>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie myślę o drodze do miliona, ale nie chcę codzień kruszyć klusek vifon'a

tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
Typy Kamila na dziś podam ja, bo chłopak chwilowo nie ma internetu ????
Mecz: Typ: Kurs:
Stoke-Chelsea 2 1.65
Wigan-Tottenham 2 2.20
West Bromwich-Liverpool 2 2.30
Birmingham-Bolton X2 1.46
Everton-Aston Villa X2 1.80


Zdarzenia grane w toto-mixie.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Birmingham - Sunderland | 2 @ 3.00 5/10⛔
Blackpool - Wigan | 1 @ 2.30 6/10⛔
West Bromwich Albion - Chelsea | 2 @ 1.65 7/10✅
totomix
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Arsenal - Liverpool 02 @ 1.91 | 5/10✅
PSG - Lyon 2 @ 2.65 | 5/10
Fiorentina - Juventus 2 @ 2.55 | 5/10⛔
Bolton - Stoke under 2,5 @ 1.60 | 7/10⛔
Club Brugge - Lokeren 1 @ 1.45 | 8/10
Nijmegen - Ajax 2 @ 1.50 | 7.5/10✅
De Graafschap - Twente 2 @ 1.44 | 8/10⛔
Porto - Sporting 1 @ 1.50 | 7/10
totomix
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Tottenham - WBA | 1 @ 1.60
ManUtd - Everton | 2 (+1,5) @ 1.55
Sunderland - Wigan | I poł. LB 0,5 - 2 @ 1.37
Schalke - Kaiserslautern | 1 @ 2.00
Valencia - Real | over 2,5 @ 1.70
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Bolton - Sunderland 1 @ 1.80
Everton - Man City X2 @ 1.45
Tottenham - Blackpool 2 (+1,5) @ 1.80
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Stoke - Wigan | 1X @ 1.40
WHU - Sunderland | II poł. over 0,5 @ 1.20
Debreceni - Haladas | 1 @ 1.25
Balotelli SN 2 @ 1.50
Guimaraes - Porto | 2 @ 1.35
CSKA - Alania | 1 @ 1.37
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Po kilkumiesięcznym rozbracie z hazardem powrót ze świeższą głową i motywacją ???? kto raz zacznie, zawsze do tego powróci. Bardzo mądre zdanie dotyczące bukmacherki. Zaznaczam, że temat prowadzony dla własnych statystyk. Jutro początek.
P.S
Jeśli chodzi o tą amatorkę powyżej, to proszę nie zwracać uwagi. Zwykłe kuponiki w &#39;ziemniaku&#39; wynikające ze zwykłych odwiedzin ???? Wilka ciągnęło do lasu.
Pozdrawiam, Camillo
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
#1
Aston Villa - West Bromwich Albion ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.00
BWIN
Jutro na pewno zagram na The Villans. Kurs 2.00 prawdopodobnie spowodowany jest ostatnią porażką drużyny z Birmingham z City aż 1:4, a wyniki WBA notują progres. Uważam jednak, że forma Gabby&#39;ego Agbonlahora, który coraz głośniej daje o sobie znać selekcjonerowi kadry przed Euro 2012, wyraźnie przyczyni się do dobrego rezultatu swojej drużyny. Pomóc może mu w tym jego zawsze groźny rodak - Darren Bent. Wiele zależy od postawy tych napastników. Jeśli ich forma będzie stabilna, to według mnie The Villans mogą być nawet szóstą siłą Premier League.
Bardzo prawdopodobna wydaje się być wygrana Liverpool&#39;u. Wysoką formę pokazał Steve G. w meczu z Man. United, podobnie jak drapieżny Suarez. Cała drużyna spisała się w tamtym meczu co najmniej dobrze i jutro powinna zainkasować komplet punktów. Miałem w nich zainwestować w duecie z N&#39;Castle, ale stwierdziłem, że trzej faworyci w jednym dniu w Premier League to za dużo. Tak więc jutro stawiam rozsądne pieniążki na Aston Ville ????
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Prawie oplułem z nerwów bank, bo był zamknięty w sobote i nie zrobiłem przelewu, a tu Villa dała ciała po całości. Tak więc funciki się uchroniły. Dziś niestety też nie dam rady zrobić przelewu, a typy są wykwintne:
Miałem stawiać X2 na Stoke, ale już jest przerwa więc nie będe się rozpisywał nad tym, bo nie ma sensu.
Poza tym widzę dziś spokojne wygrane drużyn z Londynu. Chelsea być może nie warta grania ze względu na kurs, ale moim zdaniem można go brać śmiało do dubelka. Niebiescy są naprawde w gazie, co udowadniają z meczu na mecz, a kadra jest tak szeroka, że beniaminek nie powinien narobić zbyt wiele krzywdy dumie Londynu. Fakt faktem są to derby, ale będą one obowiązywały tylko między kibicami, nie na boisku. Takie moje skromne zdanie ????
Poza tym żydki z północy powinny spokojnie ograć mizerne Blackburn. Defoe zmotywowany na maksa, zapowiada, że zastąpi Rooney&#39;a na Euro. Kadra solidna bez większych absencji, a punkty potrzebne na maksa. Tak więc gdybym miał stawiać dzisiaj to na duet z Londynu ???? No i Stoke, ale tak jak mówiłem oni już się motywują w szatni :p
Peace
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom