>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nic nie jest niemożliwe. Skuteczność +70%.

Status
Zamknięty.
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Typ dodaję na szybko bo za kilka minut początek..

NBA
Golden State - Portland
Powyżej 208.5 punktów
1.85​
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
O w końcu koleś zszedł z VIPA i mogę coś napisać.
Nie polecam typów od niego ani żadnej współpracy, miałem pare miesięcy temu załamanie pod względem typowania i szukałem właśnie kogoś kto niby ma dużą skuteczność, pech chciał, że akurat skontatowałem się z tym jacko, po jakiejś tam wpłacie rzędu chyba 300zł za 6-7 typów zaczeliśmy &quot;współpracę&quot; kiedyś miał ciekawe typy jacko dlatego mnie zaciekawiło to i zdecydowałem się mu zaufać.
Po czym wszystkie jego typy były na over kartek w Hiszpani i jeden typ siatkówki, skuteczność nie była 70% a ok 40%, nawet nie dograłem tych jego typów bo całą kasę jaką miałem przeznaczoną na granie z nim przegrałem chyba po 5 typach, po czym jacko oczywiście powiedział, że odda mi połowę kasy.
Między czasie wymyślił ściemę, typu, że ma super wtyki i typy 100% pewne prosto od sędziego czy tam z szatni zawodników (dokładnie jak to brzmiało mogę spr. na archiwum rozmów na gg) za mega kwote chyba kilkaset złotych jeden typ.
Olałem to,pomału widząc z kim mam do czynienia, po tych paru porażkach on powiedział, że sam kupił ten typ z własnej kieszeni (wow ale ma dobre serce) i się podzieli zemną nim aby się odegrał, i ok a co on mi podał?
Over kartek w meczu jakimś z Serie A (nie pamiętam dokładnie jaki Torino chyba z kimś grało) Jak to zobaczyłem to byłem pewny w 100%, że to piękny bajkopisacz i wyciągacz kasy jakich na FB i w necie jest mnóstwo, olałem ten typ jego.
Typ oczywiście nie wszedł a on się rozpisywał jak to po raz pierwszy odkąd ma dojście do tych typów nie wszedł, że to nie możliwe i że musi dowiedzieć się co się stało &lt;LOL&gt;
później obiecywał oddanie kasy jaką przyjął jak tylko wygra i w kolejny weekend i kolejny aż w końcu go olałem, bo po prostu nie chciało mi się słuchać jego głupich wykrętów i tłumaczeń.

Ze &quot;współpracy&quot; bądź oszukania przez jacko jedno wyszło dobre, przestałem szukać innych ludzi do grania i sam sobie spokojnie stawiam, pare stów w plecy trudno się mówi.

NIE POLECAM NIKOMU TEGO TYPA, ciesze się, że ma bana już, mam nadzieje, że choć trochę się do tego sam przyczyniłem i uwaga na jego stronę bo jak pisał, że pracuję nad nią to na pewno będzie oszukiwał dalej innych ludzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom