>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - IV liga łódzka
Spotkanie: Zawisza Pajęczno - Widzew II Łódź
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Tobet
Analiza: Jak dla mnie jest to typ warty zagrania, dlaczego? Otóż jak można przeczytać na stronach Widzew zawodnicy, którzy nie załapią się dzisiaj na mecz z Ruchem Chorzów (do kadry) będą właśnie grali w rezerwach Widzew w meczu z Zawiszą Pajęczno. Kogo można więc spodziewać się w rezerwach ? Na pewno będą to Bogdan Straton, Piotr Kuklis, Łukasz Grzeszczyk czy Rafał Grzelak, którzy nie byli i raczej nie będą powoływani do pierwszej drużyny. Ponadto zapewne rekonwalescenci zagrają w rezerwach tacy jak Krzysztof Ostrowski czy Prejuce Nakoulma. Wydaje się wiec, że rezerwy Widzewa będą tutaj zdecydowanym faworytem i należy wykorzystać błąd przy kursach a raczej niewiedzę buk, który faworyta upatruje w drużynie z Pajęczna. Wspomniałem bowiem o 6 zawodnikach, którzy przecież są zawodnikami, którzy mogliby grać bez problemów w najwyższej klasie rozgrywkowej a to jest mecz raptem IV ligi i tacy zawodnicy powinni robić różnicę, tym bardziej, że być może jeszcze ktoś dołączy do tych zawodników, jeżeli natomiast będzie kogoś z nich brakować to są jeszcze inni, którzy ich zastąpią.
Ponadto trzeba pamiętać, że Zawisza to nie jest jakiś potentat w IV lidze, zajmuje 6. miejsce i o awansie raczej ta drużyna nie myśli. Według mnie więc warto zagrać na rezerwy Widzew które będą dość mocno wzmocnione. Ostatnio gdy grali w niej zawodnicy z pierwszej drużyny pokonali WKS Wieluń 3:0 więc i dzisiaj można liczyć na ich zwycięstwo.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
piłka nożna V liga szczecin
Spotkanie Zorza Dobrzany : Pogoń II Szczecin
typ 2
kurs 2,35
bukmacher tobet
Analiza:
Prawdopodobnie w zespole rezerw wystapi dzisiaj kilku zawodników z szerokiego składu I Pogoni. Pogon zazwyczaj wystawia nawet do 8 zawodników z kadry 1 zespołu jesli jest sprzyjajaca sytuacja tj 1 zespoł gra u siebie lub w niedalekiej okolicy i zawodnicy sa do dyspozycji trenera rezerw, ta taktyka sprawdza sie znakomicie poniewaz jak na razie rezerwy sa na 1 miejscu w tabeli i czasami odprawiają przeciwników z kilkubramkowym bagazem, jak do tej pory na wyjezdzie przegrali 3 razy: z Maszewem Trzcinskiem Zdroj i Arkonią, w moim mniemaniu kurs 2.35 jest atrakcyjy i warto go wziąść.
 
sierhun 6

sierhun

Użytkownik
IV Liga Małopolska

Hutnik Nowa Huta - Orkan Szczyrzyc, 1 @ 1,65 Tobet


Pierwszy mecz 23 kolejki, rozgrywane wyjątkowo wcześnie bo już w środę o godzinie 19. Co dość niespotykane jak na IV ligę, mecz odbędzie się przy sztucznym oświetleniu. Początkowo spotkanie było zaplanowany na świąteczną sobotę, jednak jak informuje oficjalna strona gospodarzy: &quot;Orkan Szczyrzyc zwrócił się do Nowego Hutnika 2010 z prośba o przeniesienie terminu spotkania, w związku z faktem, że główny sponsor drużyny ze Szczyrzyca nie wyraża zgody na rozgrywanie spotkań w okresie wielkanocnym (...) udało nam się porozumieć z Orkanem i kibice obydwu drużyn będą mogli obejrzeć w komfortowych warunkach, przy sztucznym oświetleniu, a potem będą mogli spokojnie przygotować się do Świąt&quot;.
Hutnik w tym roku gra bardzo dobrze, jak na razie w 4 meczach zdobyli 10 pkt, w tym komplet 9 pkt na własnych stadionie. Młodziutki skład Nowohucian został bardzo dobrze przygotowany do rundy przez trenera Krzysztofa Przytułę i to widać. Grają szybką, techniczną piłkę, do tego nie &quot;siadają&quot; kondycyjnie w końcówkach, jak to miało miejsce w rundzie jesiennej. W ostatniej kolejce Hutnicy rozbili lidera tabeli, Limanovię aż 4-1. Co ciekawe obrona limanowskiej drużyny jest najlepsza w lidze i przed przyjazdem na Suche Stawy w całym sezonie straciła zaledwie 8 bramek. Dzisiejsi przeciwnicy Hutnika grają w kratkę 2-1-1, w tym zaledwie remis i porażka w meczach wyjazdowych. Widać, że jest to typowy zespół własnego boiska, gdzie dzisiejsi goście zdobywają większość swoich pkt (23 z 29). W pierwszym jesiennym meczu obu drużyn padł wynik 1-0 dla Orkana.

Przewiduję dzisiaj pewne zwycięstwo Hutników, którzy niesieni dopingiem kibiców powinni wygrać i zbliżyć się już na 3 pkt do miejsca premiowanego awansem do III ligi. Przy obecnej grze, jak i terminarzu (z 11 meczów 8 u siebie), pojawia się realna szansa na powalczenie o 2 miejsce.
 
olejajo 0

olejajo

Użytkownik
Z IV ligi opolskiej:
Slask Lubniany - Polonia Glubczyce 2 1.6
Głubczyce w wysokiej formie, grają wyjątkowo ładnie i ofensywnie, jak na tą ligę. W zeszłym tygodniu na nich postawiłem i wygrali 9:1
Sparta Paczkow - Pogon Prudnik 1 1.5
Drużyna z mojego rodzinnego miasta tj. Prudnika, w której kiedyś trenowałem jedzie do Paczkowa. Byłem na ich dwóch ostatnich meczach u siebie i nic mi się nie podoba w grze drużyny z mojego miasta. Brak klasowego napastnika, słaby środek pomocy i trener, który tylko się broni, a jak strzeli na 1:0 każe całej drużynie się cofnąć. W ostatnim meczu Pogoń nie istniała, choć przegrała tylko 1:0.
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Tobet robi nam prezent na święta wrzucając okręgowe ligi,przyjrzyjmy się lidze z mojego regionu-grupie wrocławskiej.Już o 11 Parasol podejmie Widawe,obie ekipy walczą o utrzymanie,ale Parasol pożegnał się z ligą już w tamtej rundzie z takim dorobkiem punktowym i grą to ja się zastanawiam czy oni gdzieś jeszcze w tym sezonie 3pkt zdobędą,ta liga przerosła ich finansowo,zespół nie jest przygotowany do gry na takim poziomie i podzili los kolejnego beniaminka ktory odzczuje różnice między klasą A ,a ligą okręgową.Parasol ma paru zawodników którzy piłkarsko na tą ligę są graczami bardzo solidnymi,ale dziury w składzie zapychane są bylekim i wygląda to mizernie w całości,to typ przeciwko Parasolowi bo kursiwo @2.00 jest jak najbardziej do grania.
Trzeba przyznać ,że w porównaniu z IV liga tu kursy wystawiał ktoś ogarnięty,choć 1.35 na Gać z Wielką Lipą to nieporozumienie,bo tu może zdarzyć się wiele i odradzam to ruszać.
Smolec dziś dostanie kubeł zimnej wody na głowe bo ostatnio zagrali na mega ambicji po to by pokazał Pyzłowskiemu ,że źle zrobił zmieniajac klub...3.15 na Jaszowice to value,podpierając X-em mamy 1.66 i ten kurs wezmę.Reszta spotkań kursy wystawione ma optymalnie,oprócz Brzgu Dolnego,goście mimo wysokiego miejsca stracili najważniejsze ogniwa przed rundą co pisałem w wątku o Oławie i ta runda idzie im pod góre,o awansie mogą zapomnieć ,więc granie o pietruszke w takich ligach często spotyka sie z absencjami,nie wiem jak jest teraz,ale wiem że 1.90 na zwycięstwo Brzegu to kurs przesadzony.Podsumowując:
Parasol-Bierutów 2 @2.00 70-80%
Smolec-Jaszowice x2 @1.66 65%
Brzeg Dolny-Jelcz Laskowice 1 @1.90 65%

z wyższych lig ciężko znaleźć jakieś przeszacowania,ale dalej będe grał przeciwko Trzebnicy,bo naprawdę jest to słaba drużyna.Orzeł z Ząbkowic dzielnie walczy o utrzymanie i ich gra napawa coraz większym optymizmem na 2 płacą 5.75 na co daje około 35% szans co w takim wypadku wydaje się value,ostatnio ze skutecznością typów jest problem dlatego podeprę się X-em ,na co kurs wychodzi 2.95 w betsafe.
Drugie spotkanie które za mną chodzi to Motobi-Promień,gospodarze po tygodniu pauzy wracają na boisko,wystąpią bez filaru defensywy Piotra Jawnego,jak już pisałem ławka piłkarzy z Kątów jest beznadziejna a to jest kluczowa pozycja dla obrony wyniku.Zatem pobieram @ 2.45 na gości z Żar.
Podsumowując:
Polonia-Orzeł x2 @2.95
Motobi-Żary 2 @2.45
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wyjątkowo prezent na zająca ode mnie ;)
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 1 @ 1,30 tobet

Wda gra ostatnio rewelacyjnie i kiedy przed rozpoczęciem rundy wydawało się że strata 6? punktów do liderującej Calisii jest nie do odrobienia, zawodnicy spięli zady i teraz tracą tylko 1 punkt. Ostatnio pokonali 2-0 na wyjeździe wspomnianą Calisię. Dzisiaj rywal o wiele łatwiejszy bo Chemik nie zachwyca taki ligowy średniak ostatnio porażka w fatalnym stylu z Lubuszaninem. Dzisiaj raczej bez szans na wywalczenie jakiś punktów.
Sparta Oborniki - Concordia Murowana Goślina 2 @ 1,75 tobet

Sparta jak zwykle to piszę czerwona latarnia rozgrywek, dzisiaj dodatkowo osłabiona brakiem dwóch podstawowych zawodników. Concordia jeśli myśli o utrzymaniu to musi to spotkanie wygrać, jeśli nie wygrają to klasa okręgowa będzie chyba nie nieunikniona. Niby pełen skład żadnej kontuzji, piłkarsko zdecydowanie lepsi od rywali i myślę że dzisiaj wygrają.
Leśnik Margonin - Polonia Środa Wielkopolska HT/FT 2/1 @ 26,00 betsafe
Leśnik Margonin - Polonia Środa Wielkopolska HT/FT 2/X @ 14,00 betsafe


Gadałem wczoraj z chłopkami z Margonina i mówili że trochę pograli na te typy. Niby podstawią pierwszą połowę, ale czy w drugiej uda się odrobić straty. Polonia przecież jest bardzo mocnym zespołem. Kursy zajebiste więc nie darowałbym sobie gdybym tego nie zagrał a by weszło.
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Alit Ożarów - Granat Skarżysko-Kamienna IV liga świętokrzyska typ: 2 lub X2 ✅ 0:4 :grin:
W poprzedniej kolejce Granat pewnie pokonał ŁKS Łagów 5:2 i powrócił na fotel lidera.Piłkarze ze Skarżyska zagrali bardzo dobrze i przy lepszej skuteczności mogli strzelić spokojnie drugie tyle bramek nie najgorszemu przecież rywalowi, dla którego była to dopiero pierwsza porażka w rundzie wiosennej.Jeśli chodzi o sytuację kadrową nie będzie mógł zagrać pomocnik Przemek Ryński (być może usiądzie już na ławce rezerwowych) do gry wróci już podstawowy środkowy obrońca i strzelec 6 bramek Marek Basąg.Alit natomiast w rundzie wiosennej jest to zdecydowanie słabszy zespół niż jesienią z zespołu odeszło kilku zawodników,w szczególności odczuwalny jest brak najlepszego strzelca Grzegorza Wojtala,(8bramek) który odszedł do Łysicy Bodzentyn.Gospodarze w sześciu wiosennych meczach zdobyli tylko 6 pkt wygrywając u siebie ze słabymi zespołami Lechii i Spartakusa.Ostatnie trzy spotkania przegrali nie zdobywając w nich nawet bramki,mimo,że rywali mieli co najwyżej ze środka tabeli.Jedynym ich sprzymierzeńcem w meczu z Granatem może być sztuczna murawa na której rozegrane zostanie spotkanie.Jednak porównując potencjał obu zespołów i to,że wszystkie sparingi zimowe Granat grał na takiej nawierzchni,jak i cały tydzień pozostający do meczu na niej trenował wydaję się,że zespół ze Skarżyska powinien spokojnie sięgnąć po 3 pkt,a porażka w ogóle nie wchodzi w grę.Pomóc w tym będzie chciała liczna grupa kibiców Granatu,która wybiera się na to spotkanie i głośnym dopingiem będzie zagrzewać do boju skarżyską jedenastkę :smile:.Kursy są jeszcze dobre,choć jestem pewien,że im bliżej spotkania tym gorzej,więc radze grać szybko.
2 2.10 6/10
X2 1.34 9/10
MKS Stąporków-Szreniawa Nowy Wiśnicz III liga małopolsko-świętokrzyska typ: 2 ✅ 2:4
Stąporków po dwóch pierwszych &#39;&#39;przebłyskach&quot; i zwycięstwach na początku rundy tak jak się spodziewałem zaczął osiągać wyniki na miarę swoich możliwości czyli porażki z silniejszymi rywalami.Teraz gościć będzie u siebie mocny zespół z Nowego Wiśnicza,który po zimowych wzmocnieniach prezentuje się jeszcze lepiej niż jesienią i nie doznał w tym roku jeszcze porażki.Gospodarze nie dość,że przegrali ostatnie 4 mecze to nie zdobyli w nich nawet bramki, a bilans bramkowy 0:12 mówi sam za siebie.MKS przegrywał do tej pory u siebie wszystkie mecze z zespołami czołówki minimum dwiema bramkami,tym razem powinno być podobnie.
2 1.43 8/10
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Ursus Warszawa - Narew Ostrołęka
Bardzo słabo, a może nawet katastrofalnie można ocenić grę Narwi. Od spotkania z liderem ostrołęczanie znacznie spuścili z tonu, ulegając u siebie po słabej grze Sokołowi oraz po jeszcze gorszej Legionovii. Łatwiejszych sytuacji niż rzuty karne Narwianie mieć nie będą, a tych w rundzie wiosennej było już dwa, z czego raz obronił bramkarz a drugi raz, w meczu z Legionowem, Stachowicz uderzył w słupek. Piłkarze bali się wziąć na siebie odpowiedzialność wykonywania jedenastki ze względu na mokrą murawę. Mecz był nudny. W 64 minucie goście dostali czerwoną kartkę i o dziwo zadziałało to na nich pozytywnie i to oni przejęli znaczną inicjatywę, strzelając dwie bramki. Grać z przewagą jednego zawodnika u siebie i nastawiać się na mizerne kontry przy wyniku remisowym - nie uchodzi tak grać. Jednak niestety chyba jesteśmy świadkami upadania klubu. Przykładem tego może być odejście trenera Miłoszewskiego, któremu zależało na piłkarzach i kibicach. Potrafił krzyknąć kiedy trzeba. W tym momencie pracę objął niedoświadczony Marcin Grabowski - dotąd trenował Narew &#39;93. O jego profesjonalizmie może znaczyć oddanie walkowerem meczu Pucharu Polski, na który mieli pojechać młodzi zawodnicy. Tłumaczył się tym, iż nie mają doświadczenia do gry na takim poziomie. Pytanie - jak mają je zdobyć skoro nawet nie mogą spróbować? W dodatku ławka bardzo słaba i nic niewnosząca do gry. Źle się dzieje w Ostrołęce i mam nadzieję, że te 10 punktów przewagi wystarczy, by uratować utrzymanie. Gry Ursusa nie widziałem, ale ich wyniki i gra Narwi mnie wystarczająco przekonują. Swoją dobrą dyspozycją warszawianie zapewne odskoczą jutro od strefy spadkowej. Nie liczę na to, lecz niestety takie są fakty...
Ursus Warszawa - Narew Ostrołęka 1 @ 2.10 tobet ✅
Under 2.5 @ 1.75 tobet ✅
Edit: Chyba opłacalne będzie stawianie przeciw Narwi w nadchodzących meczach...ale to opiszę jakby co przed następnymi kolejkami. Narazie zielono.
 
K 0

kalima88

Użytkownik
30.04 17:00 ORzeł Ząbkowice - ORzeł Międzyrzecz typ 1 kurs 2.1 tobet 2.35 betsafe 0:1⛔
Jedna z ostatnich szans Ząbkowic o powalczenie III ligi. W tygodniu zmienili trenera i jest pierwszy sukces a mianowicie awans do Finału Puchar Polski. Pokonali oni W Świdnicy Polonie-Spartę.
Innym czynnikiem wpływającym może być daleka podróż drużyny z Międzyrzecza. Dziś ciepło, 5 godzin spędzą w autobusie. 300 km w taką pogodę to sporo. Orzeł M nie zachwyca w rundzie wiosennej. Liczę na odblokowanie Ząbkowic.
http://ksorzelzabkowice.futbolowo.pl/news,921341,orzel-wyladowal.html piosenka Elektrycznych gitar mówi sama za siebie...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Leśnik Margonin - Concordia Murowana Goślina 1 @ 1,30 tobet ⛔ 0-1
Leśnik rewelacja rundy wiosennej, zimą poczynili sporo roszad w swoim składzie głównie odeszli doświadczeni gracze a w ich miejsce sprowadzono młodzieżowców. Jednak młodzież nie zawodzi i ściśle trzyma się czołówki tracąc tylko 3 punkty do lidera. Ostatnio wygrana ze Zjednoczonymi Trzemeszno 1-0 zdziwiła nawet najzagorzalszych kibiców którzy zadawali sobie pytanie, jak oni to robią? Jeszcze wcześniej remis z liderem Środą Wielkopolską. W drużynie mega mobilizacji by spuścić manto frajerowi rundy wiosennej. Tak Concordia została uznana za frajera wiosny, wszystkie mecze w plecy prócz jednego remisu z Pniewami, a na dodatek żałosna przegrana ze Spartą Oborniki. Młode wilki z Margonina powinny dzisiaj pokazać Concordii gdzie jest jej miejsce, czyli w okręgówce.
Sparta Szamotuły - Warta Międzychód x2 @ 1,39 tobet ⛔ 6-2
Tu zabezpieczę się remisem. Choć uważam że Warta powinna spokojnie wygrać to spotkanie. Warta okrzyknięta rycerzem wiosny i kiedy po słabej jesieni wydawało się że spadek zajrzał głęboko w oczy. Działacze z Międzychodu poczynili znakomite transfery i teraz leją każdego kto stanie im na drodze. Mają serię 4 zwycięstw z rzędu, choć to ostatnie dość szczęśliwie bo mieli karnego w 85 minucie. Sparta natomiast ma cel się utrzymać łatwo nie będzie ale z drużynami z ogona tabeli powinni wygrywać jednak dzisiaj wywalczenie jednego punktu będzie już sukcesem. Ostatnio dostali 7 bramek do plecaka od Lubońskiego, więc atmosfera w zespole musi być napięta.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się co do typu na Wartę. Jako mieszkaniec Międzychodu powiem, że atmosfera w klubie jest w tej chwili fantastyczna. Ponieważ piszę do lokalnej gazety mam okazję rozmawiać z piłkarzami po meczu i w ostatnim czasie z ich wypowiedzi jasno wynika, że są bardzo zmotywowani do osiągnięcia korzystnego wyniku w każdym meczu, a w przyszłym sezonie powalczyć o awans. Gracze, na których szczególnie warto zwrócić uwagę to Łukasz Skolasiński prezentujący ostatnio wyśmienitą formę. W bramce kapitalnie od dawna gra Tomasz Długosz. Mamy też kilka talentów jak Patryk Smolarek (92&#39;, były kolega z klasy ;)) którzy radzą sobie coraz lepiej. Cała drużyna gra dobrze, są piłkarze występujący wcześniej w takich klubach jak Warta Poznań, Nielba Wągrowiec, Jarota Jarocin, czyli ze zdecydowanie silniejszych lig. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej zmienił się zarząd klubu i wszystko poszło do przodu. Warta jest w tej chwili najlepszą drużyną drugiej rundy.
Sparta Szamotuły z tego co widać jest raczej na równi pochyłej w dół. Coraz gorsze wyniki, absolutny brak walki z silniejszymi rywalami. 3 punkty w tym meczu wydają się być na wyciągnięcie ręki dla &quot;Warciarzy&quot;.
Typ: 2 (2,25) ⛔
Sparta Szamotuły 0-2 Warta Międzychód
Tobet
Cała kolejka w sumie taka nieprzewidywalna dzisiaj ;]
Leśnik też wtopił, Oborniki wygrały, a to już sukces
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jakie wyniki w Wielkopolsce, co niektórzy pewnie długi po majówce to mecze posprzedawali ????
Oborniki wygrały, Margonin wtopił, Warta wtopiła świat się kończy ;)
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
III dolnośląsko-lubuska
Chrobry Głogów (R-Z-P-Z-Z) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (P-P-P-P-Z) 1.20✅4-0

Pojedynek Dawida z Goliatem. Chrobry lideruje, Orzeł zajmuje przedostatnie miejsce, ze sporą stratą do bezpiecznej pozycji. Chrobry ostatnio lekka zadyszka w domowych pojedynkach(remis i porażka), pora się przełamać. Okazja ku temu znakomita- przyjeżdza drużyna, która na wyjeździe jeszcze nie wygrała, jest w dołku(4 porażki pod rząd). Z takim rywalem strata punktów nie wchodzi w gre.
8/10
III lubelsko-podkarpacka
Wisła Puławy (Z-Z-Z-Z-Z) - Avia Świdnik (R-R-Z-Z-P) 1.45⛔2-2

Wisła kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Bilans u siebie 9-0-0 mówi sam za siebie. Teraz do Puław przyjeżdza Avia, która dobrze spisuje się na wyjazdach oraz w rundzie rewanżowej. Faworytem jednak pozostaje Duma Powiśla i przy braku absencji w składzie powinna odnieść kolejne zwycięstwo na własnym boisku.
6/10

III łódzko-mazowiecka
Pogoń Siedlce (R-P-Z-Z-P) - Concordia Piotrków Trybunalski (P-P-Z-P-R) 1.25✅6-1

Ponownie pojedynek drużyn walczących o różne cele. Pogoń ma punkt straty do lidera, Concordia zamyka tabele i właściwie bez szans na poprawę tej sytuacji. Concordia przeżywa ciężkie problemy finansowe. Zastanawiali się czy nie oddać tego meczu walkowerem, trenują raz w tygodniu! Wszystko to sprawia, że zwycięzcą tego meczu może być tylko Pogoń.
8/10

Mazur Karczew (Z-P-Z-P-P) - Pilica Przedbórz (P-P-P-P-R) 1.3✅2-0

Mazur u siebie dobry bilans 7-1-3, chociaż 2 ostatnie domowe mecze przegrali. Pilica przedostatnia w tabeli, fatalnie na wyjazdach 0-4-8 i 4 kolejne porażki. Pora na przełamanie Mazura w pojedynkach u siebie, okazja ku temu znakomita.
6/10

Radomiak Radom (R-R-Z-P-Z) - Ursus Warszawa (Z-Z-P-Z-Z) X2 2.05✅0-0

Jeszcze jeden mecz z łódzko-mazowieckiej. Bardzo ciekawy pojedynek 4 z 12 drużyną tabeli. Jednak tabelą nie ma się co sugerować. Ursus w rundzie wiosennej to zupełnie inna drużyna. Wygrali 5 z 7 spotkań, pokonując nie tak dawno lidera tabeli-Pogoń Siedlce. Mimo świetnej passy Ursus nadal musi walczyć o utrzymanie. Radomiak mimo małych szans na awans napewno nie odpuści. Szykuje się emocjonujący pojedynek!
3/10

III małopolsko-świętokrzyska
Orlicz Suchedniów (P-R-P-Z-P) - Orlęta Kielce (R-P-P-P-P) 1.47✅1-0

Orlęta fatalnie spisują się na wyjazdach (0-2-10 bramki 3-28), mają sporą stratę do strefy dającej utrzymanie. Orlicz niewiele ponad kreską będzie miał doskonałą okazję, żeby przybliżyć się do utrzymania. Orlęta mają problemy kadrowe, w ostatnim meczu trener miał do dyspozycji tylko 2 rezerwowych.
4/10

IV Śląska I
Szczakowianka Jaworzno (Z-Z-Z-Z-Z) - LKS Kamienica Polska(Z-P-Z-Z-P) 1.25✅2-0

Szczakowianka u siebie 10-0-1, przewodzi w tabeli ale tuż za plecami ma Skre Częstochowa. Goście w drugiej części tabeli, grają w kratkę, nie powinni sprawić niespodzianki w Jaworznie.
7/10

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza(P-P-P-Z-P) - Slavia Ruda Śląska (R-P-P-Z-R) X2 1.68✅0-3

Zagłębiak słabo na wiosne, punktu zdobyte jesienią gwarantują im spokojny byt. Slavia walczy o utrzymanie, na tą chwilę znajdują się na pozycji barażowej. Można się spodziewać lekkiego odpuszczenia ze strony Zagłębiaka bo kto tam się będzie interesował 5 poziomem rozgrywkowym:grin:
4/10

IV Śląska II
MRKS Czechowice-Dziedzice (P-P-Z-R-Z) - Carbo Gliwice(P-P-P-P-P) 1.25✅4-1

Carbo chyba już pogodzone ze spadkiem, bez zwycięstwa na wyjeździe, 5 porażek pod rząd. Gospodarze ostatnio zadyszka i ciężko będzie się włączyć do walki o awans. Mimo wszystko powinni spokojnie odprawić Gliwiczan.
6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 169

szmeru

Użytkownik
Lubrzanka Kajetanów - Granat Skarżysko-Kamienna IV liga świętokrzyska typ: 2 ✅ 0:3 :grin:
W kolejnym swoim spotkaniu lider ze Skarżyska pojedzie do niedalekiego Kajetanowa,jeszcze w tamtej rundzie byłby to hit kolejki,jednak Lubrzanka na wiosnę spisuje się słabo, zdobyła w 7 meczach jedynie 8pkt.Jedyny argument jaki by za nimi przemawiał to posiadanie w swoim składzie najlepszego strzelca całej ligi Michała Brachy (22 bramki)ale on akurat w tym meczu nie zagra bo musi pauzować za czerwoną kartkę.Jeśli chodzi o Granat,to po pechowym remisie we wtorek z wiceliderem ze Staszowa,w meczu który był rozgrywany w anormalnych warunkach(w pierwszej połowie lał deszcz,a w drugiej boisko było już białe...)będzie chciał odnieś kolejne zwycięstwo i powiększyć przewagę nad kolejnymi rywalami,gdyby nie pogoda we wtorek ta przewaga była by już na pewno większa.W sobotę już nic nie powinno gościom ze Skarżyska zdobyć kolejnych 3 punktów,tym bardziej,że sytuacja kadrowa wygląda dobrze,a gospodarze są pozbawieni swojej &quot;armaty&quot;,która dała im nieliczne punkty w tej rundzie.
2 1.80 7/10
3 liga,3liga ZKS!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nivet 277

nivet

Użytkownik
Ewentualnie boisko w Kajetanowie może stanowić problem, bo grać pod górkę w jednej połowie, a potem w drugiej z górki to nie lada sztuka ;)
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Hehe to fakt,ale Granat gra już tam nie pierwszy raz więc zdążyli się przyzwyczaić,a że są piłkarsko dużo lepsi to z górki strzelą więcej ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
III dolnośląsko-lubuska
Chrobry Głogów - Orzeł Ząbkowice Śląskie @ 1 - 1,20 ✅ 4:0
Chrobry zmierza po awans, ale ostatnio trochę punktów pogubił. Czas wrócić na zwycięską ścieżkę ze słabym Orłem, w którym dodatkowo dwaj podstawowi piłkarze zostali odsunięci od składu. Bilans Chrobrego u siebie 9-1-1. Bilans Orła na wyjeździe 0-3-9.
Pogoń Świebodzin - Czarni Witnica @ 1 - 1,25 ✅ 2:0
Witnica to ligowy outsider. Na wyjazdach bilans 0-0-10 - wszystkie mecze przegrane. Nie ma co ukrywać, że spadają z hukiem do IV ligi. Niedawno na regionalnym szczeblu Pucharu Polski przegrali aż 0:7 z przeciętną drużyną IV ligi. Świebodzin solidna drużyna, już tydzień temu po kontuzji wrócił podstawowy bramkarz. Ogólnie zaskoczenie in plus w tych rozgrywkach. Bilans u siebie 8-1-2.
Ilanka Rzepin - Celuloza Kostrzyn @ 1 - 1,35 ✅ 2:0
Przed tygodniem bardzo dobry mecz Ilanki i pewna wygrana w Żarach z Promieniem 2:0. Nnamani wrócił do formy, defensywą pewnie kieruje Sylwestrzak. Trzy tygodnie temu wygrali w Głogowie z Chrobrym 1:0 i ciągle w Rzepinie tli się iskierka nadziei na awans. Aby ją przedłużyć należy pewnie wygrać ze słabą poza własnym boiskiem Celulozą[bilans wyjazdów 1-2-9].
Moja propozycja to zagranie tripla, którego AKO wynosi 2,03 ???? ✅ ????
*kursy Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 0

kalima88

Użytkownik
III dolnośląsko-lubuska
Chrobry Głogów - Orzeł Ząbkowice Śląskie @ 1 - 1,20
Chrobry zmierza po awans, ale ostatnio trochę punktów pogubił. Czas wrócić na zwycięską ścieżkę ze słabym Orłem, w którym dodatkowo dwaj podstawowi piłkarze zostali odsunięci od składu. Bilans Chrobrego u siebie 9-1-1. Bilans Orła na wyjeździe 0-3-9.
Pogoń Świebodzin - Czarni Witnica @ 1 - 1,25
Witnica to ligowy outsider. Na wyjazdach bilans 0-0-10 - wszystkie mecze przegrane. Nie ma co ukrywać, że spadają z hukiem do IV ligi. Niedawno na regionalnym szczeblu Pucharu Polski przegrali aż 0:7 z przeciętną drużyną IV ligi. Świebodzin solidna drużyna, już tydzień temu po kontuzji wrócił podstawowy bramkarz. Ogólnie zaskoczenie in plus w tych rozgrywkach. Bilans u siebie 8-1-2.
Ilanka Rzepin - Celuloza Kostrzyn @ 1 - 1,35
Przed tygodniem bardzo dobry mecz Ilanki i pewna wygrana w Żarach z Promieniem 2:0. Nnamani wrócił do formy, defensywą pewnie kieruje Sylwestrzak. Trzy tygodnie temu wygrali w Głogowie z Chrobrym 1:0 i ciągle w Rzepinie tli się iskierka nadziei na awans. Aby ją przedłużyć należy pewnie wygrać ze słabą poza własnym boiskiem Celulozą[bilans wyjazdów 1-2-9].
Moja propozycja to zagranie tripla, którego AKO wynosi 2,03 ????
*kursy Tobet
Witnicy pucharem się nie przejmuj bo grali innym składem co na ligę. Fakt, że Pogoń jest faworytem. Jednak w klubie bieda i nie wiadomo co zawodnicy wymyślą. Co do Chrobrego i Ilanki jestem zgodna ????
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Opolskie 1 1.30 4 Liga Opole✅
Jak dla mnie jest to najpewniejsze spotkanie do grania z niższych lig na których jako tako się znam. Polonia w poprzednim meczu straciła ważne dwa punkty i Start Namysłów znów odskoczył na 3 pkt. Jednak ta kolejka może wiele zmienić ponieważ lider TOR Dobrzeń Wlk. oraz Namysłów ( 2 miejsce) grają ze sobą. Polonia nie zwykła tracić punktów u siebie i nawet w meczach, które są bardzo wyrównane potrafi zadać decydujący cios. W Głubczycach wszyscy pragną awansu do 3 Ligi i zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli im utrzymać się bardzo bardzo blisko czołówki. Kurs na zwycięstwo Polonii mówi sam za siebie, faworyt do awansu powinien sobie poradzić z beniaminkiem. Polonia posiada w składzie zawodników doświadczonych i w takich momentach jak ten np. napastnik Frydryk potrafi pociągnąć zespół do przodu. Liga wchodzi w decydującą fazę i powtarzam, że strata punktów w tym meczu przez gospodarzy nie jest brana pod uwagę.

MKS Myszków - Start Bogdanowice
X2 1.58 3 Liga opolsko- śląska✅
Po raz kolejny w moich propozycjach pojawia się typ na Start Bogdanowice, który jest zdecydowanym czarnym koniem rozgrywek. Drużyna, która powinna grać w tym momencie jeden poziom niżej, z powodzeniem rywalizuje w mocnej 3 lidze opolsko- śląskiej. Start to na pewno drużyna własnego boiska, pisałem to ja i kilka innych osób, ale dodałbym iż drużyna z Bogdanowic udowodniła, że radzi sobie z powodzeniem na obcych boiskach. Grając dobrze tylko u siebie nie plasowaliby się na 6 miejscu.
Pod koniec sezonu zwróciłem uwagę na świetne przygotowane fizyczne Startu. W ostatnich meczach to oni strzelają bramki w końcówkach spotkań pokazując się w ostatnich 20 minutach z dużo lepszej strony. Ponadto Start ma silną ławkę rezerwowych, co często podkreśla trener Remień. Zawodnicy wchodzący np. Mikler strzelają bramki i dodają drużynie niesamowitej energii. Myszków na pewno nie drużyną, która odda tutaj spotkanie bez walki dlatego podpieram się typem X2. Obie ekipy mają już praktycznie zapewniony byt na kolejny sezon.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom