>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nielegalność zakładów-czy nie macie z tym problemów?

L 0

lookas

Użytkownik
Wg polskiego prawa, udział w zakładach bukmacherskim organizowanych za granicą jest nielegalny. Nie macie z tym nigdy problemów? Nikt nie sprawdza, czy moze jest to przestepstwo zwyczajnie niewykrywalne? Nie obawiacie sie konsekwencji takiego działania?

Pytam, bo sam chciałem w to wejsc, ale, szczerze mowiac, troche sie obawiam mozliwych konsekwencji prawnych. Pozdrawiam.
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
Z tego co czytałem w arykule kiedyś.. to podlegamy pod prawo uni europejskiej a tam to nie jest przestępstowo ???? więc nie ma czego się obawiac ????
 
L 0

lookas

Użytkownik
No nie wiem... Mysle, ze w tym aspekcie prawo polskie jest ponad unijnym. Zreszta czytałem juz na tym forum w paru miejscach, ze to jest nielegalne.

Jakies jeszcze opinie moge prosic?

Dzieki z gory.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Zastanówcie się tak poważnie i na zdrowy rozum! Gdyby to było nielegalne, firmy bukmacherskie nie reklamowały by się u nas, a jeżeli już to nie było by tylu klientów na nie!! Przecierz w polsce jest multum graczy u takich buków...

Proste, wystarczy pomyśleć...
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Bank poinformuje US skarbowy dopiero gdy na twoje konto wpłybie jendorazowo kwota 10 Tys Euro. A tyle chyba nie wygrywacie, co
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bank poinformuje US skarbowy dopiero gdy na twoje konto wpłybie jendorazowo kwota 10 Tys Euro. A tyle chyba nie wygrywacie, co
Ale przecierz jak by tyle wygrał to mogłby to wypłacic na pare razy bo to jest jednaorazowo 10 tys euro .Wiec i to mozna ominac 8)
 
padrone 0

padrone

Użytkownik
W Polsce prawo jest tak skonstruowane że WSZYTKO da się ominąć ????
No, prawie wszystko...
Ale jesli chodzi o grę w zakładach to nie ma się czego obawiać tylko grać :twisted:
 
dalila 0

dalila

Użytkownik
A co zrobicie gdy bukmacher internetowy nie będzie chciał wypłacić wam pieniędzy ?
Przecież do sądu nie pójdziecie bo takie granie jest nielegalne :?
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
A co zrobicie gdy bukmacher internetowy nie będzie chciał wypłacić wam pieniędzy ?
Przecież do sądu nie pójdziecie bo takie granie jest nielegalne :?
nie ma takiej możliwośći jeżeli grasz u dobrego &quot;renomowanego&quot; buka ;)
 
Do góry Bottom