>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj mam wolny dzień wiec mogę trochę więcej czasu poświecić na szukanie ciekawych zakładów, które moim zdaniem są warte postawienia kilku jednostek. Jest dzisiaj kilka meczy w niższych ligach Niemiec, Anglii które mnie zainteresowały ale oczywiście nie ogarnę wszystkiego naraz.
Dzisiaj żeby nie robić zamieszania w temacie dodam te zakłady ale nie od razu, wiec zainteresowanych zapraszam do zaglądania do mnie.
Na razie jedna gra na godzinę 10.00 a potem koło południa postaram dodać resztę meczy które mnie dzisiaj zainteresowały.
Rumunia, 2 Liga
CS Balotesti (18) - Pandurii (7) 20/10/2018 godzina 10.00
Typ: Pandurii wygra @ 2.25
Bukmacher : Betclic
Stawka 3/10
FT : 2-1

Gospodarze klub który po za chęcią pozostania w 2 lidze nie ma wielkich celów. Organizacyjnie na bardzo kiepskim poziomie a wyniki 2-2-8 w sezonie. Pandurii nie dawno w 1 lidze a teraz po kilku wzmocnieniach w lecie marzy im się powrót do elity. Delikatnie na gości tym bardziej przy tych kursach.
-3

Finlandia, Ykkonen
JJK Jyvaskyla (9) - AC Kaajani (10) 20/10/2018 godzina 13.00
Typ : JJK Jyvaskyla (ah+0) wygra @ 1.91
Bukmacher : 1xbet
Stawka : 5/10
FT: 1-2

Na dwie kolejki przed końcem to spotkanie to mecz o utrzymanie. Spadkowicz z Veikkausliga miał walczyć ale o natychmiastowy powrót do ligi, a musi walczyć o życie z beniaminkiem tej ligi i na dodatek traci dwa punkty do bezpiecznej pozycji na której znajduje się AC Kaajani. Pocieszeniem dla nich jest fakt, ze Kajaani to najgorsza ekipa na delegacji 1-5-7.
-5
HIFK Helsinki (2) – KPV Kokkola (1)
Typ: BTtS @ 1.85
Bukmacher : 1xbet
Stawka :5/10
Mecz tak naprawdę o awans do Veikkausliga. Obie ekipy sa w doskonałej formie i raczej bez bramek tutaj się nie obejdzie, choć z drugiej strony gościom raczej remis 0-0 wystarczy do awansu bo ostatni becz grają z Kaajani. Jednak HIFK na swoim boisku ze sztuczna trawą będzie walczył do końca.
+4,25
Haka (5) – Klubi 04 (10)
Typ: Klubi 04 wygra @ 5.01
Bukmacher: Bet at Home
Stawka : 2/10
FT : 5-0

Trochę spekulacji tutaj, ale pamiętajmy, ze Klubi 04 to rezerwy HJK, które ma już tytuł mistrzowski wiec jakaś pomoc ze strony tej ekipy bardzo prawdopodobna. Ten mecz ma pewną stawkę dla obu drużyn. FC Haka ściga TOP 5, który dałby im dodatkową grę domową na następny sezon. Z drugiej strony, Klubi-04 muszą wygrać dwa ostatnie mecze, aby mieć nadzieję na przetrwanie. Nie jest to już w ich rękach, ale dwie wygrane mogą dać im przyzwoitą szansę i liczyć na pozytywne rozwiązania w meczach JJK i Kajaani. Dzisiaj w składzie mają zagrać zawodnicy którzy grali w Lidze Młodzieżowej UEFA w ekipie HJK Helsinki, wiec próbujemy.
-2
Niemcy, 2 Bundesliga
Holstein Kiel (11) - 1FC Koln (1) 20/10/2018 godzina 13.00
Typ: Koln wygra @ 1.95
Bukmacher : Unibet
Stawka 5/10
FT: 1-1

Kiel na własnym boisku ciągle nie pokonani z bilansem 2-2-0 bramki 9-6, tyle tylko, ze rywale raczej nie tak wymagający. Koln przed przerwą na reprezentację dość niespodziewanie zostali pokonani przez Duisburg co może być zbawienne dla nich. Jakość po stronie gości.
-5
Anglia. FA Cup – eliminacje finał.
Dubel:
Barnet – Braintree 20/10/2018 godzina 16.00
Typ: Barnet wygra @ 1.69
FT : 4-2
Torquay – Winchester

Typ: Torqay wygra @ 1.41
FT : 4-1
AKO: @ 2.38
Bukmacher : 1xbet
Stawka : 6/10
Obie ekipy gospodarzy sa w doskonałej formie a za przeciwników mają zespoły spisujące się do tej pory bardzo słabo.
+ 8,28
Warrington – Halifax
Typ: Warrington wygra @ 2.88
Bukmacher 1xbet
Stawka 3/10
FT: 2-2

Warrington wygrał 7 meczów ligowych przed swoją drugą porażką sezonu w zeszłym tygodniu przeciwko Matlock. Forma wyjazdowa Halifaxa jest słaba z jedną wygraną do tej pory w tym sezonie. Warrington grał w play-off w zeszłym sezonie i teraz są faworyci do tytułu po wspaniałym rozpoczęciu sezonu.
-3
Concord – Dover
Typ: Dover wygra @ 2.68
Bukmacher : 1xbet
Stawka 3/10
FT: 0-1

Gdyby tan mecz miejsce kilka tygodni temu, poparłbym stronę gospodarzy, ale teraz już tak nie jest. Dover zmieniło trenera 10 dni temu i od razu zareagowało poprawą gry i remisem z Harrogate na wyjeździe. Generalnie to lepsza jakościowo drużyna. Playoff w zeszłym sezonie i mam nadzieję ze tutaj udowodni swoją wyższość.
+5,04
National League South.

Dartford (13) – Dulwich Hamlet (16) 20/10/2018 godzina 16.00
Typ: Dulwich (ah+0) wygra @ 2.50
Bukmacher: Unibet
Stawka 3/10
FT: 2-1

Dartford przegrał tylko jeden mecz w ostatnich 6 meczach, ale pokonał East Turrock i Weston, które znajdują się w strefie spadkowej i mają tylko 8 punktów do tej pory w tym sezonie.
Generalnie dla mnie Dulwich jest lepszą jest lepszą ekipą. Przegrali tylko raz w ostatnich sześciu meczach grając miedzy innymi z Eastbourne i Billericay.
-3
To jeszcze jeden mecz z FA Cup.
Ebbsfleet – Worthing 20/100/2018 godzina 16.00
Typ: Worthing (ah+0) wygra @ 4.60
Bukmacher : 1xbet
Stawka: 3/10
FT: 4-0

Zastanawiałem się tutaj wcześniej nad postawieniem na gości, bo gospodarze coś w lidze ostatnio dołowali. Nie miałem jednak do końca przekonania, ale kolega z Anglii podesłał mi linka i teraz już nie mam obiekcji co do postawienia na gości.
-3
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
No to dziadek sobie po typował dzisiejsze mecze i zgodnie z obietnicą wyrobiłem się nawet do 12.00. ????
Oczywiście zdaje sobie sprawę, ze większość z Was będzie się mordowało dzisiaj z określeniem kto jest lepszy Chelsea czy United, bo to cool, ale mnie jakość nie ciągnie w te stronę.
Mimo wszytko powodzenia Wam życzę a kto ma ochotę poczytać moje przemyslenia i za przysłowiowe 2 PLN zagrać to zapraszam.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Jak widzę nie ma mnie nawet w rozbudowanej klasyfikacji „Typ’u dnia”, chyba że ślepota dziadka już tak wielka dopadła, wiec już daruje sobie ten dział w tym miesiącu.
Dzisiaj grają w niższych liga Anglii. Trzy propozycję z tych regionów piłkarskich.
Southern League South Division
Salisbury (3) – Tiverton (5) 23/10/2018 godzina 20.45
Typ: Salisbury wygra @ 1.80
Bukmacher : 1xbet
Stawka : 5/10
FT: 3-1
Gospodarze sa obecnie w doskonałej formie. Wygrywają wszystko, a ponad to wygrali cztery ostatnie spotkania z dzisiejszym rywalem. Goście tylko jedna wygrana w pięciu ostatnich meczach.
+4
Bostick League
Potters Bar (9) – Bishop’s Stotford (6) 23/10/2018 godzina 20.45
Typ: Bishop’ s wygra @ 2.70
Bukmacher : Unibet
Stawka : 3/10
FT: 4-2
Bar Potters nie radzi sobie zbyt dobrze po awansie. Wygrali co prawda dwa pierwsze mecze, ale potem już grają słabo. Goście są niepokonani w 6 meczach i to obejmuje zwycięstwo w lidze z liderem. Tonbridge Byli też dobrzy kiedy zagrali z Corinthian-Casuals 3-0 w sobotę. Nie wiem czemu tutaj bukmacherzy uważają beniaminka za faworyta.
-3
Whitehawk (17) – Lewes (7)
Typ: Lewes @ 1.98
Bykmacher : 1xbet
Stawka 5/10
FT: 0-1
Uważałem gospodarzy przed sezonem jako kandydatów do awansu, ale niespodziewanie odszedł trener Steve King i wszystko się posypało. Bez wygranej w pięciu meczach ligowych w tym trzy porażki. Lewes z drugiej strony ma dobry sezon i będzie miał ochotę wziąć udział w play-off. W tym sezonie przegrali tylko 3 razy i to w meczach z silnymi rywalami.
+ 4.9

Stan konta : +12.18
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj kolejny raz niższe ligi przyniosły mi kilka jednostek zysku i utwierdziły w przekonaniu że oprócz Ligi Mistrzów i mainstreem’owych wydarzeniach można spokojnie poszukać zarobku zupełnie gdzie indziej.
Dzisiaj takie coś sobie upatrzyłem.
Rosja, NFL
Dubel:
Spartak Moskwa 2 (3) – Luch Energia (14) 24/10/2018 godzina 13.30
Typ: Spartak Moskwa wygra @ 1.88
FT: 2-2
FC Tambov (1) – FK Chimki Koskovska Oblast (11) 24/10/2018 godzina 17.30
Typ: FC Tambov wygra @ 1.40
FT: 3-0
AKO: 2.63
Bukmacher : Fortuna
Stawka: 3/10
(posp.)
Pro ostatnie dwa mecze to porażki, a wcześniej trochę im kalendarz sprzyjał. Siena to jeden z faworytów tej ligi. Na razie tylko piec meczy w lidze i wszystkie zremisowali. Kiedyś ta seria musi się zakończyć i jeżeli tak będzie to raczej na stronę ich wygranej.
0

Hiszpania La Liga

Royo Vallecano (19) – Athletico Bilbao (17)
Typ : Athletico wygra @ 2.30
Bukmacher: Fortuna
Stawka : 5/10
1-1
W prawdzie to Hiszpańska La Liga ale myślę, że mecz warty uwagi. Gospodarze to beniaminek i idzie im typowo jak na zespół debiutujący na tym poziomie rozgrywek. Jedna z najsłabszych defensyw w lidze.
Bilbao powinien walczyć o najwyższe cele a błąka się na dole tabeli, choć bilans 1-5-2 biorąc pod uwagę, że mają już za sobą mecze z Realem Madryt, Barceloną, Real Sociedad, Vallencia nie wygląda aż tak źle. Teraz powinno być już tylko lepiej.
-5

Stan konta : -2,82
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam. Wczoraj bardzo nie udany dzień moim wykonaniu ale czasem tak bywa. Być może gdyby nie odwołany mecz z powodu pogody we Włoszech humor miałbym lepszy a tak nie pozostaje nic innego jak tylko poszukać coś na dzisiaj. Odpuściłem Ligę Europy z małym wyjątkiem opisanym w „Typie dnia” , a dwie propozycję na dzisiaj pochodzą z :
Dania, 1st Division
Frederica ( 2 ) – Viborg ( 1 ) 25/10/2018 godzina 18.30
Typ: Viborg (ah – 0,25) wygra @ 2.25
Bukmacher : Unibet
Stawka : 6/10
FT : 1-2
To trochę złudne co widzimy w ligowej tabeli tej ligi. Frederica zupełnie nie pasuje do miejsca które zajmuje. Mały klub Duński, którego ambicjami jest spokojna gra na tym poziomie ligi, a Superliga to po prostu lekka abstrakcja dla klubu który nie posiada licencji FullPro . Viborg kilka sezonów temu spadło z Superligi i od tamtego czasu co roku w czołówce ligi. Organizacyjnie to potęga w porównaniu z gospodarzami, a i wyniki są dla mnie podstawą do gry na ich wygrana delikatnym zabezpieczeniem na wypadek remisu.
+7,5
Oberliga – Mittelrhein
Deutz 05 ( 6 ) – Breinig ( 14 ) 25/10/2018 godzina 20.00
Typ: Deutz wygra @ 1.93
Bukmacher : 1xbet
Stawka 5/10
FT: 2-1
Deutz beniaminek ligi, ale kilka ciekawych transferów w lecie miedzy innymi z Fortuny Koln czy Victorii Koln. Początek doskonały, ale ostatnio trzy porażki w czterech meczach tyle tylko, ze grali z liderem, wiceliderem i piata ekipa ligi. Własne boisko zawsze ważne na tym poziomie i tutaj bilans 2-1-1. Breinig stracił szkielet zespołu latem i widać, że ma to wpływ na ich grę. 1-2-4 i cztery porażki w pięciu meczach i remis jest tego potwierdzeniem.
+4.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj w moim temacie kilka propozycji z niższych lig Europejskich. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że większość z Was patrzy na te moje typy z lekkim uśmiechem i ulitowaniem, ale po lata od kiedy zajmuję się tematem właśnie zakłady na te ligi traktowane przez wielu jako niszowe zaczęły przynosić wymierne korzyści. Wiec już nie marudząc zagrałem dzisiaj takie rzeczy ????
3 Bundesliga
Braunschweig (20) – VfL Osnabruck (1)
26/10/2018 godzina 19.00
Typ: VfL Osnabruck wygra @ 2.70
Bukmacher : Fortuna
Stawka: 4/10
FT: 3-4
Tutaj sprawa jest prosta. Jeżeli w meczu ostatniej drużyny w tabeli z liderem ktoś daję na wygraną lidera @2.70 to trzeba zamknąć oczy i postawić na takie rozwiązanie.
+6.8
Regionalliga West
SCV Verl (11) – Viktoria Koln (1)
Typ: Victoria wygra @ 1.80
Bukmacher : Unibet
Stawka : 5/10
FT: 2-3
Podobna sytuacja jak wyżej z tym, że tutaj zdecydowanie dokonania Victori Koln (10-3-1 bramki 28-10) robią na mnie wrażenie. Vert to mały klub i aspiracje to utrzymanie się w lidze.
+4
Oberliga Baden Wurttemberg + NOFV Nord
Dubel:
Nottingen (6) – Oberachen ( 13) 26/10/2018 godzina 19.00 i 19.30
Typ: Nottingen wygra @ 1.38
FT : 4-3
Greifswald (3) – Malchower (16)

Typ: BTtS – NIE @ 1.60
FT : 3-0
AKO : @ 2.20
Bukmacher : Unibet
Stawka 5/10
W obu meczach faworyt jest bezdyskusyjny. W drugim wypadku goście najsłabsza ofensywa jedzie do zmotywowanych po porażce w ostatnim meczu gospodarzy.
+6
Szwecja, Allsvenskanns + Superettan
Dubel:
Trelleborg (16) – Elfsborg (11) 26/10/2018 godzina 19.00
Typ: Elfsborg wygra @ 1.66
FT : 2-2
Landskrona (15) - AFC Eskilstuda (3)

Typ: Eskilstuda wygra @ 1.62
FT : 0-0
AKO : @ 2.70
Bukmacher : Unibet
Stawka : 4/10
W obu wypadkach goście powinni wygrać, aby w pierwszym przypadku zapewnić sobie pozostanie w lidze w meczu ze zdegradowaną już ekipą Trelleborg. Drugi przypadek AFC ma jeszcze szanse na automatyczny awans, a Landskrona potrzebuje cudu, żeby odrobić sześć punktów do miejsca barażowego w trzech pozostałych meczach
-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Braunschweig (20) – VfL Osnabruck (1) 26/10/2018 godzina 19.00
Typ: VfL Osnabruck wygra @ 2.70
Bukmacher : Fortuna
Stawka: 4/10
FT: 3-4
Tutaj sprawa jest prosta. Jeżeli w meczu ostatniej drużyny w tabeli z liderem ktoś daję na wygraną lidera @2.70 to trzeba zamknąć oczy i postawić na takie rozwiązanie.
+6.8
Czasem warto zamknąć oczy i nie zastanawiać się zbyt długo dlaczego coś takiego warto obstawić ????
+12.8 to dzisiejszy zarobek tutaj, plus typ dnia ????
Chyba dziadek jak to młodzież dzisiejsza mawia ... wymiata ???? ???? ????
Stan kasy ogólnie +22.13
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam wszystkich których jeszcze nie znudziła moja zabawa w niższych ligach piłkarskich. Dzisiaj weekend ale szaleć nie będę, bo nie w ilości siła. Takie zakłady sobie wymyśliłem na dzisiaj.
Niemcy, 2 Bundesliga + 3 Bundesliga
Dubel
1FC Koln (1) – Haidenheim (8) 27/10/2018 godzina 13.00
Typ : FC Koln wygra @ 1.40
Uerdinger (3) – Lotte (15)
Typ : Uerdinger wygra @ 1.60
AKO : @ 2.24
Bukmacher : Fortuna
Stawka : 5/10
Podobnie jak wczoraj napiszę tylko, że w pewnych przypadkach trzeba wyłączyć wątpliwości i postawić na faworyta.
Dzisiaj na tyle jak na razie.
Nie zarzekam się że to wszystko ale z doświadczenia wiem, ze po serii wygranych euforia jest tak wielka, ze bym obstawił wszystko, ale wówczas warto zaciągnąć ręczny hamulec i nie dać się unieść chwili…
No ale to takie przemyślenia ponad 50-cio letniego gościa. Nie każdy musi się z tym zgadzać ????
Zaglądajcie bo może, ale nie obiecuję jeszcze coś dodam na dzisiaj.
-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
No dobra skusiłem się , ale tylko dlatego, ze bardzo lubię Anglię, gdzie mieszkałem przez lata i te niższe ligi, gdzie po prostu na meczach atmosfera rodzinnego pikniku i nikt nikogo za porażki nie gani, bo na boiskach chłopaki zdrowie zostawiają. Z góry oświadczam, że te zakłady to jedynie dla lubiących adrenalinę i są bardzo, bardzo ryzykowne, a nie dla tych co szukają pewniaków, które tak naprawdę nie istnieją.
No ale dla niektórych to bzdura.
Dobra… wszystkie mecze o 16.00 i ja je zagrałem delikatnie.
Anglia, National League
Gateshead (7) – Aldershot (16)

Typ: Aldershot wygra @ 3.55
Bukmacher : Fortuna
Stawka : 2/10
No cóż… Goście rok temu bili się o awans. Początek tej kampanii tragiczny, ale po zmianie trenera wszystko się zmieniło. Gospodarze spisują się dobrze. Cztery wygrane w pięciu ostatnich meczach ale czy to znaczy, ze muszą wygrać wszystko ? Jak napisałem wyżej typ dla wybrednych.
Halifax (14) – Eastleigh (10)
Typ: Halifax wygra @ 2.50
Bukmacher : Betclic
Stawka 3/10
Tutaj nie ma jakiejś wielkiej filozofii. Od lat Halifax na własnym boisku jest świetny. Pamiętam sezon, ze nie wygrał tylko w pięciu meczach na własnym sezonie, a goście… Jeszcze sezon temu w ciemno bym na nich grał, ale tera odszedł sponsor a co za tym idzie mniejsze pieniądze wiec raczej odpływ zawodników.
Anglia, National League South
Billericay (1) - Dulwich Hamlet (16)
Typ: Dulwich wygra lub zremisuje @ 2.02
Bukmacher :Unibet
Stawka 4/10
W sumie to tutaj sam się biję z myślami, bo dla mnie gospodarze wygrają rozgrywki i awansują do National League. Maja pieniądze mają świetnych zawodników. Wszystko idzie jak należy i jedynie jakieś tam moje postrzeganie gości jako nie takiej słabej drużyny jak sugeruje tabela karze mi tutaj postawić delikatnie na to, ze Dulwich nie przegra.
No to tyle.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
I jak to się mówi.... Wpisane w ryzyko... Koln nawaliło no i dobrze wyjazdowy mecz z zamkniętymi oczyma na nich postawie w następnym meczu.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik

To uzupełniam zaległości powstałe z różnych przyczyn ????

Regionalliga Sundwe
st
Elvesberg (10) – Mannhaim (1) 27/10/2018 godzina 14.00
Typ : Mannhaim wygra @ 2.12
Bukmacher : Fortuna
Stawka : 5/10
FT: 0-2
+5,6

Anglia, National League
27.10.2018 godzina 16.00
Typ: Aldershot wygra @ 3.55
Bukmacher : Fortuna
Stawka : 2/10
FT : 3-0

-2
Halifax (14) – Eastleigh (10)
Typ: Halifax wygra @ 2.50
Bukmacher : Betclic
Stawka 3/10
FT: 0-1

-3
Anglia, National League South
Billericay (1) - Dulwich Hamlet (16)
Typ: Dulwich wygra lub zremisuje @ 2.02
Bukmacher :Unibet
Stawka 4/10
FT: 1-1
+4,08

Stan konta : +20,81

Pozdrawiam
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Co do mojego typowania z nie koniecznie popularnych miejsc, to dzisiaj sobie coś takiego wymyśliłem:
Czechy 2 Liga
Vitkovice (8) – Znojmo (13)
09/11/2018 godzina 17.00
Typ: Vitkovice wygrają @ 1.92
Bukmacher : 1xbet
Stawka 5/10
FT : 0-6
W tym przypadku sprawa jest dla mnie jasna. Vitkovice na własnym boisku 6-0-0 a że byli brani na początku ligi za jednych z faworytów to nad czym się zastanawiać.-
-5
Niemcy + FA Cup

Dubel:
Eltersdorf (5) – Ammerthal (8) 09/11/2018 godzina 19.00 (Oberliga Bayern Nord)
Typ: Eltersdorf wygra @ 1.65
FT: 2-0
Haringen – AFC Wimbledon
09/11/2018 godzina 20.55 (FA Cup, 1-sza runda)
Typ: Wimbledon wygra @ 1.26
FT: 0-1
AKO : 2.07
Bukmacher : Unibet
Stawka 5/10
+5,35

Stan konta : 21.16 j.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj nie miałem zbyt wiele czasu na ligi Niemieckie ale za to znalazłem kilka ciekawych dla mnie meczy w pierwszej rundzie FA Cup. I takie rzeczy sobie zagrałem:
Niemcy, 3 Bundesliga
VfR Aalen (18) – VFL Osnabruck (1) 10/11/2018 godz 14.00
Typ: Osnabruck wygra @ 2.35
Stawka : 4/10
Bukmacher : Betclic
FT : 1-1
Czy tutaj trzeba coś tłumaczyć? Po prostu nie rozumiem tutaj kursów bo @ 2.35 to prezent
-4
Anglia FA Cup
Aldershot – Brandford City 10/11/2018 godz. 16.00
Typ : Aldershot wygra @ 3.00
Stawka : 4/10
Bukmacher : Unibet
FT : 1-1
Gospodarze co prawda w niższej lidze ale sa na szczycie, a goście przegrali 13 z 17 meczów.
-4
Chesterfield – Billericay
Typ: Billericay wygra @ 3.62
Stawka 3/10
Bukmacher: 1xbet
FT 1-1
Olbrzymie pieniądze wpompowane przed tym sezonem w zespół Billericay, a co do gospodarzy to królowie remisów w lidze wyżej ale to jedyny ich atut tutaj.
-3
Maidstone – Macclesfield
Typ: Maidstone wygra @ 2.90
Stawka 4/10
Bukmacher : Unibet
FT : 2-1
Maidstone gra w lidze niżej i grali tam do niedawna słabo, ale ostatnio zmieniono szkoleniowca i zmieniło się sporo. Goście ostatnia ekipa w League Two z zaledwie siedmioma punktami.
+ 7.6
Triple:
Maidenhead – Portsmount FT : 0-4
Typ: Portsmount wygra @ 1.20
Metropolia Police – Newport County FT: 0-2
Typ: Newport wygra @ 1.44
Tranmere – Oxford City FT: 3-3
Typ: Oxford wygra @ 1.28
AKO : @ 2.21
Stawka 7/10
Bukmacher : Unibet
-7

Zupełnie nieudany dzień dla mnie. Przede wszystkim Tranmere mnie zawiodło totalnie. Ale jutro tez jest dzień.
Stan konta : 9.56
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj trochę nie udany dzień, ale gdyby Tranmere wygrało swoje spotkanie to odczucia były by zupełnie inne. Dzisiaj same single i tym razem oprę się pokusie szukania gdzieś niżej, a skupię się na kilku ligach które kończą rozgrywki w dniu dzisiejszym a nie wszędzie wszystko wiadomo do końca, oraz kilku meczach gdzie absolutnie nie zgadzam się z szacowaniem rynku, wiec trochę ostrożności zalecam jeżeli ktoś pójdzie za moją namową ▶Ustawiam wszystko chronologicznie wg godzin rozpoczęcia.
Dania 1-st Division
Nykobing (6) - Silkeborg (2)
11/11/2018 godzina 13.45
FT: 3-1
Typ: Silkeborg (ah+0) @ 1.76
Stawka : 6/10
Bukmacher : Unibet
Gospodarze od lat średniak ligowy i raczej bez wielkich aspiracji. Goście spadkowicz z Superligi i jeden z kandydatów do awansu i teraz. Trochę nie regularni ale jakościowo lepsi wiec raczej nie przegrają.
-6
Anglia, FA Cup
Shrewsbury - Salford City
FT: 1-1

Typ: Salford City wygra @ 4.50
Stawka: 2/10
Bukmacher : Unibet
Gospodarze co prawda dwie klasy wyżej ale graja fatalnie. Goście z mojej ulubionej National League, gdzie w tym roku będą walczyć o awans. Dwa sezony temu rewelacja FA Cup, kiedy dopiero wyeliminowani zostali w ćwierćfinale przez Arsenal,a najbardziej pamiętnym momentem było spożycie przez rezerwowego bramkarza pokaźnej kanapki w czasie drugiej połowy meczu.
-2
Szwecja, Allsveskans
Ostersunds (6) - Hammarby (3)
11/11/2018 godz 15.00
FT: 3-3
Typ: Ostersunds wygra @ 4.37
Typ #2 : Ostersund wygra lub zremisuje @ 2.09
Stawka: 2/10
Stawka #2 : 4/10
Bukmacher : Betclic
To będzie moim zdaniem największa pomyłka bukmacherów w dniu dzisiejszym. Gospodarze to bardzo solidny zespół w Szwecji. Mieli słaby początek ligi ale pamiętam ich z gier w LE z Arsenalem czy RB Lipsk kiedy to wyszli z grupy. Za Hammarby przemawia tylko to, ze musza wygrać aby pozostać na trzecim miejscu w tabeli.
+2.36
Bundesliga
RB Lipsk (4) - Leverkusen (13)
11/11/2018 godzina 15.30
FT: 3-0
Typ: remis @ 4.12
Stawka : 3/10
Bukmacher : Betclic
Papierowy faworyt jest aż tak silny, aby pokonać zdesperowanych gości w poszukiwaniu kontaktu z czołówką ? Szczerze wątpię.
-3
Bundesliga
Eintracht Frankfurt (6) - Schalke (14)
11/11/2018 godzina 18.00
FT: 3-0
Typ: Schalke wygra @ 3.10
Stawka : 5/10
Bukmacher : 1xbet
Gospodarze w ostatnich pięciu meczach zdobyli 13 pkt, ale zagrali praktycznie z samym dołem tabeli. Schalkę gra w CL i to się odbija na lidze, ale tutaj to jest dla mnie faworytem.
-5
La Liga
Royo Valecano (20) - Villarreall (16)
11/11/2018 godzina 18.30
FT: 2-2
Typ : Villarreal wygra @ 2.35
Stawka : 5/10
Bukmacher : Betclic
Zdało by się powiedzieć kiedy jak nie dziś ma Villarreal udowodnić, ze potrafi grac w piłkę.
-5
No i na koniec coś z niższych lig: :wasntme:
Włochy Serie C - grupa A
Piacenza (1) - Pro Piacenza (13)
11/11/2018 godzina 20.30
FT: 3-1
Typ: Piacenza wygra @ 1.80
Stawka : 6/10
Bukmacher : Unibet
To jest w prawdzie pojedynek derbowy ale faworyt jest aż nadto widoczny, a i historia spotkań jest za dzisiejszymi gospodarzami.
+4.8

Stan konta : - 4.28
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem oprócz mecz z Typu dnia jeszcze coś takiego:
Anglia - Isthmian League Premier Division
Haringeg (18) - Tonbridge (2) 12/11/2018 godzina 20.45
Typ: Tonbridge wygra @ 2.20
Stawka 5/10
Bukmacher : 1xbet
FT: 4-0 :cwl:
Goście po za tym, zę są najlepszą ekipą w lidze na wyjazdach to dodatkowo kandydat do awansu. Haringen tylko jeden punkt w ostatnich czterech meczach.
⛔ 5
Dubel:
Wehen (8) - Carl Zeiss Jena (18) ▶ FT: 1-3
Typ: Wehen wygra @ 1.52
Brest (3) - Nancy (20) ▶ FT: 2-1
Typ: Brest wygra @ 1.48
Stawka : 5/10
Bukmacher: Unibet
AKO - @ 2.25
W obu przypadkach trudno znaleźć argumenty przeciwko faworytą w tych meczach.
⛔ 5

Stan konta ▶ - 14.28
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj w moim temacie kilka propozycji z niższych lig Anglii. Wszystkie mecze zaczynają się o godzinie 20.45, ale biorąc pod uwagę ostatnie moje dokonania tutaj proszę o delikatny dystans ????
▶ National League North
Hareford (20) – Southport (21) FT: 0-3
Typ: Sauthport wygra @ 2.60
Stawka: 3/10
Bukmacher : Unibet
✅ 4.8
Gospodarze kilka tygodni temu zmienili trenera z powodu słabych wyników zespołu, ale nic to nie pomogło. Southport przed sezonem uważałem za jedną z ekip która będzie walczyła o najwyższe cele, ale słabiutki początek raczej przesądza sprawę, choć z drugiej strony widać ostatnio że coś się zmienia w grze tego zespołu. Remis z Curzon, a potem wygrana z bardzo silnym Kinddeminster i w końcu wygrana w sobotę w FA Cup z Boreham Wood z National League, dają do myślenia, wiec…
▶ National League South
Concord Rangers (13) – Eastbourne Boro (12) FT: 3-0
Typ: Concord wygra @ 2.47
Stawka: 4/10
Bukmacher: 1xbet
✅ 5.88
Concord w moich przedsezonowych opiniach był jednym z kandydatów do playoff i dalszym ciągu wszystko w ich zasięgu. Jeżeli dzisiaj zgarną trzy punkty trafiają na 4 miejsce. Całkiem przyzwoity bilans własnego boiska 5-1-1 bramki 15-6 jest atutem tutaj. Nie mam zdania co do Boro, ale raczenie sa ekipą na playoff. Historia typowa dla meczy z serii 3 za 3 wiec gram.
▶ Southern League Central Division
AFC Rushden &amp; Diamond (12) – Hitchin (21) FT: 2-1
Typ: AFC Rushden wygra @ 1.79
Stawka: 6/10
Bukmacher: 1xbet
✅ 4.74
Hitchin 11 ekipa poprzedniego sezonu ale ponad 30 punktów za playoff. Teraz daleko z tyłu. Grają we wszystkich możliwych pucharach i to ich niszczy. Dwa dni temu przegrali w FA Cup z Solihull 0-2 i dzisiaj ta ich intensywność będzie widoczna. Rushden grało w sobotę w FA Trophy z Witton (0-2), a wcześniej w lidze z Rushdal (0-2) co nie dziwi. Teraz u siebie będą chcieli to odreagować tym bardziej że czują się tam najlepiej (dziewięć z 16 punktów)
▶ Dubel:
Hendon (5) – Staines (21) FT: 5-1
Hendon wygra
@ 1.45
Bangor Regis (7) – Corinthians Casuals (17) FT: 0-1
Bangor wygra
@ 1.60
AKO: @ 2.32
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10
⛔ 6
W pierwszym przypadku różnica miedzy tymi ekipami jest ogromną, wiec nie spodziewam się niespodzianki. W drugim przypadku to przemawia do mnie brak doświadczenia ekipy Corinthians które pierwszy raz na tym poziomie rozgrywek, szczególnie mecze w środku tygodnia mogą dla nich Stanowic problem.
PS. Typowałem u DJ Sosny nick: banita
 
Do góry Bottom