>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Buffalo Sabres u Boston Bruins
Boston Bruins
2.50
Bwin
W nocy 5 min po północy rozpocznie sie mecz pomiędzy dwoma przeciętniakami z National Hockey League. Buffalo jak i Boston nie weszły jeszcze w prawidłowy rytm grania w hokej. Te drużyny stać naprawdę na dużo więcej. Jak do tej poty nieco lepiej spisuje sie ekipa z Bruins. Mają więcej punktów o dwa oczka. U siebie radzą sobie o wiele lepiej niż na wyjazdach ponieważ tam grają tragicznie. Buffalo również gra lepiej na własnym lodzie. Dziś zagrają na trudnym terenie. Będzie im naprawdę bardzo trudno ugrać korzystny wynik. Boston chce gonić lepsze drużyny zajmować wyższe miejsca. Maja aspiracje na naprawdę dużo więcej. W ekipie Buffalo zabraknie kilku podstawowych graczy i myślę ze Boston spokojnie wygra to spotkanie. Nawet z handicapem. Pozdrawiam.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa Senators - Atlanta Thrashers
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Analiza: Ottawa jest bez wątpienia zdecydowanym Faworytem w tym spotkaniu. Gospodarze grają fenomenalnie na własnym L0odowisku ;] w ostatnich 10 spotkanich u Siebie Ottawa Wygrała aż 8 razy!! a zaś przegrała tylko dwa razy z dość dobrymi drużynami i tez nie były to porażki wstydliwe ! Atlanta zaś na wyjazdach spisuje się poniżej przeciętnie wygrywając 4 razy w ostatnich spotkaniach na wyjeździe (Montreal Canadiens, Chicago Blackhawks, Toronto Maple Leafs oraz Florida Panthers) i to dwa z tych meczy wygrali po dogrywce i rzutach Karnych !! więc było trochę męki ! Ostatni pojedynek obu tych drużyn na tym lodowisku Zakończył się zwycięstwem Gospodarzy 5:3 w lutym tego roku ! Ottawa spisuje się dotychczas dużo lepiej niż Atlanta zajmując drugą lokatę tuż za pierwszym Detroit, a zaś Atlanta na Samym Dnie Tabeli już od kilku kolejek ! wątpie by w tym meczu Atlanta urwała choć jeden pkt. drużynie Ottawy wiec stawiam pewny typ na Gospodarzy tego spotkania.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers Trzecia drużyna Eastern Conference podejmuje lidera Atlantic Division. Montreal spisuję ostatnio znakomicie, choć ostatnia porażka z Atlantą, może troche rozczarowywać. Philadelpia rozpoczęła kilka dni temu tournee ???? , które kończy dopiero 8 listopada, natomiast Canadiens czekają jeszcze trzy mecze na własnym lodowisku. Do bramki gospodarzy wraca Cristobal Huet, który w swojej karierze jeszcze nie przegrał z Philadelpią. W drużynie gości nie zagrają: S. Gagne, R. Jones, S. Downie, J. Boulerice i D. Hatcher. Szczególnie brak pierwszej dwójki może okazać się bardzo dotkliwy. Ja liczę na dobrą postawę lidera Montrealu Saku Koivu, który powinien poprowadzić zespół do kolejnego zwycięstwa. ???? Mój typ: 1.
Typ: 1✅✅✅ Kurs: 2.20 :jezora:|| Bukmacher: bwin
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Pittsburgh kontynuuje swoją podróż po dzikim zachodzie ???? Tym razem ich przeciwnikiem będzie Colorado, które do tej pory nie przegrało ani razu na swoim lodzie (bilans 5-0-0). Pingwiny przyjeżdżają do Denver po raz pierwszy od 4 lat więc tak na prawdę obie drużyny są sobie całkowicie obce. Poprzedni mecz Pingwiny wygrały 2:4 z minnesotą, ale trzeba zauwazyc, ze Dzikusy grały bez podstawowego bramkarza Backstroma, oraz Gaborika i Demitry, czyli dwóch napastników z pierwszej linii. Obie teamy to typowe druzyny ofensywne z nienajlepszą obroną i całkiem dobrymu bramkarzami. W tym meczu trener Avalanche postawi najprawdopodobniej na Theodore&#39;a, który moim zdaniem jest lepszym bramkarzem niż Budaj (trener Lawin stosuje rotację bramkarzy - obaj bramkarze mają równe szanse do pojawienia się między słupkami). Do gry po kilkumeczowej przerwie wraca Hejduk (choć to nie jest informacja pewna), więc będzie to kolejne wzmocnienie w ekipie Avalanche. Myślę, że Colorado wygra ten mecz, nie mają żadnych osłabień, grają na swoim lodowisku, na dodatek mieli duzo więcej czasu na przygotowanie się (Pingwiny mają serię meczy z druzynami na zachodzie, cały czas podróżują).
Mój typ: 1 @ 2,10 (3:2)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

VS

Vancouver Canucks vs Nashville Predators ( włącznie z dogrywką i rzutami karnymi ) :hokej: Nashville Predators
2.55
Bwin
O godzinie 4:00 naszego czasu na tafli General Motors Place miejscowy Vancouver podejmować będzie Predatorów z Nashville. Dla przyjezdnych będzie to okazja do pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie, bo póki co na wyjazdach spisują się mizernie - 5 pojedynków i 5 przegranych, strzelając przy tym zaledwie 3 bramki a tracąc aż 21! Trochę dziwi mnie wyjazdowa forma Predatorów, w poprzednim sezonie byli jednym z lepszych zespołów wyjazdowych gdzie wygrali 19 sposród 36 spotkań. Canucks także nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych. 5 wygranych w 12 spotkaniach z czego aż 4 na wyjeździe. U siebie słabo - 5 meczy, 1 wygrana z Edmonton 4:1. 13-23 to bilans bramkowy Vancouver u siebie. W poprzednim sezonie zespoły rozegrały 4 spotkania między sobą i wygrywały dwukrotnie raz u siebie raz na wyjeździe. W bramce Predatorów najprawdopodobnie zobaczymy Kanadyjczyka Dan&#39;a Ellis&#39;a - który zastąpi słabo spisującego się Masona, który po pierwszych dwóch wygranych i SO na początek zaliczył 7 porażek z rzędu. Ellis póki co zagrał dwa pełne spotkania i oba wygrał - zaliczając SO na dzień dobry. Wcześniej jego kariera to potyczki w AHL i jedno spotkanie w Dallas Stars przez które zresztą został wybrany w drafcie w 2000 roku. Legitymuje się następującymi statystykami - GAA 1.88 &amp; SV 0,929%. Naprzeciw w bramce Canucks zobaczymy Roberta Luongo - GAA 2.92 &amp; SV 0.903%. Może wkońcu obudzi się Jason Arnott, który narazie ustrzelił tylko 3 gole przy 5 asystując. Z racji, że każda z drużyn nie zanotowała jeszcze dogrywki (Canucks u siebie, Predators na wyjeździe) stawiam na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Predatorów włącznie z dogrywką i rzutami karnymi
:smile:
✅ 0:3 - Ellis bohaterem, 3 mecz w bramce Predatorów i 2 SO, 29 SA no i Arnott dorzucił gola i asystę ????
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

VS
Edmonton Oilers vs Nashville Predators (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) :hokej:
Nashville Predators
2.20
Bwin
Za niecałą godzinę na tafli Rexall Place miejscowy Edmonton podejmować będzie Predatorów z Nashville. Tym samym Drapieżcy kontynuują swoje tourne po Kanadzie. Póki co i jedni i drudzy grają słabo. Nafciarze na własnej tafli na 6 spotkań wygrali 3, dwa po dogrywce, natomiast Predatorzy wczoraj odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo z Vancouver 3:0. Wielka w tym zasługa Dana Ellisa, który obronił 29 strzałów. Dzis okazja do drugiego zwycięsta wyjazdowego - a okazja jak dla mnie niezła. W poprzednim sezonie Predatorzy wygrali wszystkie 4 spotkania z Nafciarzami. Trener Nashville Barry Trotz nie zdradził kto będzie stał między słupkami. Z jednej strony jest Mason (Kanadyjczyk), który w tym sezonie spisuje sie słabo - ale w poprzednim sezonie zaliczył 4W z Nafciarzami. Z drugiej strony nieograny w NHL Dan Ellis, który w 3 spotkaniach dwa razy zachował czyste konto. Według mnie większe szanse na występ ma Ellis, który wszystkie dotychczasowe mecze wygrał. A było ich trzy i za nie legitymuje się statystykami - GAA 1.44, SV 0.947%. W bramce Nafciarzy zobaczymy Dwayne Rolosona, który w tym sezonie wpuścił juz 32 gole (choć w ostatnim spotkaniu tylko 2, obronił 32 strzały Detroit to i tak jego staty są mizerne) - GAA 2.99, SV 0.897%. Ciekawym typem było by też postawieniem, że Radulov dziś coś ustrzeli, ale nie moge znależć takiego buka. W poprzednim sezonie w 3 z 4 meczy trafiał. Gospodarzom narazie nie udało się zachować czystego konta w ligowej potyczce i są najsłabiej spisującą się ekipą - jeśli spojrzymy na statystyki gry w przewadze. Stawiam na drugie z rzędu zwycięstwo Drapieżców z Nashville, ale ponownie
włącznie z dogrywką i rzutami karnymi.
✅ 1-4, znów Ellis bohaterem 30 obronionych strzałów i ładne interwencje szpagatem ^^
I jeszcze jeden typ lecz już bez analizy, z braku czasu:
Dallas Stars vs Phoenix Coyotes @ 1 - 1.70
⛔ 0:5 tego nie skomentuje :p
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
:hokej: :hokej: :hokej: Tampa Bay Lightning – Atlanta Thrashers :hokej: :hokej: :hokej:

:hokej: Typ: 1 ⛔
:hokej: Kurs: 1.90


  • Gospodarze znajdują się na 23 miejscu a goście na ostatnim...
  • Atlanta nie jest na tyle dobrą drużyną, aby wygrać z Tampa Bay
  • Atlanta ma gorszego bramkarza
  • W ubiegłym sezonie Tampa wygrała 2 z 2 spotkań
  • Gospodarze chcą bardzo wygrać po serii 4 przegranych
  • Gospodarze w tym sezonie wygrali 3 z 4 spotkań rozgrywanych na ich lodzie
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Uprzedam pytania - nie stawiam na Colorado ze względu na to, że to moja ulubiona druzyna. Po prostu uważam, że jest to najciekawszy mecz tej nocy do obstawiania. Ale po kolei.
Colorado jest w gazie, ostatnie 4 spotkania wygrali. Mają najlepszy bilans domowych meczy w lidze - 6 wygranych na 6 spotkań. Nie mają żadnych osłabień, oprócz Jordana Leopolda, obrońcy. Trener najprawdopodobniej znowu dzis postawi na Theodore&#39;a. Poza tym myślę że gracze Lawiny wyjdą na mecz z jeszcze większą motywacją niz to było 2 dni temu kiedy grali z Pingwinami. Powód jest prosty - Vancouver jest w tej samej dywizji co Colorado, więc mecz jest podwójnie ważny, tymbardziej ze Minnesota cały czas siedzi na ogonie. Od czasów lokautu Vancouver na 8 meczy wygrali tylko 2 razy na lodowisku Avalanche. Jednak to co moim zdaniem definitywnie przeważa szalę na rzecz Colorado to fakt, ze Canucks to najbardziej osłabiona drużyna w lidze. Mają tam prawdziwy szpital. Kontuzjowani są: Salo, Bieksa, Mitchell, Krajicek, Cowan, Rypien, Balej, Shannon i Jaffray. Praktycznie CAŁA OBRONA Vancouver jest kontuzjowana, dochodzą do tego pojedyńczy napastnicy. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo ofensywną drużyną jest Colorado, myślę że w tym meczu może paść tylko jeden wynik.
Mój typ: 1 @ 1,90 (3:4)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

VS

Chicago Blackhawks vs Nashville Predators
Under 5.5 goals
1.83
Bwin
Godzinę po północy spotkanie moich dwóch ulubionych drużyn NHL - Indian z Chicago i Drapieżców z Nashville, grzechem było by nie napisanie paru zdań o tym meczu i zaproponowanie jakiegoś typu. Chicago, póki co spisuje się średnio - na 13 spotkań wygrali 7 i zajmują przedostatnie miejsce w dywizji centralnej. Tuż za nimi Predatorzy z dwupunktowa stratą. Szczególnie dobrze wiedzie sie Chicago na wyjeździe gdzie wygrali 4 spośród 6 spotkań. Dziś wygrali 3:2 z St. Louis i co ciekawe Patrick Sharp strzelił dwa gole w osłabieniu i tym samym zapewnił zwycięstwo z Blues. Wcześniej 5:4 z Dallas. Nashville także wygrało dwa ostatnie spotkania wyjazdowe 3:0 z Canucks i 4:1 z Oilers. Passa obydwu zespołów +2W. Ale ja nie będe się skupiał nad wytypowaniem zwyciężcy, tutaj może być wszystko - nie raz już Chicago zaskakiwało w tym sezonie - dwukrotnie obili Detroit, lidera rozgrywek, który w sumie przegrywał 3 razy. Spróbuję wytypować ilość goli w tym spotkaniu. Między słupkami w drużynie Nashville wystąpi ponownie kapitalnie! spisujący się Dan Ellis, który wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania, zaliczył 2 SO i znacznie przyczynił się do poprawy dorobku punktowego Drapieżców. Legitymuje się statystykami - GAA - 1.35, SV - 0.952%, 2 SO. W bramce Czarnych Jastrzębi większe szanse na występ ma Patrick Lalime, który powinien dobrze zastąpić Khabibulina. W tym sezonie na 3 mecze dwa wygrał i legitymuje się statystykami GAA - 2.70, SV - 0.889%, 0 SO. Ogółem w meczach z Nashville lepiej mu się powodzi (lepiej także niż koledze Nikolai&#39;ovi) - 10 meczy - GAA - 2.21, SV - 0.918%, 2 SO. Biorąc pod uwagę formę obydwu bramkarzy, jestem skłonny postawić wynik underowy. Predatorzy na wyjazdach oddają mało strzałów, a co za tym idzie w sumie na 7 spotkań tylko 10 goli - ostatnie dwa spotkania 22 z Nafciarzami i 15 z Canucks. W poprzednim sezonie na 8 spotkań, 4 undery i 4 overy, a jak już overowano to grubo - 6:3, 6:8, 3:8 - a na to się dzisiaj nie zanosi. Pożyjemy, pooglądamy i się przekonamy - wszak jest aż 50 % szansy na trafienie typu ????
Szkoda, że bronią nie Ci co mają i po pierwszej tercji jest już 1:3, więc typ ciężko będzie miał przejść. Gdybym przed meczem wiedział, że zagra słaby Mason (narazie 1-12, ale daje głowe uciąć że coś wpuści) i słaby Khabibulin - 3 gole na 6 strzałów w 1 tercji :eek: to +5.5 jak nic, no ale trudno przynajmniej mecz jest ciekawy ;)
Khabibulin został zmieniony po 2 tercji i Lalime skapitulował raz, przy 12 strzałach no i Mason 2 razy, na 32 strzały.. ogólnie lipa.
⛔ 2:5
 
matty07 0

matty07

Użytkownik

Spotkanie: Chicago - Nashville
Typ: Nashville
Kurs: 2.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie po między 4 Chicago a 5 drużyną Nashville. Ostatnie druzyny grupy Central są ostatnio w wyższej formie , wygrały swoje ostatnie dwa mecze, dziś jednej z nich przyjdzie przerwać swoją passe. Chicago nie odnosiło tak przekonujących zwycięstw jak ich rywal który jest w lepszej od nich formie, wygrywali pewnie swoje spotkania i myśle ze dziś tak samo wygraja chodz nie są faworytami bukmacherów.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Montreal Canadiens - Buffalo Sabres
Po raz kolejny zagram na moich ulubieńców z Montrealu. ???? Canadiens prezentują się jak na razie bardzo dobrze. Zajmują wysokie, trzecie miejsce w Eastern Conference, przy dopiero 12 Buffalo. W ostatnim swoim meczu gospodarze przegrali z Toronto Maple Leafs. Pierwszego gola w tym sezonie zdobył Mike Komisarek, a dla Christophera Higginsa było to już szóste trafienie. Oczywiście w Montrealu wyróżniającym się zawodnikiem jest Saku Koivu (G-4, A-10), który w 10 meczach przeciwko Buffalo zdobył 5 goli i miał 4 asysty. Natomiast w zespole gości największym osłabieniem jest brak Jaroslava Spacka (G-4 A-4), który nie grał już w sześciu meczach Sabres. Na jego miejscu grał Nolan Pratt, który miał swój debiut w meczu z Boston Bruins. Na nieszczęście dla trenera Lindy&#39;ego Ruff&#39;a, również Pratt nie będzie mógł w tym meczu wystąpić. Jeśli chodzi o grę Montrealu to trochę może irytować ilość remisów, lecz jeśli defensorzy Canadiens powstrzymają Thomasa Vanka i Jochena Hechta to gospodarze powinni odnieść zwycięstwo.
Typ: 1 ✅✅✅ :jezora:Kurs: 2.10 || Buk: Bwin
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Dzisiaj Huragany z Caroliny podejmują u siebie drużynę ze stolicy. Washington gra w tym sezonie słabo, zajmują ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej. Szczególnie słabo grają na wyjeździe, gdzie na 6 meczy wygrali tylko 2, oba mecze na samym początku sezonu - ze słabiutką Atlantą i przeciętnymi Islanders. Natomiast Carolina to druga drużyna konferencji zachodniej, wyżej jest tylko Ottawa. Bilans na własnym lodowisku to 4-1-1. Drużyna ze stolicy zagra bez Semina, jednego z atakujących który bardzo dobrze się rozumie z Ovechkinem, największą gwiazdą tej ekipy. Ostatnie spotkanie H2H są zdecydowanie po stronie Caroliny - 6 meczy i 5 wygranych gospodarzy. Myślę że i dzisiejszej nocy Huragany pewnie wygrają na własnym lodzie.
Mój typ: 1 @ 1,75 (5:0)


VS

Analiza: Minnesota ponownie gra na swoim lodowisku, jednak teraz między słupki wraca Backstrom - jeden z najlepszych bramkarzy w NHL. Edmonton ma podobną sytuację w Konferencji Zachodniej, jak wcześniej omawiany Washington - są na ostatnim miejscu i mają słaby bilans meczów wyjazdowych (7 meczy, 5 porażek). Na dodatek strzelili tylko 31 goli, mniej razy trafiali tylko hokeiści Phoenix i NY Rangers. Nafciarze mają też duży problem z kontuzjami - aż 5 graczy nie wystąpi dzisiaj w spotkaniu. Z resztą, nie lepiej jest w Minnesocie. Dzisiaj w nocy nie zagrają Gaborik i Demitra, główni napastnicy drużyny. Nie zagrają też Boogard, Walz i Moore. Biorąc pod uwagę takie osłabienia i powrót Backstroma, myślę ze w tym meczu nie padnie więcej niz 5 bramek. Na dodatek na 14 spotkan pomiędzy tymi drużynami w których gospodarzami była Minnesota, wynik overowy padł tylko 3 razy! Z czego ostatni raz zdarzyło się to prawie 2 lata temu.
Mój typ: under 5,5 gola @ 1,57 (5:2)
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
co sądzicie o dzisiejszym meczu detroit? czy podtrzyma serie zwycięstw?
spotkanie: Detroit Red Wings - Nashville Predators
typ: Detroit
kurs: 1,70 Expekt⛔
Zapowiada się ciekawe widowisko. Liderzy Central Division podejmują u siebie 4 zespół. Statystyki wskazują na wygraną gospodarzy (5 wygranych i 1 porażka na własnej tafli). Nashville jak dotąd 50/50 na wyjazdach - 7 porażek i 7 zwycięstw. Po nie najlepszym początku (seria 6 porażek z rzędu), zespół wraca do formy z zeszłego sezonu. W listopadzie wygrali wszystkie 3 mecze. W dodatku uczynili to poza własną halą i w dość dobrym stylu.
Detroit jeśli dzisiaj wygra, przedłuży serie 7 zwycięstw pod rząd. To jest chyba najlepszy komentarz do obecnej formy Red Wings. Myślę, że po zaciętym meczu wygra Detroit:-D
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
spotkanie: Detroit Red Wings - Nashville Predators
typ: Detroit
kurs: 1,70 Expekt

Zapowiada się ciekawe widowisko. Liderzy Central Division podejmują u siebie 4 zespół. Statystyki wskazują na wygraną gospodarzy (5 wygranych i 1 porażka na własnej tafli). Nashville jak dotąd 50/50 na wyjazdach - 7 porażek i 7 zwycięstw. Po nie najlepszym początku (seria 6 porażek z rzędu), zespół wraca do formy z zeszłego sezonu. W listopadzie wygrali wszystkie 3 mecze. W dodatku uczynili to poza własną halą i w dość dobrym stylu.
Detroit jeśli dzisiaj wygra, przedłuży serie 7 zwycięstw pod rząd. To jest chyba najlepszy komentarz do obecnej formy Red Wings. Myślę, że po zaciętym meczu wygra Detroit:-D
Popieram ten typ ale dałem go na Detroit z dogrywką i karnymi do tego dałem Colorado - Edmonton na czystą 1 moim zdaniem są to najpewniejsze dwa spotkania dzisiejszej nocy jak będzie to sie okaże ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.

Colorado Avalanche - Edmonton Oilers (wynik 4-3 ) Pen✅
Mój typ over 5.5
kurs Betfair 1.83


Analizując dzisiejsze spotkanie Lawin,skłonny byłem postawić na pewne ich zwycięstwo.Jednak patrząc na kurs na ich WIN 1.57,zdecydowałem sie postawić na wynik over 5.5.Drużyna popularnych,,Olejarek&quot; z Edmonton jest poważnie osłabiona.Kontuzjowanycj jest ,aż 7 zawodników w tym 4 z formacji defensywnych.Ostatnie 3 mecze Edmonton przegrali,nie dało sie załatać tych dziur.Przy tak okrojonym składzie Edmonton,Colorado będzie miało ułatwioną sytuację w ich strefie obronnej.Biorąc pod uwagę aktualną formę ,,Lawin&quot; na 10 meczy 7 zwycięstw,doskonałą grę trzech zawodników :

Paul Stastny (7 goli,12 asyst)
niezawodny Joe Sakić (5 goli,11 asyst)
urodzonego w Zabrzu Wojtka Wolskiego (6 goli,7 asyst).

Fatalną postawę w bramce anonsowanego na dzisiejszy mecz Dwayne Rolosoną GAA 3.17,proponuję wynik overowy.Mój typ over 5.5.✅

Ostatnie wyniki Colorado Avalanche
06/11/2007 NHL Colorado Avalanche vs. Calgary Flames W - 4:1
04/11/2007 NHL Colorado Avalanche vs. Vancouver Canucks L - 3:4
02/11/2007 NHL Colorado Avalanche vs. Pittsburgh Penguins W - 3:2
28/10/2007 NHL Colorado Avalanche vs. Minnesota Wild W - 3:1
27/10/2007 NHL Calgary Flames vs. Colorado Avalanche W - 2:2 2:3 (OT)
24/10/2007 NHL Edmonton Oilers vs. Colorado Avalanche W - 2:4

Ostatnie wyniki Edmonton Oilers
06/11/2007 NHL Minnesota Wild vs. Edmonton Oilers L - 5:2
03/11/2007 NHL Edmonton Oilers vs. Nashville Predators L - 1:4
31/10/2007 NHL Edmonton Oilers vs. Detroit Red Wings L - 1:2
29/10/2007 NHL Anaheim Ducks vs. Edmonton Oilers W - 2:2 2:3 (AP)
28/10/2007 NHL Los Angeles Kings vs. Edmonton Oilers L - 4:1
26/10/2007 NHL Edmonton Oilers vs. Minnesota Wild W - 4:4 5:4 (AP)

Ostatnie bezpośrednie spotkania.
24/10/2007 NHL Edmonton Oilers vs. Colorado Avalanche 2:4
24/03/2007 NHL Edmonton Oilers vs. Colorado Avalanche 3:3 4:3 (AP)
22/03/2007 NHL Edmonton Oilers vs. Colorado Avalanche 1:5
03/02/2007 NHL Colorado Avalanche vs. Edmonton Oilers 2:3
20/12/2006 NHL Edmonton Oilers vs. Colorado Avalanche 6:7
16/12/2006 NHL Colorado Avalanche vs. Edmonton Oilers 4:1
01/12/2006 NHL Edmonton Oilers vs. Colorado Avalanche 3:7
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
▶ :hokej: FLA Panthers - TB Lightning
Typ: TB Lightning 60 &#39; ✅ wynik: 1-3
Kurs: 2.25 :spokodfhgfh:
Bukmacher: bet365
Stawka: 8/10 :-D
Tampa to jeden z moich ulubionych zespołów. Jednak myślę, że chłodno patrze na ten typ.
Tampa ma serie 6L. Z czego 2 mecze u siebie przegrali. Więc można powiedzieć że gram na przełamanie Błyskawic. H2H wypada na korzyść TBL.W zeszłym sezonie drużyny spotkały się 4 razy i wygrały po 2 spotkania. 2 dni temu był mecz FLA- TBL i wynik 4-3. Chyba czas na rewanż i pokonanie Panter na własnej tafli. Zwłaszcza, że jeśli dziś TBL nie wygra to kolejne 2 mecze mają na wyjeździe z CAR i WAS. Gdzie nie będzie łatwo. Lecavalier, Richards, ST. Louis, Prospal i reszta powinna wykorzystać szanse na przełamanie dziś i wygrać z Panterami. Mam nadzieje, że w 60 minutach bo kurs zachęcający.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Typ Foxa popieram w 100%. Myślę, ze forma strzelecka chłopaków z COL oraz EDM dają bardzo duże szanse na over 5.5. Sam dałem dubla TBL+ właśnie over 5,5 COL- EDM. W bet365 kurs na over jest 1,76.
Powodzenia!!!
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Detroit Redwings (-1,5) - Nashville Predators
typ 1 / kurs 1,95~

Detroit wraca wkoncu po dziewiecio - dniowej przerwie spowodowanej wyjazdowymi meczami na wlasna tafle. Trzeba przyznac iz dzisiejsi gospodarze bardzo dobrze sobie radza. Aktualnie zajmuja 2 miejsce w lidze i maja juz passe 7 zwyciestw z rzedu. W dzisiejszym meczu licze na podtrzymanie tej passy a to dlatego iz mimo ze ich przeciwnikiem sa Predatory to mecz ten powinien przebiegac pod dyktando gospodarzy. Nashville z Masonem w bramce nie zalicza sie do druzyn ktore mala traca bramek. W dzisiejszym spotkaniu rowniez bedzie ciekawa walka sie toczyc na tafli pomiedzy Haskiem a Osgoodem. Mam nadzieje iz po tak &quot;dlugotrwalej&quot; absencji Czerwonych Skrzydel wybuchna na swojej tafli. Idzie im bowiem &#39;u siebie&#39; bardzo dobrzena 6 meczy odnotowali 5 wygranych w tym jedna po OT, Nashville natomiast poczatek tego sezonu napewno nie moze zaliczyc do udanych. Poki co na 8 meczy wyjazdowych wygrali zaledwie 3 (zbieg okolicznosci ze akurat te 3 wygrane to trzy ostatnie mecze nashville) i to nie prorokuje dobrze nad nadchodzacym meczem. W 3 ostatnich konfrontacjach gora byli zawodnicy Detroit, dzisiaj rowneiz stawiam na gospodarzy.[/b]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Mniej niż 5,5 ⛔ niestety pech 6 goli
1,73
Bwin


W meczu hokejowej ligi NHL dziś a dokladniej móiwac jutro o 1:05 w Nowym Jorku Rangersi podejmowac bedą Pingwinów z Pittsburgha.Oba te kluby mają taki sam bilans spotakan siedem zwycięstw, siedem porażek i jeden remis.Atutem Rangersów napewno jest własna tafla,ponieważ wygrali na niej aż 7 spotkań tylko dwa przegrali.Ja posiweciłem uwage przy typie mniej/wiecej goli i wywnioskowałem że w tym spotkaniu padnie mnaij bramke niz 6.Rangersi świetnie grają w obronie co widac w statystykach w 15 dotychczasowych spotkaniach stracili zaledwie 26 goli,hokeiscie gospodarzy nie zawielie strzelają goli bo 27 ale cos za coś jeśli gra sie dobrze w obronie to w ataku nie jest rewelacyjnie.Liczba Penguins to 44 tyle strzeli goli i tyle ich stracili wiec bardzo proporcjonalnie oba zespoły strzelają i traca.Sześć ostatnich spotkań Rangersów we włąsnej tafli kończyło sie wynikami opiewającymi na mniejszej ilości goli niz 6, Pingwiny zaś w sześciu ostatnich potyczkach na wyjazdach czterokronie notowały tzw. undery.W czterech ostatnich potyczkach w hali w Nowym Jorku mecze kończyły sie małą ilością goli mniejszą niz 6 w meczu.Moim zdaniem dziś bedzie podobnie
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
Buffalo, które ma problemy ze zdobywaniem bramek podejmuje u siebie Toronto. Gospodarze, którzy wygrali po OT swoje ostatnie spotkanie z Boston Bruins powinni mieć trudną przeprawę w najbliższym spotkaniu. Maple Leafs przegrali ostatnie spotkanie z Ottawą, ale wcześniej wygrali ważny mecz na wyjeździe z Montrealem. W swojej dywizji Toronto jest na czwartym miejscu, pozycję przed Sabres. Gospodarzom będzie ciężko o zwycięstwo, gdyż osłabieni będą brakiem Jaroslava Spacka (G-4 A-4), Tima Connoly&#39;ego (G-1 A-9) oraz Alaina Maira. W zespole gości nie zagrają: B. McCabe i D. Tucker, jednak Toronto może liczyć na Matsa Sundina (G-8 A-13) oraz Nika Antropova (G-9 A-7). W pierwszym meczu w tym sezonie wygrało Buffalo po OT, a gola na zwycięstwo zdobył Ales Kotalik. Wydaje mi się, że jednak tym razem osłabienie jest zbyt duże aby Buffalo wygrało to spotkanie, dlatego stawiam x2 na gości.
Typ: x2✅✅✅:jezora: Kurs: 1.75 || Bukmacher: Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom