>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnio miałem przyjemność obejrzeć spotkanie Colorado z Kojotami, więc spróbuję coś z tego wyciągnąć. Arizona mocno zaczęła spotkanie i po pierwszych dwudziestu minutach mocno spuścili z tonu choć trzymali poziom i wygrali mecz. Skoro ostatnio sił do gry na 100% starczyło tylko na dwadzieścia minut to nie sądzę, żeby dzisiaj powtórzyli swój wyczyn, chociaż nie twierdzę, że nie zdołają wygrać. Liczę na to, że Colorado nie da się ponownie zepchnąć do swojej tercji i tym razem Lawiny ruszą wziąć odwet. Nie chcę grać przeciwko Kuemperowi, bo robi dla Coyotes świetną robotę, ale myślę, że kolejnego takiego spotkania nie powtórzy. W ostatnim obronił ponad 50 strzałów. Nawet najlepszy fachowiec nie wyciśnie z siebie maxa przez całe playoffy.

✅ I tercja dla Colorado @2,48 Unibet
✅ Colorado ponad 1.0 w I tercji @2,88 Unibet
❌ I tercja / Koniec: Colorado / Remis @11 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Arizona Coyotes - Colorado Avalanche
Typ: Arizona wygra i będzie poniżej 6,5 gola @4.40
Fortuna

Coś mi mówi, że Kojoty pójdą na fali i ponownie zaskoczą faworyzowanego rywala. Zwróciłem uwagę na to spotkanie, ponieważ charakterystyczna dla obydwu drużyn jest wysoka skuteczność w grze na własnej tafli. Doskonale to pokazuje przede wszystkim historia spotkań bezpośrednich - siedem ostatnich meczów H2H zakończyło się wygraną gospodarza. Spośród tych siedmiu spotkań, tylko w jednym, rozegranym prawie 2 lata temu meczu, padło więcej niż 6,5 gola. Gdybyśmy natomiast chcieli przeanalizować ostatnie indywidualne spotkania każdego z dzisiejszych rywali, odnieślibyśmy wrażenie, że Arizona występująca dziś w roli gospodarza powinna mieć znacznie więcej szans na wygraną niż wynika to z kursów. Na dziewięć ostatnich spotkań z udziałem Arizony, osiem zakończyło się wygraną gospodarza. Podobnie, na dziewięć ostatnich bezpośrednich spotkań z udziałem Colorado, sześć zakończyło się wygraną gospodarza. Arizona przegrywa 1:2 w play off-ach, i jeśli pozwolą rywalowi dziś wygrać, niechybnie powoli będą musieli się żegnać z dalszą grą w drabince turniejowej. Myślę, że dołożą starań aby na własnym lodzie wyrównać stan bezpośredniej rywalizacji i przedłużyć sobie nadzieje na awans.
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Arizona jest gospodarzem tylko na papierze, mecze jest rozgrywane na "neutralnym" terenie. W tym przypadku porównywania h2h dom/wyjazd jest trochę bez sensu, dla obu ekip raczej trzeba patrzeć na spotkania wyjazdowe jak już.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Boston Bruins
Typ: Charlie Coyle strzeli gola (razem z dogrywką)
Kurs: 4,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to spotkanie numer cztery. Po trzech meczach prowadzi Boston 2:1. Dużą zasługę w tym ma Charlie Coyle. Coyle strzelił gola w pierwszym spotkaniu tej serii oraz w trzecim meczu. Coyle jest jednym z tych zawodników, którzy w meczach o najwyższa stawkę grają lepiej niż zwykle. Pamiętam go z zeszłorocznych playoffów jak genialnie grał, stał się wówczas jednym z ważniejszych graczy swojego zespołu. Wygląda na to, że tegoroczne playoffy również będą bardzo dobre w jego wykonaniu, a przynajmniej tak to wygląda po tych trzech meczach z Caroliną Hurricanes. Uważam, że w tym spotkaniu Coyle zapoluje na kolejnego gola.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj w oczy rzuca się spotkanie Habs - Flyers, ale nie będę próbował wytypować kto zwycięży dzisiejszego wieczoru. Zamiast tego skupię się na ilości bramek. Po obu stronach między słupkami mamy doskonałych fachowców, a żaden wynik w tej serii nie zakończył się wynikiem przekraczającym pięć bramek. Zresztą podobnie było w meczach o miejsca w przypadku Flyers i w eliminacjach w przypadku Habs gdzie tylko raz padło więcej niż pięć bramek. Te wyniki doskonale pokazują umiejętności bramkarskie Harta i Price'a. Dzisiaj leczę na spokojne, ostrożne spotkanie i zachowanie ostrożności w defensywie.

✅ Poniżej 5.0 bramek w meczu Habs - Flyers @1,78 Unibet

Kolejny mecz to pojedynek Isles z Caps. Nie ma zbyt wiele do powiedzenia odnośnie tego spotkanie. Caps ostatnio zagrali okropny mecz. Trener zapowiada, że dzisiaj wyjadą i zagrają o pełną pulę, ale to samo mówił ostatnio. Myślę, że tegoroczne Play offy stołecznych zakończą się dzisiejszej nocy.

❌ Isles ML @1.82 Unibet
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
WItajcie.
Ja osobisci wierzę w zwyciestwo Habs. Nie tylko jako kibic ale coś mi mówi ze dzis sie nie poddaja i zagraja, lepiej, szczegolnie w ataku. Do obrony nie mozna miec zastrzeżen, a tym bardziej do Prica, który jest do tej pory najlepiej broniącym barmkarzem tych PO. Licze ze atak w którym jest sporo talentu dzis znów zadziała i zdoła strzelic przynajmniej jedna bramke wiecej Hartowi.

Habs ml kurs 2,12 fortuna ⛔

Drugi mecz, który biore na tapete to Vegas-Hawks. Ekipa ze stolicy hazardu jest w tym sezonie wyjatkowo mocna, prowadza 3-1 z Jastrzebiami. Ostatnio nie specjalnie wyszedł im mecz , chyba najspabszy w tej edycji i mam wrazenie ze dzis sie mocno zrwanzuja a co za tym idzie zamkna te seria. Bardzo cenie wielu graczy Hawks bo to prawdziwe gwiazdy i super hokeisci ale wiekszym monolitem jednak na ten moment jest Golden Knight

Golden Knight RT kurs 1,82 fortuna✅

Podobnie jak kolega rasijskij rasijskij nie chce mi sie wierzyc ze Caps moga sie obronic przed bedacymi w wyzszej formie Isles . Trotz zna Caps na wylot i potrafi przygotowac zawsze jakas niespodzianke. Ciezko bedzie sie odrodzic niedawnym zdobywcom Stasia

Podobnie jak niektórzy z Was chciałbym by puchar został tu w Kanadzie i kibcuje kanadyjskim teamom . Dzis Calgary gra z Dallas i pki co gwiazdy wygladaja na bardzo mocnych, chciałbym zwyciestwa Flames ale bedzie to bardzo trudne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecz już o 18.Tampa prowadzi 3-1 całą seria wyrownana. I dziś również będzie ostro bo Kurtki z nożem na gardle. Korpisalo broni świetnie i dziś zespół liczy na niego. Choć lubię Blue Jackets to coś mi mówi że Bolts już tego nie wypuszczą. Jest moc, każda formacja robi robotę., ostatnio szczególnie trzecia. Ostatnio zauważyłem też, że na właściwe tory wrócił Wasilewski i znacznie podniósł jakość gry, było to coś czym imponował jak był w najwyższej formie. Formacje ataku Bolts mają zabójcze i w związku z tym idę w ich kierunku

Bolts Rt kurs 1,96 fortuna ⛔ świetny powrót Bolts z 2-4 i wygrana w dogrywce
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja ponownie spróbuję wycelować w ilość bramek. Cała seria jest underowa. Zarówno jeden jak i drugi zespół powinien zagrać ostrożnie. Bolts muszą spróbować wygrać serię dobrą obroną, a Jackets nie mogą ruszyć do przodu z całą mocą i zbytnio się odkryć. Bramkarze po obu stronach robią świetną robotę i wierzę, że dzisiaj nie zobaczymy więcej niż cztery bramki w czasie regulaminowym. Po cichu liczę na remis i zwycięstwo Jackets, bo zespół zasługuje, żeby zagrać w drugiej rundzie.

❌ Poniżej 5.0 bramek w meczu Bolts - Jackets @1,83 Unibet

✅ Blue Jackets +1.0 @1,91 Unibet
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Inny mecz gdzie widzę zamknięcie serii to mecz Avs z kojotami. Ostatnio pogrom, dziś tak nie będzie, spodziewam się wyrównanego spotkania ale wg mnie jednego gola w rt strzeli ekipa z Denver

Avalanche Rt kurs 1,79 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Człowiek po tak długiej przerwie powoli łapie rytm, więc jeszcze jedna próba. Tym razem dwa spotkania. Konsekwentnie idę w kierunku underu w spotkaniu Flyers - Habs. W sumie to mógłbym skopiować tekst poprzedniego posta dotyczącego tego meczu, a ostatni wynik 2:0 tylko to potwierdził. Ostrożna gra, mało strzałów i dobra robota bramkarzy. Do tego dokładam St. Blues. W ostatnim spotkaniu pokazali się na prawdę z dobrej strony. Wszystko mieli pod kontrolą. Allen o dziwo dobrze radzi sobie w bramce. Myślę, że dzisiaj również będzie bronił, a lepsza z meczu na mecz obrona Blues i solidna ofensywa zrobi robotę i pokona tracące polot Canucks.

❌ St. Blues bez remisu & Under 5,5 w meczu Flyers - Habs @2,48 Unibet
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis w nocy dwa spotkania. Naprawde trudno wytypować wynik obu meczów.
W seri Caps - Isles jest 1-3 nowojorczycy bardzo dobrze sie prezentuja i kto wie czy to oni nie przejda dalej, ale w ostatnim meczu cos zaskoczyło u Caps, w koncu odpaliła pierwsza formacja, było widac to cos co mieli dwa lata temu, mysle ze dzis sie nie poddaja i beda walczyc by pozostac w grze,Trotz wie ze nie mozna dac im sie rozbujac i wejsc na swoj optymalny poziom, spodziewam sie wyrownanego spotkania, kto wie moze remisu po 60 min, jednak ide w strone Caps bo mam wrazenie ze ta seria jeszcze potrwa

Capitals ml kurs 1,91

W drugiej parze mamy wynik 3-2 dla Stars, kazdy mecz praktycznie na styku. W Stars nieco wiecej doswiadczenia i indwidualnosci ale Flames swietnie sobie radza, wyniki kilku mecz mogły spokojnie isc w druga strone, ja spodziewam sie siódmego decydujacego meczu bo to wyrownane druzyny i dzis stawiam na Płomienie

Flames ml kurs 2,1
oba fortuna
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Washington Capitals - New York Islanders
Typ: obie drużyny strzelą po przynajmniej trzy bramki w meczu
Kurs: 3,90
Bukmacher: Fortuna

Inne typy na ten mecz:

New York Islanders (ML) @1,90 STS
w meczu będzie remis i powyżej 6,5 bramek @23,00 Fortuna

Analiza:

Będzie to piąte spotkanie tej serii. Po czterech meczach 3:1 prowadzą New York Islanders i ponownie będą mieli szanse na zamknięcie serii i awans do dalszej części rozgrywek. Washington Capitals uratowali się wygrywając czwarty mecz, jednak w dalszym ciągu są bardzo daleko od awansu, a New York Islanders blisko. Moim zdaniem Islanders tej nocy wygrają i zapewnią sobie awans. Warto skupić się jednak na bramkach. Bukmacherzy widzą to spotkanie underowo, ja się z tym do końca nie zgadzam i czuję, że to może być bardzo ciekawy mecz z dużą liczbą bramek. Patrząc na bezpośrednie starcia tych ekip, to dwa ostatnie nie były zbyt obfite w bramki, jednak wcześniej było overowo: 2:5, 2:4, 3:5, 6:4, 3:4. Jak widać mecze pomiędzy Washington Capitals i New York Islanders w tym sezonie zwykle bywały overowe i to niektóre z tych overów były bardzo solidne.
Washington Capitals wreszcie się przebudzili jeśli chodzi o ofensywę. W ostatnim meczu po słabej pierwszej tercji zagrali dobrą drugą tercję, gdzie strzelili dwa gole, a w trzeciej dołożyli jeszcze jednego. W dobrej formie są Kuznetsov oraz Ovechkin. Według mnie Washington Capitals stać tutaj na zdobycie trzech bramek.
W dalszym ciągu zawodzi defensywa Capitals. Patrząc na wyniki dwóch ostatnich spotkań wygląda to nieźle, ale trzeba dodać, że te wyniki wyglądają lepiej niż gra defensywna Waszyngtonu. Popełniają oni sporo błędów i gdyby Islanders mieli więcej szczęścia, to mogliby strzelić znacznie więcej bramek. W dwóch ostatnich meczach Holtby świetnie bronił, zwłaszcza w tym przedostatnim, jednak jest to bramkarz nierówny(w dwóch pierwszych meczach serii bronił fatalnie, grubo poniżej 90% obronionych strzałów) i ten sezon ma przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby. Czy Holtby rozegra trzeci tak dobry mecz z rzędu? Trochę w to wątpię i uważam, że Islanders powinni tutaj strzelić trzy bramki.
Można również spróbować typu na to, że w meczu będzie jakiś wysoki remis, czyli remis w meczu i powyżej 6,5 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jestem ciekaw czy Waszyngton dzisiaj pójdzie za ciosem i odniesie kolejne zwycięstwo. Moja wizja tego spotkania jest taka, że Islanders z pewnością będą chcieli wygrać mecz, ale postarają się zrobić to ostrożnie, bez zbędnego narażania się na utratę bramek. Capitals z kolei muszą pójść - może nie na całość, ale dać z siebie wszystko. Ostatnie spotkanie było jedynym w tej serii gdzie Waszyngton oddał więcej strzałów w bramkę Isles niż odwrotnie. Jeśli zmiana taktyki poskutkowała to należy ją zastosować również dzisiaj i stąd mój zakład na zwycięstwo Caps w ilości celnych strzałów. Przepraszam za nieco chaotyczny opis, ale pisze z pracy przez telefon.

✅ Więcej celnych strzałów odda Washington Capitals @2,13 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli chodzi o drugie spotkanie to można pójść w podobnym kierunku. Calgary musi wygrać ten. Dotychczas to Stars górowały w ilości strzałów na bramkę przeciwnika, ale dzisiaj to Flames beda musieli zwiększyć siłę ognia, a kurs na to zdarzenie jest jeszcze bardziej zachęcający niż w przypadku Capitals.

✅ Więcej celnych strzałów odda Calgary Flames @3,15 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Możliwe, że dzisiaj odbędą się dwa ostatnie spotkania pierwszej rundy. W pierwszym stawiam na zakończenie serii na korzyść Flyers. Habs zaprezentowali się z dobrej strony w tegorocznych rozgrywkach, ale gdyby nie zmieniony format to zapewne nie znaleźli by się w playoffach. Myślę, że dzisiaj sukces odniesie doświadczenie i zgranie Philadelphii, bo to właśnie ten zespół sprawia wrażenie bardziej poukładanego.

Co do drugiego spotkania to również stawiam na zakończenie serii. Ostatnio pomyliłem się co do Blues, którzy w sumie tylko jeden mecz wygrali zdecydowanie, jeśli można tak powiedzieć (3:1). Nutki dzisiaj dodatkowo osłabione przez brak Tarasenki, a Allen w bramce też nie jest zbyt stabilny. Canucks potrafią kontrolować grę i jeśli wezmą sprawy w swoje ręce to awansują już dzisiaj.

✅ Philadelphia ML @1,71 Unibet

✅ Canucks lub remis @1,65 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Większość graczy wybiera dzisiaj zwycięstwo Colorado, ale im dłużej się zastanawiam nad tym meczem tym więcej mam wątpliwości. Avalanche jest bez wątpienia bardzo solidnym zespołem. Wszystkie formacje są dobrze zgrane. Potrafią trzymać inicjatywę i mieć mecz pod kontrolą. Tylko, że tak było w serii z Arizoną, która gra dość defensywnie i często oddawała inicjatywę przeciwnikom. Jak zaprezentuje się Colorado w serii z ekipą, która lubi pójść na wymianę ciosów? Myślę, że Dallas mogą pójść za ciosem. Odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu z trudnym przeciwnikiem i można powiedzieć, że jeszcze "nie ostygli". Można mówić o tzw. momentum. Avs mogą zostać dzisiaj nieprzyjemnie zaskoczeni, bo nie dość, że mają trochę dłuższy odpoczynek to jak już wspomniałem zetrą się z rywalem prezentującym odmienny styl. W Robin round Dallas przegrało z Colorado 0:4, ale w sezonie zasadniczym w czterech spotkaniach z Avs to właśnie Stars odnieśli komplet zwycięstw. Dorzucam również kurs na over, bo liczę na co najmniej pięć bramek w regulaminowym czasie gry. Obie drużyny własnoręcznie potrafią pokryć taką linię, więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to zobaczymy kilka bramek. Mam nadzieję, że mój tok myślenia jest prawidłowy.

✅ Dallas lub remis @1,83 Unibet

✅ Dallas bez remisu @2,60 Unibet

✅ Powyżej 5 bramek @1,83 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem nadzieję że nie będę osamotniony w typie w kierunku Stars, kolega rasijskij rasijskij sporo napisał o tym meczu i mogę się pod tym tylko podpisać. Dodam że w Stars gra wielu facetów którzy mają wiele doświadczenia na tym etapie i to zarówno w obronie jak i w ataku a jak wszyscy dobrze wiedzą w PO to doświadczenie jest niezbędne by móc dojść jak najwyżej. Mimo mocy jaką ma w ataku Avalanche to dziś mogą się zdziwić bo Flames też potrafiło bić a jednak Stars ich wypunktowało i potrafiło przejść do ofensywy. Dziś gram ekipę bardzo zbilansowaną w której widzę wiele doświadczenia.

Stars ml kurs 2,4 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj nie będę typował zwyciężcy bo jak dla mnie to mecz taki fifty-fifty. Colorado lekko, łatwo i przyjemnie rozprawiło się z Kojotami i wydaje mi się że jeszcze nie grali na 100% mocy z drugiej strony Dallas które myślałem że odpadnie w 1/8 a tu awansowali, a ostatni mecz to było mistrzostwo wyjść z 3:0 po 7' na 3:7 to musi zostać w głowach Gwiazd. Dzisiaj pójdę w stronę bramek których nie powinno zabraknąć a kursy są zachęcające np. +5.5 po kursie ~2.15. A jak widać ma kto strzelać w obu drużynach i jak chcą to potrafią. Tak pozatym to ćwierćfinały widzę bardzo overowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj w nocy dwa spotkania, ale ciężko wywnioskować coś sensownego w przypadku meczu Bolts - Bruins. Typowe spotkanie 50/50 i nawet nic nie wskazuje na over, albo under. Zostawiam w spokoju. Zobaczymy jakim wynikiem się skończy. Co do meczu między VGK i Canucks to liczę na kilka bramek z każdej strony. Obydwie ekipy prezentują ofensywny styl, a co za tym idzie defensywa schodzi trochę na dalszy plan. Poza tym w ostatnich pięciu meczach między zespołami cztery razy padł over, a średnia bramek wynosi ponad siedem. Chętnie spróbował bym też zagrać zwycięstwo lub chociaż remis Vancouver, bo VGK nie prezentowało się do tej pory jakoś specjalnie dobrze. Nie oszukujmy się, ale Chicago nie jest zespołem z topu, a kilka razy prawie udało im się ograć Knights. Kto wie. Może Canucks rozstrzelają VGK. Ciekawostka: Podobno w szatni Knights atmosfera jest nieco napięta przez zgrzyty na linii Fleury - DeBoer. Trener rzekomo mocno faworyzuje Lehnera, a Marc nie ma szans na występ w playoffach. W internetach zrobiło się głośno i kto wie, czy trener nie ugnie się przed opiniami i nie pograć Fleury'emu? Nie zdziwił bym się, bo DeBoer to według mnie nie jest odpowiedni człowiek na stanowisko trenera.

❌ Powyżej 5,5 bramki w meczu Knights - Canucks @1,76 Unibet
❌ Powyżej 6.0 bramek w meczu Knights - Canucks @2,17 Unibet
❌ Vancouver bez remisu @2,70 Unibet (opcjonalnie)
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Knights - Canucks
Ja właśnie inaczej widzę to spotkanie niż kolega wyżej, według mnie VGK zaprezentowało się solidnie po przerwie kontrolowali serię z Chicago bez problemowo i mówiąc o słabym Chicago trzeba też powiedzieć o przeciwnikach Canucks, bo ekipa z Missouri dopiero wyglądało fatalnie. Chociaż Goaltenderzy jeszcze nie potwierdzeni ja tu widzę zwycięstwo lepszej drużyny jaką jest VGK mają świetną pakę dobrze poukładaną grę a Peter DeBoer będzie miał strategię na tę serię. Do tego stawiam na under pomimo tego, że ostatnie spotkania obfitowały w bramki, w pierwszej rundzie PO ta defensywa może być bardziej spięta a gdy spotykają się dwie ofensywne drużyny to z doświadczenia wiem, że z takiej sytuacji potrafi być z dużej chmury mały deszcz.
Według mnie VGK wygrają ten mecz jak i serię, ba widzę tę drużynę nawet w finale.
Jako, że to pierwsze spotkanie to delikatnie stawiam na VGK/-6,5 @3.05 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom