, ostatnio po dwie porażki obu ekip, czas na przełamanie na swoim lodzie. Dallas u siebie dobrze się prezentuje więc powinni ogarnąć spotkanie, Boston podobnie, Nutki ostatnio nieco lepiej, ale myślę, że na Bruins będzie to dziś za mało. To tak pobocznie, główny typ na dziś to Dog w postaci Kaczek. Seria porażek kosmicznie długa, ekipa na pewno mocno zagubiona w tym co się dzieje, władze natomiast stoją za tym, że trener nie jest zagrożony. Potencjał ekipy na pewno na PO, ostatnie wyniki sprawiły, że są poza ósemką, ale to można jeszcze nadrobić choć w tabeli ciasno. Dziś kolejne wyjazdowe spotkanie na lodzie w Minnesocie, trudny teren, gospodarze są dość mocni na swoim terenie, jednak ostatnio również pod formą, również niżej niż by się w tabeli widzieli. Potencjały obu ekip podobne, drużyny solidne bez wyraźnych gwiazd, różne formacje. Dziś jednak myślę, że goście będą górą, seria porażek zachęca do gry, ale najważniejsze przy tym typie to potwierdzony w bramce gospodarzy Stalock. Drugi bramkarz ekipy, który nie radzi sobie zbyt dobrze, jak dla mnie to spora szansa na przełamanie dla Kaczek i liczę na ich Win. Kurs zachęcający więc warto zagrać. Gospodarze ostatnio kompromitująca porażka z Red Wings u siebie czy męki z LA. Na pewno są do ogrania. Kurs na nich zaś w ogóle nie warty zainteresowania.
Ducks RT @3.4✅
Ducks ML @2.44✅
Ducks -1,5 @5,2✅
Ducks -2,5 @9,75✅
Ducks/-6,5 @4.5✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś znów krotko, jak dla mnie zwycięstwa po stronie Caps, trzy porażki tej ekipy to trochę za dużo. Isla na pewno radzi sobie bardzo dobrze ostatnimi czasy, ale do ogrania dziś przez mistrzów. Ostatnio solidne lanie od Preds na pewno zachęci to do gry. Dalej zwycięstwo Pens, Arizona dużo absencji, Pens dwie porażki również będą chcieli wracać na ścieżkę zwycięstw. Podobnie myślę Calgary, u siebie mocne, ekipa, która w tym sezonie może namieszać. Ostatnio porażka, dziś trzeba to zmienić, po drugiej stronie Red Wings, mniejszy potencjał. Tak więc trzech faworytów, nie wrzucam kursów, to tak ogólnie. Natomiast to coś dziś zwróciło moją uwagę to kurs na Sens. Nie wiem kto wystawia te linie, ale są jak dla mnie jakieś kosmiczne. Ekipa Huraganów postawiona tutaj w roli faworyta niczym ekipa Tampy, San Jose czy Toronto. Jak dla mnie kursy to nieporozumienie, dlatego żal nie spróbować gry w kierunku Sens. Carolina nie zachwyca w tym sezonie, walczą o PO, ale nie wydaje mi się, by Sens pod kątem potencjału jakoś odstawali. Wrócił do składu Chabot, solidny obrońca, jest Duchene głodny gry po tym jak nie był na zachodnim tourze. Jak dla mnie ekipy, które można postawić blisko siebie więc taka dysproporcja kursów to duże zaskoczenie. O ile Kaczek byłem wczoraj dość pewny, o tyle dziś próbuję bo zachęca kurs, uważam że Sens są w stanie tutaj powalczyć.
Sens RT @4,45✅
Sens ML @3✅
Sens -1,5 @6.5✅
Sens/+5,5 @6,4⛔
Sens -2 @9,75✅
Sens +2,5 @1,99✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Coyotes-Pinguins 2 1.98 Fortuna ⛔
Kojoty 4 wygrane w ostatnich 5 meczach, dobra passa. Dziś rywalem jest silna wg. mnie drużyna Pittsburgha, która dziś gra mecz na przełamanie. Zdecydowanie lider gości Crosby punktuje świetnie z drużyną z Arizony (23 pkt. w 17 meczach). Nie ma jeszcze oficjalnych składów, ale do gry powinien wrócić Patrik Hornquist co jest dużym wzmocnieniem, szczególnie w pp, które Arizona broni nie najlepiej. Jedynie Kuemper jest w stanie uratować gospodarzy, ale kiedyś musi przyjść słabszy dzień, albo głodna wygranej ekipa.
Pingwiny nie przegrają wg mnie 3 raz z rzędu.
Powodzenia
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Szacunek dla kibiców Caps za ciepłe przywitanie Barrego Trotza ???? . Był piekny film ze wzmianka ze zdobycia Pucharu Stanleya i owacja na stojaco od kibicow i graczy obu druzyn, aż sie Barry wzruszył ????
A później Isles, spuścili lanie mistrzom
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom