>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieaktywne, zweryfikowane konto Skrill

T 11

tadek07

Użytkownik
Konto zostało zweryfikowane już i robiłem nim przelewy nie wiadomo czemu zostało zablokowane nie mogę zrobić żadnych przelewów. Wymagane dokumenty wysłałem w zeszły piątek, nadal nie otrzymałem odpowiedzi, liczne telefony które wykonuje do skrill nic nie dają, każą mi nadal czekać pomimo minięcia już ponad 48h.
Czy miał ktoś z was taki problem ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hej, Proponuę Ci kontakt telefoniczny albo mailowy na angielski mail. Polski niestety długo odpowiada.
 
T 11

tadek07

Użytkownik
Robiłem to już pisząc na skril.help który jest po angielsku nadal bez odpowiedzi w statusie konta mam takie coś
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Może mają jakieś podejrzenia co do prania brudnych pieniędzy czy coś w tym stylu.Musisz sobie to wyjaśniać telefonicznie lub czekać kilka/naście dni na odzew mailowy tak jak pisali poprzednicy. Coś jednak z tą weryfikacją nie halo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szpon 154

szpon

Użytkownik
Podczepie sie pod temat zeby nie zakladac nowego.
Czy mial ktos kiedys jakies problemy z przesylaniem pieciocyfrowych sum raz w miesiacu miedzy kontami Skr.ill: buk-&gt;skr.ill-&gt;skr.ill-&gt;bank? Do tej pory nikt sie do mnie o to nie przyczepil, ale ktos tam wspomnial wyzej o praniu pieniedzy, bo teoretycznie dla nich moze to tak wygladac.
 
T 11

tadek07

Użytkownik
tutaj chodzi o to że kasę mam w bet365 a skrill (obecnie 0 zł) na które jest powiązane z betem ma zawieszone możliwości wypłaty i wpłaty co najlepsze mój status sprawy ma tzw. &quot;najwyższy stopień wyjaśnienia informacji&quot; a ja nadal czekam na odpowiedz od piątku..
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Podczepie sie pod temat zeby nie zakladac nowego.
Czy mial ktos kiedys jakies problemy z przesylaniem pieciocyfrowych sum raz w miesiacu miedzy kontami Skr.ill: buk-&gt;skr.ill-&gt;skr.ill-&gt;bank? Do tej pory nikt sie do mnie o to nie przyczepil, ale ktos tam wspomnial wyzej o praniu pieniedzy, bo teoretycznie dla nich moze to tak wygladac.
Skrill raczej nie powinien robić przez to problemów, w końcu płacisz im niemały 1% od przelanej kwoty ;)
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Podczepie sie pod temat zeby nie zakladac nowego.
Czy mial ktos kiedys jakies problemy z przesylaniem pieciocyfrowych sum raz w miesiacu miedzy kontami Skr.ill: buk-&gt;skr.ill-&gt;skr.ill-&gt;bank? Do tej pory nikt sie do mnie o to nie przyczepil, ale ktos tam wspomnial wyzej o praniu pieniedzy, bo teoretycznie dla nich moze to tak wygladac.
Tak miałem dawniej takie problemy(zawieszone konto), kazali się tłumaczyć co wiąże mnie z inną osobą, gdy widzieli duże sumy pomiędzy nami.
 
T 11

tadek07

Użytkownik
A jak to jest przy niższych kwotach ? Konto chwile mi posłużyło bo miałem limit i nawet dobrze go nie rozkręciłem.. Co ciekawe obecnie nie mam żadnej kwoty na koncie a czas na jakąkolwiek odpowiedz od skrill się wydłuża.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Tak miałem dawniej takie problemy(zawieszone konto), kazali się tłumaczyć co wiąże mnie z inną osobą, gdy widzieli duże sumy pomiędzy nami.
A moglbys powiedziec jak to sie skonczylo? Odblokowali konto i kasa nie przepadla? I jesli mozna wiedziec, to co odpowiedziales na pytanie co laczy Cie z tamta osoba?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
A moglbys powiedziec jak to sie skonczylo? Odblokowali konto i kasa nie przepadla? I jesli mozna wiedziec, to co odpowiedziales na pytanie co laczy Cie z tamta osoba?
Za każdym razem udało się uratować kasę i konto. To było już dawno temu, z kilka lat wstecz więc nie pamiętam jaką im przedstawiałem linię obrony, lałem zapewne wodę z mózgu + zawsze miałem dokumenty jakie żądali.
 
T 11

tadek07

Użytkownik
Baroniasty a ile trwała u Ciebie najdłużej sprawa jeśli chodzi o zawieszenia konta tak jak u mnie, jeśli w ogóle miałeś i słyszałeś podobną sprawę do mojej ?
 
T 11

tadek07

Użytkownik
Mija już tydzień od wysłania dokumentów, konto zweryfikowane i nadal cisza.. Czy ktokolwiek z was miał taką sytuacje jeśli tak to jak się rozwiązała ?
 
Do góry Bottom