>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Możliwa jest absencja Ryana Getzlafa czyli ważnej części układanki Kaczorów. Status Datsyuka jest nadal Day2day i nie wiadomo,czy dziś zagra.
Typu nie neguje, wręcz przeciwnie. Martwić może w Ducks brak spójności w defensywie i aż dziw że nikt tego nie potrafił do tej pory wykorzystać w większym wymiarze.. Wracając jednak do cytatu - wspomnieć należy w kontekście tego meczu nie tylko o możliwej absencji wymienionych przez Ciebie, ale także o braku Alfredssona. Z tą formą Howarda to też bym nie przesadzał bo tu raczej w drugą stronę Jimmy udowodnił że ten sezon nie jest jego i dwóch dobrych meczów pod rząd chyba jeszcze nie zagrał. Zresztą status obu goalie jeszcze niepotwierdzony więc ciężko na te tematy dyskutować. W grze pięciu na pięciu Red Wings będą mieli ciężko, ale przy korzystnym układzie i rozegraniu specjalnych fragmentów jest tu szansa na wywiezienie punktów (punktu?).
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Typu nie neguje, wręcz przeciwnie. Martwić może w Ducks brak spójności w defensywie i aż dziw że nikt tego nie potrafił do tej pory wykorzystać w większym wymiarze.. Wracając jednak do cytatu - wspomnieć należy w kontekście tego meczu nie tylko o możliwej absencji wymienionych przez Ciebie, ale także o braku Alfredssona. Z tą formą Howarda to też bym nie przesadzał bo tu raczej w drugą stronę Jimmy udowodnił że ten sezon nie jest jego i dwóch dobrych meczów pod rząd chyba jeszcze nie zagrał. Zresztą status obu goalie jeszcze niepotwierdzony więc ciężko na te tematy dyskutować. W grze pięciu na pięciu Red Wings będą mieli ciężko, ale przy korzystnym układzie i rozegraniu specjalnych fragmentów jest tu szansa na wywiezienie punktów (punktu?).
Trafne spostrzeżenie. Odrazu wpadł mi na myśl ich ostatni mecz w Anaheim z Bruins. Niedźwiadki pierwszą tercję zagrali na niesamowicie wysokim poziomie rozkładając na czynniki pierwsze defensywę Kaczek i na prawdę byłem pełen podziwu, że nie zdołali nic strzelić i nie był to pozytywny podziw wobec Hillera w bramce Ducks (obronił ok 20 strzalów), lecz bardziej grymaśna reakcja odnośnie Bruins i ich zadziwiająco słabej skuteczności w ofensywie, która z tygodnia na tydzień przypomina mi trochę poczynania Kings.
Brakuje na tym etapie Seguina i Pevelery&#39;iego.... niestety.

Fenomen Kaczorów? Zademonstrowali to własnie w tamtym spotkaniu, gdzie po bardzo nieudanej I tercji, potem poszło już górki i kolejne 40 minut to ciągłe wywieranie presji na netminderze Bruins. Kaczory mają kilku bardzo postawnych graczy w ofensywie, którzy właśnie potrafią wywierać ciągłą presje, ustawić się przed bramką rywali, nie ma tam problemu z kontrolowaniem krążka i pojawia się spora liczba oddanych strzałów z wielu pozycji. To wszystko w połączeniu z regularnością daje świetny efekt, kontynuowany od poprzedniego sezonu.

@Wojnodrake

Howard nabawił się w końcówce meczu z Kings kontuzji stawu biodrowego. Na szczęście okazało się ,że nie jest to na tyle poważna kontuzja i będzie w stanie dziś zasiąść w boxie Skrzydeł jako backup. Starterem raczej na pewno będzie Mrazek.

Jeśli chodzi o nadchodzące spotkanie, to nie da się ukryć że plagą w tym sezonie - jak zresztą od ładnych kilku lat - są kontuzje. Datsyuk, dzisiejsza nieobecność Alfiego, który ma jakiś problem z plecami (lata robią już swoje niestety) , Helm , Franzen... Mimo to udowodnili ,że pomimo ograniczonego składu potrafią zdobyć jeden z najcięższych terenów w całej lidze, nie mając tak na prawdę potencjalnej siły rażenia poza I linią ofensywną, tym bardziej że Kings grali z pełnym składem. Podobało mi się bardzo, że nie było żadnego problemu w rywalizacji fizycznej z Kings i ich defensorami, a momentami to Skrzydła dyktowali warunki na tafli. Podobało mi się jeszcze bardziej porozumienie pomiędzy Tatarem i świeżo upieczonym Sheahanem z AHL, którzy obok Howarda mieli dziś największą zasługę w wygraniu tego spotkania. Ogólnie Tatar gra od kilku spotkań fenomenalnie; jest niski, małych gabarytów a mimo to świetnie przedziera się przez te &quot;big bodies&quot; (warto, na prawdę warto zobaczyć jego 3 ostatnie bramki (Stars, Sharks i dziś Kings).

Biorąc pod uwagę aktualną formę Ducks i ich nieziemski streak, to na pewno będzie ciężko, ale warto również pamiętać że to Wings w poprzednim sezonie regularnym niespodziewanie zdobyli Anaheim 2x z rzędu, by potem na dokładkę wyeliminować ich z I rundy playoffów. Jest w lidze pewien podział na rywalizację i jak Skrzydła nie mogą &quot;nigdy&quot; pokonać Rekinów, tak Ducks mają zawsze problemy z pokonaniem Wings.

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - Buffalo Sabres
Owca strzeli |1.85| ⛔ Owca - Miller 0:1 .. eh.
▶ Betsson !

Wypadałoby jakoś mile zakończyć Niedzielny wieczór, dobrym betem dzięki któremu można wygrać parę groszy. W mojej opinii uważam, że dziś Owca znowu zanotuje trafienie. Już tłumaczę, dlaczego mimo że niedawno znowu grałem i mnie nie zawiódł. Dziś bardzo ważny mecz, dla Rosjanina z resztą jak każdy w jego wykonaniu, ale w tym meczu musi udowodnić swoją jakość nad prezentującym goaltenderem Millerem, który w Buffalo obronił jego 12 shot&#39;s na bramkę! Piorunujące wywarł na mnie wrażenie, w tym meczu bramkarz dzisiejszych gości. Miał dzień konia i bronił jak w transie. Ale dziś Owca już uprzedził swoich kolegów, by zapomnieć swój ostatni mecz w Buffalo. I zapieczętować to trafieniem w sieć. Owca potrafi wszystko, widać że to jest jego sezon i gra jak z nut. Nie wydaję mi się aby Miller dziś w delegacji również zagrał takie obiecujące zawody. Owca, powinien tutaj jasno wykazać się z jak najlepszej strony, bo to że jest w formie i w gazie każdy wie, patrząc na jego osiągnięcia. Jego dotychczasowy level, to 32 gole. Dziś pora zmienić tą cyferkę. Wiadomo, że w Stolicy gra się trudniej ale i Szable od momentu straty Vanka, nie grają już tak aby móc się komuś postawić. Mają przebłyski, ale rzadko, a Owca całą defensywę rozrzuci dziś w pył i tak samo Millera. Stawiam na Owce. Mecz o 21!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Chicago wczoraj Montrealu nie zdobyło i nie przełamało passy. Mistrzowie polegli w Kanadzie po dogrywce. Okazja do przełamania jest dzisiaj. Blackhawks wracają na swoje śmieci do United Center aby podjąć drużynę sportowo słabszą, zajmującą ostatnie miejsce w tabeli całego zachodu. Wprawdzie ostatnio Nafciarze z Edmonton zaskoczyli pokonując Pingwiny z Pittsburga, jednak było to zwycięstwo wyszarpane po karnych.
O ile wczoraj porażka w Kanadzie nie była sensacją, bo przecież Canadiens to drużyna solidna, a u siebie w Montrealu dla Blackhawks niepokonana od 10 lat, to dzisiaj porażka z Edmonton byłaby kompromitacją dla gospodarzy.
W tym sezonie zespoły zmierzyły się dwukrotnie, oba spotkania zakończyły się zwycięstwem Blackhawks (5:1, 5:4).
Edmonton ma najgorszą defensywę w lidze i tutaj zastanawiam się czy nie postawić na over 5,5 bowiem dzisiaj rozdrażnieni ostatnimi porażkami mistrzowie mogą sobie postrzelać. Obie drużyny mają średnią ponad 6 bramek na mecz.
W Blackhawks istotnych absencji brak, natomiast w Oilers kontuzjowani są Larsen i Potter.
Propunuję mały handicap, sam zapewne postawię wiekszą kwotę na czyste zwycięstwo gospodarzy.

Chicago Blackhawks@Edmonton Oilers
Chicago Blackhawks -1 OT
1,55

Pinnacle
✅
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Detroit Red Wings

Po raz kolejny spróbuję ustrzelić zakończenie długiej i owocnej passy przez Ducks w ich własnej hali. Dziś do Honda Center zawita dobrze znana miejscowym ekipa z Detroit, która to odprawiła z kwitkiem tutejszych w zeszłorocznym wyścigu o puchar Stanleya. Tym razem to jednak Ducks są wielkim faworytem, i tak samo widzą to również oddsmakerzy. Jak już powszechnie wiadomo każda seria kiedyś sie kończy. Nie ma sensu by Ducks nadal trzymali tak wysoki poziom, gdyż w rezultacie może im zabraknąć paliwa na playoffy, w wyniku czego znów odpadną w pierwszej rundzie. DRW to zespół który największy kryzys tego sezonu ma już niewątpliwie za sobą. Teraz najwyższy czas by wyjść z dołka, i bardzo dobra okazja będzie dzisiaj w Anaheim. W bramce gości stanie Petr Mrazek, młody Czech z Ostravy, który już w tak młodym wieku wdarł sie do NHL. Dziś zagra przeciwko ciężkiemu rywalowi, który bedzie go mocno ostrzeliwał. Sądze jednak, że wraz z pomocą coraz lepiej grającej defensywy, w wiekszości przypadków będzie wychodził z opresji. Jak już pisałem wyżej, Ducks muszą nieco przystopowac, w przeciwnym wypadku skończy sie to dla nich źle. Red Wings to kolejny zespół który jest warty wygrania w Anaheim, tak więc po raz kolejny strzelam w gości.
Red Wings OT 2,74 Pinnacle ⛔
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Winnipeg Jets : Pheonix Coyotes

Czy patrząc na jakieś spotkanie przez pewien czas nie wiecie kto wygra?? Ja niestety dziś tak mam i to nie tylko dotyczy meczu który opisze,ale również tych innych. Ciężkie spotkanie według mnie do wytypowania,ponieważ Jetsi dopiero co zwolnili swojego trenera Claude Noela, który nie potrafił doprowadzić swojego zespołu do PO. Jego następcą został Paul Maurice, facet który zna się na fachu ponieważ w 2002 roku doprowadził Hurricanes do finału Pucharu Stanleya oraz do finału konferencji tego samego zespołu w 2009 roku. Zespół z Winnipeg ostatnimi czasy miał wielkie problemy z poprawnym ustawieniem formacji defensywnej co doprowadziło do straty 24 bramek w 5 spotkaniach. Wspomniałem o defensywie, jeśli chodzi o ofensywę to Jetsi zdobyli ostatnio u siebie następującą liczbę bramek : 4,5,6,3,2,3. Warto zwrócić uwagę, że w spotkaniu z Tampą na bramkę rywala oddali tylko 14 strzałów. Przechodząc do drużyny z Arizony. Styczeń to dla nich pasmo niepowodzeń. Zostali ograni u siebie przez Columbus,Philadelphie,Minnesotę i Ducks. Wygrali kolejno po dogrywce z Oilersami i w regulaminowym czasie ze słabiutkimi Flames. Obserwując jak te zespoły poczynały sobie w ostatnich spotkaniach, dochodzimy do wniosku, że nawet jeśli zdobycie bramki/bramek nie było dla nich problem to defensywa była takowym. Ja osobiście spodziewam się spotkania overowego i liczę na wygraną Kojotów. W drużynie Jetsów jest zbyt duży bałagan i nie wierzę w efekt nowej miotły. Jeśli chodzi o nieobecności to w drużynie z Winnipeg nie zagrają : Evander Kane,Paul Postma,Grant Clitsome,Jim Slater oraz Matt Halischuk. Jeśli chodzi o drużynę z Phoenix nie wystąpi obrońca Zbynek Michalek.
Let&#39;s Go Yotes !!

Typ : 2 (wliczone dogrywka karne )
Kurs : 1,87
Buk : Expekt
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Phoenix Coyotes


Włodarze Jets po notorycznych porażkach swojego zespołu stracili cierpliwość, w wyniku czego nastąpiła u nich zmiana na ławce trenerskiej. Clauda Noela zastąpił Paul Maurice, długoletni coach Caroliny Hurricanes, prowadził on również ostatnim czasie Metallurga Magnitogorsk w lidze KHL. Będzie to jego debiut, i dzisiaj wraz z nowymi podopiecznymi podejmie ekipę Coyotes, która również w ostatnim okresie bardzo zawodzi. Będzie to mecz z podtekstami, bo to własnie Coyotes są spadkobiercami dawnych Jets, którzy końcem XX wieku swoją grą cieszyli miejscową publikę. Nowi Jets to zespół powstały na gruzach Atlanty Thrashers, którzy także nie byli ligowym potentatem. Przed nowym trenerem długa droga, by odbudować chwałę poprzedniej ekipy. Dziś jednak przed gospodarzami rywal niezbyt wymagający. Coyotes bardzo obniżyli loty, nie są już tym kolektywem co np w sezonie 11/12. W grze Smitha również widać słabość i brak pewności. Co sprawia że będzie on dzisiaj dobrym matchupem dla również słabego, ale o dziwo mianowanego na startera Czechów w Sochi - Ondreja Pavelca. Jets są przed szansą rozpoczęcia nowego rozdziału w nowej historii organizacji z prowincji Manitoba. Według mnie coach Maurice to odpowiednia postać do prowadzenia tej ekipy. Jestem również przekonany, że swoją przygodą z Odrzutowcami rozpocznie od zwycięstwa z ekipą, która z pewnością zostanie dzisiaj solidnie wygwizdana przez miejscową publiczność.

Jets OT 2.09 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL 15-16 Styczeń​



No to lecimy z koksem, kolejna eksplozja meczy i dziś już widzę kilka ciekawych meczy. Ale tylko jeden przykuł moją uwagę. Capitals, z Rekinami to chyba będzie starcie, tytanów. Owca po ostatnim słabszym nie co meczu, zmagać się dziś będzie z jedną z najsilniejszych drużyn. Mająca w zespole takie perełki jak Burns, czy nawet Hertl, który ostatnio pauzował. Ale Stołeczni u siebie wydaję się, że kontrolują spotkanie, lecz jednak to nie do końca się zdało, po ostatnim meczu z Sabres. Gdzie Owca, polował na bramkę Millera, lecz znowu mu się nie udało. Teraz kolejna podniesiona poprzeczka, dla zawodników ze Stolicy, bo między słupkami będzie bronił Niemi. Może posypać się grad goli, bo to, że będzie mecz naszpikowany szybkimi akcjami to wiadomo. A wy co myślicie? ;)

Zachęcam do dyskusji.

Kursy oferowane przez Betsson !​
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Starcie dwóch ekip, które mają bardzo przybliżony potencjał jeśli chodzi o swoje &quot;słabsze&quot; strony. W sztabie Rekinów będzie to na pewno dyspozycja wyjazdowa,
podczas gdy Capitals grają ogółem bardzo nieregularnie i dla nich nie ma znaczenia, czy występują w Waszyngtonie czy gdziekolwiek indziej. W tym meczu przede wszystkim moją uwagę przykuł bilans bezpośrednich spotkań, który tworzy niesamowitą różnicę. Stołeczni w ciągu 15 lat (tak, 15 lat) wygrali tylko jeden, jedyny raz z Sharks, a ogólny bilans wynosi 17-1. W tym spotkaniu to wystarczający czynnik, który skłonił mnie by zagrać gości. Co prawda nigdy nie byłem fanem jakichkolwiek trendów statystycznych,
ale tutaj niewątpliwie jest coś na rzeczy. Nic dodać, nic ująć.

San Jose Sharks OT @ Washington Capitals [1,77] PinnacleSports ✅ (2:1 SO)


Ponadto wyczytałem gdzieś, że Kojoty dostali się do St.Louis dopiero o 3:00 nad ranem, do tego dochodzi rozegrany mecz z Odrzutowcami. Przypuszczam więc, że będą kompletnie nieprzygotowani do starcia z Blues, którzy tak czy owak są ogromnym faworytem w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Boston Bruins- Toronto Maple Leafs 1(60’) @ 1,76 bet365 ⛔ 3:4 ⛔

Na dziś jako swój głowny bet wybrałem spotkanie Bruins z Lefs. Bostończycy wracają na TD Garden po bardzo trudnym Road tripie na zachodnim wybrzeżu. Odwiedzili hale Ahaheim Ducks (porażka 5:2 po dobrym meczu), Los Angeles Kings (porażka 4:2) i San Jose Sharks (wygrana 1:0). Były to wyjazdy trudne bo drużyny z którymi przyszło im się mierzyć, to nie żadne pachoły. Tak naprawdę w całości oglądałem tylko mecz z Ducks. Pomimo wysokiego wyniku Ducks nie byli drużyną lepszą. Fakt, skuteczniejszą i pewnie głównie to zdecydowało o zwycięstwie. Zresztą, moim zdaniem w ostatnich meczach w drużynie Bruins brakło skuteczności. U siebie jednak to zupełnie inna bajka. Zazwyczaj punktują rywali, oczywiście z małymi wyjątkami. Bilans jakim Bruins mogą pochwalić się na własnej tafli to (18W/6L) a bilans bramkowy to (71:43). Imponujący. Patrząc na bilanse Leafs na wyjeździe, a wyglądają one dość komicznie bo (7W/14L) a bramkowy to (49:64). Statystyka niby nie gra ale odzwierciedla miejsce w tabeli. Prawdą jednak jest że Lefs na wyjeździe zawodzą. Mało tego. Ostatnio w ogóle zawodzą. Tracą dużo bramek a takie coś nie ujdzie płazem na tafli Bostończyków.

Reszta tak na sucho i szybko.
Chicago Blackhawks- Colorado Avalanche 1 (60’) @ 1,78 Unibet ⛔ 2:2 ⛔
Prawdą jest że Jastrzębie ostatnio bez formy. Być może jestem głupi po raz kolejny inwestując w Hawks ale wierzę że dziś wygrają. Ostatni mecz z Oilers wyglądał dość dobrze. Trzeba tylko poprawić skuteczność a zwycięstwo w regulaminowym czasie gry stanie się faktem. Aaaaa, w bramce Hawks zagra Crawford.
St Louis Blues- Phoenix Coyotes 1 (60’) @ 1,73 William Hill ✅ 2:1 ✅
Blues to fantastyczna ekipa. U siebie grają znakomicie, baaa, w ogóle grają znakomicie. Ostatnia porażka z Nucks na wyjeździe to wypadek przy pracy i słabsza dyspozycja dnia, takie moje zdanie. Bardzo możliwe rozstrzelanie słabych Kojotów.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Panthers - Islanders
Vanek strzeli gola (60 min)
3,10 DOXXbet✅✅✅

Vanek - #91 - K.O to najgorętsza trójka ostatnich tygodni. Kyle złapał z Johnem niesamowitą chemię, a #26 z małym opóźnieniem, ale zaczął dotrzymywać im kroku. Co się stało z Isles na przestrzeni tych kilku spotkań? Ciężko powiedzieć.. właściwie co mecz są inne pary D-mans, a bardzo fizyczna gra NYI stała się jeszcze bardziej fizyczna. Secondary wciąż nie jest na zadowalającym poziomie, a mimo tego drużyna wygrywa prawie wszystko. W tym miejscu jeszcze raz należy podkreślić zasługi top line, która masowo zdobywa punkty. Sam Thomas nie wie, czy tak naprawdę chciałby zostać w drużynie, czy jednak obrać inny kierunek. Wschód jest tak słaby, że Isles wciąż mają bardzo realne szanse na PO, a #26 wchodzi powoli w wiek, w którym musi zakotwiczyć w drużynie, która da mu możliwość gry w post season. Swoją grą udowadnia póki co, że jest wart dużych pieniędzy. Mówiono, że Moulson był lepszym zawodnikiem, kiedy grał u boku JT91. W przypadku Austriaka można powiedzieć, że jeden ma możliwość uczenia się od drugiego, bo Thomas to dla mnie ścisła czołówka ligi. Grać tyle czasu w Sabres utrzymując tak wspaniałą dyspozycję to najlepsza wizytówka 29-letniego LW. 10 miejsce na liście wszech czasów organizacji Sabres. Na szczycie rzecz jasna z monstrualną przewagą Gilbert Perreault, ale Thomas ma za sobą takich zawodników jak chociażby Alexa Mogilnego, Satana oraz dobrego ziomka Pommera. Dostąpił zaszczytu strzelenia bramki nr 10 tysięcy w całej historii organizacji Sabres. Doskonała koordynacja i prowadzenie krążka, kapitalna jazda na łyżwach, wyborne no-look passy oraz świetny strzał - to tak w skrócie. Obecnym symbolem gry w przewadze jest OV, który seryjnie strzela bramki, a zaraz na drugim miejscu umieściłbym właśnie Austriaka. Wprawdzie to nieco inny styl niż u Alexa, ale skuteczność równie imponująca. W którymś sezonie (nie pamiętam dokładnie w którym) wiódł prym w ilości PPG. Wygrywał również w kategorii +/- z +47. Ostatnie mecze to asysty, za asystami, w tym jedna cudowna przy bramce #91. Kurs proporcjonalny do szansy powodzenia, a nawet nieco za wysoki - gdzie indziej @2,70 i @2,75.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - San Jose Sharks
Liczba obron
Musi zagrać aby zakłady były ważne. Wliczając dogrywkę, rzuty karne nie są wliczane. Anti Niemi
, powyżej 26.5 |1.80| ▶ Betsson ! ✅ 34 saves

WOw.... :cool: przeglądam oferty na dzisiejszą nockę i trafiłem chyba w dziestiątkę! Betsson, coraz to bogatsze ma oferty do Naszego NHL i bardzo ale to bardzo mnie cieszy. Dziś mecz w której na pewno nie będzie szczędził goaltendera Niemego, sam Owca bo ostatnio gra jakoś zgaszony, ale i on w tym meczu na pewno będzie chciał wyjść jak najlepiej. Choć rekiny mają w sobie niesamowity arsenał broni i tu oni są jasnym faworytem, ale Stołeczni u siebie również dużo oddają strzałów, a taki typ jaki wybrałem, ma jak najbardziej szansę powodzenia. Backstrom, też jakieś strzały odda, ale wydaję mi się, że nie będę się tutaj martwić o rezultat.. bo jakoś dziwnie pewny jestem... ale jeszcze co ważne, przejrzałem wszystkie staty Stołecznych grających z Rekinami, albo z ekipami tej górnej półki, to oddawali po 30 strzałów! a nawet i więcej. A, że tu rywal jest ciężki, więc nikt z ekipy ze Stolicy nie będzie próżnował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Ottawa Senators

Senators kończą dzisiaj swój road trip w St.Paul w stanie Minnesota, gdzie po raz ostatni w tym sezonie zmierzą się z ekipą Wild. Gospodarze w ostatnim czasie muszą radzić sobie bez liderów, Mikko Koivu, oraz Zacha Parise. Ponadto na liście kontuzjowanych znajduje się ich pierwszy bramkarz Josh Harding. Ci trzej gracze to trzon zespołu z Minnesoty. O dziwo jednak mimo ich braku Wild radzą sobie bardzo dobrze, ściągnięty z farmy nominalny trzeci bramkarz Darcy Kuemper radzi sobie tym razem bardzo dobrze, poprowadził swoją ekipę do wygranej w dwóch ostatnich spotkaniu, w tym na bardzo ciężkim terenie w LA, i w nagrodę po raz kolejny stanie między słupkami miejscowych. Mimo tych fajerwerków w jego wykonaniu, jakoś nie do końca jestem przekonany do tego gościa, potrzebuje on jeszcze sporo ogrania zanim dojrzeje, tymbardziej że u dzisiejszych gości również zobaczymy młodego Robina Lehnera, który jednak ma już znacznie większe ogranie na poziomie NHL, niż jego dzisiejszy vis a vis. Tyle o bramkarzach, czas przejść do sedna.
Senators, jak już pisałem wczesniej zaczęli odkuwać sie po nieudanym początku, i z pewnością bedą liczyć sie jeszcze w walce o playoffy. Dziś w St.Paul czeka ich zadanie z pozoru nietrudne. Znacznie osłabieni Wild nie są w stanie już tak dominować na własnej tafli, jak nas do tego wcześniej przyzwyczaili grając kompletnymi formacjami. Tak więc wygląda na to, że to właśnie gości powinni mieć dzisiaj wiecej do zaoferowania, liczę tutaj w szczególności na formacje ofensywną, która powinna dać tutaj małą lekcje pokory młodemu golkiperowi gospodarzy. Ponadto uważam że Senators nie są już tymi kelnerami, co w pierwszych dwóch miesiącach sezonu i pewnie wygrają to spotkanie.
Senators OT 1,95 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ducks to bez wątpienia najlepszy aktualnie team w lidze, a ich pogrom nad Canucks dwa dni temu to tylko dodatkowe potwierdzenie ich passy. Pobili w tamtym spotkaniu wiele istotnych rekordów, ale czy można w nieskończoność okazywać tak ogromną dominację nad resztą ligi, tym bardziej że wygrali 19 spośród 20 spotkań? Problem Canucks polegał przede wszystkim na tym, że po I udanej tercji - poddali się, a jeśli ktoś nie jest w stanie zagrać z Ducks przez pełne 60 minut, tak jak zademonstrowali to kilka dni temu Wings -
to trzeba być gotowym na pożarcie. Kaczki na pewno będą dziś czuć się pewnie, mając delikatną przewagę nad Hawks których pokonali dokładnie miesiąc temu po rzutach karnych.

Mimo tego sądzę, że Blackhawks po dość nieudanym okresie jaki ostatnio prezentowali, dziś będą gotowi. Grają na własnym terenie, mają pełny roster i będącego w formie Crawforda. Warto z resztą pamiętać, że to mecz na samym topie i nie ma nawet mowy, by nie pojawiło się pełne zaangażowanie ze strony gospodarzy, a jeśli grają na maksimum, to warto być spokojnym i liczyć ,że interes zostanie wykonany. Time to revenge.

Anaheim Ducks @ Chicago Blackhawks OT [1,80] PinnacleSports ✅ (2:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Weekendowo z NHL :!:​



To zaczynamy. Weekend z najlepszą ligą hokeja na świecie. Choć niestety dziś oferta nie rozpieszcza, więc postanowiłem sobie wziąć &#39;&#39;wolne&#39;&#39; jeśli chodzi o obstawianie, ale parę uwag mam. ;) Jastrzębie zmierzą się z najlepszą ekipą w lidze, z Ducks, którzy umiejętnie niszczą rywali swoich, mecz za meczem. Poprawili się niezmiernie w ofensywie i są trudni do zatrzymania, natomiast Hawks, muszą coś udowodnić jeśli chcą ten mecz wygrać, mimo że do łatwych nie będzie należał. Kane, ostatnio mało punktuje, ale w meczach wysokiej rangi gra na jeszcze wyższych obrotach. Sharp też powinien się obudzić, ale po drugiej stronie Perry, Getzlaf którzy będą dreptać po piętach Hawks i też tu będą na pewno sprawiali wiele zawodu podopiecznym. Kusi mnie jedynie over, ale obiecałem że zostawię ten mecz. Natomiast w sobotę Błyskawice z Rekinami, dobry becik się szykuję i tutaj będę rozpatrywał się obron bramkarzy na betssonie, co na pewno zapodadzą. A może za drobne na Burns&#39;a, który niewątpliwie po kontuzji gra solidnie, ale ostatnimi czasy nie strzelił więc może czas na przełamanie złej passy? W Niedziele jeszcze ciekawszy matchup. Skrzydła podejmują u siebie Królów. Obie silnie ofensywne drużyny ale które silniejsze? Osobiście się zastanawiam nad Detroit ale jeszcze do meczu daleko więc trochę muszę to przemyśleć. Wings, utytułowany mocny zespół który w tym sezonie gra w kratkę, ale z najlepszymi robi co może aby ukraść punkty na swoją korzyść, choć czasem i to nie zawsze im wychodzi.. A wy co myślicie?

Zachęcam do dyskusji.

Kursy oferowane przez Betsson !
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Chicago Blackhawks@Anaheim Ducks
Anaheim @ 2,29⛔
Pinnacle

Dzisiaj stawiam na wygraną Anaheim Ducks. Zwłaszcza, że Kaczki zdają się mieć patent na Jastrzębie. Ostatnie pięć spotkań zakończyło się zwycięstwem hokeistów Anaheim.
Pełne zaangażowanie z pewnością będzie po obu stronach. Spotkanie prestiżowe, ale lepszą formę prezentują w tym sezonie goście. Chicago słabo prezentuje się w obronie, traci sporo bramek co przy tak agresywnym przeciwniku sugeruje również typ overowy. Ostatnio Ducks rozstrzelali Vancouver 9:1! Chicago natomiast nawet ze słabym Edmonton straciło 3 bramki(5:3 dla Hawks). Natomiast z drużynami w wyższej półki Chicago zaliczyło porażki (z Canadiens, Avalanche). Ostatnie 5 spotkań i 4 porażki, to gospodarzom nie wróży w nocy nic dobrego.
Tak wysoki kurs na dominatorów tego sezonu może się już nie powtórzyć, dlatego zaryzykuję i postawię parę groszy na Kaczki.
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.

Columbus Blue Jackets - Washington Capitals (5:1)
Typ: Washington Capitals ML ⛔ ????
@ 2.16 Pinnacle


Dzisiejsza oferta bardzo uboga choć oba matchupy wyglądają interesująco. Ja moją uwagę zdecydowałem się skupić na starciu Columbus vs. Washington.
Gospodarze dzisiejszej batalii przystępują do tej gry z serią 4 zwycięstw z rzędu goście natomiast są na przeciwległym biegunie - passa 3 porażek z koleji .
Columbus pomimo braku Gaborika radzą sobie nadspodziewanie dobrze - bilans 22-20-4 nie wyglada najgorzej a u sie bie mają rekord 11-9- 2.
Widać, że drużyna jest obecnie &quot;on fire&quot; bo w ostatnich 10 grach gracze Blue Jackets zwyciężali aż 7-krotnie. Horton po opuszczeniu pierwszych 40 gier w sezonie zaczyna zgrywać się z nowymi kolegami co najważniejsze zaczyna punktować (2 G i 2 A w 6 grach). Moim jednak zdaniem najmocniejszym punktem drużyny z Ohio jest ich kolektyw i gra zespołowa oraz goalie Bobrovsky.
Z koleji Capitals po dwóch domowych porażkach w rzutach karnych z Sabres i Sharks przedwczoraj dołożyli 3 w Pittsburghu z Penguins. Jednak w tym ostatnim meczu było widać wole walki i chęć odniesien ia zwycięstwa wszak w połowie 3 partii to gracze Caps prowadzili 3:2 by ostatecznie opaść z sił i popełnić 2 błedy w defensywie i dać wbić sobie 2 gole w ostatnich 10 minutach i ostatecznie przegrać 3 :4. Jedno jest pewne - Capitals są blisko zwycięstwa a do tego mają człowieka który potrafi rozmontować każdą obrone rywala jeśli tylko mu się chce. Wszyscy wiemy o kim mowa. Alex jest najlepszym strzelcem całych rozgrywek i ma patent na drużynę Jackets (4 gole w ostatnich 3 meczach). Trochę niepewnie natomiast wygląda obsada bramki w ekipie Caps bo dzi ś ma wystąpić Grubauer chociaż z e statystycznego punktu widzenia ma lepsze staty aniżeli Holtby więc mo że będzie okey.
Dla mnie ten mecz wygląda na 50/50 dlatego kurs 2.1 6 na win Washingtonu biorę w ciemno. Dodam tylko, że Capitals lubią grać przeciwko Columbus co pokazuje bilans 11-3-1 w ogólnych konfrontacjach obu ekip oraz to, że już 2 krotnie ich pokonali w tym sezonie. Let&#39;s Go Capitals!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Washington Capitals

Capitals po nieznacznej porażce w Pittsburghu kontynuują road trip i zawitają dziś w Columbus, gdzie podejmą miejscowych Jackets, którzy złapali odpowiedni poziom i bedą dziś trudnym rywalem dla stołecznych. W bramce Bobrovsky, który po powrocie spowodowanym kontuzją zaczął z wysokiego pułapu, i jest pewnym punktem w bramce gospodarzy, po drugiej stronie Grubauer, którego jeszcze nie znam zbyt dobrze, ale sądze że nie jest to materiał na wybitnego bramkarza. Capitals po lekkim zastoju odżyli nieco w ofensywie, ponadto gospodarze również mają dobre dni. Dziś w drodze wyjątku atakuje opcje overową.
Over 5,5 2,04 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W ostatnim okresie trochę się pokręciło jeśli chodzi o oba zespoły i podczas gdy Lightning, których domeną były bardzo solidne występy na własnym podwórku, nagle obniżyli loty i pojawiła się seria kilku porażek z rzędu. Sharks z kolei robią postępy i Niemi zaczął urywać zwycięstwa na wyjazdach, a wiadomo że ich
postawa w delegacji była dość niespójna. Ogólnie potencjał obu zespołów bardzo przybliżony, ale niestety widać pewien regres ze strony Lightning, którzy mają problem z utrzymaniem regularności i pewności na linii bramkowej. Wrócił co prawda po kilku meczowej nieobecności Ben Bishop ale ciężko stwierdzić, w jakiej formie zobaczymy Kanadyjczyka na dłuższą metę. Rekiny nie brylują ofensywnie, ale znajdują skuteczny sposób na zamykanie rywali, przy pewnym wspomaganiu Niemiego między słupkami. To się liczy i z pewnością wystarczy.

San Jose Sharks OT @ Tampa Bay Lightning [1,87] PinnacleSports ✅ (5:4)

Dokładnie jak zakładałem - pojawiła się delikatna zadyszka po stronie Kaczek i Blackhawks wykonali swoją robotę na pięć. Dziś kolejny trudny mecz i właściwie powtarza się sytuacja sprzed miesiąca, gdzie zaraz po zdobyciu Chicago , ich kolejnym łupem padły Nutki w St.Louis. W mojej opinii ciężko będzie przegrupować cały zespół w taki sposób, by ponownie zgarnąć ten ciężki teren, z resztą komu nie jest ciężko grać w Missouri?. Nie powątpiewam w żaden sposób w umiejętności Kaczek, po prostu wczoraj i dziś wzoruje się prostym schematem, w którym uważam że nadszedł czas ich słabszego okresu, który prędzej czy później nadjeść musi. Jak widać, kalendarz bardzo napięty i sztuką byłoby wyduelować (drugi raz z rzędu) jeden z lepszych zespołów u siebie grając dodatkowo back to back.

Anaheim Ducks @ St. Louis Blues OT [1,71] PinnacleSports ⛔ (3:2)

Bilans ostatnich zwycięstw z udziałem Avalanche robi wrażenie i prawdę mówiąc Predators pod tym względem chowają się w piach. Ten match&#39;up to bez wątpienia spora przewaga po stronie Lawin i dodatkowa motywacja na pokonanie Preds, którzy przyczynili się w tamtym roku do przerwania ich świetnej passy w domu. Na pewno są nieobliczalni, bo albo mają wielkie problemy ze skutecznością, albo strzelają jak z nut , jednak ich nieregularność i spore luki w formacji przekładają się na ogólną dyspozycję i na tym etapie Avalanche oddają obraz zespołu kompletnego i pewnego siebie.

Colorado Avalanche OT @ Nashville Predators [2,10] PinnacleSports ✅ (5:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom