>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nie przyjeli akumulatora?

B 0

barti

Użytkownik
Dzisiaj chciałem zagrać taki zakładzik kombinacyjny, a tu takie info dostałem. Jeszcze ich na takie duże sumę nie ograłem, żeby limity dostwać, więc o co tutaj chodzi ktoś wie? Poniżej screenshot
 
B 0

barti

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi, ale chyba namierzyli moje kombinacje i teraz mam bana na większe akumulatory! Odradzam tego buka dla ludzi, którzy chcą naprawdę dobrą kasę zarobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi, ale chyba namierzyli moje kombinacje i teraz mam bana na większe akumulatory! Odradzam tego buka dla ludzi, którzy chcą naprawdę dobrą kasę zarobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buahaha... CI KTÓRZY CHCĄ DOBRĄ KASĘ ZAROBIĆ GRAJĄ SINGLE-DUBLE
A, że ty nie rozumiesz, że zastrzegają sobie możliwość do łączenia niektórych meczów to nie nasz problem.
 
B 0

barti

Użytkownik
buahaha... CI KTÓRZY CHCĄ DOBRĄ KASĘ ZAROBIĆ GRAJĄ SINGLE-DUBLE

A, że ty nie rozumiesz, że zastrzegają sobie możliwość do łączenia niektórych meczów to nie nasz problem.
na pewno duzo zarobiles na tych singlach.... ja wole trafic jeden kombi na 10 podejsc i mam wiecej niz te Twoje single.....
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pomijając dysputy co jest lepsze czy single/duble itd.
Zobacz kolego co Ty grasz...
Spróbuj połączyć sobie mecz Real + Barca. Albo Liverpool + Chelsea.
Że nie możesz połączyć w kombo czegoś to nie można zaraz robić afery.
Bwin nie pozwala łączyć kombosy z lekkoatletyki. I afery nikt nie robi. Tak jest i tyle.
Jak grasz jakieś niskie ligi to musisz mieć limit kasy na rynek i utrudnienie w postaci graniu wyłącznie singli.
Tyle.
 
B 0

barti

Użytkownik
Ok muszę się przyzwyczaić, do takich zdarzeń w bwin... dobrze, że ligi skandynawskie na razie nie są w żaden sposób blokowane, przynajmniej ja się nie spotkałem z taką sytuacją.
 
Do góry Bottom