>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

nieLegalni bukmacherzy ???

krism84 0

krism84

Użytkownik
Cześć

Jakiś czas temu zaczołem na &quot;poważnie&quot; przygodę z zakładami ( Unibet )

Chciałem Was zapytać jak to jest z legalnością takich strony? Czy mogę spokojnie na nich grac? Czy coś mi grozi?

Czy tak naprawdę zostają strony Polskie typi StS itp. gdzie nie zawsze jest to opłacalne
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fakty:
- Grać nie można u zagranicznych, od nowego roku będzie prawdopodobnie nowa ustawa gdzie zagraniczni bukmacherzy będą mogli wykupić koncesję itd. Tak naprawdę na to &quot;jak to będzie&quot; trzeba cierpliwie poczekać do 2017 roku, a przynajmniej do końca 1 kwartału.
Rzeczywistość:
- Jest brutalna, statystyki mówią, że około 70-90% rynku to tak zwana szara strefa, czyli gracze którzy grają u bukmacherów zagranicznych typu właśnie np. Unibet. Paradoksem jest to, że &quot;nielegalne&quot; firmy reklamuje:
- Expekt - Zbigniew Boniek prezes PZPN co jest dla mnie paradoksem naszego prawa
- Betclick - Mateusz Borek - &quot;celebryta&quot;, komentator sportowy
- Jacek Gmoch - Betsson
- Betsafe reklamował &quot;Hardkorowy Koksu&quot; czy Natalia Siwiec
Jeżeli nie dokonujesz przelewów bezpośrednio z konta bankowego na konto bukmacherskie to wykrywalność takiego procederu gry jest praktycznie zerowa. Nawet wpłaty nie są dowodem na zawieranie zakładów na terenie RP.
Prawo prawem, a życie życiem...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety dokonywałem wpłat z konta :/
Czyli rozumiem że jak na razie bezpieczniej i spokojniej odpuścić takie zagraniczne buki
Kolego nikt tutaj Ci nie da recepty ani odpowiedniej rady. Po prostu rób jak uważasz. Chcesz grać rób to z głową nie chcesz grać po prostu odpuść. ???? Hazard nie jest dla mięczaków ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niestety dokonywałem wpłat z konta :/
Czyli rozumiem że jak na razie bezpieczniej i spokojniej odpuścić takie zagraniczne buki
Wpłaty z konta jeszcze niczego nie dowodzą i wcale nie są jakimś zagrożeniem.
Ryzyko jest, ale niewiele większe. Jedyna afera która ujrzała światło dziennie i dotyczyła typerów obstawiających zakłady, była po WYCIEKU przelewów z banku PeKaO do Bet-at-home w okolicach lat 2012. Innych przypadków i &quot;zagrożeń&quot; nie było. Więc tak naprawdę nie ma czego się obawiać.
Wszystko powinno wyjaśnić się w 2017, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne, przezorny zawsze ubezpieczony. Podobno strzeżonego Pan Bóg strzeże ;).
Temat uważam za wyczerpany i do zamknięcia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A co będzie w pierwszym kwartale przyszłego roku? Bo nie jestem w temacie. Istnieje szansa, że zakłady u zagranicznych bukmacherów w sieci będą w końcu legalne?
Po prostu chodzi mi oto, że prawo już będzie obowiązywało jakiś czas i wszystko będzie jasne. Bo to nie jest tak, że od pierwszego dnia gdy wejdzie prawo będzie wszystko jasne.
Dopiero po jakimś czasie okaże się czy będzie blokowanie stron, ściganie za grę, ilu bukmacherów kupi licencję itd. Daję na to 1 kwartał, a jak będzie to zobaczymy.
 
Do góry Bottom