>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieletni, a wypłata z weryfikacją - oddsring

L 16

lipko111

Użytkownik
Witam, ja mam takie pytanie.
Mam 17 lat i na oddsringu ponad 100 zł i weryfikacje. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość jakoś wypłacić , czy nawet jak będę miał 18 lat to ta wygrana będzie tylko wirtualną wygraną?
PS. Proszę podejść do mojego pytania poważnie. ???? Z góry dziękuję za pomoc.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Napiszesz = po koncie. Spróbuj wypłacić i licz na szczęście = brak weryfikacji. Ew.potraktuj 100 jako wirtualne pieniążki do nauki gry.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dużo Ci zostało do 18? Kiedyś miałem taką sytuację bodaj z Unibetem, że miałem inny wiek wpisany. Poczekałem do 18 bo do tego czasu i tak nie wypłacałem, a później jak wysłałem skan to poprawili wiek. Zawsze można napisać że się pomyliłeś, a na datę rejestracji nikt już nie będzie zwracał uwagi. Dużo zależy od tego na kogo trafisz. Jeden machnie ręką, a drugi zaakceptuje. To jest jedyne wyjście w tej sytuacji.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, ja mam takie pytanie.
Mam 17 lat i na oddsringu ponad 100 zł i weryfikacje. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość jakoś wypłacić , czy nawet jak będę miał 18 lat to ta wygrana będzie tylko wirtualną wygraną?
PS. Proszę podejść do mojego pytania poważnie. ???? Z góry dziękuję za pomoc.
Tak jak koledzy pisali poczekaj do 18stki, jeżeli trafisz na dobrego &#39;&#39;weryfikatora&#39;&#39; ujdzie Ci to płazem, natomiast jeśli trafisz na rutyniarza zablokuje konto, możesz grać na czas na razie. Potem powiedzieć że źle wpisałeś pomyłkowo i czy można poprawić wysłać Scan jak zaproponowali koledzy i powinno być ok.
 
Do góry Bottom