>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie mogę zalogować się na Skrilla

capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Przez Firefox nie odpala karty, jest biały ekran, jak nacisnę logowanie, na Chromie i Edge wyświetla komunikat o braku uprawnień. Wiecie, co może być tego przyczyną i co zrobić?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ściągnij jakiś program do usunięcia Adware itd. który pousuwa Ci zainstalowane przez najczęściej oglądanie streamów szkodliwe pliki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
No właśnie dziś jeszcze normalnie się logowalem, a pięć minut później nagle nie mogę. nic w międzyczasie nie oglądałem ze streamow, nie sciagalem. Ale na pewno spróbuję zadziałać tymi programami, jak wrócę do domu
 
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Przez telefon, korzystając z pakietu internetowego, udało się zalogować bez żadnych problemów. Cóż, wyczyszcze w domu laptopa i moze się uda, zobaczymy
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Może wina u dostawcy neta leży, spróbuj z telefonu przez inny internet.
Na pewno to nie jest wina dostawcy.
Ja kilka razy tak miałem, że wyskakiwała mi biała strona gdy chciałem się zalogować. Wchodziłem na inną przeglądarkę i też to samo. Myślałem, że to wina Skrilla, ale też nie bo innych pytałem i im strona normalnie działa.
Wyczyściłem całą historię - wszystkie opcje i też nie pomogło.
Pomogło jedynie to co napisałem wyżej, usunięcie szkodliwego oprogramowania, które gdzieś tam w &quot;tle&quot; się instaluje. Adware to śmieciówki takie, odsyłam do Google dla zainteresowanych.
 
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Po kilku godzinach wszedłem na laptopa i bez problemu się zalogowałem. Niemniej na wszelki wypadek wyczyściłem CCleanerem, Malwarebytes Anti Malware i AdwCleanerem.
Dzięki wszystkim za pomoc.
 
Do góry Bottom