>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Craig Cook under 7.5 @ 1,85 STS ✅ Wynik: 3 pkt (3,0,0,-). Tak jak pisałem, dużo nie narobił.
Nie widzę Brytyjczyka w dzisiejszym spotkaniu. Cook długo nie pojawiał się w naszej lidze aż do teraz i rzucony na dość głęboką wodę. Stal to nie ekipa z 2014 kiedy bawiła się w 1 lidze ale i tak mocni. Do tego bardzo długi tor tzw. &quot;lotnisko&quot;. Bardzo długi i w sumie bardzo prosty - trzeba mieć dobry start i mieć czym odkręcić. Jednak różnica w torze dla Craiga na pewno będzie bo przestawić się z torów angielskich po 300m na lotnisko niemal 400m na pewno będzie się dało odczuć. W parze z Hansem więc za dużo pkt nie naskrobie na nim. Ogólnie patrząc na poszczególne biegi zanim się spasuje już może być po zawodach. Bieg 1 na przeciw Kuciapy i Porsinga, bieg 5 przeciwko Baranowi i Nichollsowi, bieg 8 na Lamparta i juniora także tutaj 1 pkt powinien sobie spokojnie skrobnąć. W 11 z Miśkowiakiem i ponownie przeciw najlepiej na razie wyglądającym od Rzeszowa Lampartem i Porsingiem. Ciężkie biegi generalnie i jak dla mnie dziś Brytyjczyk może zderzyć się ze ścianą ;)
Maciej Kuciapa (+4) - Craig Cook 1 @ 1,50 bet365 ✅ Wynik z handicapem: 9-3 pkt.
Tutaj chyba też kogoś solidnie pogrzało. Cooka opisałem wyżej. Kuciapa to wyjadacz tego toru - lokalny matador. Wszędzie może jechać padake ale na rzeszowskim torze zawsze będzie nieźle śmigać w 1 lidze. Może szału nie zrobi jakoś +10 ale nie sądzę żeby Kuciapa zrobił 2 a Cook 7 ???? linia handicapu powinna być odwrotnie ustawiona dla mnie jeśli coś a taki prezent to trzeba dać i czekać na rozstrzygnięcie ;)
Teraz króciutka analiza bo czasu mało i na stadion trzeba jechać.
Zbigniew Suchecki over 10.5 @ 1,7 STS ⛔ Wynik: 9 pkt (2,1,2,1,3). Trochę przeszarżowałem z tymi 13 pkt. Zbyszek trochę jednak zawiódł. Spodziewałem się u niego wyniku jaki zdobył Hougaard.

Zbyszek niezły sezon w Gnieźnie teraz w Krakowie powinien być liderem drużyny. W parze z juniorami więc tracił nie będzie. Przeciwnicy? Chrzanowski i Miro Jabłoński. Reszta nie powinna mu raczej zagrozić ani trochę. Jeśli wynik nie będzie jakiś wielki przed nominowanymi i pojedzie w 14/15 biegu to około 13 pkt powinien się zakręcić jak dla mnie.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Oferta na STS.PL:
Kolejarz Opole zwycięży z Polonią Bydgoszcz - @1.93. Mecz powinien być dość wyrównany, składy obu ekip nie prezentują się jakoś super mocno. Za gospodarzami stoi atut własnego toru, który jest najkrótszy w Polsce, dość specyficzny, a z tego, co wyczytałem, to Opolanie trenowali na nim, także z pewnością są spasowani do nawierzchni, co pozwoli im na uzyskanie znacznej przewagi na początku spotkania (poza biegiem juniorskim, gdzie prawdopodobnie wystartuje Oskar Ajtner-Gollob, który powinien pokonać juniorów Kolejarza). Po drugiej stronie, w ekipie Polonii Bydgoszcz jedynie Andriej Kudriaszow i Marcin Jędrzejewski powinni prezentować wysoki poziom, z pewnością parę oczek dorzuci Wiktor Kułakow, który prawdopodobnie wystartuje pod numerem 4, ALE największe dziury goście mają pod numerem 2. i 3. Rafał Konopka, pomimo 24. lat, nie ma zbyt dużego doświadczenia na polskich torach, ponieważ poświęcił się on startom na brytyjskich owalach, niewiadomą pozostaje także jego sprzęt, czy jest przygotowany do startów na polskich torach, nie zdziwię się, jeśli przywiezie 1-2 punkty, szału nie powinno być. Z numerem 3. wystartuje natomiast Mikołaj Curyło, który do żużla powraca po rocznej przerwie, no właśnie. Roczny rozbrat z torem - wiadomo, że na pewno trenował, ale czy roczna przerwa nie okaże się tutaj głównym powodem do tego, aby Curyło nie pojechał dziś zbyt dobrze? Myślę, że tak. W związku z tym, te dwie dziury w zespole Polonii Bydgoszcz, powinny pozwolić gospodarzom na zwycięstwo w tym spotkaniu.
/edit: Kolejarz Opole 46:44 Polonia Bydgoszcz, Opole wrocilo do gry z 23:31, tak jak myslalem, braklo Polonii punktow Curyły i Konopki, swoje zawalil takze Jedrzejewski, ale to tylko dobrze dla mnie, udane rozpoczecie sezonu, 3/3 dzisiaj ✅ ✅ ✅
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Hans Andersen ov 10
Chyba najlepszy bet dnia.. jeżeli Orzeł myśli o jakimś bonusie to duńczyk musi pchać ten wózek.. Swietny w angli, i fajnie wygladał w zeszłym roku na treningach w Rzeszowie, poza tym ma dobra kase wiec będzie szedł!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
power30 18K

power30

Forum VIP
Dla mnie to strata dla gości, a może jeden z nich jechał słabo na treningach? Treningi, a raczej ich brak to kolejny problem, jeździli tylko w Częstochowie, gdzie owal od pilskiego różni się diametralnie.
Z tego co wiadomo kręcili też kółka w Zielonej Górze. Później do usunięcia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Święta. Czasu niewiele do rozpoczęcia spotkań, więc szybko, bo trzeba się zbierać.
Wybrałem sobie takie cuda.
  • Rzeszów - Łódź Typ: Rzeszów -4 @ 1.72 w bet365 ✅ 50-39
  • Piła - Częstochowa Typ: Piła @ 2.00 w betsafe ✅
  • Kraków - Krosno Typ: Kraków -20 @ 1.72 w betsafe ⛔ 48-42 (duża niespodzianka)
  • Opole - Bydgoszcz Typ: Opole @ 1.93* w STS ✅ 46-44 (fajny comeback Opola)

Wszystko pod gospodarzy, tak generalnie widzę tą kolejkę. Okazji do jeżdżenia, trenowania nie było zbyt wiele, więc w każdym z przypadków atut własnego toru powinien odgrywać kluczowe znaczenie.
Rzeszów całkiem fajne zestawienie. Wraca Hot-Scott, który na Podkarpaciu spędził chyba najlepsze lata w polskiej lidze. Porsing też powinien dać niezłe punkty. Lampart tutaj powinien być nie do złapania. Kuciapa i Baran szczególnie przy Hetmańskiej powinni nieźle punktować. Tym bardziej, że chłopaki trochę pokręcili kółek przed meczem i powinni być nieźle dopasowani do lotniska w Rzeszowie. To, że deszczyk spadł to powinno im nieco ułatwić sprawę. Ciężko moim zdaniem będzie się odnaleźć w takich warunkach ekipie z Łodzi. Schlein po ciężkiej kontuzji i o ile w towarzyskich jazdach wyglądał jako tako, to początek w BEL ma mierny. Szkoda, bo lubię RoBoya, ale nie sądzę, by dzisiaj na &quot;trzynastce&quot; robił robotę. Cook na Wyspach fajnie zaczął, ale na lotnisku w Rzeszowie czy da sobie radę? Trudno powiedzieć. Andersen też nigdy nie robił tutaj dobrych wyników, ale ma ponoć niezłe furmanki, a to klucz do niezłych wyników przy H69.
No +10.5 na Piłę to były żużlowe jaja. Teraz kursy wyrównane, a mimo wszystko dam na Polonię. Daję im więcej niż 50% szans. Sporo trenowali tutaj. Skład przyzwoity. Pedersen lider, dużo zależeć będzie od pary Kościuch&amp;Szczepaniak. Myślę, że wykręcone kółka na pilskim torze dadzą o sobie znać i przeważą na korzyść gospodarzy. Z utęsknieniem czekałem na powrót Włókniarzy, ale nie sądzę, by powrót został okraszony zwycięstwem. Dziwnie posklejane te pary, mało treningów, zawodnicy stękają, że za mało jeździli, że przełożyć kolejkę, jak dla mnie robią sobie &quot;podkład&quot; do pomeczowych wypowiedzi, dlaczego przegrali ????
Za dużo znaków zapytania. Trojanowski, Borowicz, Czaja. Od &quot;Józka&quot; chyba trochę za dużo się wymaga. Pierwszy sezon jako senior, przy Olsztyńskiej pełna zgoda, że powinien kręcić dobre wyniki, ale wyjazdy nigdy nie były jego wizytówką. Więcej szans daję gospodarzom.
Czym byłby poniedziałek wielkanocny bez tradycyjnego lania? Takiego spodziewam się w Krakowie. Wanda na papierze solidna ekipa, maja nawet swojego GP Rajdera ( ???? ), także trzeba się z nimi liczyć. W Krośnie nie widzę kogoś kto miałby tu pociągnąć wynik. Może Jabłoński jedynie wygląda na takiego, może Koza odpali? Ale za dużo niewiadomych i dziur w składzie, by powalczyć.
W Opolu jak na swoje warunki zmontowali całkiem niezłą ekipę. Jeżdżą tylko u siebie, więc przygotowanie do domowych meczów powinno stać na jak najwyższym poziomie. Ponoć sporo trenowali. I tutaj im zaufam. Przyjeżdża Polonia, która wiadomo jak wygląda. Dobrze, że nie ma Jacka Golloba w składzie ( ???? ), ale mimo to ciężka sprawa. Szkoda, że tak zasłużony żużlowy jak Bydgoszcz wygląda jak wygląda. Gospodarze mają swoją szansę i powinni z niej skorzystać.
Z zawodników wybrałem sobie takie u/o i pojedynki:
  • Karol Baran - Rory Schlein Typ: Baran -1 @ 2.00 w bet365 ✅ 11-8
  • Bjarne Pedersen over 11 @ 1.83 w bet365 ⛔ 7 (3,1,2,1) [po polaniu BP kiepsko]
  • Hans Andersen over 10 @ 1.72 w bet365 ✅ 11 (2*,1,3,1,1,3)
  • Zbigniew Suchecki over 10.5 @ 1.70* w STS ⛔ 9 (2,1,2,1,3)

Jak wspomniałem nie widzę RoBoya po tej ciężkiej kontuzji, na trudnym, mokrym torze. Na Wyspach w warunkach meczowych niezbyt udane występy, w Polsce powinno mu być jeszcze ciężej. Baran powinien zaprezentować się lepiej.
Bjarne na pilskim torze wysoka jakość. Myślę, że jego dobra postawa może być kluczem do zwycięstwa Polonii, jeśli BP zawiedzie sprawa znacznie się utrudni, uważam, że Duńczyk jednak nie zawiedzie.
Andersen u progu sezonu wygląda naprawdę dobrze. Ma na czym jechać, więc jest szansa na dobry wynik. Liczę, że dojdzie tu dodatkowy start z taktycznej, co nieco powinno ułatwić sprawę ewentualnego overa.
@ Chyba dzisiaj wszyscy zarobieni ;) Krosno mnie zaskoczyło bardzo in plus. Nie sądziłem, że takie twarde warunki postawią w Krakowie. Miało być lanie w poniedziałek wielkanocny i było, tylko, że w Pile. Goście po polaniu totalnie się pogubili. Swoją drogą to bet365 chyba tego nie zauważył, dając tak niskie linie przy stanie bodajże 28-14 (i 18 @ 1.83). Można było nieźle dołożyć.
Piotr Świst - chapeau bas. Wyrysował Czaję, jak uczniaka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gauczo12 0

gauczo12

Użytkownik
Kolejarz Opole-Polonia Bydgoszcz. Under 9.5 Pawła Miesiąca 1.75 ✅ 6 punktów

Taki kurs pobieram w ciemno. Paweł Miesiąc i 10 punktów ? Przez cała zime Paweł jezdzil w Argentynie z dosc dobrym skutkiem ale wiadomo ze tam powaznych zawodnikow nie bylo. W tamtym sezonie w Krakowie nie miescil sie w skladzie bardzo kiepski sezon. W opolu jezdzil bardzo dawno w tym roku na treningu nie jezdzil w opolu. W parze z Anderssonem ktory uwazam powinnien byc lepszy od Miesiaca wiec juz tu potraci punkty + kudriaszow, Kulakov, Jedrzejewski z Bydgoszczy ktorzy sa lepszymi zawodnikami od niego wiec kolejne straty punktow beda.Pawel to typowy walczak jak Peter Kildemand lubi miec jakis U lub potracic punkty na trasie. Po tamtym sezonie ciezko bylo mu znalesc klub wiec watpie by stal sie z miejsca liderem Opola. W Argentynie zarobil 40tys pytanie czy zainwestwol to w sprzet czy przegral w kasynie z Dawidem Stachyra.



Stal Rzeszów-Orzeł Łódz - 1 -6.5 punkta ✅ 50-39

Kolejny typ ktorym gram w dublu z w/w typem. Stal po perypetiach zimowych udało sie wkoncu pojechac w 1 lidze. PPrezes mowi ze jedziemy o final ligi co jest moim zdaniem bardzo mozliwe. W koncu w Stali pojawili sie wychowankowie kilka treningow udalo sie odbyc. Minusem Stali jest brak juniorow w tym meczu gosc z Gorzowa ale to zadne wzmocnienie jesli juniorzy w tym meczu zdobeda +5 punktow to bedzie sukces. Baran,Lampart,Kuciapa,Nicholls to 40 punktów spokojnie zrobia. Lodz nie ma kim postraszyc oprocz Hansa, Miskowiaka i Craiga ktory z 7-9 puntkow zrobi. Puszakowski i Schlein 6 punktow zrobia i to tyle na co ich stac. Lodz z 40 nie wyjdzie typ prawie pewniak
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Piła +2 - Częstochowa 1 @ 1,80 Betsafe ✅ 61-29 ???????? szkoda że Czewa nie przyjechała na mecz
Trzensiok z juniorki powoduje że z -6 na tych pozycjach mamy blisko remisu, seniorzy a przede wszystkim liderzy w Pile w ogólnym rozrachunku są lepsi. Tor będzie sporym atutem gospodarzy, mecz będzie na styku, ale Piła ma lepszych zawodników do biegów nominowanych i tym samym wygra ten mecz. Minimalnie. Dodatkowo handi +2 w razie remisu, a w przypadku wygranej dwoma punktami przez gości mamy zwrot.

Rzeszów - Łódź 1 @ 1,44 Bet365 ✅ 50-39

Tak jak pisałem wyżej w zapowiedzi, Rzeszów jest faworytem tego meczu. Na specyficznym torze zawodnicy z Łodzi mogą mieć spore problemy, szczególnie w początkowej fazie zawodów. Liderzy są lepsi po stronie gospodarzy, jeśli juniorzy coś uzbierają to już w ogóle powinno być spokojnie zwycięstwo Stali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dziwi mnie Wasz optymizm i stawianie na Piłę. Mecz może być bardzo na styku, więc ja osobiście boję się tego dotykać. Osobiście daje nieco większe szanse gościom, a jeśli musiałbym coś stawiać, to grałbym over THJ.
Stal Rzeszów - Orzeł Łódź
Stal wygra @1,44 Bet ✅
Stal -4 @1,66 Bet ✅
Grać i w ogóle się nie zastanawiać, Stal tu wykręci przynajmniej z 50 punktów. Dla mnie do ładowania na grubo, Orzeł poza Hansem to co najwyżej przeciętniaki. Po drugiej stronie Lampart i Baran, do tego Nicholls. Ja tu bym wystawiał linię na granicy -8/-10.
Wanda Kraków - KSM Krosno
Wanda -20 @1,7 Betsyfy ⛔ //Wanda Harris, Hougaard i nic więcej, szukać betów przeciwko nim w kolejnych meczach
Kolejny typ w mojej opinii do grubego ładowania. Jedyne pytanie o Zgardzińskiego, który może sporo zrobić punktów dla gości, ale wcale nie musi. Kilka punktów dowiezie Jabłoński, ale oprócz tego to nie widzę za bardzo, kto tam miałby dwójki wozić, o trójkach nie wspominając. Hougaard chyba fajnie śmigał w Krakowie w zeszłym sezonie (takie mam skojarzenie, mogę się mylić), Harris też pewnie koło kompletu się zakręci, do tego Pytel i Suchecki na pewno solidniejsi od seniorki Krosna. Ja tu innej możliwości niż wysokie zwycięstwo Krakowa nie widzę. 55 punktów spokojnie w zasięgu.
Czekam jeszcze na pełną ofertę na mecz w Opolu. Wstrzymywałbym się przed graniem na gospodarzy. Polonia bojowo nastawiona, z ciekawymi liderami (Kudriaszow, Siopek) i zagadkową drugą linią (Curyło, Konopka, Kułakow). Curyło bardzo dobrze wyglądał na treningach, w dodatku jedzie na sprzęcie Sajfutdinowa, więc żebyście się nie zdziwili ;). Z Konopką miałem okazję rozmawiać, chłopak ambitny, ale trochę kręcił nosem na swój sprzęt, nie mam pojęcia, jak to będzie wyglądało. Kułakow z kolei twierdzi, że dobrze przygotował się przez święta i równie dobrze jest przygotowany sprzętowo. Talent na pewno ma. Dochodzi jeszcze prawdopodobnie młody Gollob spod 7. Na moje Opole tu nie ma argumentów poza torem, a i na nim za dużo nie trenowali, więc wcale to nie musi być taki duży atut.
EDIT: Gratulacje za typy na Piłę. Częstochowa dno, ciekawe jak długo zajmie im dojście do formy.
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Mecz Piły będzie na żywo w b..365, poczekał bym z graniem na Piłę do 3 biegu, bo z mojego punktu widzenia do 3 biegu Włókniarz będzie prowadził, później już Piła, a na pewno będą lepsze kursy, a może nawet ciekawe handi, poczekam zobaczę.
Bjarne over 11 b..365 1.83 ⛔
Dostał 5, więc będzie jechał z juniorami 2 razy Pawlak, Trzensiok i Świst, taktycznych raczej nie bedzie, nominowane pewne, parowi mu nie powinni zaszkodzić, natomiast Jelenia i Trojana objedzie. Ciekawy bieg 6, bo będzie miał komiczną dla mnie pare, w której będą się obaj &#39;liderzy&#39; Włókniarza gryźli, 12 pkt z 15 możliwych do zrobienia. Zeszły sezon słaby, ale jak przyszły PO to pokazał na co go stać miedzy innymi tu w Pile, teraz po kilku treningach na pewno swoje pojedzie i ponownie będzie czołowym zawodnik Piły, a także PLŻ.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Mecz się zaraz zaczyna więc szybciutko ????
Harris over 11.5 1.80 STS ✅ 12pkt uff na styk :O, Patrick i Edek mu zabierali punkty, brawa dla Piły, będzie mocna ekipa w tym sezonie.
Druga liga polska to za nisko dla takiego ścigacza jak Harris. Duże prawdopodobieństwo na komplet, bo w sumie nie ma kto mu zagrozić w tym meczu. Ewentualnie jedno potknięcie więc i tak powinien zdobyć około 13 pkt. W Anglii jeździ nieźle więc tutaj liczę że będzie dominatorem. Jeśli piorun nie trafi w silnik powinno wejść, ale że to pierwsza kolejka to nie szalejemy ze stawkami. Powodzenia.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Podsumowanie pierwszego dnia rozgrywek Nice Ligi Żużlowej ????

Stal Rzeszów 50 - 39 Orzeł Łódź.

Polacy Dawid Lampart i Karol Baran poprowadzili do pewnego zwycięstwa z ekipą łodzian. W mojej opinii zawiedli trochę młodziaki orła oraz Hans Andersen, który potrzebował aż sześciu biegów żeby uzyskać 11 punktów, bo spodziewałem się, że uzyska 12-13 w pięciu startach. Ekipa Stali równy, dobry skład i myślę, że powalczą o pierwszą trójkę w tabeli.

Polonia Piła 61 - 29 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

Według buków i specjalistów miał to być najbardziej wyrównany mecz w dzisiejszym dniu. Według większości typerów Polonia miała wygrać różnicą 2-4 pkt. A wyszła masakra i srogie lanie wobec częstochowskiej ekipy. Zawiódł przede wszystkim Jonasson, który miał być liderem Eko-Diru a jeździł jak po mieście przepisowe 50km/h i wszyscy go wyprzedzali ???? Zabrakło treningów i jazd testowych, może stąd taki wynik i w kolejnych tygodniach będą jeździć lepiej, bo jeśli nie to z faworytów do wygrania ligi wejdą na poziom faworytów do spadku ???? W ekipie Piły na szczególne pochwały zasługuje dziadek, czyli 48-letni Piotr Świszcz, który słabo zaczął a pięknie skończył zdobywając 11 oczek. Do tego świetna postawa Szczepaniaka i Kościucha, i kto wie ile niespodzianek w tym sezonie zaserwują nam pilanie. Jedno jest pewne, na swoim torze mogą walczyć z każdym.

Speedway Wanda Instal Kraków 48 : 42 KSM Krosno

Wynik jest tak samo wielkim zaskoczeniem jak mecz w Pile. Każdy obstawiał pogrom krosna przynajmniej 15-20 punktami, a wyszła walka, którą rozstrzygnęły dopiero biegi nominowane. Niestety w Krakowie na miarę oczekiwań pojechali tylko Harris i Hougaard, reszta pozostawia wiele do życzenia. Brawa dla ekipy z Krosna za walkę do końca, zabrakło im trochę szczęścia, ale punkt bonusowy jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Kolejarz Opole 46 : 44 Polonia Bydgoszcz

Świetna końcówka Valentina Grobauera dałą zwycięstwo kolejarzowi. Spotkanie niezwykle wyrównane i aż osiem biegów zakończyło się podziałem punktów. Osobiście myślałem, że to bydgoszczanie wyjadą tu ze zwycięstwem, ale zabrakło punktów Jędrzejewskiego w końcówce, bo zaczął dobrze. Obie ekipy stawiane do ogonka tabeli a po pierwszym dniu to opolanie mogą się cieszyć ze zwycięstwa.

Może za tydzień Polonia Piła na wyjeździe z Orłem ? albo Krosno (+10) u siebie z Loko ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bardzo proszę o rozliczenie swoich typów w dziale (nie ma znaczenie czy typ wygrany czy przegrany, nie ma typera ze 100% skutecznością także pierwsze koty za płoty). Dbajmy o przejrzystość, a będzie przyjemniej każdemu przebywać w takim temacie ;)
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Pierwsza kolejka przyniosła sporo nieoczekiwanych rezultatów, bo takiej porażki Włókniarza się nie spodziewałem, ale jak teraz czytam po meczu, że Jonasson stracił miejsce w składzie, że możliwe będą spore rotacje na następny mecz w Rawiczu, to nóż się w kieszeni otwiera.. Jeszcze 1-2 tygodnie temu było mówione &quot;nawet jak przegramy, to nic się nie dzieje, nie będzie żadnych niepotrzebnych ruchów&quot;, dziś nie wyszli z 30 i zdanie się zmieniło o 180 stopni. Beka, beka, beka. Co mnie jeszcze kuło w oczy - na tablicy wyników -20 punktów, a oni w parkingu uśmiechnięci, w trakcie narady zespołu &quot;trener&quot; Kafel schowany za Czają, &quot;menadżer&quot; Finfa latający ze stoperem, a nie umieli dopilnować dojazdu Jeleniewskiego na czas, pierwsza zmiana w 11 biegu, kiedy było już po meczu. Czasem mam wrażenie, że Włókniarz trafił z deszczu pod rynnę..
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Betsafe dał coś więcej niż zakłady na wyniki?
Chyba tylko zwycięstwo i handi ale mogę się mylić ????

_beafraid Pierwsza kolejka przyniosła sporo nieoczekiwanych rezultatów...
Już czuję te spadki kursów na Włókniarz. Swoją drogą, zabawne jest to że do ostatniej chwili mówili że wszystko spokojnie, że jadą po zwycięstwo, że będzie dobrze, a teraz tak drastyczne ruchy i to po pierwszej kolejce. Tym bardziej że żaden z trójki Jacob Thorssell, Nicolai Klindt i Andreas Lyager w mojej opinii nie będzie jakimś super wzmocnieniem w miejsce Jonasonna. Sami działacze zresztą się nie popisali, najpierw delegując Szweda do pary z Czają, a w trakcie meczu dokonując zmian taktycznych chyba z nudów albo dla jaj.
Nie wróżę udanego sezonu częstochowianom....
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
W ogóle chciałbym się przywitać z wami a po drugie co do Włókniarza, no to niestety kurs na nich był z kosmosu wzięty :O A co zabawne, że to główny pretendent do awansu? Ja się pytam z jakim składem?
np. Taki Rzeszów, Loko lub Łódź a nawet Wanda dysponują mocniejszym składem ( na papierze ) niż Częstochowa.
Tak, była to pierwsza kolejka nie wszyscy rozjeżdżeni ale bez przesady jeśli tutaj pisać o realiach to THJ lub Jeleń powinni pojechać na poziomie tych 8-9 pkt i wynik byłby zgoła inny. Zobaczymy co za tydzień będzie ????
Pozdrawiam, Cinek
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Akcje Włókniarza owszem trochę dzisiaj przeszacowane, ale z tego co widzę, większość spodziewała się wygranej Piły. Do momentu wyjechania polewaczki Włókniarz jeszcze jakoś wyglądał. Polano trochę tor, totalnie źle poszli z ustawieniami poszła seria gdzie dostali w trzech biegach -10 i potem już się nie podnieśli, potem dwa przebłyski Jeleniewskiego i Czai - tylko na tyle było stać Włókniarz. Wyszło po prostu objeżdżenie i znajomość tego toru. Poszło trochę wody, gospodarze wiedzieli co jest grane, widać, że wykręcili tutaj sporo kółek. Krajowi jeźdźcy robili swoje, kto by się spodziewał, że Pedersena zabraknie w nominowanym? Świst - chapeau bas. To jak &quot;wyrysował&quot; Czaję, jak uczniaka, akcja meczu. Generalnie w Częstochowie, jest klimat na żużel, ale bańka została nadmuchana za bardzo. Wmówiono im, że są &quot;faworytami bukmacherów&quot; i chyba spodziewali się, że rywale położą się przed nazwą. Tu nikt nikomu punktów za zasługi nie odda. Brakuje im jazdy to pewne. Czaja, który śmigał w Gorican, jeszcze jako tako wyglądał. Po prostu trzeba zorganizować parę treningów, jakiś sparing dobrze byłoby objechać na wyjeździe - co by poczuć tor, zgrać sprzęt, a powinno się to jakoś poskładać. Personalnie nie wygląda to źle, może nie na dominatora ligi, ale na pewno czołówka. Gorzej już być po prostu nie może ;))
Co do tych ruchów w Częstochowie to czekam, aż zwrócą się po Walaska albo Ułamka ( ???? ), jak umoczą w Rawiczu. Fajnie, że Świącik to jakoś poskładał i znów jest żużel pod Jasną Górą, ale takimi impulsywnymi reakcjami to raczej prędzej wszystko zburzy, niż wróci do E-ligi.
Tyle o meczu Włókniarza. Nie ma co się napalać i skreślać częstochowian. Ale racja z tym, że na papierze &quot;Lwy&quot; trochę przecenione, zresztą pisałem o tym przed meczem.
@ ktoś pytał o ofertę betsafe. Były zakłady 1x2 i handicapy na wszystkie mecze, prócz tego w Opolu (przynajmniej do godziny 13), a dodatkowo na mecz telewizyjny, były trzy pojedynki H2H (nie przypomnę sobie jakie).
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Z tego co wiadomo kręcili też kółka w Zielonej Górze. Później do usunięcia :smile:
Dzięki, miałeś racje, przeoczyłem sparing z Z Górą.
Betsafe dało coś takiego

Świst - Jeleniewski
@2,50 - @1,45
Szczepaniak - Trojanowski @1,72 - @1,80
Pedersen - THJ @1,72 - @1,8
poza tym był mecz Krakowa @1,01 i -20 @1,8
Opole - Bydzia po równo @1,93
Rzeszów - Łódź @1,4 - @2,7
Rzeszów -8 @1,9
Piszę z pamięci, więc proszę o wyrozumiałość w razie pomyłki.
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Cytat:
Napisał Mathev88 -&gt;

W składzie Piły luką powinien być Bjarne Pedersen.


I dlatego pewnie zrobił 12+2 rok temu w barażach na torze w Pile, dlatego w turnieju par machnął z marszu 13 punktów (będąc notabene z Kościuchem, Szczepanem i Dolnym najlepszym zawodnikiem dnia). Dlatego, że na torze w Pile na treningach robi wszystkich jak chce. I pewnie dlatego, że tor w Pile jest betonowy na jakim lubi jeździć Bjarne.

Takich bredni to lepiej nie pisać.
???? Pisać, nie pisać, miałem własne zdanie i się sprawdziło. Był najsłabszy. Nie spodziewałem się tylko, że mój Włókniarz nie przyjedzie na mecz. Gdyby lepiej pojechali seniorzy z Częstochowy, Pedersen miałby jeszcze słabszy wynik.

Jechałem wczoraj do Piły, typów nie wstawiłem, ale wszedł mi kupon ✅ Lampart lepszy niż Andersen, Nicholls lepszy od Cook i Harris lepszy od Jabłońskiego. Generalnie oferta jak na początek sezonu była ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Podsumowanie pierwszego dnia rozgrywek Nice Ligi Żużlowej ????
Może za tydzień Polonia Piła na wyjeździe z Orłem ? albo Krosno (+10) u siebie z Loko ? ????
Myślę że do gry za tydzień kursy na Gdańsk małe nie bedą , a powinni poradzić sobie z Rzeszowem.Piła nie wygra w Łodzi, jak Kędziora zrobi tor pod swój zespoł to Piła się nie odnajdzie.Co to meczu Polonia vs Wanda tutaj mozna grac jakies handi dla Bydgoszczy. Wanda nie jest taka mocna co pokazał pierwszy mecz lub cos w strone Patricka Hougaarda.O sporym pechu moze mowic Mazur ,bo przez niego tak na prawdę mecz wyglądał na równy z Krosnem ???? .Lokomotiv moim zdaniem wygra w Krośnie dość wyraźnie. Zawodnicy tacy jak Kilokarpia,Lindgren,Bogdanov,Podzuks i o ile sie nie mylę Watt , powinni wygrac z takim zespołem jak Krosno. Co to ostatniego meczu,gdzie znów będzie Włókniarz faworyzowany to i pewnie Włókniarz wygra. W Rawiczu wsród liderów formacji seniorskiej można upatrywać Adriana Gomólskiego,parę punktów dorzuci Grondal z Rosenem,ale to tylko dywagacje. Czekamy na awizowane. Pozdrawiam

ps pierwszy kupon żużlowy na plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom