>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi ( III / IV )

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Takiego tematu jeszcze chyba nigdy nie było, ale jest okazja do jego założenia. Przejrzawszy ofertę bukmachera scandic, natknąłem się na polską III ligę ???? W tym temacie możecie podać analizy itp.





 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Broń Radom - UKS SMS Łódź - 2 @@ 2,25_6/10 ✅
Dziś dojdzie do pojedynku szkółki piłkarskiej SMS Łódź z Broń Radom , Zdecydowanym faworytem wydają się piłkarze SMS , po za tym rozmawiałem z kolegą blisko drużyny i podobno dziś jadą po 3 pkt. i są bardzo duże szanse.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Bałtyk Gdynia - Orkan Rumia @ 1.15 ✅
Tak tak - kurs to jakieś żarty, ale Bałtyk to przecież lider &quot;Bałtyckiej&quot; III ligi. Kadrowo, mówiąc szczerze - Bałtyk przygotowany jest na II ligę. Chamera, Nadolny, Pięta, Adamus, Kudyba - to zawodnicy którzy prezentują całkiem dobry futbol. Wspomniany Chamera, nie tak dawno bronił barw Arki Gdynia, Piasta Gliwice + przygoda z duńskim Brabrandem. Po 12-nastu kolejkach, najwięcej bramek dla gdyńskiego klubu strzelili: Nadolny (7) oraz Pięta (6). Cóż: liczę na wygraną gospodarzy, ale będzie to trudny mecz - w składzie gości gra m.in. Daniel Dubicki (znany z występów w repr. Polski i Wiśle Kraków).

Dąb Dębno - Błękitni Stargard Szczeciński @ 1.55 ✅
To też ta sama III liga. Do Dębna przyjedzie wicelider - Błękitni. Goście mają równie wyrównaną kadrę co Bałtyk Gdynia, więc są także faworytem do awansu. Najwięcej bramek strzelili Gajda (9) oraz Woźniak (9) i ci zawodnicy są na czele najlepszych strzelców. Sądzę, że Błękitni nie odpuszczą i wygrają kolejny mecz. W zeszłej kolejce pokonali Olimpię Sztum - 3:0.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Broń Radom - UKS SMS Łódź - 2 @@ 2,25_6/10 ✅
Dziś dojdzie do pojedynku szkółki piłkarskiej SMS Łódź z Broń Radom , Zdecydowanym faworytem wydają się piłkarze SMS , po za tym rozmawiałem z kolegą blisko drużyny i podobno dziś jadą po 3 pkt. i są bardzo duże szanse.
Informacja pewna potwierdzona i bez żadnego stresu siadła 0-4.
Pozdro
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cóż: scandic wystawił już ofertę na następną kolejkę III ligi, więc grzechem byłoby nie skorzystać.
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy @ 1.65
Pierwsze spotkanie jakie mi na myśl przyszło, żeby zagrać - to pojedynek Orkana z Cartusią. Ci pierwsi w ostatniej kolejce rozegrali bardzo dobry mecz z Bałtykiem. Mimo przegranej 2:1 (Bałtyk jest liderem), podopieczni Jarosława Kotasa spisali się znakomicie, więc dlaczego nie ograli Gdynian? Niestety dwa, kosztowne błędy popełnił bramkarz Orkanu - Adam Duda. Szkoda trochę przegranej, ale głowa do góry ???? W najbliższą sobotę zespół z Rumi zagra z Cartusią Kartuzy - czyli z zespołem, z którym można, ba trzeba wygrać. Przed sezonem 2008/2009, Orkan wzmocnili zawodnicy, przyszłego rywala - czyli Broner oraz Cirkowski - znani z występów w Red Devils oraz reprezentacji Polski, tyle że w halowej odmianie piłki nożnej. Są to zawodnicy doświadczeni, ograni, dołączmy do nich Dariusza Hebla, Dawida Pomorskiego i mamy całkiem niezłą ekipę. Szkoleniowiec gospodarzy - Jarosław Kotas na pewno będzie przestrzegał swoich zawodników, przed Zagórskim i Karasińskim. Obaj zawodnicy Cartussi, strzelili już po 5 bramek w tym sezonie, mimo że ich zespół jest dopiero na 11 miejscu. Podsumowując: uważam, że Orkan jest w stanie wygrać ten mecz.

Więcej analiz - najprawdopodobniej w piątek.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Vs

Beskid Skoczów - Energetyk ROW Rybnik
Typ: ROW Rybnik
Kurs: 2,25
Bukmacher: Scandic
Analiza ▶
Jest to spotkanie III ligi Polskiej grupy Opolsko - Śląskiej, wreszcie znalazłem bukmachera który mi daje szanse stawiać na Rybnicką drużynę, mianowicie jest nim Scandic Bookmakers. Tyle na wstępie :spokodfhgfh:
Mam bardzo duże pojęcie o tym meczu i o tej drużynie i dlatego będę chciał przedstawić Wam wszystko ale czy mi się to uda ? Czy nie zapomnę czegoś ? Mam nadzieję że nie :jezora54: Tak więc Beskid i ROW są odwiecznymi rywalami od 2004 roku kiedy to oby dwóm drużyną udało się awansować do okręgówki a teraz po reformacji do nowej III ligi.

Wszystkie wyniki bezpośrednich spotkań:

18.09.2004 Beskid Skoczów - ROW Rybnik 1:1 (0:0)
23.04.2005 ROW Rybnik - Beskid Skoczów 4:0 (0:0)
29.10.2005 Beskid Skoczów - ROW Rybnik 3:0 (3:0)
03.06.2006 ROW Rybnik - Beskid Skoczów 3:2 (2:1)
12.08.2006 Beskid Skoczów - ROW Rybnik 3:3 (0:1)
18.11.2006 ROW Rybnik - Beskid Skoczów 0:3 (0:1)
03.11.2007 Beskid Skoczów - ROW Rybnik 3:0 (2:0)
31.05.2008 ROW Rybnik - Beskid Skoczów 1:2 (1:0)
Jak widzimy Rybnickiej drużynie nie idzie za dobrze w potyczkach z Beskidem, Rybniczanie wygrali tylko dwa razy, także dwukrotnie padł remis a aż cztery razy wygrali jutrzejsi gospodarze - Beskid. Rybnik nie potrafił z Nimi wygrać nawet wtedy kiedy miał najlepszy skład od swojego &quot;odrodzenia&quot; bowiem w sezonie 2007/2008 w ROW-ie grali tacy piłkarze jak Marek Kubisz, Kamil Kostecki ( aktualnie GKS Jastrzębie ) Gabriel Nowak ( GKS Katowice ) Michał Buchalik ( ME Odra Włodzisław ) i można byłoby tak wymieniać ... A właśnie ten ostatni mecz Beskidu w Rybniku kiedy wygrali 2:1 był decydujący dla rozwoju Rybnickiej drużyny, bowiem przed ostatnią kolejką mieli ROW dowodził w swojej grupie i aby awansować do meczy barażowych o II ligę wystarczyło pokonać słaby Beskid, i tak się działo wszystko było ładnie pięknie aż do 60 min. ( ROW wygrywał 1:0 po bramce Dzięgielowskiego ) kiedy Beskid najpierw wyrównał a gdy Rybniccy piłkarze rzucili się na odrabianie strat bo wiedzieli że Pniówek wygrywa dostali bramkę na 2:1 i było po zamiatane ... Nie wiadomo czemu Beskid cieszył się jak głupi po wygranym meczu z Nami, każdy Rybniczanin mógł już wtedy się domyśleć że Pniówek Pawłowice musieli sporo zapłacić aby Beskid wygrał z Rybnikiem i tak też się stało , Pniówek wygrał ligę ale odpadł w pierwszym barażu, a drużyna Rybnicka się cała rozpadła ... W tym sezonie już nie jest już tak kolorowo, Rybnik ma niecałą 20-osobową kadrę a na dodatek nie ma piłkarzy którzy by mogli prowadzić zespół do wygrania ligi i myśli o awans, chociaż na miejsce tych którzy odeszli przyszli nowi także bardzo dobrzy zawodnicy tacy jak Żyrkowski czy Sałek to są to jedynie uzupełnienia niż wzmocnienia ... ROW ostatnio przegrał 2 mecze i to na dodatek u siebie ! Najpierw został niespodziewanie pokonany przez wyżej wspomniany Pniówek Pawłowice co było wielkim zaskoczeniem ale chyba zasłużenie bo ROW wyszedł ospały, można powiedzieć że pewny siebie, pierwsza bramka padła po wspólnym błędzie Pacholskiego i Reclika i wiadomo że goniąc wynik przy dobrze broniących się na wyjeździe graczach było ciężko potem kontra w końcówce i 2:0 ... Potem nadszedł jeszcze większy szok ! ROW został pokonany przez drużynę z końca tabeli TOR Dobrzeń Wielki ... O tej porażce aż nie chce się pisać ... W pierwszej połowie TOR oddał 1 strzał i było 1:0 kiedy w 45 min. Mitura strzelił głową na 1:1 wydawało się że wszystko wraca do normy jednak w drugiej połowie dwa katastrofalne błędy naszego bramkarza i było 3:1 przy 3 strzałach TOR-u !!! Był to ostatni ligowy mecz przed tym meczem, w przerwie tydzień temu Rybniccy piłkarze rozegrali sparingowy mecz z GKS Katowice mecz odbywał się 2x 45 min. + 30 min. dogrywka ( muszę się pochwalić że wszedłem na 30 min. :spokodfhgfh: ) wynik był dobry bo 1:1 ale przed meczem zawodnicy mówili że ktoś się musi przełamać bo i Gieksa i Row mieli słaby okres za sobą :p Jednak wynik 2:2 wydaje się być dobrym dla Rybnickiej drużyny ???? Rybnik w tym sparingu grał szybko, ambitnie i widać było chęć gry czy tak było tylko dlatego że przyjechała drużyna I ligowa ? Miejmy nadzieję że nie ! Miejmy nadzieję że ROW jutro będzie grał tak samo jak w sparingu wspomnianym wyżej ! Trener Krótki ma na pewno jutro dylemat kogo wystawić w jutrzejszym meczu w bramce: Czy A. Skrockiego ? Który przeżywa chyba lekki kryzys ( zresztą tutaj chodzi chyba także o pieniądze ? ) czy Leszka Romańskiego bramkarza który jest strasznie nie pewny chociaż nawet dobrze wyszedł mu mecz z GKS-em ? Na pewny gdy wystawi Leszka będzie miał jeden problem z głowy bo Romański jest jeszcze młodzieżowcem i do obstawienia zostanie mu jeszcze tylko 2 młodzieżowców ( w 3 lidze jest regulamin 3 młodzieżowców na boisku ), na pewno w pierwszym składzie wyjdzie Szymon Jary słynny &quot;Makalele&quot; Rybnickiej drużyny ???? W obwodzie są jeszcze Janik i Szatkowski, Szatkowski który w pierwszej części sezonu grał regularnie w pierwszym składzie lecz po kontuzji ( złamana noga ) siedzi na ławie , Janik zastąpił Szatkowskiego na prawej pomocy chociaż jest to środkowy pomocnik, lecz jutro może zagrać także na prawej obronie zastępując Pacholskiego który popełnił kilka błędów w ostatnich meczach, w obwodzie zostają jeszcze Kasprzak i Bober, ten pierwszy ulubiony młodzieżowiec trenera lecz chyba jeszcze trochę za młody ( 1991 r. ) wchodzi czasami ( np. mecz z Pniówkiem wszedł na cała połówkę ) Bober ? Znikome szanse na zagranie ... Jaki skład wystawi jutro Krótki ? Tego jeszcze nikt nie wie oprócz jego samego ( chyba :jezora54: ) Beskid aktualnie zajmuje 8 miejsce w tabeli tracąc do 5 ROW 1 pkt. ale mający 1 mecz więcej rozegrany ...
Dotychczasowe wyniki Beskidu w obecnym sezonie:
Beskid Skoczów - Ruch Zdzieszowice 1:2 (0:2)
LZS Leśnica - Beskid Skoczów 1:0 (0:0)
Beskid Skoczów - Koszarawa Żywiec 2:0 (0:0)
Rozwój Katowice - Beskid Skoczów 0:1 (0:0)
Beskid Skoczów - Skalnik Gracze 1:0 (0:0)
Victoria Chróścice - Beskid Skoczów 0:1 (0:0)
Beskid Skoczów - Ruch Radzionków 0:3 (0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała - Beskid Skoczów 1:1 (1:0)
Beskid Skoczów - Orzeł Babienica/Psary 1:2 (1:2)
Silesius Kotórz Mały - Beskid Skoczów 1:1 (0:1)
Beskid Skoczów - Walka Zabrze 1:1 (0:0)
Rajfel Krasiejów - Beskid Skoczów 0:1 (0:1)
Beskid Skoczów - Pniówek Pawłowice 0:0
Obie drużyny lepiej spisują się w tym sezonie na wyjazdach, co jest swoją drogą trochę paradoksalne ;] Czy Rybnik który przed swoją publicznością nie umie wygrać wygra jutro w Skoczowie ? Mam nadzieję że tak, z Rybnika na pewno wyjedzie grupa około 150 kibiców którzy będą wspierać swoich zawodników w tym ciężkim meczu, właśnie ciężkim jednak mam nadzieję że wygranym przez Rybnicką drużynę :spokodfhgfh:
Życzę miłej lektury ^^ Kto przeczyta ma browca ????
pozdROWienia ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Koszarawa Żywiec - Energetyk ROW Rybnik ---&gt; 2 @@ 2,55 Scandic
Koszarawa poważne problemy finansowe , grają juniorami. Energetyk rośnie w siłę kurs bardzo dobry uważam że warto zaryzykować większa analiza w czasie późniejszym.
Proponuję już to grać zanim buk zamknie ten zakład
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Koszarawa Żywiec - Energetyk ROW Rybnik ---&gt; 2 @@ 2,55 Scandic
Koszarawa poważne problemy finansowe , grają juniorami. Energetyk rośnie w siłę kurs bardzo dobry uważam że warto zaryzykować większa analiza w czasie późniejszym.
Proponuję już to grać zanim buk zamknie ten zakład
to prawda jak ktoś ma możliwość zagrania po takim kursie to warto, może nie ma co szaleć bo niskie ligi to różnie może być ;) al Koszarawa to bankrut , musieli oddać większości zawodnikom karty aby pozwolić im odejść nawet za darmo do innych klubów byle nie płacić pieniędzy. Miasto woli sponsorować inny klub w nizszej lidze, raczej tym składem nic nie zdziałają a Rybnik ma dużo lepsze zaplecze.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dostałem dziś PW z prośbą o napisanie czegoś na temat spotkania Koszarawa - ROW, za dużo może nie mogę pisać bo jestem zawodnikiem tego klubu powiem tylko że z tego co Nam wiadomo Koszarawa miała dzisiaj dać odpowiedz czy przystąpią w ogóle do rozgrywek, jak przystąpią to samymi juniorami, podobno w Żywcu nie ma pieniędzy i musieli wszystkim dać wolne karny aby nie płacić ( tak jak pisał kolega wyżej ), jeżeli się wycofają będzie walkower ( nie wiem jak buk rozliczy to wtedy ale chyba zwrot ... ) ROW w zeszłym sezonie bardzo dobrze spisywał się na wyjazdach, jednak z Koszarawą zawsze grało im się ciężko, na jesień wygraliśmy 2:0 wtedy w skłądzie Koszarawy było 5 czy 6 juniorów teraz podobno ma być cała jedenastka. Co jeszcze mogę napisać ? ROW wygrał ostatnio w sobotę puchar 9:0,, kurs jaki wystawił scandic wydaję się być całkiem przyjemny i zapraszam do grania tego spotkania. Co jeszcze mogę napisać ? W Rybniku także ostatnio nadeszły gorsze czasy, odszedł Jary ( Odra Wodzisław ) i Sałek ( Pniówek Pawłowice ) więc piłkarze którzy stanowili środek pola jednak wydaje mi się że ta luke została dobrze załatana, nie chce mi się wiecej pisać i nawet nie wiem czy mogę tak jak już pisałem kurs warty grania ;)
pozdROWienia ????
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
tez dostałem trochę pw , ale chcialem Wszystkich przestrzec kto chce stawiać ten mecz aby nie szaleć ze stawkami jest to I runda, po drugie niskie ligii czasami dzieją się cuda , aura w Żywcu jesli wogóle dojdzie do meczu bardziej na hokej niz na piłkę , na takim boisku gra się bardzo ciężko. Wiekszość argumentów jest na ROW ale jak napisał przedmówca moze nie dojść do meczu , Rybnikowi zawsze jakoś trudniej grało z Koszarawą i jak pisałem I runda wiosenna zawsze może byc róznie .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała ----&gt; 1 @@ 2,80
Ogromne pieniądze jakie są w Pniówku prężny sponsor jeżeli w tym sezonie nie wywalcza dobrego miejsca kiepsko będzie w przyszłym, ogromne pieniądze za wywalczenie awansu , spore premie za mecz uwazam że powinni spokojnie wygrać.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Niestety w ziemniaku tego spotkania nie znajdziesz.
Aha, ale zato zagram na Zawisze.

W przerwie dokonali silnych wzmocnien, w spraringach gromili swoich rywali nawet 1sza ligową Wisłe Płock. A jutrzejszy przeciwnik jest bardzo łatwym do ogrania. W poprzednij rundzie Zawisza pokonał Miedzanych 3:1.
Uważam, że jutro bydgoski klub wygra bez problemów.

Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz @ 2
kurs:2,0
bah
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała ----&gt; 1 @@ 2,80
Ogromne pieniądze jakie są w Pniówku prężny sponsor jeżeli w tym sezonie nie wywalcza dobrego miejsca kiepsko będzie w przyszłym, ogromne pieniądze za wywalczenie awansu , spore premie za mecz uwazam że powinni spokojnie wygrać.
mecz odwołany
 
P 0

pavlinho

Gość
Aha, ale zato zagram na Zawisze.
W przerwie dokonali silnych wzmocnien, w spraringach gromili swoich rywali nawet 1sza ligową Wisłe Płock. A jutrzejszy przeciwnik jest bardzo łatwym do ogrania. W poprzednij rundzie Zawisza pokonał Miedzanych 3:1.
Uważam, że jutro bydgoski klub wygra bez problemów.
Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz @ 2
kurs:2,0
bah
A ja uważam że tak łatwo mieć nie będzie. Miedzianka też całkiem dobrze grała w sparingach, dokonali kilku wzmocnień( Grzegorz Burandt (bramkarz, Podbeskidzie Bielsko Biała), Aleksander Dżuldinow (bramkarz, Neftekhimiku Nizhnekamsk, Jewhen Kowalczuk (obrońca, Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Zagdański (napastnik, Zagłębie Lubin) ) za to osłabieniem jest odejście Damiana Misana do Cracovii i bramkarza Imianowskiego. ZAWSZE na wiosnę Miedzianka gra o niebo lepiej niż na jesień. W całym mieście zostało rozdane i powieszone 10 tysięcy ulotek, zachęcające na przyjście na ten mecz. Dodatkowo dwa dni temu zostały otworzone wszystkie trybuny (7 k) i spodziewam się że legniccy kibice w końcu się zmobilizują i wspomogą swoją drużynę. Jak dla mnie 1X po 1.57 w tobet.com warte gry.
✅ Miedzianka 3-0 / A tak poza tym to nie ten temat, te dwa posty powinny być w temacie II Liga gr. Zachodnia ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
4 Liga Lubelska :!: :!: :!:
Podlasie Biała Podlaska - Sparta Rejowiec Fabryczny
Krótka piłka. Podlasie z wielkimi aspiracjami na III lige. Jak na tak spore miasto, jest wielkie zapotrzebowanie na futbol na wyzszym poziomie niż tylko 4 liga. W zime miał szeregi Podlasia opuscic pierwszy bramkarz, Dimitri Jekimov, który przez wielu kibiców z Lubelszczyzny jest uważany za jednego z lepszych, jak nie najlepszego bramkarza tejże ligi. Podlasie może nie wygra ligi, ponieważ bardzo mocna będzie Wisła Puławy, ale trzeba walczyć o 2, też premiowane awansem, miejsce, choć też nie będzie łatwo bo rywale z tyłu nie śpią. Sparta jest to ligowy średniak, bliżej dołu tabeli, chociaż powinni się utrzymać bo bardzo odstają dwie ekipy, które raczej spadną : Sokół Adamów i Huragan Międzyrzec Podlaski. Myślę, że Podlasie spokojnie, 2/3 - 0 wygra z drużyną z Rejowca.
Typ : Podlasie Biała Podlaska @ 1,35 9/10
Inne typy bez analiz z tej ligi :
Lublinianka Lublin - POM Iskra Piotrowice 2 @ 2,40 4/10 , x2 @ 1,33 9/10
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orion Niedrzwica Duża x2 @ 1,69 6/10
Pozdrawiam ????
EDIT : ODWOŁANE :!::!::!: :|
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie ----&gt;2 @@ 2,75
Ogromne pieniądze jakie są w Pniówku prężny sponsor jeżeli w tym sezonie nie wywalcza dobrego miejsca kiepsko będzie w przyszłym, ogromne pieniądze za wywalczenie awansu , spore premie za mecz uwazam że powinni spokojnie wygrać.
Kolejny mecz Pniówka ta sama argumentacja.
Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel ----&gt;1 @@ 1,75

Gryf bardzo dobrze spisujący się u siebie , Rozmawiałem z kolega grającym w tamtych rejonach Gryf powinien spokojnie ten mecz wygrać.
UKS SMS II Łódź - Pelikan II Łowicz ----&gt; 1 @@ 2,00
Pelikan moim zdaniem II drużynę ma bardzo słabą , UKS SMS Łódź jak wiemy to wielka szkółka piłkarska uważam że w meczu tych rezerw lepsi okażą się piłkarze SMSu
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
4 LIGA MAZOWIECKA PÓŁNOC

KORMORAN ŁĄCK - VICTORIA SULEJÓWEK #2# 10/10 Kurs 2.0 Bukmacher Tobet Niedziela Godz.15:00 22 marca

Insider ????​
:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom