>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - KWIECIEŃ

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik



Już jutro inauguracja zaplecza najsilniejszej ligi Świata.
Może być problem z obstawianiem. Trzeba spokojnie prześledzić rynek kto jaką ofertę zaprezentuje na początku.
Piszcie swoje spostrzeżenia , typy analizy i wszystko co związane z meczami w Kwietniu.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW.
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Początek sezonu więc dyspozycja większości zawodników jest niewiadomą, ale coś trzeba zagrać ;) Na inaugurację Rzeszów - Piła .W Rzeszowie brakuje moim zdaniem zawodników(poza Dawidem Lampartem) pewnych na dwu cyfrówki. Szymko wraca po rocznej przerwie i powinien zbierać śliwki. Bomber w poprzednich latach na Rzeszowskim torze nie błyszczał .Może być bardziej wjeżdżony w sezon razem z Wattem za sprawą jazdy w Anglii, ale na nasze Polskie lotniska nie musi mieć to żadnego przełożenia .Watt i Harris generalnie w ostatnich latach nie prezentowali się specjalnie w naszej lidze, choć trzeba przyznać, że rok temu mimo niewielu okazji jazdy w barawach Loko Davey w Rzeszowie zaprezentował się dobrze (11pkt.). Pary Juniorów dopóki nie będzie mógł jechać Wiktor Lampart po obu stronach prezentują się mizernie, więc można postawić lekki + przy gospodarzach ze względu na swój tor .

Po drugiej stronie dwóch liderów w postaci Kościucha i Gapińskiego ,którzy pojadą po 6 razy ze względu na z/z za Szczepaniaka. Swoje powinni zrobić. Cyfer pierwszy rok na seniorce, ale na takich zawodnikach jak Szymko czy Bergen robić punkty powinien.
Liczę na wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na gości.

Rzeszów - Piła 2 Sts 2.19 ✅ 42-47
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Początek sezonu więc dyspozycja większości zawodników jest niewiadomą, ale coś trzeba zagrać ;) Na inaugurację Rzeszów - Piła .W Rzeszowie brakuje moim zdaniem zawodników(poza Dawidem Lampartem) pewnych na dwu cyfrówki. Szymko wraca po rocznej przerwie i powinien zbierać śliwki. Bomber w poprzednich latach na Rzeszowskim torze nie błyszczał .Może być bardziej wjeżdżony w sezon razem z Wattem za sprawą jazdy w Anglii, ale na nasze Polskie lotniska nie musi mieć to żadnego przełożenia .Watt i Harris generalnie w ostatnich latach nie prezentowali się specjalnie w naszej lidze, choć trzeba przyznać, że rok temu mimo niewielu okazji jazdy w barawach Loko Davey w Rzeszowie zaprezentował się dobrze (11pkt.). Pary Juniorów dopóki nie będzie mógł jechać Wiktor Lampart po obu stronach prezentują się mizernie, więc można postawić lekki + przy gospodarzach ze względu na swój tor .
Po drugiej stronie dwóch liderów w postaci Kościucha i Gapińskiego ,którzy pojadą po 6 razy ze względu na z/z za Szczepaniaka. Swoje powinni zrobić. Cyfer pierwszy rok na seniorce, ale na takich zawodnikach jak Szymko czy Bergen robić punkty powinien.
Liczę na wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na gości.
Rzeszów - Piła 2 Sts 2.19
Podbijam ✅✅. Z tym, że ja Cyfera bym rozpatrywał jako mocny punkt gości - przecież jakieś punkty na ekstraligowych zawodnikach robił, więc tu nie powinien odstawać. Do tego Tarasienko, który zaliczył całkiem udane wejście w sezon (bodaj turniej w Gnieźnie?). Po drugiej stronie jak kolega napisał, tylko Lampart, który też z tego co tutaj ktoś pisał wynika, że miał jakieś tam problemy z przygotowaniami do sezonu.
Do tego rzuciłbym też:
Berge - Cyfer 2 @2,25 STS ✅ izunia ????
Ja rozumiem, że Berge jest zeszłoroczną rewelacją, ale szanujmy się. Cyfer to nie jest jakiś ogór, w naszym kraju jest zdecydowanie lepiej objeżdżony. Francuza może dopaść casus Milika, który pierwszy sezon musiał poświęcić na dopasowanie się do rywalizacji w Polsce. Ja tu przewiduję izi win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
W Gnieźnie akurat Wadim wypadł słabiutko, za to ładnie zaprezentował się na tle ekstra ligowców gościnnie występując w sparingu Gkm-u ze Spartą (8+2 w czterech startach).

Cyfera z Berge również pograłem lekko , rano kurs był 2,42 ✅ .Jak widać powoli spada w dół. Nie widzę tak wyraźnej dysproporcji między tymi zawodnikami by na Adriana wystawiać tak wysoki kurs. Zresztą jeden ten typ jest koniecznością drugiego .Bez przyzwoitego wyniku Adriana , ciężko o win Polonii.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wjeżdżajcie do ForBetu, bo tam jest bogata oferta na dzisiejszy mecz, a ja sobie wziąłem jeden zakład, który wygląda jeszcze lepiej niż w STS
Dimitri Berge-Adrian Cyfer(+1,5) 2 @ 2,10 Forbet✅6:11(licząc pierwszych 5 biegów)
Tutaj kurs niższy, ale podatek też mniejszy, więc mniej więcej wychodzi równo, a dodatkowo Francuz może okazać się lepszy o jedno oczko. Wcale ten skład gospodarzy nie wygląda jakoś bardzo mocno. Liderem powinien być Lampart, ale też nic specjalnego póki co nie pokazuje. Poza tym Watt czy Harris to są mega niewiadome, bo trudno tych zawodników uznać za pewniaków. Tak naprawdę Cyfer jest w stanie przywieźć w granicach 8-10pkt i to powinno starczyć. Jedyny minus to ta zz-etka, która prawdopodobnie do niego będzie zawodników dostarczać do pary, więc będzie miał trudniej z kolegami mocnymi, jednak uważam, że objeżdżenie na torach polskich powinno dać mu dużą przewagę, wszak Berge w Polsce rzadko jeździł. Gdyby to był tor w Lublinie to bym grał za każdą kasę, bo tam Cyfer czuje się super, ale w Rzeszowie jest w miarę podobnie - nawierzchnia i geometria, więc powinien spokojnie dać sobie radę. Tym bardziej, że w sparingach było dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jedyny minus to ta zz-etka, która prawdopodobnie do niego będzie zawodników dostarczać do pary, więc będzie miał trudniej z kolegami mocnymi, jednak uważam, że objeżdżenie na torach polskich powinno dać mu dużą przewagę, wszak Berge w Polsce rzadko jeździł.
Z drugiej strony, on na pewno pojedzie 5 razy - Berge niekoniecznie.

Przy okazji, bo nie mogę nigdzie znaleźć - kto pod 10 w Rzeszowie?
 
P 9

plutinho

Użytkownik
Co do zawodników under/over w forbecie to liczą się wszystkie starty zweryfikowane z supportem, oraz &quot; Wszystkie wyścigi liczą się, ze wszystkimi punktami liczącymi się jako normalne wyniki tj. 3-2-1-0. Punkty bonusowe nie liczą się do rozliczenia.&quot;
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
iforbet rozlicza pierwsze 5 startów i wystarczy,że zawodnika raz wyjedzie na tor.
17strona ich regulaminu pkt.7
Co do zawodników under/over w forbecie to liczą się wszystkie starty zweryfikowane z supportem, oraz &quot; Wszystkie wyścigi liczą się, ze wszystkimi punktami liczącymi się jako normalne wyniki tj. 3-2-1-0. Punkty bonusowe nie liczą się do rozliczenia.&quot;
I bądź tu człowieku mądry. ????
Sprawdziłem regulamin i jest tak jak radula mówi, więc nie wiem jak w supporcie mogli tak powiedzieć. Ktoś niezaznajomiony z tematem chyba. Robić screeny regulaminu i się tym podpierać potem.

A ten under Gapińskiego... linia na pewno zaniżona, ale czy taka lokata? Nie za bardzo ma z kim przegrywać.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Z drugiej strony, on na pewno pojedzie 5 razy - Berge niekoniecznie.

Przy okazji, bo nie mogę nigdzie znaleźć - kto pod 10 w Rzeszowie?
Jak to kto?! Transfer sezonu, człowiek który rok nie jeździł po torze MAAARCEEEL SZYMKO :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Stal Rzeszów-Polonia Piła
najlepszy zawodnik meczu
Dawid Lampart
@3.75
iForbet


✅

Jak dla mnie value, wydaje mi się, że Lampcio będzie liderem Rzeszowian w tym sezonie. Rzeszowski tor zna najlepiej i nie raz pokazywał w jakim stylu potrafi wygrywać biegi. Obecnie &quot;szału ni ma&quot; w wykonaniu Dawida,gdyż krąża plotki, że jest słabo przygotowany do rozgrywek. Jednak liczę, że na otwarcie sezonu będzie wyróżniającym się zawodnikiem i poprowadzi zespół Żurawi do zwycięstwa.

W poprzednim sezonie śr. biegowa na poziomie 1.978. Dawid na swoim torze nie schodzi poniżej przyzwoitego poziomu i liczę na to, że dziś będzie podobnie.

ed. Do momentu rozliczenia czekałem jak rozliczą Dawida. Gapinski jechał w ramach z/z jeden bieg więcej i miał 14 pkt w 6 startach. Dawid w 5 miał 13. Na chacie nic nie wiedzieli, wiec myślałem, że w plecy. A tu rozliczone na plus. Także liczymy kasiorę ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Panowie, przepraszam, że troche nie w temacie. Specjalnie pod kątem obstawiania żużla zarejestrowałem się we Fortunie. I sie okazuje, że nie moge posatwic singla na dzisiejszy mecz. Minimum 3 AKO.
Czy w STS też ma takie ograniczenia ?
 
P 9

plutinho

Użytkownik
Ja osobiście pograłem 1 na Rzeszów, pierwszy mecz dużo niewiadomych - liczę że Harris, Lampart, Watt pociągną gospodarzy, dodatkowo swoje powinna zrobić formacja juniorska czyli tu widzę kilka punkcików więcej po stronie Rzeszowa, no i liczę też na Berge bo gość pokazał że potrafi jeździć, a co do Piły swoje na pewno zrobią Kościuch i Gapiński, ale Tarasienko i Cyferek to już nie tacy pewniacy i w ich wykonaniu nie zdziwi mnie żaden rezultat. 47/48 - 42/43 wg mnie tak się to zakręci, w combi pograłem to z Przemkiem w parze z Zengotą
 
P 9

plutinho

Użytkownik
Panowie, przepraszam, że troche nie w temacie. Specjalnie pod kątem obstawiania żużla zarejestrowałem się we Fortunie. I sie okazuje, że nie moge posatwic singla na dzisiejszy mecz. Minimum 3 AKO.
Czy w STS też ma takie ograniczenia ?
Tam możesz pograć singla jak masz ochotę
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja osobiście pograłem 1 na Rzeszów, pierwszy mecz dużo niewiadomych - liczę że Harris, Lampart, Watt pociągną gospodarzy, dodatkowo swoje powinna zrobić formacja juniorska czyli tu widzę kilka punkcików więcej po stronie Rzeszowa, no i liczę też na Berge bo gość pokazał że potrafi jeździć, a co do Piły swoje na pewno zrobią Kościuch i Gapiński, ale Tarasienko i Cyferek to już nie tacy pewniacy i w ich wykonaniu nie zdziwi mnie żaden rezultat. 47/48 - 42/43 wg mnie tak się to zakręci, w combi pograłem to z Przemkiem w parze z Zengotą
Trochę jestem w szoku czytając komentarze speców na SF, którzy jednym głosem stawiają na Rzeszów. Przecież Stal mało co trenowała, miała problemy z torem, ma problemy z finansami, tam nawet Kuciapa czy Chrzanowski nie chcieli jeździć. Dosypana nowa nawierzchnia, mało treningów, mocne opady w nocy, mimo że tor wygląda na dobrze przygotowany to gospodarze tracą cały atut. Nie może pojechać W. Lampart, drugim polskim seniorem będzie Szymko, który wraca do żużla nie wiadomo po co? Przecież ten pan jeszcze rok temu, jadł kebsy na cieńkim z ostrym sosem u babci w Pile. Imprezki, alkohol, fastfoody zamiast treningów, wygląda podobnie jak Hlib - pączek. Nawet jakby mu wlać paliwo rakietowe zamiast metanolu to motor go nie uciągnie.
Stal to 3 obcokrajowców, Watt najlepsze lata ma za sobą, Harris od 5-7 lat w lidzę polskiej co roku ma się przebudzić i być liderem, a po kilku kolejkach nikt go już nie chce (pozdrawiam Rybnik, Kraków). Francuz będzie chciał się pokazać, ale nie liczmy że będzie wygrywał ze wszystkimi na torze, którego nie zna. Dodajmy do Stali problemy z finansami, o czym świadczy kontrakt z Porsingiem, nie dostał przelewów i go rozwiązał. Chrzanek też nie dostał $ i nie podpisał. Sam Lampart to za mało...
Po drugiej stronie mamy stabilny finansowo klub, z ambicjami, ułożony. Pilanie solidnie trenowali. Dla mnie stawianie na gospodarzy to szaleństwo. Nie ździwie się jak po 9 wyścigach będzie wynik 24-30 ✅ dla Pilan.

Gdybym miał obstawiać, a nie mogę bo mi konta poblokowali...

Rzeszów - Piła @2,20 but365 ✅ 42 - 47
Piła +2 @1,95 ✅✅

Berge - Tarasienko -1 @2,50 ✅✅✅ 6 - 10

Rosjanin zapewne pojedzie 6x, więc spokojnie pokryje handi. Na progu sezonu jest szybki.


Coś tam się jednak chyba znam na żużelku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom