>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wynocha z tematu wszyscy gowniarze. Rozumiecie?

Tu jest temat dla powaznych ludzi, zainteresowanych robieniem kasy na zakladach &#39;w oparciu o wiedze i doswiadczenie&#39; ????

Tyle ze w odroznieniu od Logikmana mi nikt nie musi wysylac kasy :d


Pajacem jest Mourinho, teraz okazuje sie przychodzi Conte i nakrywa go czapka
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Viren, zamiast się złościć, możesz w bardzo prosty sposób zamknąć usta wszystkim niedowiarkom i gówniarzom. Pokaż, jak należy stawkować Twoje typy i wtedy będzie widać jak na dłoni, czy jest zarobek czy strata.

Wczoraj podałeś 26 oficjalnych typów, z czego wygranych było 5, a przegranych 21.
Żeby taka skuteczność przynosiła pieniądze, są tylko 2 możliwości:
- każdy typ musiałby mieć kurs minimum 6 - stawiasz na każdy 100zł, wydajesz 2600, a zarabiasz 5x600 czyli 3000zł. Jesteś 400zł do przodu (ewentualnie więcej, jeśli grałeś odważniej lub w innej walucie).
- druga możliwość - na przegrane typy stawiasz małe stawki, a na te 5 wygranych walisz grubo. Ale to jest oczywiście nielogiczne, bo gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się położył. ;) Więc gdyby było wiadomo, co wejdzie, to nikt by nie zawracał sobie głowy resztą typów, a bukmachera puściłby z torbami.

Wczoraj cieszyłeś się, że weszła łatwa kasa za Everton. Co z kasą, którą straciłeś na pudłach? W jaki sposób jesteś na tym do przodu?
Skoro, jak twierdzisz, to temat nastawiony na zarobek w oparciu o wiedzę i doświadczenie, to brakuje mi właśnie tej jednej informacji, która pozwoli zarobić przy skuteczności 19% (5 na 26).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
venez77 114

venez77

Użytkownik
A ja wierzę, że odpowie. Przecież go nie skrytykowałem, zadałem proste pytanie.
Viren założył ten temat, żeby dzielić się swoją wiedzą (i nigdzie indziej nie znajdzie się takich informacji jak tu), więc byłoby nielogiczne, gdyby podawał typy, a nie chciał powiedzieć, jak na nich zarobić. ;)
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
No popatrz venez 77 czytasz w moich myślach, to samo chciałem zapytać i przeliczyć wczorajsze typy ale ty za mnie to zrobiłeś. Temat fakt ciekawy ale tych bajek nie kupuje ze zarobiony na evertonie a pudło w w 20 kilku typach, to gdzie ten zarobek? Pozdi viren: )
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I jak tam Brighton? Zmiecie po sprtowemu czy sprzeda ?Dopiero wrocilem do domu...Wszystkim znajomym co rozmawialem polecalem Brighton powinna byc egzekucja tych leszczy z QPR. No ale moze buki cos zasonsorowaly?
A czy ja wam bede dawl zarobic a wy bedzicie jedzic? haha ja pokazuje tylko kiedy chce i zeby za duzo nie skorzystaly pijaweczki, tu gdzie trzeba i co zagrane o czasie bez obaw zabciu
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Viren, zamiast się złościć, możesz w bardzo prosty sposób zamknąć usta wszystkim niedowiarkom i gówniarzom. Pokaż, jak należy stawkować Twoje typy i wtedy będzie widać jak na dłoni, czy jest zarobek czy strata.

Wczoraj podałeś 26 oficjalnych typów, z czego wygranych było 5, a przegranych 21.
Żeby taka skuteczność przynosiła pieniądze, są tylko 2 możliwości:
- każdy typ musiałby mieć kurs minimum 6 - stawiasz na każdy 100zł, wydajesz 2600, a zarabiasz 5x600 czyli 3000zł. Jesteś 400zł do przodu (ewentualnie więcej, jeśli grałeś odważniej lub w innej walucie).
- druga możliwość - na przegrane typy stawiasz małe stawki, a na te 5 wygranych walisz grubo. Ale to jest oczywiście nielogiczne, bo gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się położył. ;) Więc gdyby było wiadomo, co wejdzie, to nikt by nie zawracał sobie głowy resztą typów, a bukmachera puściłby z torbami.

Wczoraj cieszyłeś się, że weszła łatwa kasa za Everton. Co z kasą, którą straciłeś na pudłach? W jaki sposób jesteś na tym do przodu?
Skoro, jak twierdzisz, to temat nastawiony na zarobek w oparciu o wiedzę i doświadczenie, to brakuje mi właśnie tej jednej informacji, która pozwoli zarobić przy skuteczności 19% (5 na 26).
Odpowiedz jest prosta, tu nie ma zadnej wiedzy ani doswiadczenia,moze miec doswiadczenie w stawianiu u buka ale na sporcie to on sie niestety nie zna, przegrane typy zawsze przemilczy stawia na pałe duze kursy i wymysla jakies historie z ustawkami, a czy tu jest zarobek czy nie to chyba nikomu nie musze mowic bo wszyscy widzą. I oczywiscie nie odpisze ci merytorycznie na tego posta
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
ktos mu pluje w twarz a on mówi że deszcz pada.
to jest leszcz,jakby mi się chciało pisać to podam 20 typów i 13-16 wchodzi,ale po co mam pisac podawac typy jak i tak wszystkim nie dogodzisz. a tak wogóle to szkoda czasu na takiego grajka.
zostawcie go niech dalej ma te swoje fantazje i sobie marzy o wygranej fortunie,ja uważam że on wogóle nie wysyła tych typów bo za co ma grać?
Każdy dobry typer gra parę typów a nie po 30.
ale jak to mówią że jak chce się być medialny to niech mówią byle co aby tylko mówili.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Uprzedze Virena
Liverpool vs Stoke X2
Liverpool vs Stoke 2 TYP WLASNY
Dzisiaj pojdzie ustawka trenerzy dogadali sie miedzy soba i Stoke musi dzisiaj wygrac poniewaz Liverpool odpuszcza dzisiejszy mecz zeby sie przygotowac do meczu z City o przyslowiowe 6 punktow.
Zaloze sie o wszystko ze wlasnie to napisze niedlugo
no blisko ale to nie jest ten powod, choc oczywiscie moze byc

Jest o wiele lepszy powod dlaczego dzis beda miec nielekko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom