>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie moge wejść na strone sportingu.

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Spróbuj może wyczyścić &quot;cookies&quot;, odpalić pod inną przeglądarką. Mi wszystko śmiga.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vip_Madame czyżby udało mi się Ciebie złapać ze stałego IP? Mam na myśli matajus :]
Ludzie... zalogujcie się. Później pobierzcie nowy certyfikat. Klikacie tylko potwierdź i już jest. Zalogowałem się i jest ok.
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Nie bardzo Cie rozumie co do mnie piszesz.
A zalogowac sie nie moge bo nie moge wejsc na strone,ja poczekam niech oni sami to naprawią. Przecież to im skonczyl sie certyfikat a nie mi,a ja nie bede nic kąbinowac bo cos zepsuje i bedzie.na sportingu swiat sie nie kończy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie bardzo Cie rozumie co do mnie piszesz.
A zalogowac sie nie moge bo nie moge wejsc na strone,ja poczekam niech oni sami to naprawią. Przecież to im skonczyl sie certyfikat a nie mi,a ja nie bede nic kąbinowac bo cos zepsuje i bedzie.na sportingu swiat sie nie kończy.
Ja wszedłem wczoraj na stronę, chciałem się zalogować to wyskoczył mi ten błąd co Tobie. Pojawił się jakiś komunikat, miałem brak jakiegoś certyfikatu. Pobrałem certyfikat i po ponownym odpaleniu strony Sportingbetu już byłem zalogowany i wszystko działa ok.
Mi to zajęło 2 minuty żeby naprawić.
A że życie nie kończy się na tym buku to jasne. Sam tam rzadko gram.
 
Do góry Bottom