>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe Ligi Angielskie 2010/2011

Status
Zamknięty.
K 108

kefir70

Użytkownik
Mój ostatni post został zedytowany przez moda KUBA86.

Kolego - zapamiętaj sobie i zapisz choćby w toalecie nad pisuarem- &quot;Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu&quot;.

Jeśli władze tego forum uważają , że spamuję - proszę jasno - nikt nikomu nie robi łaski. Ani ja forum , że piszę ani forum mi , że mnie tu gości.

Wkładająć dużo swojej wiedzy , czasu i wysiłku na systematyczne analizy - myślę , żę mam prawo do choćby symbolicznego podsumowania bardzo udanej kolejki. I wkurzenia jak jakiś nadgorliwiec za wszelką cenę chce podkreślić swoją władzę.
Jeśli tak bardzo to przeszkadza , że przerzuca się z miejsca na miejsce moje wypowiedzi - do innego posta - proszę to jasno sformułować.
Konrad// z Kubą nowi jesteśmy więc wiesz. Chce dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków. Ja Ci postów nie kasowałem , ani nie edytowałem bo jak widzę , że jakiś user regularnie się udziela i &quot;ma pojeć&quot; tak jak Ty to wiem , że nie warto kasować takich postów , tym bardziej jak pokazałeś że dobrze Ci idzie ;) rób swoje i nie przejmuj się
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Hendon v Sutton Utd -----&gt; 2 @@ 1,52 Bet365 MECZ 26.02

Jak już kiedyś miałem okazję przedstawić zespół Suttonu który jest na pół już profesjonalnym zespołem, Walczącym pewnie o awans do kolejnej ligi. Tym razem zmierzy się z Hendon z którym w swojej historii grał już pięć razy, Cztery zwycięstwa i remis to ich bilans.Sutton na dzień dzisiejszy 8pkt. przewagi nad drugim w tabeli Bury Town i tylko słaba postawa do końca sezonu mogą pozbawić ich mistrzostwa albowiem są najlepszą drużyną ligi pod każdym względem. Znakomity w ataku jest Craig Dundas który jest najlepszym strzelcem zespołu. Paul Doswell menedżer Sutton wypowiada się bardzo ciepło o swoim zespole i mówi że awans jest kwestią teraz czasu. Także nie pozostaje dzisiaj nic innego jak zwycięstwo po ciekawym kursie :!:.

Chelmsford v Boreham Wood -----&gt; 1 @@ 1,53 Bet365 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Stalybridge Celtic - Boston United
Na Bower Fold przyjeżdża Boston który jest jedną z najlepiej grających drużyn na wyjazdach. Obu drużyną udało się spotkać ze sobą jak dotąd trzy razy, dwa razy rywale musieli uznać wyższość Bostonu a raz to Boston schodził przegrany z murawy. Jednak w pierwszym meczu na Jakemans Stadium wygrali 1:0 Jamiego Yatesa. Dziś w Bostonie zagra dwóch znakomitych skrzydłowych Mark Robinson oraz Darren Williams. Jak powiedział menedżer Rob Scott potrzebowaliśmy dwóch bocznych obrońców tych dwóch jest w stanie dać nam awans. Po takich słowach trenera trzeba założyć dzisiaj zwycięstwo obu graczy czeka debiut i zapewne udany albowiem Williams grał w Sunderlandzie, Dundee czy Hartlepool. W dodatku drużyna gra wyśmienicie w ofensywie zaledwie 18 bramek straconych przy 41 strzelonych robi wrażenie. Spodziewam się gładkiego zwycięstwa Boston.

Win Boston @@ 2,00 Bet365

Czy okaże się cennym wzmocnieniem defensywy :?
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Jedziemy :

Aldershat - Lincoln 2 dnb 2.60 6/10 - całkowicie nieadekwatnie wysoki kurs na Lincoln. I dla mnie z zupełnie niezrozumiałych powodów.
Mój kolega także specjalizujący się w niższych angielskich w rozmowie na temat tego meczu zasugerował , że tak wysoki kurs na gości być może wynika z faktu , iż Aldershat raczej uchodzi(Uchodził ? ) za drużynę swojego boiska...Może...Tyle , że w tym sezonie , a już zwłaszcza patrząc po ostatnich wynikach cięzko byłoby potwierdzić słuszność takiej tezy.
Ot, ostatni remis u siebie z Macclesfield, wtopy ze średniakami ligi...
A Lincoln od objęcia stanowiska managera przez Tilsona jest po prostu czarnym koniem ligi. Ot starczy przytoczyć trochę statów - w ostatnich bodaj 7 meczach - 6 zwycięstw ! w ostatnich 5 wyjazdowych meczach - 4 zwycięstwa ! Tilson niesamowicie umotywował zespół i chociaz nie ma jakiś gwiazd w składzie to bardzo ładnie to od jakiegos czasu funkcjonuje. Daje dnb i tak bo bardzo ładnym kursie bo az samego mnie troche ten kurs ok.4.00 na suchą 2 przestraszył. Ale gram to zdecydowanie. dzisiaj zreszta z tego co widze to kurs pomalutku co prawda ale spada. 2-2 ZWROT

Hartlepool - Charlton 2 2.55 6/10 - myslałem tez o dnb ale jednak zagram czystą 2. Gospodarze w mojej ocenie to co najlepsze w tym sezonie mają juz za sobą i z takimi wynikami jak po Nowym Roku to walczyliby co najwyżej o utrzymanie. W sobotę na wyjeździe dostali baty od Brighton 4-1 i chociaz dzisiaj manager zapowiada przemeblowanie składu to przecież z tym co ma rewolucji nie zrobi.
A Charlton jakby nie patrzeć ma super strzelca B.Wright-Phillips&#39;a który w każdym meczu te bramke dorzuca. W tym ostatnim spotkaniu z Posh ładnie pokazał sie tez nasz P.Abbott i w mojej ocenie to Charlton jest faworytem spotkania. 2-1

Northampton - Morecambe 1 1.90 6/10 - gospodarze maja bardzo ładne statystyki w spotkaniach na swoim boisku i wyjda dzisiaj prawie w optymalnym zestawieniu.
Goście w sobotę gładko wtopili z LIncoln i wydaje sie , że mocnym u siebie gospodarzom cięzko będzie im urwac punkty.3-3

Jako , żę do znudzenia powtarzam , żę kolejki wtorkowe stoja pod znakiem overków to tym razem gram sklecam szalone rozpisy z overków3,5 w nastąpujących meczach :

MK - Leyton
Bristol-Bournemouth
Exeter - Swindon
Hartlepool - Charlton
Tranmere - SW
Walsall - D&amp;R
Northampton - Morecambe


I jak mówimy już o Bournemouth - uważałbym na nich - ten sezon jest specyficzny - z uwagi na odwoływanie meczów grudniu i styczniu są potworne zaległości. I teraz większość drużyn będzie grała co każdy wtorek i sobotę. A Bournemouth ma bardzo wąski skład. I prędzej czy później to sie odbije. Pewnie prędzej.

EDit : Lekcja pokory. Aczkolwiek żeby NOrthampton strzeliło u siebie 3 bramki i nie wygrało....nioc , nauczka aby nie grać na siłę..

Aktualne staty

Wygrane/przegrane
Kursy &lt; 2.00 20/18
Kursy 2.00-2.99 10/11
Kursy &gt;3.00 0/2
W tym tzw. TYP KOLEJKI 6/4
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Jedziemy , oby ze skutecznością co najmniej tak dobrą jak w poprzednią sobotę..

League Two

Crewe - Stevenage 1 2.10 7/10 TYP KOLEJKI-- Crewe w zasadzie w optymalnym zestawieniu , zwłaszcza w ataku prawdziwy &quot;róg obfitości&quot; jeśli chodzi o możliwe warianty ułożenia składu. Najprawdopodobniej wyjdzie jednak Clayton Donaldson i Shaun Miller - którzy razem mają już 29 bramek!!!!! Crewe u siebie diablo mocne i bije się nadal o play-offy. A przypomnijmy , żę przecież jeszcze kilka lat temu grali nawet w Championship. W ostatnich 5 domowych meczach aż 4 zwycięstwa. Punkty potracili tylko takżę z ostatnio będącym dobrej formie Gillingham.
Z drugiej strony Stevenage , które w ostatnich 5 wyjazdach zaliczyło...5 wtop. I co tu dużo mówić ostatnio jest bdla mnie wdzięcznym obiektem do obstawiania &quot;przeciw&quot;. Pewnie , żę każda seria ma swój koniec , ale jeśli podejść do tego kierująć się logicznymi argumentami to nie powinno zdarzyć się to jutro. A żę do tego dostaniemy całkiem ładny kurs , z którego np. co bardziej zachowawczy mogą zrobić dnb po ok.1.50 - tylko grać. 0-1

Hereford - Burton A 1dnb 1.70 7/10 - równie ładny meczyk do typowania , ale , żę kurs jest jeszcze bardziej atrakcyjny to ja przynajmniej nie będę zbyt chytry i skorzystam z opcji dnb.
Hereford obok LIncoln to najlepiej-najskuteczniej ostatnimi czasy grająca drużyna w lidze. Walczą o życie bo fatalne wyniki z początku sezonu sprawiły , żę okupują doły tabeli. Ale od ok.2 miesięcy to zupełnie drużyna (majuą jw tym czasie na rozkładzie m.in Wycombe, Torquay, Cheltenham) a przegrali właśnie tylko z równie rewelacyjnym Lincoln.
Ostatnio pozyskali on loan z Doncaster Waide&#39;a Fairhurst&#39;a - który w debiucie strzelił 2 bramki!!
Burton gdyby miało takie wyniki jak od początku roku to nie tyle walczyłoby o utrzymanie , co byłoby już pewne wtopy. Z dobrych wyników warte odotowania tylko zwycięstwo z Chesterfield - ale ich mecze z tą drużyną mocno pachniały jakimiś pozaboiskowymi akcentami. Zresztą na wyjazdach trzymają równą , katastrofalną formę - 5 meczy - 4 wtopy. 0-0 ZWROT
Kurs znakomity.

League One

Peterborough - Tranmere 1 1.65 6/10 - gram POsh bo wiele im można zarzucać , ale na swoim boisku gromią wszystkich. NO możę po za Southampton - ale to drużyna zupełnie z innej półki jak Tranmere.
O POsh mocno się obawiałem po odejściu McLean&#39;a , ale o dziwo Mackail-Smith radzi sobie w duecie np. z Tomlin&#39;em równie dobrze. Do 1 składu wraca McCann a to zazwyczaj dobrze wróży wynikowi.
Nadal walczą o bezpośredni awans - czyli nie ma mowy o odpuszczaniu.2-1

Rochdale - Southampton 2 1.95 6/10 - długo o tym myślałem , ale jednak trzeba konsekwentnie grać na Świętych. Są tak silni, że i owszem czasami mogą jakiś punkt zgubić ale kierując się logicznymi za i przeciw jest to dużo mniej prawdopodobne.
Teraz do składu wraca jeszcze ich skrzydłowy Adam Lallan&#39;a - czyli w zasadzie są bez żadnych znaczących osłabień. ODWOŁANY

I tyle.
A z overków 3,5 ja będę klecił z :
POsh - Tranmere
Hertlepool - Donsi
Northampton - Aldershat
Crewe Stevenage
Stockport - Macclesfield

Aktualne staty

Wygrane/przegrane

Kursy &lt; 2.00 21/18
Kursy 2.00-2.99 10/12
Kursy &gt;3.00 0/2

W tym tzw. TYP KOLEJKI 6/5
 
K 108

kefir70

Użytkownik
WE wtorek już do końca sezonu League One i Two będzie grać. A więc coś na jutro :

Brighton - Plymouth 1 1.40 + Crawley Town - Southport 1 1.30 = 1.82 10/10 TYP KOlejki

Gram dubelek tych meczy za maksymalną moją stawkę.
Brighton walczy o mistrza i bezpośredni awans. Mają nowy stadion, mają kasę na transfery i wyniki. Wtopili ostatnio co prawda w FA Cup ale to nie był dla nich priorytet. Takim priorytetem jest liga.
Przyjeżdża Plymouth - na który to zespół co rusz sypią się nowe problemy. W okienku transferowym poodchodzili najlepsi zawodnicy , m.in C.Noone - skrzydłowy , który jutro wystąpi właśnie w drużynie Brighton.
Ci co zostali mają nieregularne wypłaty , przy czym np. na chwilę obecną to wypłaty za styczeń jeszcze nie było.
Na boisku w zasadzie leją ich wszyscy równo.
Jakby tego było mało dzisiaj jest info , że za problemy finansowe otrzymują karę -10pkt. Co w praktyce dla nich oznacza pewny spadek do League Two. Trudno wyobrazić sobie równie beznadziejnej sytuacji. Wszystkie atuty są po stronie Brighton i nie wyobrażam sobie jutro straty punktów. 4-0

Crawley-Southend . W pewnym sensie bardzo podobna sytuacja jak wyżej - tzn. Crawley bije się o awans , a goście to kopciuszek ligi.
Crawley odpadło w końcu z FA Cup po minimalnej wtopie z MU 1-0. I teraz mogą i muszą wszystkie wysiłki skoncentrowac na lidze. Wimbledon im troszkę odskoczył ale mają kilka zaległych meczy. Jutro okazja aby trochę tej straty odrobić. Southport fatalnie spisuje się na wyjazdach i podobnie tutaj ciężko wyobrazić sobie jakąkolwiek niespodziankę.
Crawley to drużyna z bardzo dobrą sytuacją finansową , tak , że o ile zazwyczaj obawiam się grać tak niskich kursów w Conference o tyle w tym meczu niebezpieczeństwa jakiegoś wałka ja przynajmniej nie widzę. Zresztą przed meczem starczy poobserwować BF czy nie ma jakiś dziwnych ruchów - i o ile nie ma/nie będzie ja walę w ten dubel ile wlezie. 1-0

Peterborough - Colchester 1 1.90 7/10 - gram konsekwentnie na POsh u siebie. Co prawda w sobotę troszkę postraszyli , ale liczy się w końcu finanlny rezultat - a ten był taki jak miał być. W Posh bez większych absencji.
Colchester z kolei - chociaż to nie jest zły zespół na wyjazdach radzi sobie fatalnie , a na urazy narzeka ich największa gwiazda - napastnik Steven Gillespie. Możę zagra /możę nie - ale zawsze to mały kamyczek na szalę ich przeciwników. 1-1

Hartlepool - Southampton 2 1.90 7/10 - i podobnie nie filozofuuję i gram konsekwentnie na Świętych. Ostatni ich mecz odwołano , tak , żę tym bardziej mieli okazję sobie troszkę dłużej odpocząć. Do składu wraca jeden z najlepszych zawodników A.Lallana - skrzydłowy.
Hartlepool ostatnio w sobotę na własnym bosiku przegrało z Donsami , i chociaż wcześniej 2 mecze u siebie pod rząd wygrali - to nic wielkiego nie prezentuje. I o nic w zasadzie już nie walczy.
Czyli większość argumentów po stronie gości. 0-0

Bournemouth - SW 2 4.20 4/10 - zagram za średnią stawkę na gości. Bournemouth ze swoim wąskim składem to jak dla mnie zespół , który lada chwila się posypie , bo nie da się grać 14-15 tymi samymi zawodnikami co 3-4 dni. SW z kolei chociaż ostatnio przegrywa co rusz to ma dosyć szeroki , i wcale nie taki słaby skład. Jest nowy manager i chociaż o play-offy chyba już nie powalczą to o odpuszczaniu w ich przypadku nie możę być mowy - bo efekt &quot;nowej miotły&quot; przeciez działa. Jak dla mnie - kurs wart rydzyka.0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
goly78 17

goly78

Użytkownik
Kefir mam pytanie , co sądzisz o meczu AFC Wimbledon - Wrexham ?
Kurs na Wimbldon wyoki ok 1,8 (w naziemnym) . Do tego Wrexham w 3 ostatnich meczach bez zwycięstwa . A ostatnia kolejka to juz wogule jakies jaja porażka 2:7 u siebie ze średniakiem ligi. Wimbledon równiez wysoko ale wygrywa na wyjeździe. Chyba ze jakies absencje sie szykują ?
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Też gram Wimbledon. Ale aż tyle nie mam przekonania i argumentów żeby polecać to na forum.
Powinni wygrać ale też dziwne , że kurs taki wysoki. Może dlatego , że Wrexham nominalnie wysoko w tabeli. Swoja droga kiedy Wrexham kilkanaście dni temu grało na wyjeździe z Crawley kurs był zbliżony.
Co do ostatniej wtopy Wrexham to pachnie mi to większym wałkiem , bo Wrexham właśnie anonsuje duże problemy finansowe , a przegrana z takimi ogórkami i to z tak &quot;hokejowym&quot; wynikiem śmierdzi na odległość...
Reasumując - też uważam , że Wimbledon to wygra i tez to gram.
 
D 0

darecki522

Użytkownik
Doncaster ostatnio gra fatalnie, ale nie dziwi mnie to. Tak naprawdę aż 14 zawodników z kadry zespołu boryka się z mniejszymi czy większymi problemami i drużyna wychodzi na spotkania powiedzmy delikatnie w nie najsilniejszym składzie. Prawie podstawowa linia ataku nie funkcjonuje z najlepszym strzelcem zespołu Billy Sharp’em
Norwich walczy o play off ostatnie ich wygrane na własnym boisku Reading i Millwal po 2-1. Ogólnie Norwich w lidze nie pokonany od 11 grudnia. Na tą chwilę nie sądzę, ze goście są w stanie wygrać z rozpędzonym Norwich, a ze ostatnio dostałem po „handicapach” po prostu zagram normalnie na silniejszą i lepiej wyglądającą obecnie drużynę gospodarzy
 
K 108

kefir70

Użytkownik
A i jeszcze w uzupełnieniu - jesli ktos tak ja ja lubi grube overki3,5 to ja w ten wtorek gram :
Accrington - Crewe
Hereford - Northampton
Macclesfield - Morecambe
Wimbledon - Wrexham
Darlington - Kidderminster
Jako 3 z 5
oraz :
Bournemouth - SW
Brighton - Plymouth
Brentford - Tranmere
Carlisle - Exeter
D&amp;R - Huddersfield
Hartlepool - Southampton
Jako 3 z 6.
Ale to taka moja słabość do overków 3,5 i wyższych z League One i Two
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Piłka Nożna,Anglia Championship
Spotkanie : Norwich City - Doncaster Rovers
Typ : Norwich City -1
Kurs : 2,10
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-02-22 20:45
Analiza:
Gospodarze walczą o Premier League,w tym momęcie zajmują 5 lokate ze stanem 55 pkt.Przewage nad Leicester,którzy sa pierwsza drużyną ,które sie biją o wejście do strefy barażowej.
Norwich w meczach u siebie zdobyło 30 pkt(9 zwyciestw,3 remisy i 4 porażki),zdobyli 29 goli ale stracili również sporo bo aż 22 gole.
Doncaster zajmuja 17 lokate z 37 punktami,na wyjazdach graja bardzo słabo, 3 zwycięstwa,3 remisy i aż 9 porażek,zdobyli 20 goli tracąc 34.
Ostatnio grają fatalnie, niepotrafią zdobyć bramki co jest spowodowane że goście są bez najlepszych ich dwóch strzelców: Billeg&#39;o Sharpa 12 goli i James&#39;a Haytera 8 goli.
W ostatnich 4 meczach nie strzelili bramki przegrywajac kolejno z Millwall 1:0,Portsmouth 2:0, Ipswich 6:0 i ostatnio ze Swansea 3:0.
Gospodarze ostatnio slabiej sie spisuja ale grali z wymagajacymi rywalami,dzis przyjdzie im sie zmierzyc ze znacznie gorszą ekipa,z pewnoscią podlamaną ostatnimi wynikami i brakiem najlepszych snajperów w tej druzynie.
Typuje Norwich z handicapem i polecam grać ten typ.
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Ciężka kolejka za nami.
W League One aż 6 remisów na 8 spotkań.
W Conference Wrexham , które ostatnio wtopiło u siebie z &quot;ogórkiem&quot; teraz wygrywa z liderem...
Ale nic - główny typ wszedł i ja przynajmniej spróbuje teraz gry bardziej własnie w ten sposób tj. dubelek czy tripelek z AKO w granicach 2.00-2.50 z najbardziej pewnych typów - jesli trzeba to zabezpieczonych dnb czy nawet podwójna szansą. Zobaczymy.
Aktualne staty

Wygrane/przegrane

Kursy &lt; 2.00 24/20
Kursy 2.00-2.99 10/12
Kursy &gt;3.00 0/3

W tym tzw. TYP KOLEJKI 7/5
 
B 0

benda

Użytkownik
orientujesz sie moze ,gdzie znajde info na temat meczu z 21.02 Havant and W v Hampton &amp; Richmond- mecz przelozony prawdopodobnie ale nie wiem na kiedy...
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dagenham &amp; Red. - Bournemouth

typ 2 kurs 2.20 Will Hill ✅ 1-2

Przeszukujac dzis rano spotkania angielskich druzyn znalazlem tego typu spotkanie. Ostatnia druzyna rozgrywek League One podejmuje na wlasnym stadionie druga druzyne, ktora do konca rozgrywek bedzie walczyc o pierwsze miejsce w lidze i bezposredni awans do Championship.

Bournemouth ostatnio 2-krotnie zremisowal na wlasnym boisku 1-1 z Huddersfieldem tracac bramke w 89. minucie oraz z Sheffield Wensday 0-0. Patrzac na historie dotychczas rozegranych spotkan w lidze goscie dzisiejszego spotkania tylko raz nie zdolali wygrac trzeciego spotkania, gdzie w poprzednim nie odniesli zwyciestwa, mialo to miejsce na przelomie pazdziernika i listopada, gdzie po remisie z Sheffield i przegranej z Colchesterem grali wyjazdowe spotkanie z Brentfordem. W innych przypadkach gdy zdarzaly sie sytuacje nie wygrania w 2 spotkaniach z rzedu nastepne spotkanie zawsze bylo zwycieskie dla Bournemouth.

Dzis pierwsza druzyna ligii Brighton gra trudne spotkanie w Milton i o zwyciestwo bedzie bardzo trudno, Bournemouth ma duzo prostsze zadanie, a majac w perspektywie roznice 4 punktow ktora dzieli pierwsza i druga druzyne League Two jest duza szansa na zblizenie sie do fotel lidera.

Gospodarze mimo tego ze w ostatnich spotkaniach grali lepiej zdobywajac 7 pkt w 5 spotkaniach nadal okupuja ostatnie miejsce w lidze, chociaz strata do zespolow ktore takze bronia sie przed spadkiem to 1, 2 i 4 punkty. Nie wydaje mi sie jednak, zeby dzis byli w stanie odniesc zwyciestwo, wczesniej grali z duzo slabszymi druzynami 19. Yeovil oraz 15. Brentford.

Typ bardziej nadaje sie do grania DNB jednak wg. mnie jest duza szansa na 1-bramkowe zwyciestwo.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
English League Two

Bury - Crewe ✅ 3-1

typ 1 kurs 2.00 Ladbrokes

Kolejne dzisiejsze spotkanie tym razem League Two. Gospodarze zajmujacy 5. miejsce graja z 11. w tabeli Crewe. Mimo 6 miejsc roznicy w tabeli obie druzyny dzieli jedynie 6. pkt. Tabela jest w tel chwili bardzo splaszczona, bo znow Bury do trzeciego Shrewsbury traci jedynie 3 punkty i dzis przy odrobinie szczescia moze zajac miejsce premiujace awansem do League One.

Wybralem to spotkanie patrzac rowniez na historie spotkan zespolu Bury w tym sezonie. Graja strasznie nierówno, ostatnio notuja passe trzech spotkan bez zwyciestwa, gdzie przed ta seria wygrali 3. kolejne spotkania. W ostatnich 5. spotkaniach na wlasnym terenie udalo im sie wygrac 2. remisujac pozostale.

Znów Crewe gra w ostatnim czasie w meczach wyjazdowych fatalnie. Ostatnie 5. spotkan poza swoim stadionem w lidze to 5. porazek. W ostatnich 10. spotkaniach udalo im sie wygrac 3 i jedno zremisowac, jednak wiekszosc tych punktow zdobyli na własnym stadionie.

Na stroniu http://www.buryfc.co.uk wyczytałem ze ma to byc wielki rewanz za porazke 0-3, która gospodarze poniesli na poczatku sezonu w wyjazdowym spotkaniu. W poprzednim sezonie Bury wygralo 2 spotkania z Crewe takze majac na uwadze przerwanie passy 3. meczy bez zwyciestwa i dosyc slabo grajacego rywala w wyjazdowych meczach licze na domowe zwyciestwo Bury. Typ 1x jest dla mnie prawie pewny, jednak kurs nie zacheca do grania, dlatego typ DNB to bedzie w tym meczu takze rozsadne rozwiazanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
spinache 96

spinache

Forum VIP
Fleetwood Town - Eastbourne

typ 1 (-1) kurs 2.00 Ladbrokes ???? 0-1

// ten wynik to jakas kpina...

Ostatnie spotkanie które wybrałem dzis z nizszych lig angielskich. Rozpoczne tutaj od gości, którzy bija kolejne rekordy nieudanych spotkan. Ostatni raz goscie dzisiejszego spotkania zdobyli 3 pkt w pazdzierniku ubieglego roku. Kolejnych 19. spotkan to pasmo porazek czasami przerywanych przez remisy. Ostatnie 10 spotkan to bilans 0-1-9.

Fleetwood gra na własnym terenie całkiem niezle, w 17 spotkaniach udalo im sie wygrac 8 i 8. zremisowac. W ostatnich 6. spotkaniach na wlasnym terenie udalo im sie wygrac 4 spotkania i 4. zremisowali. W ostatniej kolejce odniesli pewne domowe zwyciestwo z duzo mocniejszym od dzisiejszego rywala tj. Grimsby 3-0.

Jednak glowna przeslanka ktora sugeruje sie grajac to spotkanie to bardzo slaba gra druzyny Eastbourne. Goscie chyba pogodzili sie ze spadkiem z ligii, czytałem na jednym z zagranicznych for, ze morale w zespole sa bardzo niskie, do tego Fleetwood w dzisiejszym spotkaniu ma wystapic bez zadnych braków kadrowych.

Innym dobrym typem jest jedynka HT, sprawdzilem wszystkie spotkania w tym sezonie grane przez Eastbourne na wyjezdzie i tylko w jednym nie przegrywali po pierwszej polowie.
 
K 108

kefir70

Użytkownik
ok. To i ja na szybko coś dołożę.

Southampton - Swindon 1 1.35 + Crawley Town - Barrow 1 1.25 = 1.68 8/10 TYP KOLEJKI
Podobnie jak ostatnio nie folozofuję tylko nie patrząc na kursy gram na niejako żelaznych faworytów.
Święci walczą o bezpośredni awans i chociaż przed sezonem bukmacherzy typowali ich jako &quot;pewniak do awansu&quot; to tak łatwo nie będzie. Zagrają jednak dzisiaj w optymalnym ustawieniu - w zasadzie bez jakichkolwiek absencji. Na wyjazdach idzie im trochę w kratkę - ale u siebie są diablo mocni. W ostatnim meczu w domu z Carlisle wygrali co prawda skromnie 1-0 ale okazji mieli od liku. Dzisiaj liczę na lepszą skutec zność , ale handi nie gram bo nie będe &quot;na siłę podbijał kursu&quot;.
Swindon na chwilę obecną jest na najlepszej drodze do League Two. Co prawda ściągnęli ostatnio całkiem dobrego napastnika z Leedfs M.Grella - ale z drugiej strony mają co najmniej pare kontuzji - tak , że niejako te ruchy się równoważą. 4-1

Crawley Twon - Barrow - stawiam konsekwentnie na Crawley. Co prawda w 2 ostatnich meczach u siebie mocno się męczyli - choć w ostatecznym wyniku 6 pkt. jednak sobie dopisali. TYle , że tamte mecze były w okresie ich rywalizacjhi w FA Cup (ten drugi tuż po) i część zawodników była oszczędzana , a część mocno podmęczona. PO ostatnim spotkaniu właśnie ich menager narzekał na zmęczenie po spotkaniu z MU. Teraz było więcej czasu na regenerację , a punkty sa dla nich mega ważne bo i Wimbledon i Luton nadal biją się o bezpośredni awans. 3-2

Barnet - LIncoln - x2 1.45 + Oxford - Hereford (Hereford strzeli bramkę) 1.44 = ok. 2.10 7/10
4-2
I puszczam też drugiego takiego dubelka.
Gram na LIncoln bo są w naprawdę dobrej formie. Co prawda z tymi najmocniejszymi ekipami ligi idzie im jednak gorzej - no ale Barnet to słabeusz. W dodatku w składzie gospodarzy znaczna liczba absencji , są strasznie nieskuteczni i o dziwo nawet Izale McLeod niewiele tu zmienił.
Lincoln praktycznie w optymalnym ustawieniu.
Herefiord to druga rewelacja ligi - a ich atak Fainhurst + Fleetwood naprawde robi wrażenie. I tak sobie myślę , że stać ich nie tylko na to żeby bramkę strzelił.

I dlatego :

Oxford - Hereford 2 dnb 2.95 6/10 - ot patrz wyżej. 0-2

Plymouth - Colchester 2 dnb 1.66 6/10 - o ile nie zadziałają tu jakieś moce bozabosikowe - a to raczej trudno zakładać to PLymouth nie ma szans tego wygrać. Pisałem już do znudzenia o ich problkamach - exodus w okienku transferowym najlepszych zawodników, kontuzje , problemy finansowe, a teraz kara -10 pkt karnych. Za ich spadek buki płacą...1.11 ????
Do Colchester wraca wreszcie S.Gillespie - czyli ich najlepsza strzelba. 2-1

Oprócz tego dzisiajesze mecze i to zarówno League One i Two patrząc po ustawieniu zespołów widzę mocno overkowe.
Ale faktem jest , że mój entuzjazm osłabł jak obejrzałem sobie wczorajsze spotkanie NC - Charlton - a zwłascza stan murawy po zimie.... no po prostu masakra...Ale pomimo tego ja jakiegoś szalonego blokowego z dubelk,ów overków 2,5 sklecę.

A co do typów powyżej to w meczu Bury - Crewe ja przede wszystkim właśnie widzę over

I tyle. Good luck

Aktualne staty

Wygrane/przegrane

Kursy &lt; 2.00 28/22
Kursy 2.00-2.99 11/13
Kursy &gt;3.00 0/3

W tym tzw. TYP KOLEJKI 8/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom