>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie samym bukmacherstwem człowiek zyje...

pele69 3

pele69

Użytkownik
No własnie...Czy udało wam sie w jakies inny sposob jak bukmacherstwo zarobic kase przez neta??!!Ja juz probowałem emaile, bannery odswiezanie strony ale jakos nie wyszło :oops: A wy jakie macie doświadczenia??
 
B 0

biznes_men

Użytkownik
Ja systematycznie przelewam kase z &quot;pewnej firmy&quot; (nieco ponad 5 euro) co okolo 2-3 miesiące na moneybookers, a potem na BAH, więc poprzednika musze poprawić, że jednak można...
Pozdrawiam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
wejs sie synku lepiej chyc porzadnej roboty to moze cosik zarobisz a nie prze internet bys ino cosik chiol zarobic...takie z was lenie ze nawet robi sie wam nie chce tylko przy komputerze siedziec :p:p

ROBIC lenie ROBIC!!!! :p :twisted:
 
B 0

biznes_men

Użytkownik
Tego nie można nazwać pracą:| z uwagi, że część czasu spędzam przy kompie np. ucząc sie, przy okazji wykorzystije czas na &quot;to&quot;, zawsze jakas darmowa kasa praktycznie za nic znajdzie się przy tym;) a tutaj odrazu od leni wyzywaja...

Pozdro!
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ja tez probowałem swoich sił w Klamm&#39;ie i zarobił przez prawie cały dzień uwaga!!0,021 euro!!!! Ehh to są pieniądze...I po tym dniu odechciało mi sie juz odswieżac tę zakichaną strone
 
adriano321 0

adriano321

Użytkownik
Ja kiedyś kupywałem na ebay angielskim telefony i sprzedawałem na allegro! Na jednej sztuce można było nawet 100zł przyciąć! Tylko trzeba było znaleźć dobry model telefonu który tam był tani a w PL drogi :]
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Shaker, z tego, co ja słyszałem, na forexie, można zyskać i o wiele więcej stracić, już lepsza bukmacherka ... Ale może źle słyszałem ... :&gt;
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
hmmm w bukmacherce tez mozna stracic ???? hmmm a tam zawsze kurs wynosi 2.00 ???? nie zaleznie od strony w ktora inwestujemy;)
 
B 0

broker

Użytkownik
według mnie nie da się stracić, najwyżej ustali się inny przelicznik i koniec, nikt bukmacherom nie narzuca przelicznika
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
http://www.fortumo.pl


Strona dzieki której uruchamiamy &quot;za darmo&quot; usługę SMS ????

na zasadzie: Wyslij SMS o treści TYPY na numer 7777

Sami wybieramy koszt smsa itp...a ten co wysyła smsa otrzymuje wiadomosć zwrotną ????

Za kazddy sms mamy 38% zysku... 62% to podatek ....

Zajmowałem sie tym i zysk miesieczny to srednio od 80-120 euro....

(skorzuystalem z programu spamerskiego ktory automatycznie sam wysylal ludziom zaproszenia na NK do mjego profilu i na profilu nk umieszczalem dane do wysylki smsa - potem ludzie otrzymywali smsem typy ) ???? - a w profilu mialem ponad 8 tys znajomych (uzbieranie tylu ludzi zajelo mi 2 tyg...dzieki programowi)....

Fajny biznes, ale niestety troche czasochlonny .... (glownie chodzi tu o zebranie ludzi itd...)

W kazdym badz razie polecam .... (jedyny minus to taki ze mozna wyplacac minimum 50 euro i że na wypalte czeka sie nie raz do 4 miesiecy...)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
masz aukce allegro, kupujesz taniej sprzedajesz drożej
są sklepiki online, serwisy....dobry pomysł odpowiedni budzet i mozna zarabiac....ja narazie jestem na etapie zbierania budzetu ????

akcji sms- nie komentuje 90% to oszusci pisza 1 zł za wiadomosc a przewaznie to 20
 
Do góry Bottom