>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

$ Nie ważne ile, ważne, że na plus $

jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Cześć, jestem tu nowy. Mam nadzieję, że będę regularnie odwiedzał forum i dzielił się z Wami swoimi typami. Każdy typ w moim temacie powinien być poparty analizą, jeśli jednak analizy nie będzie, śmiało proszę mnie karcić w temacie, bądź też na PW ???? jestem dosyć leniwym osobnikiem i ktoś musi mnie sprowadzać do pionu :grin:

Zachęcam do subskrypcji tematu, do dziękowania za każdy trafny typ ????
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Typ nr. 1
⚽ Everton - Crystal Palace @ BTS ( 1.65 )
Stawka : 1j
✅✅✅ EZ : 0.65j ✅✅✅
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 21:00 będziemy mieli przyjemność oglądać spotkanie zamykając 15 kolejkę najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Długo zastanawiałem się nad dzisiejszym betem, i wydaje mi się, że opcja BTS jest jedną z najrozsądniejszy postaci które można wybrać w dzisiejszym spotkaniu. W sieci aż roi się od typów na Overy, fakt spotkania pomiędzy tymi ekipa bardzo często cieszyły się ilością goli pokrywającą te typy ( na 6 rozegranych spotkań, dwa razy oglądaliśmy Over 3,5. Kolejno dwa razy Over 4,5. w dwóch pozostałych spotkaniach raz padł Under 0,5, oraz Under 1,5 ). Buki wyraźnie w roli faworyta stawiają ekipę Evertonu, od 6 spotkań gospodarze nie odnieśli porażki, wydaję się więc, że forma jest. U gości w 6 ostatnich spotkaniach różnie bywało, raz na wozie, raz pod wozem, co nie zmienia faktu, że są solidną drużyną która moim zdaniem może dzisiaj przełamać dobrą passę gospodarzy. Jak już pisałem wyżej, w tym meczu nie widzę pewniejszego typu jak BTS, pachnie mi tu przyjemnym dla oka meczem nie koniecznie z gradem bramek, ale piłeczka w siatce obu drużyn powinna jak najbardziej zawitać.
Dodam tak tylko, że czuję remis 1:1, bądź też 2:2, jednak nie sugerujcie się tym to tylko takie wiecie, wewnętrzne coś hihi
Na koniec mała prośba, jeśli analiza się spodobała, &quot; podziękuj &quot;.
Pozdrawiam, i życzę wysokich wygranych !
 
S 28,6K

sobolekk

Użytkownik
Z wlasnego doswiadczenia powiem ci ze nie warto stawiac overow i btsow po takim kursie i z doswiadczenia rowniez ci powiem ze statystycznie czesciej zawodzą overy niz undery. W tym meczu jesli chodzi o bts szanse oceniam 50/50, i na pewno chetniej zagralbym po kursie 2,20 BTS NIE ale akurat ten mecz jak dla mnie to typowy no bet
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Z wlasnego doswiadczenia powiem ci ze nie warto stawiac overow i btsow po takim kursie i z doswiadczenia rowniez ci powiem ze statystycznie czesciej zawodzą overy niz undery. W tym meczu jesli chodzi o bts szanse oceniam 50/50, i na pewno chetniej zagralbym po kursie 2,20 BTS NIE ale akurat ten mecz jak dla mnie to typowy no bet
Nie spodziewałem się, że tak szybko ktoś się udzieli w moim temacie, w sumie to mnie to cieszy. Wymiana poglądów, czy też opisywanie swoich doświadczeń, wiele uczy, i myślę, że każdy powinien z pokorą wysłuchac/przeczytać zdania osób trzecich.

Jeśli zaś chodzi o moje doświadczenia z tego typu betami, to musze powiedzieć, że niewiele razy zawiodłem się na BTS&#39;ach, choć przyznam się, że czasami zdarzały się wpadki, ale to jak wiadomo, w każdych betach zdarzają się wpadki ????
Na temat Overów/Underów, za dużo nie mogę tutaj dopowiedzieć, ponieważ nie gram tego typu betów tak często, a żeby obrazowało mi to w jakimś stopniu to, czy są to bety warte grania, czy też pomijania.
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Cieszę się, że pierwszy forumowy typ nie zawiódł. Fakt, na bramki przyszło nam trochę poczekać, jednak po golu ze strony Crystal Palace ogarnął mnie dziwny spokój i pewność, że typ siądzie. Ponadto tak jak przeczuwałem, mecz zakończył się remisem ( 1:1 ). Jednak chyba nie raz warto jest zaufać samemu sobie, no ale na to trzeba mieć odwagę ???? Nic więcej chyba nie mam do dodania, po za tym, że gratuluję sobie i wszystkim którzy razem ze mną grali ten typ. Pozdrawiam, i mam nadzieję, że kolejne typy bedą również trafne !
PS: nie zapomnij kliknąć &quot; dzięki &quot;
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Typ nr. 2
⚽ PSV - CSKA Moskwa @ BTS ( 1.65 )
STAWKA : 3j
✅✅✅ EZ : 1.95j ✅✅✅

Walka o LE, a w przypadku PSV nawet o LM ! Bardzo ciężki mecz do wytypowania, jednak BTS wydaje się być, jak najbardziej w porządku. Z opinii ludzi wynika, że Rosjanie w dzisiejszym spotkaniu nie mają najmniejszych szans na odniesienie sukcesu. Ja jak zwykle jestem odmiennego zdania. LM to LM, i wszystko zależy od motywacji zespołu. CSKA w cale tak źle nie wypadało w meczach pucharowych, odnieśli porażkę z &quot;wilkami&quot; ( w pierwszym meczu 1:0, w drugim 2:0, z czego jedna bramka samobójcza ) przy czym swoje okazje w meczu też mieli, i nie można mówić, że nie. Kolejna porażka w Anglii z Man. U ( 1:0, tutaj akurat nie mieli zbyt dużo do powiedzenia, jednak w spotkaniu na własnej murawie było już troszkę inaczej 1:1, pewnie byłaby wygrana, gdyby wykorzystali rzut karny ), w dodatku Rosjanie już raz ograli w tych rozgrywkach PSV, dlatego zbytnio nie rozumiem takiego zmasowanego typowania wygranej gospodarzy ... stawka w meczu jest zbyt wysoka, aby bez większego problemu wytypować tutaj zwycięzce...

To chyba na tyle. Mam nadzieję, że analiza się przyda i troszkę da do myślenia..

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych !

ps: Nie zapomnij kliknąć &quot; dzięki &quot;

jutro pewnie pojawi się jeszcze 1 typ, ewentualnie 2, na więcej raczej bym nie liczył ????
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Typ nr. 3
⚽ Galatasaray Istambuł - FC Astana @ BTS ( 1.80 ) ✅
⚽ Manchester City - Borussia M&#39;gladbach @ Europejski handicap 0:2 Borusiia M. ( 1.55 ) ⛔
AKO : 2.79
STAWKA : 1.6j
⛔⛔⛔ EZ : - 1.6j ⛔⛔⛔

Analizy:
Na początek może podam pierwsze typy, które przyszły mi do głowy
a mianowicie pogranie w stronę jakiegoś Underu ( 3,5 / 2,5 ), no i BTS.
Na sucho stawiam sobie Under, i szybciutko układam w głowie wszystkie za i przeciw. Nie mam pojecia dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że gospodarzom wcale nie przyjdzie tak łatwo zapewnić sobie dalszej zabawy w pucharach. Przyjezdni są drużyną która na własnym stadionie nie pozwoliła wywieźć kompletu oczek żadnej z ekip znajdujących się w grupie. W delegacjach nie szło im już tak dobrze, w Madrycie dostali srogie lanie, zaś od Benfici dostali 2 gole w prezencie. W żadnym z wyjazdowych meczy nie udało im się zdobyć bramki, niestety jest jest to jeden z faktów który mnie niepokoi ( kiedyś muszą się przełamać i ustrzelić coś na wyjeździe )... Jeśli uda im się zdobyć gola w dzisiejszym spotkaniu, a tak czuję, że im się uda, to automatycznie ekipa gospodarzy będzie musiała atakować, i starać się o wyciągniecie
końcowego wyniku na swoją korzyści,a przynajmniej do remisu. Z tego też powodu jakikolwiek Under odpada, i pozostają opcje pójścia w stronę
Overu 2,5 bądź też BTS&#39;u.

Tutaj pierwsze co mi przyszło do głowy to pograć w stronę Gladbach. Ostatni mecz przeciwko Bayernowi
może napawać optymizmem, ale czy,aby nie zgubnie ? Im dłużej się zastanawiam nad tym betem, tym
bardziej mam ochotę go sobie odpuścić. Faktem jest, że MC kompletnie bez formy, dodatkowo awans maja
zapewniony, niby istnieje cień szansy na wyjście z grupy z 1 miejsca, pytanie tylko
czy w aktualnym stanie stać ekipe gospodarzy na zwycięstwo z rozpędzoną Borussią, i czy wgl o tym myślą.
sam nie wiem...

PS: miałem pograć te zdarzenia osobno, jednak zdecydowałem się na jeden kupon.

JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ &quot;DZIĘKI&quot;
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Im dłużej się zastanawiam nad tym betem, tym
bardziej mam ochotę go sobie odpuścić.​

Gdybym tylko nie przegrał walki z pokusą zwiększenia potencjalnego zysku, teraz nie plułbym sobie w mordę ... Niestety człowiek jest słaby ...
Podsumowując dzień dzisiejszy, i tak nie mogę narzekać, pomimo klapnięcia jednego kuponu, jakiś tam ✅ jest.
Jedno co po dniu dzisiejszym sobie obiecałem, to nie wciskać typu na siłę, tym bardziej jeśli coś w środku podpowiada, aby dać sobie spokój.

Typ nr. 4
⚽ Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn @ Arsenal Wygra Dwie Połowy ( 5.20 )
STAWKA : 1j
✅✅✅ EZ : 4.2j ✅✅✅
Do tego typu nie będzie jakichś głębszych przemyśleń. Powiem tylko tyle, że coś mi podpowiada, abym pograł to chociaż za grosze. Jeśli gdzieś tam w gwiazdach jest zapisany awans Londyńczyków, to typ powinien zostać pokryty. Jeśli jednak nie awansują, to dużej tragedii nie będzie, i na pewno straty odrobimy ???? Dzisiaj tak trochę ryzykowniej.. i z pełną świadomością !

Typ nr. 5
⚽ KAA Gent - Zenit St. Petersburg @ Gent Wygra Jedną Z Połów ( 1.72 )
STAWKA : 4j
✅✅✅ EZ : 2.88j ✅✅✅
Znalazłem ! Opcja którą mógłbym brać w ciemno bez głębszej analizy. Jednak Stawiając troszkę więcej sianka, wypada przynajmniej choć troszkę przemyśleć dany bet. Pierwsze co mi wpadło do głowy po rozpoczęciu &quot;myślenia&quot;, to odpuścić ze względu na masówkę, która leci w ich kierunku ( Gent ). Z reguły tak też robię, jednak dzisiaj zrobię wyjątek. Tkzw &quot; masówka &quot; to niby żaden argument, ale sami chyba przyznacie, że coś w tym jest. Wracając do typu, dzisiaj zgadzam się z większością, dla Ruskich dzisiejszy mecz jest rozpoczęciem wakacji. Dla gospodarzy zaś meczem o LM, co za tym idzie o większe pieniążki, aniżeli w LE. Nie chcę z góry zakładać, że gospodarze w dzisiejszym meczu zwyciężą, a przyjezdni tak po prostu odpuszczą ten mecz. Jednak jeśli naprawdę im zależy na LM, to muszą się o to starać z całych sił ! nawet jeśli mecz miałby zakończyć się remisem, to jedną połowę powinni ugrać, co oczywiście dałoby nam powód do radości. Jak to będzie, przekonamy się już dzisiejszego wieczoru ! A więc życzę wszystkim powodzenia !
JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ &quot;DZIĘKI&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Czas na małe podsumowanie środy. Jednak opłacało się zaryzykować z Arsenalem .. ???? jak widać udało się zarobić sporo sianka ... Jestem bardzo zadowolony z wczorajszego plusika, czuję, że weekend będzie &quot;szalony&quot; hehe Jeśli chodzi o Typ Dnia, to również bez większych problemów został pokryty. Co tu mogę więcej powiedzieć, na pewno przez najbliższy czas nie będzie kolejnego typu z &quot;rodzaju&quot; tego który graliśmy na Arsenal. Nie można się podniecać, i dalej trzeba zachować trzeźwy umysł. Dzisiejsze spotkania, specjalnie odpuściłem, bo wiedziałem, że po takim wczorajszym dniu, mogę nie patrzeć na typy wystawione przez buki realnie.
Jeśli chodzi o mecze weekendowe, to coś zapewne się pojawi, jednak nie liczyłbym tutaj na jakąś ogromną ilość. Lepiej mniej, a &quot;pewniej&quot;. A teraz zmykam spać, a więc życzę wszystkim dobranoc, i wysokich wygranych. POZDRAWIAM !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Dzisiejsze spotkania bez szaleństw ! Pograłem skromnie 3 kupony, ale tylko dlatego, że u jednego buka musze bonus obrócić i to w zasadzie dlatego. Żaden mecz z rozgrywanych dzisiaj, nie wydaje mi się mieć oferty, mi odpowiadającej. Odpuszczam poważne typowanie ????
Dla ciekawskich podam tylko to co pograłem, jednak radzę nie korzystać z tych betów, no chyba, że macie również bonus do obrotu który na dniach może przepaść :p
A więc wygląda to następująco:
Mainz - Stuttgart @ 1 ( 2.10 )
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna @ 2 DNB ( 2.62 )
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok @ Over 2.5 ( 2.10 )
Wszystko grane osobno ????
Pozdrawiam, i tym razem nie polecam grać hehe !
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Typ nr. 6
FC Nurnberg - Hertha Berlin @ Wygrana W Jednej Z Polow Hertha Berlin ( 1.75 )
Stawka : 2j
✅✅✅ EZ : 1.5j ✅✅✅


Analiza :
Po paru dniach odpoczynku wracam do typowania. Mam nadzieje, ze przerwa nie wplynela zle na moja dotychczasowa forme, i kolejny typ bedzie strzalem w przyslowiowa 10. Jak zwykle szukalem spotkania w ktorym czuje sie dosc pewnie, i przy ktorym watpliwosci co do pokrycia typu sa znikome ( bynajmniej w moim odczuciu ). Do odstrzalu wybralem taki oto becik po przyjemnym kursie 1.75. Analizujac obie druzyny, szybko doszedlem do wniosku, ze jutro na boisku bedzie bardzo ciekawie. Pamietam jeszcze jak ogladalem dzisiejszych gospodarzy w tv, grajacych jeszcze wtedy w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Ale do rzeczy ???? wiadomo, ze faza pucharu wkracza na wysokie loty, co sprawia, ze wszystkie druzyny ktore zaszly do tego etapu, daja z soebie wszystko w meczach. Tak bedzie rowniez jutro, tym bardziej obserwujac obecna forme obydwoch druzyn. Wszyscy interesujacy sie niemiecka pilka, wiedza, ze pomiedzy I a II Bundesliga, nie ma wcale tak ogromnej przepasci, wiadomo sa kluby ktore niszcza, ale tu juz odgrywaja swoja role pieniadze ???? pamietacie zeszly sezon ? Jak BvB bylo kandydatem do spadku bo grali taka kupe, ze bania mala ? I nagle ich oswiecilo, i zaczeli wygrywac wszystko. Ktos tam ewidentnie nie pozwolil na spadek mistrza niemiec ???? wtedy nie aktualnego, ale mistrza, a conajmniej pretendenta do mistrza. Kurde ale sie rozpisalem, szkoda, ze nie na temat, ale dobra juz szybciutko mowie. Ostatnio troche ogladalem mecze przyjezdnych, powiem, ze nie wyglada to wcale najgorzej, co potwierdzaja rowniez wyniki w meczach. Jutro spotkanie pucharowe, nie sadze, aby ktorakolwiek z druzyn odpuscila, tym bardziej teraz, kiedy do gry wkraczaja pieniazki za kazde kolejne przejscie szczelbelka wyzej w rozgrywkach. Ogolnie spodziewam sie dosyc wyrownanego meczu. Kto wie byc moze nawet zakonczonego remisem. Przy typie jednak ufam swojej intuicji i rozsadkowi, i nawet jesli padnie remis, to druzyna z Berlina wygra jedna polowe.

Teraz juz koncze te pisanie hehe nie pozostaje mi nic jak tylko, zyczyc wyaokich wygranych i dobrej spokojnej nocy ???? !

PS: Jesli masz ochote ! Jesli pomoglem ! Kliknij dzieki, a bedzie fajnie hehe
Pozdrawiam !
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Elegancko, typ pokryty w pierwszej polowie... Czego chciec wiecej ! ?

PS. Za taka serie typow chyba klikniesz dzieki co ? Pozdrawiam i do nastepnego !
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
po 2 miesięcznej przerwie powracamy do typowania. Tym razem jednak nie będę pisał analiz, z jednego prostego powodu, brak czasu. Nie zmieni to jednak podejścia do wybierania tych naszych &quot; pewniaczków &quot;. Z racji, że nie podsumowałem wyczynów z grudnia, zrobię to dzisiaj wieczorem, tak dla zabawy :p


ps: 1j = 25zł
 
Do góry Bottom