>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Spójrz na wynik Bydzi w Daugavpils. Loko w cuglach nie wygrało, ale tak tak wiem, że tam Watt nie jechał. Na pewno jest to mocniejszy przeciwnik dla nich niż Krosno, z którym mierzyli się na wyjeździe. Dodatkowo Wanda ma teraz Mateusza Szczepaniaka no i mocnego u siebie Hougaarda. Uważam Kraków za przereklamowany jednak nie zmienia to faktu, że to bardziej wymagający przeciwnik dla Loko od obecnych, z którymi jechali ;)
Tam nie jechał jeszcze Fretka, 3 juniorów wystawili. Mocniejszy przeciwnik niż Krosno, z którym Wanda ledwie wygrała? Pewnie tak, ale o żadnym wielkim sprawdzianie tu bym nie mówił. Loko to izi bierze, fajny kursik, nic tylko stawiać pieniądze.
 
A 0

axe

Użytkownik
Ja jednak czuje bezpieczniejszą opcje tutaj pójść w punkty zawodników o ile Betsafe wystawi coś ciekawego. Na pewno ta kolejka będzie bardzo ciekawa, i liczę na niespodzianke jak np. wygrana Piły w Krośnie. Jak widzicie pozostałe mecze?
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Mam nadzieję, że nie pomyślisz, że się na Ciebie uparłem, ale wygrana Piły w Krośnie nie będzie żadną niespodzianką, o czym świadczą chociażby kursy (1,55 na Piłę w STS). I tak, Piła powinna wygrać. Bydgoszcz pomimo zmiany stanu toru też powinna sobie poradzić, aczkolwiek kurs wystawiony na razie jest żałosny i kompletnie nie do grania. Z racji deszczu już prędzej skłaniałbym się do grania w stronę Rzeszowa, ale te +10,5 mnie nie przekonuje. Dauga już mówiłem, izi win. Gdańsk - Częstochowa tutaj mam największą zagwozdkę. Niby Gdańsk rozgromił Rzeszów, ale na ile było to miarodajne. Pytanie, czy te zawody się rozegrają, bo tor też mokry. Myślę, że to może być jakiś argument za gośćmi. +12,5 już wygląda nieźle.
 
A 0

axe

Użytkownik
Nie patrzyłem powiem Ci szczerze na oferte w STS, czekałem co Betsafe da. Jednak teraz zerknąłem i nie sądziłem, że buki aż tak będą faworyzować Piłe, liczyłem na złapanie czegos w przedziale 1.7-1.9 kursu a w tym momencie jest już 1.45. Kurs na Gdańsk jest znikomy, nie rozumiem aż tak faworyzowania ich. Ciekawie jednak wygląda over 9.5 Jonassona. Zna ten tor naprawdę dobrze i myślę, że nie zrobi kolejnej wtopy jak w Pile. Z H2H Fajfer - Ułamek to bliżej skłanianiam się do młodego Oskara niż Ułamka, który tylko start i nic więcej, a tor dzisiaj bardziej do walki i wyprzedzania. Pogoda popsuje wiele szyków gospodarzom w tej kolejce, ale mimo wszystko mam nadzieje, że wszystkie zaplanowane mecze się odbędą. @Rodzyn7 wyczuwam, że znowu gdzieś się ze mną nie zgodzisz ????
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Thomas H Jonasson under 11 1.83 - bet365

Dla mnie mi,że zna ten tor to pogoda niestety pokrzyżuje plany zawodnikom. Druga sprawa ThJ nie pokazuje w tym roku wielkiej formy lub chociaż dobrej - sparingi ostatnie też nie pokazały poprawy i jak dal mnie biorę w ciemno to.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Całoroczny wystawił kursy.
Lokomotiv Daugavpils @1,75 ✅ izi, gwiazdeczka Harris jak zwykle dał ciała
Cudowny kursik, tak jak wyżej pisałem, dla mnie Kraków przeceniony i to mocno. W dodatku w Krakowie jest Watt, także Łotysze dziś w zdecydowanie najmocniejszym składzie. Poza Hougaardem u gospodarzy nie ma żadnego pewniaka, Harrisa ostatnio robili juniorzy Polonii (Gollob i Kułakow). Dauga to bierze, pobierać póki nie spada.
Do ako dorzuciłbym Polonię i Gdańsk. Z linii i h2h nie widzę nic ciekawego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Oskar Fajfer - Sebastian Ułamek 1 (-1) @ 1.9 w bet365
Nie wierzę, że Colgate na mokrym torze cokolwiek konkretnego ujedzie. Będzie miał sporo kłopotów. Fajfer pozytywnie póki co się prezentuje, powinien koło dyszki się zakręcić, co w przypadku Sebastiana raczej jest marzeniem, tym bardziej, że jego parowym będzie Czaja. Dobra opcja na dziś.
Thomas Jonasson over 11 @ 2.30 w bet365
Takiej kichy ze strony THJ jak w Pile już nie będzie. Lata startów w Gdańsku pomogą mu w wykręceniu niezłego rezultatu. Sporo pojeździł w sparingach, forma daleka od optymalnej, ale widzę pewien progres. Myślę, że w sześciu startach śmiało może przekroczyć proponowaną linię.
Chris Harris over 9 @ 1.9 w bet365 ⛔ (1,2,2,2,0,-)
Rywali co prawda Bomber ma dziś całkiem do rzeczy, jednak nie wykręcenie dwucyfrowej liczby punktów przez niego uznam za niespodziankę. Harris świetnie wygląda póki co, świetny mecz z Krosnem u siebie, solidny w Bydgoszczy plus bardzo porządna jazda na Wyspach. Ma za sobą sporo kółek, powinno mu to pomóc.
Polonia Bydgoszcz -6.5 @ 1.8 w betsafe
Polonia póki co zaskakuje in plus. Fajnie radzą sobie Kudriaszow, Kułakow, Siopek i młody Gollob. Curyło u siebie też powinien dać kilka punktów. Żurawie na wyjazdach będą cieniować. W Gdańsku nie wyszli z trzydziestki, dzisiaj powinno być lepiej, ale myślę, że większych szans na powodzenie nie mają. Wszyscy zawodnicy dużo tracą na jakości, jeśli chodzi o wyjazdy. Myślę, że Polonia rozstrzygnie to na swoją korzyść.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Krosno - Piła
Stan toru w Krośnie widząc po zdjęciach na fb koncie Victorii Piła można powiedzieć, że lekko motocrossowy. Poszperałem, poczytałem okazuje się, że &#39;wzmocnienie&#39; Vissing dopiero w dniu meczu zawita do Krosna. Co to oznacza? Tyle, że chłopak bez treningu przyjeżdża na mecz, z tak trudnym przeciwnikiem! Czy możemy za to winić kolegę? Oczywiście, że nie bo CAŁA drużyna nie trenowała! Dla mnie to jest szok i krośnianie sami się skazali na porażkę. Dlaczego takie podejście do meczu? W Krośnie trwa turniej młodzieżowy do lat 15nastu w piłkę nożną i dlatego żużlowcy nie mogli wyjechać na tor. Co za tym idzie nie są przygotowani do meczu. Dodajmy do tego, że w nocy padało, rano coś tam pokropiło i tor jest przesiąknięty wodą.
&quot;Wiele osób pyta kiedy treningi. Otóż nie wiemy. Być może uda się przeprowadzić trening w piątek po godzinie 16:00-17:00. Być może ponieważ na naszym torze ustawiono reklamy, które nie wiadomo dokładnie kiedy zostaną ściągnięte. Dodatkowo ławki rezerwowych oraz reklamy uniemożliwiają przygotowanie toru do treningu&quot;
Na poziomie I ligowym niedopuszczalne są takie sytuację, jesli drużyna chce wygrać. Zmierzam do tego, że dzisiaj to obie drużyny od pierwszego biegu będą szukać, optymalnych ustawień. Piła jest faworytem tego meczu bez dwóch zdań, nawet gdyby w Krośnie odbyły się treningi. Dzisiaj zagramy na gości i polecam każdemu, bo niestety na Podkarpaciu poraz kolejny piłka okazała się ważniejsza od żużla.
Wchodzimy w h2h przeciwko gospodarzą, szczególnie polecam Tarasienkę który na przyczepnym pojedzie, Malitowski nie da sobie rady. Vissing bez treningu, a Mirek jak nie jest beton to sorry, ale nic nie zrobi.
Kościuch - Vissing @1,66 wszystko but366 ✅ o nie sorry Zwrot
Tarasienko +1 - Malitowski @2,0 ✅
M Jabłoński poniżej 10 @2,05 ✅ o nie sorry Zwrot
Piła wygra @1,36 ✅
Piła -6 @1,83 ✅
Łatwo poszło
Gdańsk - Częstochowa
Gospodarze po opadach i po burzach tracą kompletnie atut własnego toru. Thorssell + Ułamek świeża krew w ekipie gości. Mecz będzie na styku z lekkim wskazaniem na gospodarzy, mimo to uważam, że nie zagrać gości po takim kursie to byłby grzech. Handi też przyjemne myślę, że 40 oczek spokojnie uzbierają, ba śmiem twierdzić że pokuszą się o niespodziankę.
Gdańsk - Częstochowa @7,45 Zwrot
Częstochowa +12 @1,87 betsafe Zwrot
W Gdańsku deszcz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mimo,że dzisiaj piątek to mamy 2 zaległe mecze:

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
(22.04.2016 - 17:30)


Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
(22.04.2016 - 17:00)​
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
1 liga również wystawiona na b.e.t.3.6.5, a więc lecim:

Renat Gafurow over 10 @2.15 / dokładnie 10 @7.50 w b.e.t.3.6.5
Co tu dużo mówić. Renat jest lokalnym matadorem, od wielu lat związany z gdańskim Wybrzeżem. Tor zna pewnie jak nikt inny. W zeszłym sezonie, co prawda w drugiej lidze, wykręcił średnią 2.429 na własnym torze, co tylko pokazuje, jak dobrze prezentuje się przed własną publicznością. W jedynym do tej pory rozegranym meczu na własnym torze Gafurow zdobył 13 punktów i bonus, przegrywając tylko w jednym biegu, z kolei na wyjeździe w Pile zdobył 9 punktów w 6 biegach. Gafurow w biegach będzie miał rywali: Jonasson - Łęgowik, Thorssell - Jeleniewski, Ułamek - Czaja, Ułamek - Thorssell oraz dochodzi do tego bieg nominowany, w którym raczej się znajdzie. Włókniarz objechał jak do tej pory jeden mecz, sromotna porażka w Pile, aczkolwiek było to miesiąc temu, zatem z pewnością zawodnicy są lepiej wjeżdżeni, ale czy prezentują lepszą dyspozycję? Śmiem wątpić. Gafurow na własnym torze mało kiedy znajduje pogromcę, dlatego uważam, że na niepewnych &quot;Włókniarzach&quot; zdobędzie dziś spokojnie 11 &quot;oczek&quot;, pokrywając over.

Co do stawek, sam gram to za 100 zł, co wychodzi:
77,72 zł na over 10 oraz 22,28 zł na DOKŁADNIE 10 @7.50, co daje mi zysk w obu przypadkach.

/e: jak wszyscy pojechali ponad normę, tak Renat poniżej normalnego poziomu, szkoda, tylko 6 punktów :/ ⛔ ⛔
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
????Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 1 1,18 hehe żenada⛔
Gdańsk - Częstochowa 1 1,10✅

= 1,30⛔ bet365 LOKATA
Kurs niski ale przecież to jest lokata. Bydgoszcz u siebie bardzo mocna. Młody Gollob robi kapitalną robote. Kudriaszow , Kulakow bardzo mocni. Do tego Jedrzejewski ktory tez kreci po 10oczek. Nie ma opcji aby u siebie tego nie wygrali.
Podobnie rzecz ma się z Gdańskiem który na swoim torze jest mocny no i ma liderów bo Sundstroem , Gafurov to będą w tym sezonie wysoko w klasyfikacji pkt. Zorro tor zna więc dzisiaj liczę na jego bardzo dobry wynik. Zawsze waleczny Fajfer który też można powiedzieć że początek sezonu ma udany. W Częstochowie za dużo znaków zapytania.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Polonia.B -10 @ 2.05 bet 365 ⛔ mozg mi odlecial , ta bydzia bedzie walczyc z Krosnem o utrzymanie
Wybrzeze -12 @ 1.83 ✅
AKO : 3,75 ⛔⛔

Jak dla mnie super bety.
Polonia u siebie mocna....Kulakow , Kudriaszow , Jedrzejewski , mlody Gollob....to wszystko moze zdobyc ponad 1o. Cos dorzuci Jacek , Curylo. Musi byc ponad 50.
Rzeszow jeszcze niewiadomo czy przyjedzie z Nichollsem , moga walnac oszczednosciowy sklad. Kto tam ma punktowac?

Gdansk rownierz silny u siebie. Tam punktuja wszyscy.....mega wyrownany team.
W Czewie....Czaja , Ulamek , Jelen , Thorsell , oni postawia sie lokalnym matadorom? Watpie/ Latwy win Gdanska.

Dla mnie super dubel.

Edit ; Jedzie Nicholls , ale to niczego nie zmienia.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jedzie Nicholls i Pershing, było to wiadome. Jeszcze nie czas na Węgrów.

E:

Okazało się że w Rzeszowie jadą na juniorce dwie rzeszowskie armaty a nie ma gościa Karczmarza, który bardzo dobrze się spisywał. Zatem jest to strata kilku punktów. Wobec powyższego typ na Bydgoszcz z HC -10 @2,05 (bet) ⛔ jest dobry. Stal oprócz na juniorce straci także na pozycjach polskich seniorów, bo Kuciapa i Baran nie są w najwyższej formie, sam Lampart nie udźwignie jazdy za trzech.

JaJacek (+5) - Kuciapa 1 @1,5 bet ✅

Tu niski kurs ale bardzo fajny typ. Jacek to wiadomo - emeryt, ale te 2-3 punkty na naszych juniorach zrobi. Kto wie, może jeszcze powalczy z Kuciapą i Baranem. Maciej w słabiutkiej formie. Wczoraj na IMP nic mu nie szło, motory wolne. I jak wiadomo mecz na wyjeździe, gdzie Maćkowi rzadko kiedy coś udaje się przywieźć sensownego.

e: widać, że w ostatniej chwili Karczmarza załatwili. Przepraszam za błąd.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
A ja na przekór w Rzeszów +10,5 ✅. Przy RT wystarczy praktycznie, że dwóch zawodników gości jechało, żeby trzymać wynik. Kułakow jeszcze nie poczuł tego toru, Gollob wcale nie musi pojechać tak dobrze jak w ostatnim meczu. Jedyna wątpliwość to Curyło. Sądząc po treningach powinien latać dziś, ale jeśli nie, to Bydgoszcz ma dwie dziury, które mogą nie pozwolić na osiągnięcie 50 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
W awizowanym składzie, zgodnie z regulaminem, znajdowało się puste miejsce pod numerem 6. Ostatecznie na tej pozycji w składzie Stali zamelduje się Rafał Karczmarz, który startuje w naszym zespole jako „gość”. Na co dzień junior ten jest zawodnikiem Stali Gorzów.

Jedzie na pewno Karczmarz
info stronka Stali Rzeszów
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
COOO??!! Włókniarz (-30,5) vs Krosno @1,75 STS ✅✅ jak mówiłem za wysoki ten handi , wchodzi pięknie
Mecz Włókniarza z Krosnem według buka STS będzie jednostronnym,ale wedlug mnie tak nie będzie w żadnym wypadku!Linia wystawiona przez nich to śmiech -30,5.Łogaczow ,który wszedł w skład na pewno zapunktuje. Podopieczny Łaguty ,to walczak i mysle ,że coś dorzuci.Do tego Jabłoński,który jeździł we Włókniarzu swoje zrobi + myślę że Koza będzie jednym z zawodników,ktorzy zrobią wszystko żeby ten typ wszedł :p We Włokniarzu wiadomo jest ciśnienie,ale Krosno te 30 punktów ukula na pewno,na wyjeździe w Krakowie(wiadomo nie ta półka,ale mieli 42 pkt. Także moim zdaniem do grania. Tym bardziej ze jedzie THJ,a odsuneli Thorssella i jedzie Trojan ???? D
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Witam!
Nawiązując do typu kolegi KubaGKM zgadzam się w 100% , myślę że Włókniarz oczywiście wygra na własnym torze z ekipą Krosna ale ok 20 - 22 pkt , typ jak najbardziej do grania.

Ja ze swojej strony polecam również typ na Mirka Jabłońskiego + 7.5 pkt @ 1.70 STS ✅
Mirek zna dobrze tor w Częstochowie ponieważ miał okazję ścigać się we Włókniarzu i pewnie pojedzie dziś co najmniej 5 biegów . Myślę że będzie on dziś jedną z wyróżniających się postaci w ekipie z Krosna i na torze swojego byłego klubu może nawet zrobi wynik dwucyfrowy .
Powodzenia ????
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam również typ na Mirka Jabłońskiego + 7.5 pkt @ 1.70 STS
(...) pewnie pojedzie dziś co najmniej 5 biegów (...)
Typu nie neguję, aczkolwiek w STSie liczy się maksymalnie pierwszych 5 startów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom