>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
robson11 862

robson11

Użytkownik
Na wstępie powiem, że typ na Bielawiankę popieram, ale jeżeli stracą punkty jutro to nie można być wielce zdziwionym - pamiętajcie, że to tylko beniaminek i choć celują w awans to nie znaczy, że wpadek nie zaliczą, wystarczy popatrzeć na sytuację jaka miała rok temu miejsce w III lidze dolnośląsko - lubuskiej, tam beniaminek z Wałbrzycah zdołał awansować, ale zaliczył niejedną wpadkę ;] Kurs 1,60 w miarę ciekawy, można zagrać za średnią staweczkę i jestem dobrej myśli, ale 11/10 to chyba trochę przesadzone IMO.
⚽ Orzeł Ząbkowice Śl. - Ilanka Rzepin 10 @ 2,04 Tobet 6/10 ⛔⛔⛔ 2:3
⚽ Orzeł Ząbkowice Śl. - Ilanka Rzepin 1 @ 4,50 Tobet 3/10 ⛔⛔⛔ 2:3
W sumie jakoś tak wydaje mi się, że Orzeł nie przegra. Dlaczego? Otóż argumentów jest kilka i może nie są one jakoś przekonujące, ale jak dla mnie wystarczające, gdyż dołączając moją intuicję powodują, że na ząbkowicką drużynkę postanowiłem delikatnie zagrać.
Pierwsze mecze ząbkowickiej jedenastki wyglądały następująco: 2:4 z Celulozą, 2:5 z Motobi i 0:0 w Nowej Soli z Arką. O ile dwa pierwsze mecze były dość tragiczne to z Nowej Soli Orzeł powinien wywieźć komplet punktów i tylko sami sobie zawdzięczają, że zamiast trzech, mają na koncie jeden punkt.
Ilanka sezonu też nie rozpoczęła jakoś z wysokiego &quot;C&quot;. W pierwszym meczu pokonali beniaminka ze Świętoszowa 2:1, później zremisowali 1:1 z Pogonią Świebodzin, a na koniec przegrali z Motobi 1:2 (Orzeł 2:5, ale dwie ostatnie bramki gracze z Kątów zdobyli wtedy, kiedy miejscowi rzucili sie do ataku w poszukiwaniu wyrównania). Jak widać, goście jutrzejszego meczu mają tendencję spadkową, zaś Orzeł wręcz odwrotnie, wydaje się, że powoli wynurza się z dołu tabeli i to pierwszy argument, dla którego postanowiłem zaatakować na ząbkowiczan.
Druga rzecz, która przemawia za Orłem to atut własnego boiska - piłkarze z Rzepina przyjadą do Ząbkowic na pewno bardzo zmęczeni podróżą, a że ma to wpływ na grę to wiadomo nie od dziś. W tamtym sezonie ekipa Orła bardzo szczęśliwie utrzymała się w lidze (Ślęza za późno złożyła wniosek), ale ok. 3/4 ze swoich zdobyczy punktowych to oczka zdobywane w domu. Myślę, że teraz będzie inaczej, z tym, że głównym celem nie jest juz utrzymanie, a bezpieczne miejsce w środku tabeli. Tak więc mecz na własnym boisku - to powinno mieć duży wpływ.
Trzecia rzecz, to oczywiście kurs. 2,04, że Orzeł nie przegra? Patriotyzm teraz schodzi na dalszy plan, ostatnio moja sympatia co do tej drużyny spadła, ale patrząc pod kątem bukmacherskim to po tak atrakcyjnej &quot;cenie&quot;, aż żale nie zagrać. Dla odważniejszych polecam nawet czystą jedyneczkę, po jeszcze lepszym kursiku.
Pzdr.

Pomeczowy Edit:

Tak to jest jak się strzela samobóje, nie wykorzystuje karnego i traci bramkę w 85. minucie
[*].
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Bukmacher Tobet
Orlicz Suchedniów - Beskid Andrychów 1 kurs 1.73
Rozmawiałem dziś z zawodnikiem Suchedniowa, mówił że po dwóch pierwszych wtopach w ostatnim meczu coś zaskoczyło i klepało im się piłkę znacznie lepiej w wyniku czego wygrali 4:2. Jutro jeżeli gra będzie wyglądała jak w ostatnim meczu powinni wygrać.
Bukmacher Betsafe
Mazur Karczew - Radomiak Radom 2 kurs 1.7
W zeszłym sezonie obydwa mecze między tymi drużynami były rozgrywane w Radomiu jeden w roli gospodarza wygrał Radomiak a w drugim meczu padł remis... Ostatnio przewidywałem wpadkę moich grajków i tak też się stało, w dniu jutrzejszym nie widzę żadnego innego rozstrzygnięcia jak pewne wyjazdowe zwycięstwo chociażby w celu zmazania plamy po ostatnim spotkaniu.
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
4 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY!! ...i trzeciej też heh:))
Witam serdecznie!

Dopiero w czwartej kolejce postanowiłem podzielić się kilkoma typami na forum, ale jak ktoś był zainteresowany to na PW wcześniej coś niecoś się dowiedział, a było warto, bo początek wymarzony. Myślę, że nawet lepszy niż rok temu, bo bukmacherzy nie podchodzą do czwartej ligi z wymagającą tego uwagą i kursy są głupie co my mamy poprostu wykorzystać.

1 kupon - teoretycznie najlepszy - stawka 10 jedn.
Oderka Opole - MKS Myszków - typ X2 - kurs 2,03 betsafe
wynik 1-1

2 kupon - stawka 8 jedn.
Orzeł Psary/Babienica - Polonia Łaziska Górne - typ under 2,5 - kurs 1,72 tobet
wynik 4-1

3 kupon - stawka 5 jedn.
MRKS Czechowice Dziedzice - GKS Grunwald - typ 1 - kurs 1,8 tobet
wynik 4-3

4 kupon - stawka 4 jedn.
Sarmacja Będzin - Szczakowianka Jaworzno - typ 1 - kurs 1,95 tobet
wynik 0-0

5 kupon - stawka 4 jedn.
Kamienica Polska - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - typ 1 - kurs 1,85 betsafe
wynik 3-4

6 kupon - stawka 5 jedn.
Unia Rędziny - Górnik 09 Mysłowice - typ 1 - kurs 2,15 betsafe
wynik 5-1

Powysze typy polecam również zagać grubiej typując z podpórką (np. 1X) w układzie po 2 lub max 3 mecze.

Słaby dzień choć na mały plus +4,05 jedn. Yield 11,25%


Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :)))
 
P 0

piczet

Użytkownik
Myśle że typ na Myszków jak najbardziej trafny ;). Myszków w eleganckim stylu pokonał Rów Rybnik na własnym boisku 3:1. Gdyby nie kilka zmarnowanych sytuacji to wynik na pewno byłby okazalszy. Moge też wspomnieć o tym ze pierwszą bramke zdobył Rów ;D.
 
D 0

drygi16

Użytkownik
4 Liga Wielkopolska polnoc
Cieszy mnie bardzo powrót najlepszego speca od niższych lig mam tu na myśli oczywiście ŚląskEXPERTA. Mam nadzieję że po raz kolejny przyprawisz buków o duży ból głowy tak jak w zeszłym sezonie. Powodzenia i dużo zieleni życzę.
Spróbuję także swoich sił na początek polecam 2 mecze:
Leśnik Margonin - Warta Międzychód typ 1 kurs 1.55 tobet 7/10 ✅ 3:1
Pogoń Lwówek - 1920 Mosina typ X kurs 4.00 tobet 5/10 ⛔ 1:4
Pozdrawiam Drygi16
 
xavi20 0

xavi20

Użytkownik
witam a ja proponuje zupełnie inaczej wynik meczu Odra opole- Ks Myszków.. jak dla mnie pewna 1 gospodarze uważani od początku sezonu jako jeden z faworytów lig. W 1 meczu przegrali u Siebie ale w 2 kolejce już wygrali mecz i moim zdaniem dziś przystąpią skoncentrowani z determinacja i wola pierwszej wygranej u Siebie i pewnie pokonają u Siebie Myszków na Plus tez mówia transfery Odry gdzie przyszło kilku ogranych i doświadczonych zawodników a Myszków znaczących wzmocnień nie poczynił a i w meczu ostatnim który wygrał z Rybnikiem goście mieli lepszą skuteczność wyniki były inny..
 
K 0

kalima88

Użytkownik
witam a ja proponuje zupełnie inaczej wynik meczu Odra opole- Ks Myszków.. jak dla mnie pewna 1 gospodarze uważani od początku sezonu jako jeden z faworytów lig. W 1 meczu przegrali u Siebie ale w 2 kolejce już wygrali mecz i moim zdaniem dziś przystąpią skoncentrowani z determinacja i wola pierwszej wygranej u Siebie i pewnie pokonają u Siebie Myszków na Plus tez mówia transfery Odry gdzie przyszło kilku ogranych i doświadczonych zawodników a Myszków znaczących wzmocnień nie poczynił a i w meczu ostatnim który wygrał z Rybnikiem goście mieli lepszą skuteczność wyniki były inny..
na początku byłam za 1... ale jak poczytałam recenzje po 1 jak i po 2 meczu Oderki to jestem za typem na X2 po bardzo dobry kursie. Oderka w 2 meczu miała dużo szczęścia...
 
xavi20 0

xavi20

Użytkownik
Może i tak ale dla mnie Myszków miał tez dużo szczescia w 2 meczu ,a w 1 meczu grali mecz wyjazdowy i nic specjalnego nie pokazali...
 
P 0

piczet

Użytkownik
Przegrywac 0:1 i miec koncowy wynik 3:1 to na pewno trzeba miec niesłychanie wielkiego farta ;/. Myszków nie poczynił wzmocnień ? Ehh kolego widac ze jestes nie najlepiej poinformowany ... Dobrym przykładem na fakt wzmocnienie Myszkowa jest fakt że zawodnik który strzelił 15 bramek w rundzie jesiennej tamtego sezonu ( na wiosne nie grał z powodu kontuzji) nie mieści sie teraz w wyjściowej 11 ;)
pozdrawiam
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Bielawianka - Piast Zawidów 1 kurs 1.60
Krótko: tabela, świetny skład, mecz u siebie, cel: awans, dobry kurs, mecz z beniaminkiem.
11/10.
Podziękowania na PW.
✅✅✅ Do przerwy 3:1, gdyby kogoś to interesowało, więc dopóki piłka w grze to nic nie wiadomo, ale myślę, że Bielawianka nie da sobie wbić dwóch goli i przy tym żadnego nie ustrzelić. Zapytam tutaj, czy korzystał ktoś z mojego typu i grał na awans Bielawianki?
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
✅✅✅ Do przerwy 3:1, gdyby kogoś to interesowało, więc dopóki piłka w grze to nic nie wiadomo, ale myślę, że Bielawianka nie da sobie wbić dwóch goli i przy tym żadnego nie ustrzelić. Zapytam tutaj, czy korzystał ktoś z mojego typu i grał na awans Bielawianki?
Widze na oficjalnej stronie Bielawianki też jesteś ???? . Fajnie że jakiś koleś podaje wynik. ja na awans nie grałem, ale ten mecz owszem ;). Oby Bielawianka dała radę, ale widzę że jest 5-1:jupisdfgdfg:
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
noo brawo koledzy z ta Bielawianką.....
kiedy kolejny mecz? i jakie typy?
acha na PW jakby ktos kto zna dobrze ten klub opisał mi go dokladnie chodzi mi o aspiracje cele , oraz kadre i mozliwosci poza tym czy naperawde tak w kazdym meczu wszystkich miazdza?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce over 2,5 1,72
Obydwa zespoły zaczęły sezon nie tak jak chciały.
Pogoń najpierw pewne wyjazdowe zwycięstwo nad Mazurem Karczew 3:5, później porażka 1:0 na wyjeździe z Sokół Aleksandrów Łódzki i kompromitacja u siebie 3:3 z Narew Ostrołęką. Mecz był wygrany bo było już 2:0, a później 3:1, ale ostatecznie skończyło się na 3:3. I tak oto Pogoń ma największy bilans bramkowy z III ligi łódzko-mazowieckiej. 15 bramek w 3 meczach co dam daje średnio 5 bramek na mecz. Pogoń ma doskonały atak, Kosmalski z Polonii Warszawa, Dziewulski król strzelców poprzedniego sezonu i jeszcze parę łakomych kąsków.
Teraz kwestia bramkarza. Prezesem Pogoni jest Kozaczyński, pierwszym bramkarzem jest również Kozaczyński, syn prezesa 16 latek. Na stronie pogoni jest wiele pretensji oto, że tak nie może być, że bramkarzowi brak ogrania, że to syn prezesa i na siłę z okręgówki wepchnęli go do III ligi.
Do tego obrona Pogoni nie jest zbytnio zgrana.
Radomiak to Radomiak, celują w awans w tym sezonie, ale jakoś nie idzie im nic po ich myśli. Pierwszy ligowy mecz wygrali na wyjeździe 0:3 z Wartą Sieradz. Ale aktualnie jest to najgorsza ekipa ligi i okupują ostatnie miejsce z 7 bramkami straconymi. Kolejny mecz to remis z Piasecznem u siebie 1:1. Ostatnio zremisowali na wyjeździe z Mazurem Karczew 0:0.
Radomiak jak marzy jeszcze o awansie to muszą u siebie z takimi ekipami jak Pogoń Siedlce i nie tracić na własnym boisku punktów więc muszą się otworzyć. A skoro się otworzą to Pogoń Siedlce powinna coś ukłuć w Radomiu.
Edit:
POGOŃ POZYSKAŁA NOWEGO BRAMKARZA
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Dwa fajne mecze wyczarowałem na jutro. Jeden ze stawką 10.5, jak jeszcze się dowiem jednej ważnej rzeczy, od razu 11/10. Drugi też ciekawy, bo Świebodzin to niezły zespół, zwłaszcza u siebie, a kurs na 1x świetny. Chrobry strasznie się męczy, nie ma rytmu, na ciężkim terenie spokojnie może się potknąc.
Ilanka Rzepin - MKS Oława | 1 - 1.75 [10.5/10]
Pogoń Świebodzin - Chrobry G. | 1x - 2.00 [8/10]
W razie jakichś pytań pisac PeWu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A może byś coś więcej napisał o tych meczach ? ????
Bo na razie to opisałeś tylko stawkę :p, że nie 10,25, ani 10,75 tylko 10,5 a może być 11 po jakiejś domniemanej informacji ;-).
Na pewno nikt poważny nie zaryzykuje jakiś poważnych pieniędzy po takiej analizie: &quot;Mam typ, stawka 11/10, dowiem się jeszcze informacji zagram grubo&quot;, takie coś nikomu nic nie mówi po prostu. Zresztą to III liga i o niespodziankę nie trudno.
;-)
 
dudzio 0

dudzio

Użytkownik
Concordia Piotrków Trybunalski - MKS Kutno - over 2.5 gola

Jutro o godzinie 17.00 odbędzie się mecz czwartej kolejki w III lidze Łódzko-Mazowieckiej. Zmierzą się ze sobą Concordia Piotrków Trybunalski i MKS Kutno. Faworytem tego spotkania są goście, którzy po trzech kolejkach zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. Concordia plasuje się na trzynastej pozycji z dwoma punktami. Ja w tym meczu nie będę jednak obstawiał zwycięzcy, lecz stawiam, że w meczu będzie over 2.5 gola. Dlaczego? Ano dlatego, że we wszystkich meczach gości w tym sezonie padały przynajmniej trzy gole, oni zaś strzelali minimum dwa. Concordia w tym sezonie prezentuje się słabo, ma słabą obronę przez którą w prawie każdym meczu traci gola. Jednak trafili w 1/16 PP na GKS Bełchatów, więc będą chcieli się pokazać z dobrej strony przed tak ważnym dla nich meczem. Zaufanie kibiców jest mocno nadszarpnięte, więc będą zmobilizowani, aby udowodnić im, że dalej potrafią grać w piłkę, a najlepszym na to sposobem będzie strzelenie kilku goli przed własną publicznością.​
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Spotkanie: Concordia Piotrków Trybunalski - MKS Kutno
Typ: X2
Kurs: 1,68
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Jutro w pod łódzkim Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się mecz III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy miejscową Concordią, a dobrze spisującym się kutnowskim MKS. Oglądałem mecz I rundy Pucharu Polski w Kutnie i muszę stwierdzić, że MKS prezentował dobry futbol, a co najważniejsze ma zgraną drużynę. Bardzo dobra, a co najważniejsze w takiej lidze waleczna obrona skutecznie grała z tyłu. MKS stracił bramkę po stałym fragmencie i strzałach z poza dystansu. Kolejnym argument stawiającym kutnowski klub w roli lepszej drużyny stanowi fakt, że ma dwóch bardzo szybkich skrzydłowych. Sprawiali oni bardzo dużo problemów obrońcą Kszo. Znakomicie się również prezentuje napastnik MKS Jankowski, który bodaj w 3 meczach strzelił 5 bramek. Moim zdaniem aktualny lider rozgrywek nie przegra w Piotrkowie, który skupi się bardziej na dużej niespodziance w Pucharze Polski, ponieważ rezerwy bełchatowian nie są arcy mocne. Kurs 1,68 biorę w ciemno.
 
P 0

piczet

Użytkownik
MKS Myszków - BKS Stal Bielsko-Biala 1x 1,41 stawka 5/10 ⛔⛔⛔
Jutro do Myszkowa przyjeżdza ekipa z Bielso-Białej. W poprzednim sezonie zajęła 2 miesce w lidze. Atut Myszkowa to własne boisko i brak jakich kolwiek kontuzji w składzie. Po ostatnim zwycięstwie na własnym boisku z Rowem Rybnik mam nadzieje ze Myszków podoła BKSowi. Gdyby nie remis w Opolu typowałbym pewna 1. Ten mecz pokaże MKS gdzie znajduje sie MKS.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
11.00 Piast Zmigrod - Bielawianka Bielawa
4 Liga - Dolnoslaska
3,20 4,15 1,70
a co sadzicie o 2??? dla mnie izzi - ma kytos info o kontuzjach??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom