>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi Argentyńskie [zbiorczy]

Status
Zamknięty.
loker-43640 0

loker-43640

Użytkownik
vs


Spotkanie: Godoy Cruz v Argentinos Jrs
Typ: 2
Kurs: 3,20
Buk: bet365

Dzisiaj o 00:10 rozpoczyna się 6 kolejka Argentyńskiej Apertura Liga, odpowiednika Polskiej 1 Unibet Liga. Obie drużyny prezentują się dość średnio jak na własne umiejętności, Godoy Cruz plasuje się na 8 pozycji z dorobkiem 8 punktów.Drużyna Godoy na własnym boisku zgarnęła tylko 2 punkty, jak do tej pory rozegrałą tylko 2 spotkania i oba zremisowała strzelając bramki w końcówkach spotkań co świadczy o niemocy tej drużyny na własnym boisku, mam nadzieje ze dzisiejszej nocy zaprezentują podobny styl i drużyna Argentinios odniesie łatwe zwyciąstwo. Zawodnicy Juniors są w nieco lepszej sytuacji niż Cruz, lecz mają inne cele niż ich rywale - chcą awansować do Clausura (najwyższa liga w Argentynie).Po 5 kolejkach drużyna Juniors zajmuje 6 miejsce z dwoma wygranymi i trzema remisami, na wyjazdach prezentuje się dość okazale, zremisowało z b. mocnym Boca Juniors oraz wygrało z Newell&#39;s, stosunek bramek na wyjazdach 3-2. Obie drużyny ostatni raz spotkały się między sobą prawi rok temu, mecz zakończył się podziałem punktów (1:1). W ogólnym zestawieniu drużyna Godoy wygrała dwa razy oraz dwa razy padł remis, natomiast nigdy nie zanotowano wygranej Argentinos, mam nadzieje ze to dzisiaj nastąpi, stawiam czystą 2 ????

08/11/2008 Primera Division Godoy Cruz vs. Argentinos Juniors 1:1
11/02/2007 Primera Division Godoy Cruz vs. Argentinos Juniors 2:0
08/11/2008 Primera Division Godoy Cruz vs. Argentinos Juniors 1:1
11/02/2007 Primera Division Godoy Cruz vs. Argentinos Juniors 2:0
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
CA San Martín de San Juan vs. CA Belgrano de Córdoba
San Juan ⛔
1.75
unibet
Mecz argentyńskiej Primera B Nacional. Mecz między liderem, a drużyną zajmującą 11 lokatę w tabeli. San Juan prowadzi w lidze z 5 punktami przewagi nad wiceliderem, Belgrano traci do nich 15 punktów. Póki co domowy bilans gospodarzy to 4-2-4, a wyjazdowy gości 2-6-2. Widać więc, że wyjazdy nie są mocną stroną Belgrano. A mecze u siebie nie są problemem dla San Juan. Po przerwie w rozgrywkach obie ekipy rozegrały po 1 spotkaniu. Gospodarze zremisowali 1:1 z Platense na wyjeździe, a goście wygrali u siebie 1:0 z Atletico. Jednak wg mnie ciężko porównać te dwa mecze, ale argumenty piłkarsko-sportowe są dziś ewidentnie po stronie gospodarzy i dlatego uważam, że to oni wygrają.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Colegiales vs. Defensores de Belgrano
under 2 1.85 ✅
Bet365
Warto spojrzeć na Defensores na wyjeździe, swoją grą nawiązują do nazwy, na ostatnie 15 spotkań były tam 2 overy, zawsze jak tracili więcej niż 1 bramkę. A Colegiales nie strzelają za wiele. Ostatnie 3 mecze po przerwie to 3 underki, 2 razy po 0:0, raz 1:1. Dziś spodziewam się spokojnego undera, gospodarze strzelają niecałą bramkę średnio na mecz u siebie, tracą podobnie, goście obie statystyki mają bliżej 0.5 bramki.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dorzucam kolejny under w meczu CA San Martín de Tucumán vs. Gimnasia y Esgrima de Jujuy, z tym, że under 2,2.5 ✅. Kurs 1.775 w bet365.
Analizy za wielkiej tu nie ma. San Martin wiele u siebie nie strzela, a Gimnasia ma mega underowe wyjazdy, tyle.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
CA San Martín de San Juan vs. Sportivo Italiano
CA San Martín de San Juan -1 2.25 ✅
Expekt

Pefa po prostu, Sportivo jest najgorszą drużyną ligi, do przedostatniej ekipy tracą 16 punktów. Mają masakryczne wyjazdy, na 14 spotkań 1 wygrana i 13 porażek. O ile w domu od czasu do czasu potrafią wyszarpać jakieś punkty to wyjazdy naprawdę mają mega słabe, grają bojaźliwie, rzadko kiedy strzelają jakąś bramkę, a tracą niemało. A San Martin u siebie właśnie odwrotnie, strzelają dość sporo, a tracą mało. W dodatku San Martin walczy o awans, dlatego potrzebują każdych punktów i nie mogą sobie pozwolić na straty punktów w takich meczach jak ten, dlatego wg mnie będą starali się szybko wybić rywalom z głowy marzenia o choćby jednym punkcie i zdobędą co najmniej 2 bramki, a nie wierzę, że Sportivo będzie w stanie odpowiedzieć jakimś trafieniem.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Almirante Brown v Instituto AC Cordoba X HT @1,90 ✅
Stawka: 2/10
Buk: Bet365
zabawy z remisami ciąg dalszy
bezsenność jak zwykle daje o sobie znać, więc wybrałem sobie jeden mecz na noc
oby dwa zespoły pasywne, na 8 spotkań 7 underów, do przerwy po 5 remisów liderami ligi pod tym względem nie są, lecz zapewne biorąc pod uwagę 9 rozegranych spotkań mamy tych remisów nie mało
w tej lidze przoduje Club Atletico Chacarita Juniors - 8 remisów i jedna porażka, stosunek goli 1-2, oczywiście tylko do przerwy ????
 
G 35

gesio

Użytkownik
Rosario Central - Atletico Rafaela
under 2.5 @1.55✅

Rynek zaczyna powoli ruszać, a kursy idą w stronę overa, nie wiedzieć czemu...
Zdecydowanie najciekawszy pojedynek tej serii spotkań na drugoligowych boiskach Argentyny...
Gospodarze na ten mecz mają duże problemy ze składem...
Zabraknie pauzującego za kartki najlepszego strzelca L.Figueroi(8g), dobrze znanego kibicom w Europie, Javiera Toledo(3g), a także kontuzjowanego wcześniej Mariano Paglialungi(2g).
Goście w pełnym składzie ze super strzelcami Carignano(11g) i Gonzalezem(8g), jednak dla gospodarzy w zaistniałej sytuacji 0-0 będzie sukcesem, gdyż nadal mają szansę na powrót do pierwszej ligi.
 
G 35

gesio

Użytkownik
San Martin Tucuman - T.A.I
under 2.5 @1.55 ⛔

Na ciężkim terenie w Tucuman, goście broniący się przed spakiem będą starać się uszczknąć choć jeden punkcik.
Zadanie może być ułatwione, gdyż gospodarze zagrają osłabieni... zabraknie najlepszego strzelca zespołu Miguela Fernandeza(7g), Pereiry, Oviedo(1g) czy obrońcy Saavedry(2g).
W ekipie gości również kontuzje Villalba(2g), Malcorra(2g).
Według kursów gospodarze są murowanym faworytem, ale czy na pewno? Dla gości każdy punkt jest na wagę złota. Defensywa i jeszcze raz defensywa...
 
G 35

gesio

Użytkownik
Chacarita Juniors - San Martin de San Juan
under 2.5 @1.55✅
Chacarita w dwóch ostatnich meczach odniosła dwa szczęsliwe zwyciestwa po 1-0, na plus należy odnotować to że są to mecze z czystym kontem.
W całym sezonie jak narazie 25 meczy i aż 22 undery, w tym u siebie 12 meczy i 12 underów, i u siebie czyste konto od około 400 minut. Znów dzisiejsi goście w dwóch ostatnich spotkaniach bez zdobytej bramki, dziś zabraknie kontuzjowanego Barreiro(2g) i Robervala (4g).
W poprzednim spotkaniu obu tych drużyn padł wynik 1-0 dla Chacarity, dziś również typuję under a zarazem 13 under na własnym placu gry na 13 spotkań.
 
R 0

red-baron

Użytkownik
ARG B
CA Tucuman v Ferro Carril Oeste
Asian Handicap
Ferro Carril Oeste+0.5/[email protected] 188bet
niby swietne staty Tucuman w domu, ale ostatnie 10 meczy juz slabiutkie z 3 2 5 i bramkami 7-12, druzyna z Tucuman wydaje sie byc w kryzysie a miejsce w barazach do Apertury juz watpliwe
F.C. Oeste natomiast trend pozytywny 5 1 4 i 15-12
bardziej poprawne wydawalo mi sie wyjsciowe -0.5 w azji, +0.75 polykam :)
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Defensa y Justicia - Instituto
Kurs miłe zaskoczenie, bo szczerze mówiąc myślałem że będzie dużo niższy. Dzisiaj spotykają się dwa zespoły które strzelają i tracą dość sporo bramek. Gospodarze w trzech meczach u siebie tylko raz nie pokryli overu 1,5 gola, to samo goście na wyjazdach - 3/2. Ostanie ich mecze zakończone wynikami 1:0 - drugi raz podobny wynik w tej lidze? Raczej nie. Institulo średnio traci 2 gole na mecz, lecz często też dokłada coś od siebie do wyniku. Dodam jeszcze że owe dwa zespoły grały ze sobą już dwa razy i w obu spotkaniach był typowany przeze mnie over. Więc uważam że kurs 1,47 jest bardzo korzystny i warty zagrania, może nie na singla ale do dokładki idealny.
Over 1,5 - 1,47 Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Defensa y Justicia - Guillermo Brown

Poprzednim razem mój typ wszedł bardzo ładnie, a jak to mówią forumowicze było &quot;izzi&quot;. Teraz gram ponownie ten sam typ, ale teraz kurs jest lekko niższy, ale również według mnie idealny do zagrania. O gospodarzach pisałem post wyżej i raczej nic się nie zmieniło, a raczej utwierdziłem się jeszcze bardziej w przekonaniu, że Defensa na własnym boisku gra w otwarte karty. Natomiast Guillermo to tegoroczny beniaminek i jak przystało na drużyny tego typu poziomem troszkę odstępują od reszty stawki. Dotychczas rozegrali 4 mecze na wyjeździe i wszystkie zakończyli wynikiem +1,5 bramki [stosunek goli 4:10]. Ostatni mecz gospodarze przegrali 1:3, więc teraz myślę że powinni ograć teoretycznie słabszego rywala, ale gole powinniśmy zobaczyć z obu stron, więc mój kolejny zakład będzie można zaliczyć do wygranych.

Over 1,5 - 1,38 Tobet ✅
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
River Plate-Instituto Cordoba
Mecz w zasadzie może zadecydować o awansie do Primera Division ,po hucznym spadku z &quot;historycznych&quot; ekip w Argentynie było głośno nie mniej głośniej będzie po ich szybkim powrocie ,w zasadzie może im wyjść to też na dobre (w pamięci mam degradacje Juventusu do Serie B).River u siebie gra bardzo dobrze w 8 meczach nie stracili nawet bramki , strzelając 15 bramek.Więc obrona i ofensywa wygląda bardzo dobrze , nie trzeba chyba takich graczy przedstawiać jak David Trezeguet ,czy grającego w Valencii A. Domíngueza ale jest także Fernando Cavenaghi i waleczny pomocnik C. Ledesma .Najlepszym strzelcem jest Fernando Cavenaghi 18 bramek/29meczy.Goście też sobie radzą bardzo dobrze zajmują pierwszy plac mają 4pkt przewagi nad River .Na 14 meczy wyjazdowych 5 zwycięstw ,7 remisów i 2 porażki ostatnio seria 5 meczy bez porażki .Najlepszy strzelec P. Dybala 17 trafień/29meczy.W meczach H2H sporą przewagę ma River Plate,i ja też im zaufam ,bo za wszelką cenę chcą awansować(ja wiem że goście też ale tutaj ciśnienie jest inne -River Plate to potęga piłki argentyńskiej która w zeszłym sezonie się stoczyła ,choć widać teraz w nich ambicje i chęć walki jak za dawnych czasów) ,skład mają poukładany ,mogą liczyć na fanatyczny doping i powrót do PD ,kurs na DNB mnie przekonuje i go biorę.
Typ:
River Plate DNB 1.40 William Hill✅
1-0 bramka Trezeguet
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
18.06.2012 godz: 23:10
Dyscyplina :pilka nozna
Atl. Huracan - Gimnasia L.P.
Typ 1
kurs 2,10
buk - unibet
pewnosc 6/10
Gimnasia L. P bedzie bez : Benavidez ( obronca 779min gry) , Macaluso (obronca 1945min gry 1bramka) , Cabrera ( pomocnik 1559minut gry 6 bramek) , Choy (pomocnik 1171minut gry 5 bramek) , Capurro (pomocnik 2325minut gry 2 bramki) , Vittor (pomocnik 956minut gry 1 bramka) , Silva ( napastnik 448minut 1bramka) , Vizcarra ( napastnik 1684min gry 2bramki) , Mendoza ( napastnik 683min 3bramki) Vargas ( napastnik 1200min gry 3bramki)
Wobec takich oslabien gram tu TYP 1
H2H tez ciekawe
wynik 2-0 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom