>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2015 / Polska 2. Liga Żużlowa

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Terminarz drugiej (de facto pierwszej) kolejki
:
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 13:45
ŻKS ROW Rybnik - Speedway Wanda Instal Kraków 13:45
Lokomotiv Daugavpils - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia 14:15
Jeden mecz w każdej kolejce będzie pokazywany w TVP Sport (również na ich stronie). W niedzielę wybór padł na spotkanie z Rybnika.
Kursy pojawią się zapewne w STS i Milenium.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów​
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ostrow +14,5 1,80 Sts ⛔

Hit kolejki w ktorym uwazam, ze wygraja gospodarze ale osoba Cieslaka w Ostrowie na pewno zrobi troche roznice i do pogromu nie powinno dojsc. Na pewno gospodarze maja mocna druzyne jest tam Lindgren, ktory powinien byc liderem. A przede wszystkim mocnym i bardzo skuteczny Lebiedev. Jednak goscie maja skutecznego w 1 lidze Scotta, Holte i dobrych juniorow. Stawiam dosc rowny pojedyek.

Bydgoszcz +12,5 1,80 Sts ✅

Polonia po problemch jednak pojedzie i w mojej ocenie ma najrowniejsza kadre seniorska co nie znaczy, ze najlepsza. Ich glownym problemem beda pewnie juniorzy. Gospodarze na razie sa dalecy od swojej dobrej formy i na pewno to daje jakies szanse gosciom. Mysle, ze Polonie ma szanse wygrac dzisiaj nawet z slaba formacja juniorska. Chyba wszystko zalezec bedzie od Kosciechy i Jedrzejewskiego ktorzy na razie wygladaja najslabiej z gosci. Jedak uwazam, ze pojedynek nie bedzie jednostronny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lancev 984

lancev

Użytkownik
Rybnik -26,5 @1.80 STS ✅
Powiedziałem sobie wczoraj, że jeśli będzie handi poniżej 28,5 to zagram na swoich ulubieńców. Spodziewam się tutaj bardzo łatwej wygranej w stosunku +30 punktów. No bo kim Wanda ma tu straszyć ? Krajowi seniorzy - Kuciapa i Miesiąc zdobyli w zeszłym roku na torze w Rybniku łącznie 2 punkty. Trojanowski to jeździec, którego w pierwszej lidze nie należy się obawiać na swoim obiekcie. Do tego dochodzi Karpow, który jako jedyny może napsuć trochę krwi gospodarzom i dużo słabsza juniorka. To by było na tyle, gdyż za kontuzjowanego Watta stosowane będzie ZZ. Dodam jeszcze, że Kraków przed sezonem nie odjechał ŻADNEGO sparingu, ROW pojechał takichkontrolnych meczy aż pięć. Wczoraj również trenowali na swoim obiekcie, gdzie nota bene kosmiczną formę prezentował Damian Baliński. Jak widać Wanda nie ma tutaj kim ani czym straszyć i według mnie skazani są na pożarcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lancev 984

lancev

Użytkownik
Racja, jedzie Strzelec i to już chyba pewne. Obstaję jednak przy swoim typie, gdyż nie obawiam się tego &#39;jeźdźca&#39;. Jest według mnie słaby i tyle. Jego braki powinny być jeszcze bardziej obnażone przez nasz ciężki, techniczny tor. No i mam w pamięci jak inny zielonogórski junior - Adamczewski, pojechał dla nas w zeszłym roku bodaj w Bydgoszczy - 0,0,0.
Dorzucam jeszcze bet na Damiana Balińskiego, który wczoraj prezentował kosmiczną formę na treningu. Wygrywał wszystko jak chciał, nawet po przegranym starcie. Wcześniej w sparingach również prezentował się bardzo dobrze i to na tle ekstraligowych rywali. 365 zrobił fajną niespodziankę i zestawił go w parze z Trojanowskim.
Baliński - Trojanowski (+4) 1 @1.66 ⛔
Do wcześniejszych moich dywagacji:
Handicap po 8 wyścigu Rybnik -12 @1.83 moim zdaniem mega opcja. ✅
Wanda rozjechana ! :cool: Dla niewtajemniczonych o sytuacji z Balińskim: Damian zachował się wspaniałomyślnie i po 4 wygranych biegach odstąpił miejsce w biegu dodatkowym juniorowi miejscowego klubu. Jakby pojechał &#39;planowo&#39; zapewne by wygrał (nikt dziś do niego się nawet nie zbliżył) i typ by siadł. Inna sprawa, że Trojan, owszem, pojechał lepiej niż się spodziewałem. Ale typ nie był zły...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kościuch poniżej 11,5 Sts @1,55 ✅ 7
Pierwszy mecz w Gnieźnie, a już Norbert ma zrobić 12+ ? Jakoś nie widzę przy jego nazwisku samych trójek. To solidny jeździec I ligowy, ale jak już wspomniałem nie wierze, że w 1 meczu będzie rządził i dzielił, a jest na kim gubić punkty.
Ułamek poniżej 11,5STS @1,8 / poniżej 12 B365 @1,66 ⛔ 13
Rok temu w Grudziądzu też miał trzepać komplety za kompletem, też buki ustalały linie na poziomie często 11/12 oczek, a Sebuś jak to on rzadko przekraczał tą granicę. Dla mnie Colgate nie będzie liderem w Rybniku jest tam kilku lepszych jeźdźców od niego.
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Dorzucam jeszcze bet na Damiana Balińskiego, który wczoraj prezentował kosmiczną formę na treningu. Wygrywał wszystko jak chciał, nawet po przegranym starcie. Wcześniej w sparingach również prezentował się bardzo dobrze i to na tle ekstraligowych rywali. 365 zrobił fajną niespodziankę i zestawił go w parze z Trojanowskim.
Baliński - Trojanowski (+4) 1 @1.66
Nie neguję Twojego typu jednak chciałbym przypomnieć, że Wanda najprawdopodobniej zastosuje ZZ, a także Trojan dość dobrze czuję się na Rybnickim owalu oraz dosyć dobrze prezentował się na treningach ????
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Z 1 ligi dzisiaj tylko jeden typ ponieważ w Daugavpils popadało dość mocno i mecz jest zagrożony.
Damian Balinski over 11.5 pkt @ 1,6 STS ✅ Wynik: 12 (3,3,3,3). Torpeda.
Krótko bo wkrótce mecz. Do tego typu przekonałem się jeszcze bardziej po tym jak napisał wyżej Lancev o m.in. postawie Damiana na treningu. &quot;Balon&quot; zmienił klub pierwszy raz w karierze i na pewno wyjdzie mu to na dobre. Lepsza regularna jazda i to myślę, że bardzo dobra jazda niż wożenie ogonów (jeśli w ogóle by pojechał a przy takiej kadrze Unii miałby małe szanse) w ekstralidze. Poziom ligi dużo niższy niż w ekstralidze a do tego Damian odżył po wprowadzeniu przelotowych tłumików. Przecież kiedyś z Jaśkiem Kołodziejem byli najlepszą parą ligi ;) jak się jeździ na pewno nie zapomniał. Stawka średnia bo to mimo wszystko inauguracja ale Damian w sztosie bo sparingi z e-ligowcami fajnie pojechane i rywal dzisiaj nie jest aż tak świetny co nie znaczy, że przyjeżdżają totalne ogórki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jeden typ na sucho, co by zobaczyć, jak mi będzie szło:
Andrij Karpow over 8 @ 1,76 Bet,365
Może i nie prowadzi pary, ale to niewiele zmienia. Ukrainiec powinien być jednym z liderów Wandy w tym sezonie(ja na to liczę), więc i punktów trochu powinien przywozić. Dzisiaj trudny teren w Rybniku, więc liczę na dodatkowe starty - taktyczna i zz, czyli teoretycznie może nawet 7 razy pojawić się na torze. ROW mocno wygląda na papierze, do tego specyficzny tor, więc powinni lekko wygrać. Rok temu Karpow zrobił 9pkt jadąc w barwach GKM-u i też wtedy jechał z numerem 2. Zaczął od dwóch śliwek, a potem już tylko wygrywał. Dzisiaj też go na to stać.
Edit: Dodatkowo bierze udział w próbie toru, więc to też jakiś handicap dla niego.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz 2,57 STS ✅

Mimo kłopotów w klubie gospodarze pokazali pazur i wygrali z faworyzowanym Gnieznem na wyjeżdzie. Wszyscy są pod ogromnym wrażeniem tej wygranej ale i postawy Rybniczan z tym, że goście jechali u siebie z najsłabszą najprawdopodobniej drużyną ligi. Gospodarze mają bardzo wyrównaną formacje seniorską, spasowaną ze swoim torem i to tutaj widze ich szanse. Czy Harris będzie tak dobrze jeżdził jak w Rybniku? Najbardziej obawiam się Ułamka który w Bydgoszczy czuł się z reguły świetnie. Ale po drugiej stronie jest bardzo mocny Haugaard i Miśkowiak. Liczę, że juniorzy coś przywiozą a wtedy Polonia powinna spokojnie wygrać.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Miśkowiak wczoraj bardzo słabo wypadł na inauguracyjnym memoriale w Częstochowie. Był bardzo wolny i nawet nie wykazywał chęci walki mimo iż nie pierwszy raz u nas startował.
Natomiast z tego co wyczytałem to chodzą pogłoski że ze strony rybnickiej nie wystąpi Troy ,a za niego pojedzie Czałov lub Fricke. Harris moim zdaniem nie będzie jakimś źródłem punktów na wyjazdach. Bardziej mi się wydaje że o sile rybnickiego zespołu będą stanowić Baliński/Woryna.
Śmiało można próbować grać w stronę Bydgoszczy =]
Ja natomiast poczekam na kursy na bet365 meczu który będzie dzisiaj transmitowany czyli Łódź-Gniezno
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Orzeł Łódź - Start Gniezno : Orzeł Łódź -4 po 8 wyścigu 1.72 bet365 26-21 ✅
Powiedzmy sobie szczerze ,skład Startu na papierze nie wygląda za dobrze. Dwaj Duńczycy którzy mieli stanowić o sile zespołu póki co radzą sobie średnio z głównym wskazaniem na Becha który w lidze angielskiej cieniuje. Jeżeli zarówno Rory jak i Mads pojadą tak jak się od nich oczekuje to o wynik można być spokojny.
Jedynym problemem może być nie pewna pogoda bo z tego co wyczytałem w Łodzi delikatnie kropi lecz mam nadzieje że spotkanie odbędzie się bez perturbacji.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
W Bet365 pojawiło się 1,15 na Orła Łódź podczas gdy w STSie jest 1,03. Chyba warto nie?
Moim zdaniem tak. Jedyne co może zawalić ten zakład to pogoda. Tak jak kolega wyżej pisze, 2 Duńczyków w Starcie póki jeszcze śpi snem zimowym. STS wystawił taki kurs, że grając singla jesteśmy w plecy, w bet365 15% zysku...
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
najlepszym betem dla mnie w 1 lidze jest dzis:
Mads Korneliussen over 7,5 sts 1.90
Myślę że Mads jest w stanie zrobic 8 pkt w Rybniku dzisiaj. Na pewno tor mu odpowiada w tamtym sezonie zrobil tam 17+1 i myśle ze pokryje dziś linie beta. Nie będzie to łatwe , gdyż stanie mu rywalizowac z mocnym zespolem Rybnika (Batch,Baliński,Ułamek) i Mads troche osłabł od tamtego sezonu, lecz wierze że da rade ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Sebastian Ulamek over 10 punktow 1,83 Bet365 ogolił ✅

Sebastian w bardzo dobrej formie na poczatku sezonu. W Bydgoszczy jak juz sie dopasowal to byl bardzo szybki. Dzisiaj mecz u siebie z dosc latwy Orlem wiec szanse nawet na komplet duze. W parze z Szombierskim na ktorym moze tez stracic punkty jednak uwazam, ze przy takiej formie i skladzi gosci Ulamek powinien wygrac dzisiaj dwa, trzy biegi i zdobyc minimum 11 punktow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ostrów - Rybnik (0-4,5) 1 1,80 STS

Szlagier kolejki na który linia mnie zaskoczyła. Gospodarzy zawodzi Porshing ale w końcu się obudzi. Holta na pewno będzie liderem i Szczepaniak. Duży handicap to jak zwykle osoba Cieślaka. Juniorzy w miarę równo ponieważ Woryna powinien dzisiaj być nie do złapania ale drugi junior gości jest w zasięgu Oskara i Mateusz. Seniorzy mocni ze strony gości ale Baliński nie będzie tak skuteczny jak w Rybniku a i Troy mnie nie przekonuje. Ja dzisiaj widzę ewne zwycięstwo gospodarzy.

Bydgoszcz - Łódż (0-18,5) 2 1,80 STS

Polonia mimo porażki na Łotwie w bardzo dobrej formie i dzisiaj pewnie bez problemu wygra. Ale żeby był pogrom? No raczej w to nie wierze. Łódż ma kim jeżdzić, dołączył do nich Hans Andersen. Polonia wygrała dwa mecze ale w żadnym pogromu nie było. Dzisiaj na pewno formacja seniorska będzie bardzo mocna a i juniorzy wyglądają lepiej. Jednak nie uważam, że w Bydgoszczy dojdzie do pogromu. Wystarczy, że taki Hans będzie skuteczny to Łódż spokojnie będzie w kontakcie z gospodarzami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lancev 984

lancev

Użytkownik
Adrian Gomólski over 7,5 @1.90 STS ⛔ Kryzys w typowaniu..
W całorocznym linia punkt wyżej z kursem 1.83. I z tym bardziej bym się zgadzał. Adrian pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu u siebie, gdzie przywiózł 14 punktów, a później nie przyniósł wstydu, robiąc 9 w Łodzi. W parze ma Kościucha i Thorssella i moim zdaniem spokojnie powinien przyjeżdżać przed nimi. We wspomnianym meczu w Gnieźnie, gdy również jeździł z Norbertem w parze przyjeżdżał przed nim 4/4 razy. Thorssell prezentuje formę gorszą od fatalnej na Wyspach i nie spodziewam się po nim dzisiaj choćby pięciu punktów. Ze strony krakowskiej Gomólski powinien ogrywać takich jeźdźców jak Hansen, Pytel i Wawrzyniak, gdyż jest po prostu dużo mocniejszy. A to już wystarczy, by pokryć tę linię przed nominowanymi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom