>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi (III/IV)

Status
Zamknięty.
K 0

kalima88

Użytkownik
witam. w meczu chojniczanka - kotwica ciekawą opcją jest over 2.5 bramek... tak jak Jacekk pisał dużo strzela i traci Kotwa. CHojniczanka również niczego sobie...
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
III liga polska pod-war.-maz.

Promien Monki - Huragan Morag typ: 2, kurs 1.62
BUK: Tobet

Tutaj jestem w szoku : ) Dostalem dobre info na temat tego meczu. Gospodarze to slaba druzyna, przegrali 3 ostatnie mecze i nie radza sobie zupelnie. Goscie to druzyna aspirujaca w grze o awans, mieli falstart na poczatku sezonu i teraz musza odrabiac straty. W zeszlym sezonie rzutem na tasme dopiero w ostatnim meczu nie awansowal do II ligi, sytuacja gospodarzy tj zupelnie odwrotna. Huragan po gorszym poczatku wraca na wlasciwe tory, w zeszlym meczu wygral 6:0 co jest wynikiem niecodziennym, jednak mowi on wszystko o sobie
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
6 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY:))
Witam serdecznie:)
Co tydzień bukmacherzy mnie czymś ciekawym zaskakują (swoją nie wiedzą). Wczoraj akurat padło na betsafe, a mianowicie kurs na zwycięstwo Rozwoju Katowice wynosił 1,57 na tobecie i (nie wiem dlaczego) 2,3 na betsafe! Chciałem o tym napisać dziś na forum i polecić ten typ, ale już teraz widze, że kurs spadł na 1,6 co już nie jest opłacalne w takim meczu. Rozwój wygrał 5-0 !!

W tej chwili bardzo ciekawie zapowiadają się dwa mecze, które wszystkim polecam do grania! Troche tu w nich kombinuje z handicapami i będzie to dla niektórych trudniejsze do zagrania, ale mysle, że ten wysiłek się opłaci!

Czarni Sosnowiec - Slavia Ruda Śląska typ 1+0,25 (handicap azjat) kurs 1,85
wynik 2-2 ( czyli pół wygranej)
tzn. gramy na zwycięstwo Czarnych Sosnowiec (kurs 2,8 betsafe) za około 67% kapitału, który chcemy przeznczyć na ten mecz i pozostałe 33% na remis (kurs 4,35 tobet). Remis daje nam połowe wygranej.
Czarni mają drużynę zasługującą na środek tabeli. Ekipa waleczna, doświadczona, grająca ostro no i zdecydowanie lepiej u siebie. Pierwsze mecze im nie wyszły dlatego teraz są mega nisko w tabeli. Ostatnie dwa mecze już pokazały, że mają potencjał i umiejętności na wyższą pozycję. Może w końcu zatrybiło. Zagrali bardzo dobre potkanie z Victorią Jaworzno, a ostatnio przełamali się wygrywając trudne wyjazdowe spotkanie. Także licze, że pujdą za ciosem, a przynajmniej nie przegrają, bo Slavia na wyjazdach słabiutko.

MRKS Czechowice Dziedzice - GKS Grunwald Ruda Śląsa typ 1-0,25 (handicap azjat) kurs 1,88
wynik 4-2 (radosny football w pełnym wydaniu)
tzn. gramy na zwycięstwo MRKS-u (kurs 2,15 betsafe) za około 88% kapitału oraz za pozostałe 12% na remis (kurs 4,35 tobet). W przypadku remsu utracimy tylko połowe zaiwestowanej kwoty.
MRKS to ciekawa drużyna, doświadczenie pomieszanej z młodzieżą, wzmocniona przed sezonem kilkoma wartościowymi zawodnikami z wyższych lig. O Grunwaldzie już kiedyś pisałem. Grunwald jest wyżej w tabeli i notuje niezle wyniki, ale uwierzcie mi, że ta drużyna jest mega słaba... Poprostu tak ułożył się terminarz, że na początku grali ze słabszymi rywalami. Nie wiem jak, ale udaje im się to wykorzystać i wygrywają. Dotychczas grali tylko jeden mecz z silnym rywalem (ten, który obstawiałem na forum) i przegrali 6-0 !! Tutaj sytuacja wygląda podobnie. Grunwald gra &quot;radosny football&quot; po 5 kolejkach bilans bramkowy 14-14 :) drużyna jest niepoukładana i każdy szanujący się rywal musi to wykorzystać. Licze bardzo na MRKS, bo stawiam tu grubo!

Powodzenia w tych meczach... mam nadzieję, że uda mi się kolejny raz coś ugrać i Was nie zawiodę:) wysokich wygranych!!
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Brawo śląskEXPERT za typy , które tutaj podajesz. Na prawdę fajnie wchodzą :spokodfhgfh:

-

Dwa kluby, których ambicje przed sezonowe nie zgadzają się z pozycją w tabeli. Polonia beniaminek 3 ligi, rozpoczęła znakomicie. Na początku typowana jako pretendent do dołu tabeli, po 6 kolejkach zgromadziła 15pkt. Znakomity wynik. Pokonanie Chrobrego Głogów u siebie 2-0 to z pewnością dobry rezultat. U siebie są bardzo groźni. W tym sezonie przegrali tylko z Tęczą Krosno Odrzańskie. Ostatnia kolejka o dobry występ na wyjeździe w Kostrzynie. Pokonanie tamtejszej Celulozy 2-0 i kolejne cenne 3pkt. U gości zaczyna się coś dziać. Po 4 bezbarwnych kolejkach piłkarze z Oławy zaczęli gromadzić w końcu jak ważne pkt. Ważne dlatego, że zamiast walczyć o najwyższe cele, trzeba uciekać z najniższych pozycji. Już w meczu 4 kolejki z Iłową (przegranym 3-4) pokazali chęć walki. Po tym spotkaniu drużynę objął nowy trener Andrzej Leszczyński i nagle są efekty. 5 kolejka i wyjazd na ciężki teren do Oleśnicy i co się nie zdarzało do tej pory czysty stan konta w straconych bramkach i cenny remis 0-0. Przed tygodniem mecz z Motobi u siebie. Lepsza gra Oławian, więcej agresywności w ich poczynaniach, do tego coraz lepiej działająca linia defensywna, pozwoliły uzyskać wynik remisowy 1-1. (nie do końca zasłużony, to właśnie MKS spisywał się lepiej) Widać progres wyraźny w zespole. Po pierwszych fatalnych kolejkach , piłkarze wypowiadają się, iż mogą i w cale nie odstają od reszty. Pierwsze zwycięstwo musi nastąpić. Może nie jutro, jednak na remis z pewnością ich stać. Kurs w Betsafe na prawdę spory, porównując z Tobet


POLONIA TRZEBNICA - MKS SCA OŁAWA (0-1) 2 @ 3,22 Betsafe ✅ ✅ 1-1
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Ilanka Rzepin - Promień Żary typ 2
kurs :2,65
buk : Tobet
Promień zajmujący 8 miejsce w tabeli zdecydowanie zawodzi na wyjazdach.Ostatnio porażka w Strzelcach (1:0) i 2 dni temu w Nowej Soli (4:2) ! Świetnie radzi sobie na własnym stadionie.Ilanka klub z największym budżetem z pośród lubuskich zespołów zawodzi dopiero 12 miejsce w tabeli z 5 pkt. na koncie.Aspiracje przed sezonem były duże ale jak narazie nic nie zapowiada wielkiego sukcesu.Porażka Promienia może pozbawić Sylwestra Buczyńskiego posady trenera żarskiej ekipy.Promien musi zmazać plame po derbowej porażce w Nowej Soli. Tylko Promień !
 
K 0

kalima88

Użytkownik
witam. co do meczu promienia to typowalabym na powyzej 2.5 bramek @1.9. uwazam ze Promien ma problemy ostatnio i watpie jednak ze wygraja na ciezkim terenie.
Z innych meczy zaskakuje spadek kursow na Pogon Swiebodzin z 3.0 na 1.8 nie wiem czym to jest spowodowane... fakt ze w Teczy Krosno nie wystapi ich najlepszy obronca Kilinski ktory ma pauzowac za czerwona kartke w meczu w ZArach.
Celuloza Kostrzyn - Gornik Walbrzych tutaj stawialabym na Zwyciestwo jednak gosci. Celuloza po zwawym poczAtku zlapali zadyszke. Gornik w ostatniej kolejce przegral w meczu na szczycie z Chrobrym na wlasnym podworku i mysle ze w tym meczu sie odkują w pojedynku beniaminkow. Ogolnie druzyny z Dolnegoslaska przewyzszaja umiejetnosciami nad druzynami z Lubuskiego.
w 4 lidze Lubuskiej LEchia 2 ZG powinna wygrac z Blekitnymi DObiegniew kurs 2.65 chociaz byl juz bodajze 3.5.I zespol Lechii gra w sobote wiec w niedziele bedzie grala lawka rezerwowych w 2 zespole.
To tyle pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
Ilanka Promien 1-0 jednak ponizej wpadlo
Tecza - Pogon 1-3 @1.8 spadek kursow jednak nie byl bezpodstawny
Celuloza - Gornik 2-3 zgodnie z zalozeniami Gornik poradzil sobie w Kostrzyniu

Lechia 2 - Dobiegniew 2-2 chociaz Lechia ponoc przegrywala 0-2 jednak doprowadzila do wyrownania szkoda...
szkoda ale mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu bedzie lepiej
pozdrawiam
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
7 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY :)
Witam serdecznie!!
W tym tygodniu chciałem podać bardzo ciekawie zapowiadający się typ, który wczoraj zagrałem i to bardzo grubo, ale właśnie dowiedziałem się, że mecz został odwołany z powodu wypadku na kopalni...

Chciałbym zaproponować jeden typ (choć bardzo złożony) na zbliżający się weekend, który uważam za najlepszą opcję spośród oferty bukmacherów. Info będzie okrojone, a skoncentruję się na opisie co i jak obstawiać.

Górnik Wesoła wyjeżdża na mecz do Częstochowy, gdzie jest bardzo ciężko przyjezdnym. KS Częstochowa źle zaczęła sezon, potem było już lepiej, a ostatnio znowu wtopa. Mimo tych słabych wynków jest to drużyna bez wątpienia na czołówkę tabeli! Szczególnie dobrze grająca u siebie. Górnik Wesoła ma ostatnio problemy z kontuzjami, a wąska kadra sprawia, że nie ma zmienników. Na urazy wciąż narzekają dwaj najlepsi piłkarze Kroczek (4 bramki) i Karpowicz (3 bramki). W meczu napewno wystąpią, ale jak sami przyznają jest źle...
W drugim meczu, który typuję zagra Rekord Bielsko-Biała z KS Zory. Rekord to miała być drużyna na awans, o którym się głośno mówiło. Sprowadzono kilku niezłych zawodników m.in. z 3 ligi z BKS-u Bielsko-Biała. No i mimo przeciętnych wyników drużyna jest silna i napewno będzie walczyła o powrót do czołówki. KS Żory to dziwna drużyna. Raz wygrywają po dobrej grze, a za chwilę przegrywają 8-1 !! W mojej opini będzie to dla nich ciężki mecz, ponieważ Rekord jest lepiej poukładaną, solidną, bardziej dojrzałą drużyną. Tym drugim meczem chciałbym zwiększyć sobie kurs na obstawiene pierwszego spotkania.

Obstawiamy tak...
Pierwszy kupon
KS Częstochowa - Górnik Wesoła typ 1
Rekord Bielsko-Biała - KS Żory typ 1X
Łączny kurs 2,6 na betsafe. Stawiamy to za około 73% kwoty, którą chcemy zainwestować w tym przypadku.

Drugi kupon
KS Częstochowa - Górnik Wesoła typ X
Rekord Bielsko-Biała - KS Żory typ 1X
Łączny kurs 5,29 na tobet. Stawiamy to za pozostałe 27% kwoty, którą chcemy zainwestować w tym przypadku.

WYNIKI
KS Częstochowa - Górnik Wesoła 3-1
Rekord Bielsko-Biała - KS Żory 4-0
Wygrywamy 73% x 1,6 - 27% = +89,9% z inwestycji


Podstawą do wygrania jest zwycięstwo lub remis Rekordu. Pełną wygraną osiągniemy, gdy KS Częstochowa wygra swój mecz, a połowę, gdy zremisuje. W przypadku wygranej kurs z całkowtej inwestycji wyniesie 1,9 czyli stosunkowo sporo biorąc pod uwagę, że gramy bezpiecznie, asekurując się remisem.

Powodzenia, wysokich wygranych :)
 
L 3

luga

Użytkownik
typy z 3liga kuj-pom-wlk
3liga kuj-pom-wlk

http://www.90minut.pl/liga/0/liga4471.html

Polonia Nowy Tomyśl - Lech Rypin 2 @5 2/10 (tobet)
x2 2,32 5/10 (tobet)

Zeby nie kopiowac dla zainteresownych opis meczu i staty na stronnie lecha
http://www.lechrypin.ovh.org/

Ze swojej strony dodam ze widzialem wygrany mecz lecha z wloclavia 1:0 i lech zaprezentowal bardzo przyzwoicie. Poukladana druzyna co w 3 lidze nie zdarza sie czesto. Grala bardzo uwaznie w obronie i czekala na swoje okazje. Gdy cel osiagnela madrze bronila wyniku i dowiozla go do kona spotkania.Druzyna ta z poczatku nie prezentowala pelnie swoich umiejetniosci ale zapewniam ze pod koniec tej rundy beda w 1 piatce. Martwi jedynie dluga podroz niecale 300km a dzis pogoda ladna i sloneczko moze zrobic mala saune w autokarze Mam nadzieje ze zawodnicyLecha wyjda w pelni skoncentrowani i nie dadza sobie strzelic jakiejsc bramki na dzien dobry. Dodam jescze , ze Lechowi odebrano 3 pkty za walkower z Unia bowiem nie oplacili na czas kary z kartki.Takze byliby jescze wyzej w tabeli niz teraz.
Co do gospodarzy .Dotychczasowy lider ale....spojrzmy z kim grali : slabe leszno,goplania,oborniki bardzo slabe mieszko oraz 2 srednie zespoly zdroj i calisia. Dla mnie szalu az takiego nie robia te wyniki choc trzeba ze slabszymi umiec wygrywac rowniez. Zespolu Polonii w akcji nie widzielem ale przewiduje ze schody dla nich dopiero sie zaczna.
Takze wydaje sie ze mecz moze byc bardzo wyrownany iremis mnie nie zdziwi. Dlatego gram x2 oraz 2 ze wzgledu na przesadzone kursy.

3liga kuj-pom-wlk

http://www.90minut.pl/liga/0/liga4471.html

Mieszko Gniezno - Calisia Kalisz 2 @2,85 3/10 (scandic)

opis meczu ze strony Calisii
http://kpcalisia.futbolowo.pl/kpcalisia/?p=newsy&amp;amp;id=222

Pierwszy mecz na swoim stadionie zagraja zawodnicy Mieskza Gniezno.Druzyna do tej pory spisuje sie slabiutko. Widzialem ich w acji 2 razy: gladko przegrali z Wloclavia 1:5 i troszke powalczyli ze Zdrojem 1:3.
Do tej pory zdobyli 1 pkt z Goplania Inowroclaw zlozona w 80% z mlodziezy.Tak wiec szalu nie ma.
Wyniki Calisii to dla mnie lekkie zaskoczenie.Widzialem ich 1 mecz i wygladali naprawde przyzwoicie.Trener niesmialo nawet przed sezonem zapowiadal szturm na 2lige ale wyniki zweryfikowaly te zyczenia.
Do tej pory Calisia miala dosc ciezkich przeciwnikow i moze dlatego nie robi zbyt duzo puntow. Wygrala za to z slabym lesznem 4:0 i zremisowala ostatnio z rozkrecajaca sie lekko Goplania 2:2 mimo ze prowadzila juz 2:0.Dodam ze w tym spotkaniu postawilem na gospodarzy imnie mocno wkurzyli.Mam nadzieje ze dzis oddadza kaske i juz na nich nie bede sie gniewal :-D
 
K 0

kalima88

Użytkownik
4 liga lubuska Dobiegniew - Orzel miedzyrzecz 2 @1.72 1-8 tobet ORzel w tym sezonie ma jeden cel awans. narazie odniesli komplet zwyciestw. dobiegniew mial bardzo udany poczatek sezonu jednak 2 kolejki wczesniej przegrali u siebie mecz z toporowem 0-6 i tydzien temu mieli remis 2-2 z rezerwami lechii ZG. uwazam ze ten mecz spokojnie orzel wygra 3-1.
z innych meczy polecam : Promien Zary (0) - Chrobry Glogow (1) na 2 1.51 . 0-1 promien gra beznadziejnie i watpie ze chrobry przegra ten mecz.
podobnie mysle ze Łucznik Strzelce nie przegraja meczu z Tecza krosno . kurs 1.72 1-0
oba ostatnie typy z betsafe powodzenia!
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
8 Kolejka Orange EKstraKASY:)
Witam wszystkich forumowiczów.
Prawdę mówiąc trudno było w tym tygodniu wybrać dobry mecz do zagrania u bukmacherów. Zarówno ze względu na kursy jak i na pojedynki tej kolejki.
Chciałbym zaproponowa Wam 3 kupony, które sam zagrałem, aczkolwiek polecam grać to ostrożnie...

1 kupon
Rozwój Katowice - Skalnk Gracze typ 1 wynik 3-0
Myszków - Vicrotia Jaworzno typ X2 wynik 1-2
kurs 2,15 (betsafe)


Rozwój Katowice to drużyna personalnie na awans i właśnie z takimi ambicjami i celem na ten sezon. Po słabym początku ligi zaczęli wygrywać i to bardzo wysoko i zdecydowanie. Skalnik, dokładnie na odwrót. Słaba ekipa, która dość niespodziewanie na początku punktowała i to sensacyjnie np. na BKSie, teraz przegrywa po posłabych meczach... Dziś Rozwój po prawie miesięcznej przerwie wraca na swój stadion, no a co ważne wystąpi w najsilnejszym składzie. Wszyscy w klubie zapowiadają ostrą walkę i zwycięstwo. Genealnie mecze opolskich drużyn na śląsku kończą się laniem i goście z bagażem bramek wracają do domu. Moim zdaniem pozatym całym gadaniem o walce, poważnym podejściu do meczu, o wadze tego spotkania itd... Rozwój jest drużyną o dwie klasy lepszą i jeśli tylko wykorzysta okazje, które na bank stworzy to wygra i to wysoko.

Myszków w tej chwili zajmuje 2 miejsce (18pkt), a Victoria 3 miejsce (15pkt). Dla obu ekip to bardzo ważne spotkanie i sporo szumu wokół niego się ostatnio robi. Dla mnie w tym meczu najważniejsze są dwie informacje... Victoria wystąpi w nailniejszym składzie z nowym nabytkiem Jakubem Dziółką (przyszedł z Poloniii Bytom - ekstraklasa dla mniej spostrzegawczych) mocno zmotywowana i psychcznie podbudowana po zwycięstwie 4-0 tydzień temu, no i druga informacja najważniejsza... Victoria jest najlepszą drużyną w tej lidze!! Jedyna ekipa, która jeszcze nie przegrała, a remisuje tylko dlatego, że rywale cały mecz nastawiają się na obronę i rozpaczliwie udaje im się czasem dowieść remis do końca meczu. Myślę, że Myszków zagra dziś bardziej otwratą piłkę i Victoria będzie miała więcej miejsca z przodu. Także dla odważniejszych proponuje czystą dwójkę 2,45 na betsafe (wynik 1-2).

2 kupon
Skałka Żabnica - TOR Dobrzeń Wielki typ 1 wynik 3-1
Skra Częstochowa - Przyszłość Ciochowice typ 1X wynik 1-0
kurs 1,82 (betsafe)


Skałka Żabnica to zdecydowanie lepszy zespół, solidny, poukładany i groźny szczególnie u siebie. TOR ma 5 pkt, które zdobył ze słabymi rywalami i to szczęśliwie, a z lepszymi drużynami wszytsko &quot;w łeb&quot;... np. 6-2 z Leśnicą, 4-0 z Pniówkiem Pawłowice, 3-1 z BKS-em Bielsko oraz 3-0 z Energetykiem Rybnik. Dziś nie może być inaczej.

Skra Częstochowa to zaskakująco dobry zespół, regularnie zdobywający punkty i strzelający sporo bramek! Ciochowice w moich oczach są słabsze i ewentualnie walką i zaangażowaniem potrafią coś osiągnąć, bo z grą piłką jest już gorzej. Jest to zespół własnego boiska i wyjazdy idą im słabo. Nie wierze, że Skra przegra!! to wszystko...

3 kupon (na niedzielę)
Przyszłość Rogów - GKS Grunwald typ 1 wynik 0-0
kurs 1,75 (betsafe)


Nie mam żadnych niusów z żadnej z drużyn. Powiem krótko... GKS Grunwald to (powtórze się) mega słaba drużyna!! Sama młodzież, bałagan w obronie, &quot;radosny football&quot;, w każdym meczu z poważniejszym rywalem dostają lekcję, za którą oczywiście płacą!! Rogów źle zaczął sezon, ale w końcu zaczyna grać lepiej i wygrywać. Rogów ma solidną obronę i Grunwald może mieć ciężko coś strzelić, a traci zawsze!! ...i to hurtem. Jedyna sprawa, która mnie martwi to fakt, że Grunwald zawsze potrafił grać w Rogowie. Nawet gry bronił się przed spadkiem, a Rogów atakował czołówkę nie potrafili gospodarze tego meczu wygrać. No ale to tylko historia...

Powodzenia, wysokich wygranych!!! :)

Pozdrowienia dla ekipy &quot;Lideros&quot;
 
L 3

luga

Użytkownik
3 liga kuj-pom-wlkp
2 mecze do grania ode mnie:
Lech Rypin - Goplania 1 @1,8 7/10
Róznica klas zespolow mimo ze tabela tego nie odzwierciedla.Lech po odjeciu 3 pktow jest w dolnej czesci tabeli ale nie tam jego miejsce.Gral z mocnymi zespolami teraz czekaja ich lzejsze mecze. Goplania zespol wiekszosci zlozony z juniorow. Sprawili juz niespodziaknki w tej rundzie jak remisy z Polonia i Calisia ale mysle ze na Lecha to zdecydowanie za malo. Do tego niepewny wystep 1 bramkarza a drugi oficjalnie zakonczyl kariere w poprzedniej rundzie ale bedzie musial wrocic miedzy slupki....
Dla nie typ kolejki.
Notecianke - Polonia Leszno 1 @1,85 4/10
Drugi mecz to typ na Notecianke z Polonia Leszno. Notecianka musi szukac punktowe u siebie na kameralnym stadionie gdzie odniosla w 4 meczach 2 zw. i 1remis . Ostatnia wiadomosc jest taka ze ukarano Notecianke walkowerem za mecz z Unia ( Unia juz 6pktow z walkowerow). Takze Notecianka staczyla sie na dno tabeli i bedzie wyrywac punkty zeby sie utrzymac.
Polonia to inny zespol niz w poprzednim sezonie. Mlodzi pilkarze z Leszna musza sie jescze duzo uczyc .Stac ich tu na wygranie meczy u siebie ze slabszymui zespolami jak z Mieszkiem, Sparta Oboniki cz Legia ale na wyjazdach juz tak mlody zespol sobie nie radzi.
Wygrana gospodarzy.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Spotkanie: Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS Łomża
Typ: 2
Kurs: 3,35
Buk: tobet
Analiza:

Już jutro o godzinie 16,00 odbędzie się spotkanie w ramach 4 ligi Grupy Podlaskiej mecz Dąb Dąbrowa Białostocka podejmować będzie ŁKS Łomża.

ŁKS Łomża to zespół który jest niesamowicie zadłużony w tym zespole jest jeden piłkarz Jacek Lis który ma na karku 30 lat. Reszta to piłkarze w wieku 17-20 lat!
Nie których to śmieszy ale taka jet prawda. ŁKS na Z18 &quot;zjazd 18-stadion w Łomży&quot; zanotowali beznadziejny mecz przegrywając z Sejnami 1-2 lecz na całe szczęście ŁKS wygrał ten mecz walkowerem 3-0 gdyż w Sejnach był nieupoważniony zawodnik . Dąb Dąbrowa Białostocka póki co jest na wysokim miejscu. Lecz z tego co się orientuje to ŁKS w tym sezonie chce awansować do wyższej klasy rozgrywek. Przykrą wiadomością i niewątpliwie dużą stratą jest kontuzja Tarnowskiego jedynego piłkarza &quot;na kontrakcie&quot; poza Lisem... Rozmawiałem z nim osobiście i mówił że gips ma na 1 miesiąc. Tak więc w tej rundzie go już nie zobaczymy. ŁKS potrafi strzelać bramki. Z Sejnami im nie poszło ale usprawiedliwiając ŁKS można obrać fakt iż w okręgowym pucharze polski ŁKS zanotował wygraną po ciężkim zaciętym boju w derbach 2 godzinny mecz z Perspektywą Łomża. Wynik po dogrywce 5-2.!
ŁKS jedzie do Białegostoku po zwycięstwo, zmiana trenera (Narolewski out) zmobilizowała naszych chłopków do odważnej gry i zaciętej rywalizacji. Na tobet.com można typować niziutkie ligi Polskie tak więc jako Łomżyniak stawiam na swój ukochany klub, i wieżę że jeszcze kiedyś powtórzą sukces z przed kilku lat i awansują jeszcze do 2 ligi. (13 miejsce). Intryguje mnie bramkarz ŁKS-u Myśliński spisywał się dobrze lecz ostatnio puszczał tzw &quot;szmaty&quot; wychodził tak śmiało z bramki jak by był na podwórku i grał z kolegami z osiedla. Mam nadzieję że teraz się zmobilizuje i wszystko będzie OK. Dąb Dąbrowa Białostocka0-2ŁKS ŁOMŻA.
⛔ wynik 2-1

(nie będę &quot;pocił&quot; się dwa razy, więc podobnie jak na Typach dnia stawiam ten sam mecz i tą samą analizę)
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Jeżeli chodzi o ŁKS dobry typ . Dąb gra w kratkę ogólnie nie ciekawa drużyna u siebie nie dawno zremisowali z kolejarzem Czeremchą który zbiera srogie baty od paru lat i zajmuje aktualnie ostatnie miejsce , ŁKS 4 mecze z rzędu wygrane . Przewyższa znacznie pod względem technicznym Dąb .Jeżeli skuteczność nie zawiedzie ŁKS powinien wygrać .Obstawiam jak kolega wyżej 0:2 i czysta 2 po kursie 3.35:spokodfhgfh:
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Wiem,wiem,że ŁKS 4 mecze z rzędu wygrał, ale Dąb w tabeli wyżej, byłem na ostatnim meczu ŁKS-u ale tam była masakra, ale za to w meczu o puchar polski pokazali pazur takie emocje 5-2 w dogrywce... ŁKS po zmianie trenera gra tak dobrze, w poprzednim sezonie stracili ponad 100 bramek!! Oni grali w 2 lidze piłkarzami w wieku 17-21 lat! Uważam że ten mecz będą chcieli wygrać ale max 0-2 i może Laskowski strzeli bo ostatnio forma strzelecka w nim obfituje.Bramkarz to jedyne zmartwienie ale tak wogle to Cychol zamierza se strzelić wiele osób jest z mojego osiedla tak więc wiem co i jak dzieje sie w klubie. Oby ŁKS wygrał ostatni przegrali 1-2 ale i tak przyznali potem walkowera tak więc i szczęście im dopisuje.
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
8 Kolejka Orange EkstraKASY
Witam serdecznie!!
Prawda jest taka, że z każdym tygodniem coraz trudniej o ciekawy typ z dobrym kursem... Drużyny, które są dobre z czasem podąrzają w górę tabeli no i kursy na ich zwycięstwo maleją z każdą kolejką. W tym tygodniu gram dwa typy na drużyny, które zasługują na wyższą pozycję w tabeli niż mają aktualnie i myślę, że solidnie o to powalczą.

Górnik Wesoła - Czarni Sosnowiec typ X2 kurs 2,01 betsafe wynik 0-6

W Wesołej dzieje się źle... Nie ma wypłat, drużyna ma dołek i ciągle przegrywa, coraz więcej urazów i kontuzji, a kadra pierwszego zespołu jest bardzo wąska!! Z drugiej strony Czarni Sosnowiec, którzy po słabym początku złapali wiatr w żagle i powoli zdobywają punkty. Myślę, że kwestią czasu jest ich wydostanie się ze strefy spadkowej. Wesoła ma sporo problemów z zestawieniem dobrej ofensywy
(nie zagra Karpowicz, a reszta bez formy), a defensywa Czarnych to napewno ich mmocna strona. Licze na mało bramek. Remis też jest bardzo prawdopodobny.


Truskolasy - Sarmacja Będzin typ 1X kurs 1,83 tobet wynik 0-2

Truskolasy to bardzo ambitna, solidna drużyna. Ostatnio grała z czołówką, przegrała kilka spotkań i obsunęła się w dół tabeli stąd wysoki kurs. Sarmacja jest niezła, ale u siebie, a wyjazdy zawsze sprawiały im problem.

Pozdrawiam!! Wysokich wygranych:))
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
Bonusowe zdrapki
Witam serdecznie:)

Ostatni weekend wyszedł na zero i troche żałuje, że nie dałem więcej typów, bo byłoby lepiej... Chciałbym żeby temat 3 i 4 ligi bardziej aktywnie rozwijał się na tym forum, bo spora grupa podająca typy wykonuje dobrą robotę i można pare groszy dorobić. Ostatnio pojwia się mało typów i temat przygasa!! Być może dlatego, że bukmacherzy zaniżają kursy i ciężko znaleźć coś ciekawego. W tym momencie możemy bazować tylko na &quot;niusach&quot; które są znane tylko nam, a nie ukrywam, że mam jeden ciekawy na weekend, tylko czekam na kurs i zobaczymy czy będzie warto to zagrać. Proszę o większą aktywność i więcej typów. Razem coś napewno ugramy!!

Zauważyłem, że tobet coraz bardziej interesuje się 3 i 4 ligą! W ostatni weekend przedstawiciele tobet odwiedzali mecze, reklamowali się i rozdawali zdrapki bonusowe dla piłkarzy. Bonus 20zl dostają nowi i aktualni użytkowncy. Logujemy się, klikamy wpłata, kod promocyjny i wpisujemy kod spod zdrapki. Niestety można użyć tylko jednego kodu:/ Mam jeszcze 3 także chętnie rozdam proszę się zgłaszać na Prywatne Wiadomości.

Pozdrawiam:)

35 minut i wszystkie kody rozdane! Może jeszcze coś skombinuje to znowu chętnie się podzielę.
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
9 Kolejka Czwartej Orange EkstaKASY:))
Witam serdecznie:))
Generalnie spokojnie opisuje mecze i proponowane przezemnie typy, ale dzisiaj jak zobaczyłem kursy troche się zagotowałem i już szybko Wam o tym piszę, żeby złapać wysokie kursy!! Polecam goraco! ...aczkolwiek wiadomo, że w piłce wszystko jest możliwe i cuda się zdarzają. Ja to gram po limicie...

1 kupon
Wyzwolenie Chorzów - Górnik Wesoła typ 1X kurs 1,35 wynik 6-1
Polonia Łaziska Górne - GKS Grunwald typ 1 kurs 1,4 wynik 1-0
Łączny kurs na betsafe wynosi 1,89


2 kupon
Skra Częstochowa - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza typ 1 kurs 1,35 wynik 6-0
Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy typ 1 kurs 1,33 wynik 1-0
Łączny kurs na tobet wynosi 1,8


Opis zamieszczę później...
Mam jeszcze jednego &quot;niusa&quot; ale muszę go potwierdzić i wtedy opiszę.

Powodzenia, wysokich wygranych:)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bukmacherzy ostro zaniżają kursy na spotkania niższych lig, no ale z drugiej strony nie ma co się temu specjalnie dziwić. Czasami jednak można wynaleźć jakieś perełki po wysokich kursach i być może uda się coś takiego w najbliższy weekend ;)

Swoją drogą podziękowania dla Ciebie śląskEXPERT za kawał dobrej roboty jaki wykonujesz w tym temcie.
 
P 0

progres

Użytkownik
Witam Wszystkich. Jak widać jestem tutaj nowy ???? Skoro nawołujecie do dzielenia się wypowiedziami i typami z niższych lig, postanowiłem, że może od czasu do czasu coś tutaj napiszę i przedstawię swój punkt widzenia. Najbardziej interesuje mnie II liga wschodnia. Staram się być w miarę na bieżąco nie tylko z wynikami, statystykami, ale również chętnie przeglądam strony internetowe owych klubów 2-ligowych, słucham wypowiedzi trenerów itp., itd.
Bukmacherzy ostro zaniżają kursy na spotkania niższych lig, no ale z drugiej strony nie ma co się temu specjalnie dziwić. Czasami jednak można wynaleźć jakieś perełki po wysokich kursach i być może uda się coś takiego w najbliższy weekend ;)
Tu zgodzę się z TBM. O ile bukmacherzey nie znają dobrze drużyny, kursy są zachęcające, ale na chwilę obecną runda jesienna w toku i można już ocenić umiejętności drużyn z większą dokładnością, stąd też buki idą w drugą stronę; zawyżając szanse drużyn mocnych w jakiejś lidze i obniżając tym samym kursy.
Na początek może coś o najbliższym meczu drużyny, do której mam rzut beretem (LKS Nieciecza).
LKS Nieciecza - Stal Rzeszów
Niecieczanie są rewelacją rozgrywek II ligi i prezentują się doskonale w meczach na własnym obiekcie. Kadra zespołu jest szeroka i trener - były Wiślak Marcin Jałocha ma w czym wybierać. Bruk-bet Nieciecza u siebie wygrał 6 spotkań, natomiast zremisował jedno, ani raz nie przegrywając. Wpadka w postaci straty 2 punktów nastąpiła niecałe 2 tyg temu z zespołem Jezioraka. Gospodarze przeważali cały mecz, zdołali wyjść na prowadzenie, jednak stracili w głupi sposób bramkę, a ofensywa przez resztę spotkania nie przyniosła rezultatu. Stąd też chłopaki z Niecieczy na kolejne spotkanie z Otwockiem/liderem tabeli/ jechali niezwykle zmotywowani i pełni chęci przywiezienia kompletu punktów. Udało się - i spotkanie na szczycie Bruk-bet wygrał lokując się na chwilę obecną na fotelu wicelidera, tuż za Świtem z Nowego Dworu Mazowieckiego. Faworytem spotkania w najbliższą niedzielę jest zespół z Niecieczy, a kursy wystawione przez bukmacherów 1,2 (Tobet) naprawdę śmieszne. Oczywiście nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo Bruk-betu, chociaż z pewnością miazgi na stali nie będzie. Swoją drogą Stal Rzeszów rozgrywała wczoraj u siebie zaległe spotkanie z zespołem suwalskich wigier i zdołała urwać cenny punkt po niezłej grze. Jeśli mamy mówić o &quot;value bece&quot; takim chyba będzie 2 lub x2 na gości. Nie wierzę w to, że Stal nie ma nawet 10% szans na zwycięstwo. Jednak myślę, że Nieciecza pewnie wygra, stąd też zalecam kurs 1,2 tylko zakładach akumulowanych. Stawiam na 2-0, 3-0 dla Bruk-betu
Skoro wspomniałem o Wigrach Suwałki, więc może trochę o ich najbliższym meczu:
Hetman Zamość - Wigry Suwałki
Po nie najlepszym starcie Wigier, które zdobyły tylko 2 punkty w 4 meczach, wydaje się, że zespół z Suwałk, team team chyba znalazł przepis na lepsze punktowanie. Ja dają im szanse nawet na top8 w tabeli. Wigry prezentują obecnie ciekawy, ofensywny futbol i trochę się dziwię, że są stosunkowo nisko w tabeli. Aktualie przebywają na tourne w Dębicy :-D Nie za bardzo opłaca im się jeździć po paręset kilometrów z północy na mecze z drużynami z południa, więc póki co zahaczyli o obiekty Igloopolu i tam trenują. Pierwszym meczem podczas ich wyjazdu było spotkanie z Okocimskim Brzesko w ubiegły weekend. Po znakomitej grze i optycznej przewadze - momentami gra toczyła się wyłącznie na połowie zespołu z Brzeska, nie zdołali ugrać nawet remisu. Strzał Ogara w 90 minucie pozbawił ich jakiejkolwiek zdobyczy. Hetman z kolei to klub, w którym grają zawodnicy młodzi i jeszcze brak im doświadczenia. Odnieśli pierwsze zwycięstwo na wyjeździe pokonując tydzień temu Przebój Wolbrom 0-1. Dla obu drużyn był to mecz o 6 punktów. Według mnie dla mnie jest to mecz bardziej wyrównany niż sugerują kursy, stąd też gram &quot;draw no bet&quot; na 2, używając kursów na x i na 2. Jeszcze nie ma wystawionych współczynników przez Unibet, więc jeśli się pojawią wybiorę najwyższe
OKS 1945 Olsztyn - Okocimski KS Brzesko
Ta sama sytuacja jak powyżej. Olsztyn w starciu z zespołami z czołówki raczej o dobrym wyniku myśleć nie może. Okocimski gra dobry, zdyscyplinowany futbol i zawsze do końca, co już niejednokrotnie przyniosło im 3 punkty zaraz przed końcowym gwizdkiem sędziego. Biorąc pod uwagę atut własnego boiska, jak dla mnie mecz po 35% szans na zwycięstwo i 30% szansie na remis. Skoro wystawiony kurs w Tobet wynosi 3,15 na zespół z Brzeska - biorę go, stawiając na rezultat remisowy cover bet
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Piotrków Trybunalski
W tym meczu również niespodzianki być nie może. Świt zajął pierwsze miejsce i po odpadnięciu ze stawki drużyn w walce o awans - Otwocka i Stróż, jedynym póki co najgroźniejszym rywalem jest beniaminek z Niecieczy. Swoją drogą Nieciecza uległa w Nowym Dworze w starciu ze Świtem 1-0, ale była drużyną mimo wszystko lepiej prezentującą się na murawie i z liczniejszymi szansami na zdobycie bramki. Z pewnością to zwycięstwo jak i wpadki obecnego wicelidera z Kolejarzem w Stróżach (stracona bramka w kontrowersyjnych okolicznościach w 90 minucie spotkania na 3-2), jak i z Iławą przyczyniły się do obecnego stanu rzeczy. Motywacja po stronie gospodarzy, a Condordia nie ma za wielu atutów na pokonanie zmotywowanego lidera i gospodarza. Gram tutaj 1 wraz z 1 w spotkaniu Nieciecza - Stal
Ruch Wysokie Mazowieckie - Start Otwock
Do niedawna lider, teraz kurs na niego 3,85 na wyjeździe w Wysokich Mazowieckich? Chyba coś jest nie tak. 1,8 na Wysokie, mimo iż prezentują one zwyżkową formę, natomiast Start traci i forma jest raczej zniżkowa - to trochę za mało. Wciąż się waham nad tym meczem,a le &quot;remis brak zakładu&quot; na zespół z Otwocka (ewentualnie x2 po kursie 1,8 ) daje do myślenia.

Kanonier // Posty połączyłem w jedną całość, proszę następnym razem edytować swój post i dodawać kolejne analizy pisane w odstępach kilkunastu minut ????
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
Spadki kursów oraz &quot;nius tygodnia&quot;
Witam serdecznie:))

Właśnie przecieram oczy ze zdziwienia, bo spadki kursów na typy, które podałem są niesamowite... W sumie to właśnie dlatego podałem je tak szybko.
Większość typów, które na forum zamieściłem to mecze zdecydowanie lepszych drużyn posiadających ambicje na awans ze słabymi zespołami i inne rezulataty jak zwycięstwa gospodaży nie są brane pod uwagę.
Jedynym meczem, który się wyróżnia i jest on poniekąd wspominanym kilka razy &quot;niusem tygodnia&quot; jest spotkanie Wyzwolenia Chorzów z Górnikiem Wesoła.

Kurs na początku tygodnia na zwycięstwo Wyzwolenia wynosił 2,15 na betsafe i 1,9 tobet!! ...a teraz 1,28 betafe i 1,47 tobet co jest chyba jakimś żartem... W sumie zwlekałem z opisaniem sytuacji na forum, bo chciałem zobaczyć jak się sprawa potoczy i kurs spadł... aczkolwiek tego nie żałuję.

...a teraz pare zdań na ten temat!
Górnik Wesoła to drużyna, która wpadła w ogromny kryzys i aż trudno mi sobie przypomnieć coś podobnego z ostatnich tygodni. Od czterech miesiący piłkarze są bez kasy... Wesoła miała super początek ligi osiągając extra rezultaty. Niestety mimo dobrej postawy piłkarzy nie było poparcia finansowego ze strony władz klubu i z tygodnia na tydzień sytuacja się pogarszała. Do tego doszło kilka bardz ważnych kontuzji, o których pisałem (Kroczek i Karpowicz) i na których już coś zarobiliśmy m. in. w zeszłym tygodniu kiedy Wesoła przegrała 5 mecz z rzędu i to 0-6 na własnym boisku!! Początek tego tygodnia zapowiadał apogeum kryzysu!! Stąd tak wiele osób rzuciło się na ten typ i kurs poleciał. Ja cieszę się, że zagrałem tylko 1X po dobrym kursie, bo po kilku dniach i dzisiejszej rozmowie już nie jestem takim optymistą. Na początku tygodnia doszło do kilku mega ważnych zdarzeń w Wesołej co spowodowało takie zamieszanie. Prezes wyrzucił trenera, podstawowy bramkarz opuścił drużynę (nie będę opowiadał szczegułów, bo to śmieszna sprawa), no i Kroczek otrzymał 4 żółtą kartkę także teraz pauzuje. No i wszystko zapowadało jeszcze większą katastrofę. Oczywiście tobet z betsafe o niczym nie wiedzą i kursy wystawili jak z bajki (pozdrawiam moje ulubione serwisy).

Po dzisiejszych rozmowach cieszę się, że dałem bezpiecznie 1X ponieważ wcale nie jest tak źle... Pojawił się nowy trener Sebastian Świat i powiem szczerze, że to dobry wybór. Seba jest młodym trenerem, który jeszcze niedawno sam grał. W Wesołej pracował już jako asystent trenera K. Izydora także zna zespół. Tak pozatym uważam, że ma pojęcie... Nowy trener często wnosi troche świeżości do drużyny i &quot;chciejstwa&quot;... Seba dodatkowo wniósł bramkarza, ponieważ namówił do powrotu Broncela. Tak więc z niusów tygodnia została tylko 4 żółtka kartka Kroczka :))


Powodzenia, wysokich wygranych:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom