>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie mam 18 lat...

ostry_buk 0

ostry_buk

Użytkownik
aha czyli jest taka możliwość że mnie nie poproszą o dowód ? tak? jak dobrz wnioskuje z tego co mówi sereq?? tak ?? pomóżcie ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To zależy. Jeżeli masz konto bankowe założone na Siebie i konto w BAH to raczej nie. Jeżeli masz inne dane tu i tu, mogą poprosić Cię o dowód np. paszport.

Najlepiej (jak nie masz 18 lat) załóż konto w BAH na ojca, brata itp.
 
B 0

bandi37

Użytkownik
Ja np: nie mam 18lat brakuje mi 3 tyg. :p a gram juz 2 miesiac na BAH ???? i dobrze mi idzie ???? do do wypłaty nie miałem problemu ???? oczywiscie na swoje konto ???? :mrgreen:
 
V 0

vazih

Użytkownik
Równiż Odświeżę kotleta ;)
Mam pytanie, czy to by przeszło
1. Załorzyć konto na fikcyjne dane
2. Załorzyć konto na peypal na te same dane
3. Obstawiać
4. Wygraną przesyłać na to konto paypal (w małych sumach, bo chyba jak ktoś by chciał wypłacić z 1k, to mogą skontrolować, ale np. 50zł to chyba raczej nie)
5. Z peypal przesłać forsę na swoje prywatne konto w banku...

Jak myślicie, dało by radę???
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Z tym bym się najbardziej obawiał. Coś mi się zdaję że akurat ten punkt by ci nawalił bo reszta raczej by przeszła, ale nie jestem pewny. To znaczy jakbyś miał farta to byłoby na pewno dobrze, ale mogą się zczaić że jest niezgodność w tych i tych danych ale raczej szansa jest mała ogólnie żeby się nie udało. Poza tym wypłacając na PP nigdy nie masz pewności czy bukmacher nie zechce sprawdzić Twoją prawdomówność skanem dowodu.
5. Z peypal przesłać forsę na swoje prywatne konto w banku...
PS. Jeżeli też nie masz 18 lat, to chyba najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest BAH, tam z tego co wiem nigdy nie proszą ale mogę się mylić, sprawdź to...
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Nie zakladalbym konta na PP na fikcyjne dane. PayPal jest znany z tego ze do WSZYSTKIEGO CO SIE DA sie przyczepia.
No i od kiedy mozna wyplacac z BaH na PP?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Po co tyle kombinować. Czy to problem założyć konto na matke/ojca (oczywiście za ich zgodą)??. Ja zawsze tak robiłem jak nie mialem jeszcze 18 i do tego zawsze wypłacałem kase na konto matki. Nigdy nikt sie nie doczepiał. ????
 
K 0

kowalrpk

Użytkownik
odświeżam temat ???? więc tak chcę założyć konto na mamę ale ona nie ma konta internetowego więc nie miałbym jak pieniędzy wpłacać i wypłacać, da się jakoś zrobić żeby swoje konto podać? mam 16 lat
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
odświeżam temat ???? więc tak chcę założyć konto na mamę ale ona nie ma konta internetowego więc nie miałbym jak pieniędzy wpłacać i wypłacać, da się jakoś zrobić żeby swoje konto podać? mam 16 lat
Znowu.
Nie da się tak kolego zrobić, ze zakładasz konto na mamę, a wpłacasz i wypłacasz na swoje. Dane na jakie zakładasz konto u bukmachera, muszą się w 100% zgadzać z tymi, na które zarejestrowane jest konto bankowe. Żaden bukmacher Ci nie wypłaci kasy na inne dane. Jeśli nie chcesz mieć kłopotów to nie kombinuj bo będziesz miał problemy z bukiem potem. Jak Ci tak bardzo zależy na grze online, to musisz namówić mame na konto bankowe. Są darmowe konta, rejestracja jest banalnie prosta, kurier Ci przywozi umowę, podpisujesz i tyle. Wszystko masz legalnie.
 
Z 2

zaqtab

Użytkownik
Odświeżam.
Chcę się zarejestrować na rodzica, ale użyłbym swojego konta bankowego. Buk mógłby się przyczepić? Czy po wytłumaczeniu, że po prostu używałbym konta &#39;syna&#39; i wysłaniu skanów dowodu wszystko byłoby okej?
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Odświeżam.
Chcę się zarejestrować na rodzica, ale użyłbym swojego konta bankowego. Buk mógłby się przyczepić? Czy po wytłumaczeniu, że po prostu używałbym konta &#39;syna&#39; i wysłaniu skanów dowodu wszystko byłoby okej?
Zrób konto na Skrill na dane rodzica. Między bukiem, a kontem bankowym pośredniczyć będzie Skrill i nic się nie powinno stać.
 
Z 2

zaqtab

Użytkownik
Tylko że w skrilu też są te weryfikacje... Myślałem wpłacać przez p24 a wypłacać prosto na konto. Wg mnie tak byłoby najlepiej no ale mogą się przyczepić nie?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
W zasadzie to gdy oni otrzymują przelew poprzez p24 to nie widzą danych wpłacającego a jak wypłacają na twoje bankowe to też nie wiedzą komu robią wypłatę wiec OK
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 2

zaqtab

Użytkownik
Ok dzięki za info. Te dwa miesiące do 18 pogram tutaj bo słyszałem, że właśnie tutaj najmniej weryfikują. Potem wracam na bet365. Ewentualnie Pinnacle.
 
Do góry Bottom