>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Niemcy - DEL - 2013/2014

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Niemcy: DEL
Augsburg - Straubing 5:3 ✅
Typ: over 5,5 @ 1,93 (reg.)
Comeon

Już czas na II kolejkę DEL. Do analizy wybrałem spotkanie w/w drużyn z racji tego iż przede wszystkim spore kłopoty w obronie mają gospodarze, co za czym idzie spora ilość traconych bramek. Przykładem tego może być mecz poprzedniej kolejki z Iserlohn, w którym przegrali aż 0:6, a ekipa Iserlohn to nie jest największa potęga...W meczah przygotowawczych także tracili sporo bramek, po 3, 4 na mecz przy zwycięstwach to trochę sporo, więc czemu dziś miałoby być inaczej. Nie sądzę, aby nagli stali się drużyną z żelazną defensywą, w której nie ma błędów. Dzisiejszy ich rywal w mniej więcej równej sile, oba kluby mierzyły się w 1/8 fazy play-off, zwycięski okazał się Straubing wygrywając w bilansie 2-0. Patrząc na sezon przygotowawczy wydaje się, iż lepiej się przygotowywali do sezonu. Całkiem nieźle idzie im w ofensywie, ale zapominają często o defensywie i kontry ich rywali są groźne. W ekipie Straubingu pozostali Ci najlepsi Down(lider drużyny), Stewart, Rothke, Meunier czy Germyn, więc mają czym straszyć, natomiast w ekipie gospodarzy nie ma znacznego lidera, jest to bardziej rozłożone na kilku graczy, m.in. Werner, MacArthur, Thang czy Trevelyan. Zapowiada się całkiem niezłe spotkanie, w moim odczuciu minimalnym faworytem są goście, ale będzie to równe spotkanie i mam nadzieję, że wpadnie wiele bramek.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Eisbaren Berlin - Grizzly Wolfsburg
KRAJ/LIGA: Niemcy / DEL
TYP: Over 5,5
KURS: 1,87
BUK: MarathonBet
STAWKA: 4/10
⛔ ⛔ ⛔
ANALIZA:
Piąta kolejka w Niemieckiej DEL i mecz Eisbaren z Grizzly. Coś mi w tym sezonie nie pasuję póki co 4 mecze i oba zespoły wykręciły tylko 1 over w tym sezonie :O nie możliwe. W poprzednim sezonie po rundzie zasadniczej to były najlepsze zespoły jeśli chodzi o over to czemu w tym sezonie tak słabo nie wiem ale dziś to się zmieni bo jak grają w Berlinie to jest na co popatrzeć hehe
03.03.13 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 5 : 4
26.12.12 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 5 : 4(4 : 4)
03.02.12 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 3 : 4(3 : 3)
17.01.12 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 6 : 5
17.04.11 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 5 : 4
14.01.11 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 5 : 4
21.11.10 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 4 : 1
05.02.10 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 5 : 3
18.12.09 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 4 : 3
Czy dziś będzie podobnie i over na miękko zostanie pokryty ?? mam nadzieje że tak ????
Powodzenia :p
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mannheim - Hamburg
Typ: over 5,5 @ 1,8 (Extra time)✅
Bet365

O 14:30 rozpocznie się 6. kolejka spotkań w niemieckiej DEL. Faworyta w w/w meczu ciężko się dopatrzeć, gdyż dla mnie ekipa z Mannheim jest dość nieobliczalna, natomiast Hamburczycy nie mają pewności i wielu meczach nie mogą postawić &quot;kropki nad i&quot; dlatego też mają tak wiele przegranych po dogrywce. W tym meczu zdecydowałem się na over z racji tego, iż ekipa gospodarzy traci sporo bramek, po 4 na mecz w ostatnim czasie nie najlepiej świadczy o ich defensywie, a ekipa z Hamburga w ofensywie sobie dość dobrze radzi, a mimo to nie wygrywają wielu meczów. Dzieje się tak, bo zapominają często o obronie, wiele razy są kontrowani i przez to tracą bramki...Ekipa gości ma na kogo liczyć jeśli chodzie o zdobywanie bramek, Flaake, Wolf czy Madsen są to najskuteczniejsi strzelcy gości, a przede wszystkim warto zwrócić uwagę na tego, który dogrywa i jest naprawdę w tym dobry mając na koncie 6 asyst. Moim zdaniem zobaczymy w tym meczu sporo bramek.
Nurnberg - Straubing
Typ: Nurnberg (60&#39;) @ 1,72✅
Unibet

Taki kurs na zwycięstwo gospodarzy biorę z pocałowanie ręki, do tej pory świetnie sobie radzą i nie mają równych sobie. Jeden jedyny mecz, w którym mieli problemy była wygraną nad Koln po rzutach karnych, lecz ostatecznie także i ten mecz wygrali. Dziś zmierzą się z ekipą, która zajmuje jedne z ostatnich miejsc w tabeli, która zaliczyła jedno jedyne zwycięstwo nad słabą ekipą z Mannheim. Sądzę, że gospodarze nie będą mieli nic a nic problemów z drużyną gości, zwłaszcza na swojej tafli, więc śmiało gram!

No i piękna niedziela ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NIEMCY: DEL
Spotkanie: Eisbaren Berlin - Köln
Typ: 1
Kurs: 2.15 ⛔
Buk: WH
29.09.2013 17:45
Analiza:
Szósta kolejka przed nami i można znowu typować w niemieckiej lidze hokejowej.Najwyższej lidze rozgrywkowej.Dziś stawiam na mocny bet.Gospodarze to wielokrotni mistrzowie kraju jak i obrońcy tytułu ale na poczatku sezonu blado wypadają.Na pięć spotkań aż trzykrotnie dostali baty i to we trzech ostatnich spotkaniach.Początek mieli dobry z dwoma wygranymi.Goście o ciut lepiej niż gospodarze.wygrali trzy spotkania ale dwa po dogrywce no i dwa razy ulegli.Ale bilans bilansem i są wyżej w tabeli.Początek sezonu więc na razie te roszady miejscowe w tabeli będą się zmieniać jak w kalejdoskopie.Ja uważam że Berlińczycy dziś na własnym lodzie rozbiją gości z Koln. Po słabszej passy czas na zwycięstwo i to pewne.Myślę że mnie nie zawiodą i dziś pokażą na co ich stać.Powodzenia chlopaki!!!
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NIEMCY: DEL
Spotkanie: Düsseldorf - Eisbaren Berlin(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 2,3 ⛔
Bukmacher: Unibet
02.10.2013 19:30
Analiza:
Kolejne zmagania w niemieckiej lidze hokejowej.Gospodarzom poczatek sezonu nie udaje się i mam nadzieję że w tym spotkaniu także nie wyjdzie.Nie wygrali od początku sezonu i nie zapowiada się aby i w tym spotkaniu coś ugrali.Grają z obrońcą trofeum którzy także dostali zadyszki.Cztery spotkania z rzędu po tyłku.Fiu fiu fatalna seria trwa.Czyżby?Dziś sądzę że zostanie przełamana i wygrają pewnie te spotkanie.Poznali już smak zwycięstwa i dziś ze najsłabiej dysponowaną drużyną w lidze powinni zdobyć łatwo punkty.W końcu muszą zacząć wygrywać i łapać punkty a nie grać ogony tabeli.Sądzę ze ten mecz będzie przełamaniem dla berlińczyków , uwierzą w siebie i dziś pewnie wygrają te spotkanie.Kurs z handicapem nie zachwyca ale myślę że warto jest zaryzykować na gości.Mam nadzieję że nie przestraszą się obcej tafli i dziś zainkasują pełną pulę punktów jak na prawdziwych mistrzów przystało.Powodzenia Eisbaren!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mannheim - Iserlohn
Typ: over 5,5 (60&#39;) @ 1,75⛔
Unibet

Na szybko, gdyż mecz o 19:30. O ekipie z Mannheim rozpisywałem się 3 posty wyżej, sporo może wskazywać na to, że powoli wskakują na swoje tory i wkraczają w odpowiedni rytm do tego, by móc wygrywać. Dziś rywal dość dobry, który jest na czele tabeli jeśli chodzi o gole, na 6 meczy, aż 5 razy zobaczyliśmy over. Sądzę, że dziś będzie podobnie, gdyż ekipa z Mannheim dobrze gra przede wszystkim w przewadze, dało im to zwycięstwo nad Hamburgiem, mają dobrych strzelców i asystującego, ekipa gości też nie odstaje jeśli chodzi o zdobywanie bramek i potrafią gromić, a gospodarze braki w obronie mają. Moim zdaniem dość pewny becior przed LM ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Kilka słów o spotkaniu w które uderzam. Dusseldorf to ostatnia drużyna w tabeli, na ostatnim miejscu z resztą skończyli również rozgrywki w sezonie ubiegłym (10 pkt straty do kolejnej ekipy). Ostatnio wygrali pierwsze spotkanie ze spisującym się równie słabo Eisbaren. Kursy na gości oscylowały wtedy w granicach 1,65-1,7 (60&#39;). Dziś do outsidera przyjeżdża lider Ice Tigers Nürnberg. Ekipa Dusseldorfu cieniuje od początku roku, do tego skład ich wygląda w obecnym sezonie dużo gorzej niż w ubiegłym. Kilku zawodników odeszło, paru jest kontuzjowanych lub dopiero wróciło po kontuzji. W drużynie gospodarzy większa część zawodników to młodzi chłopcy, którzy jeszcze niedawno jeździli po tafli w niższych ligach niemieckich. Tigers sezon zaczęli znakomicie i nie widzę przesłanek by dziś ich passa mogła zostać przerwana.

Tutaj suche cyferki:
http://www.scoresway.com/?sport=hockey&amp;amp;page=match&amp;amp;id=126258&amp;amp;_teamtype=

Tutaj składy do przejrzenia jak ktoś ma ochotę.

Duseseldorf:
http://www.eliteprospects.com/team.php?team=133&amp;amp;status=stats

Tigers:
http://www.eliteprospects.com/team.php?team=130&amp;amp;status=stats

Kontuzje nie są w 100% aktualne raczej bo np Kreutzer zagrał w ostatnim spotkaniu.
Dodatkową ciekawostką jest fakt, że spora część zawodników gości wraca na ,,stare śmieci&quot; - Kauffmann, James, Caldwell, Reimer, Schule, Nowak. Większość z tych zawodników stanowić będzie dziś o sile ekipy gości. Dusseldorf nie wygrał z Tigers od czterech spotkań, ostatnio polegli u siebie 1-7. Będę niezmiernie zadowolony jeśli jutro sytuacja się powtórzy.


Dusseldorf - Ice Tigers(60&#39;) 2 1,8/1,85 ✅
http://www.oddsportal.com/hockey/germany/del-2013-2014/dusseldorf-nurnberg-ice-tigers-bBOXYkOt/


Ja osobiście pobieram również szeroką gamę zakładów od ruskich. (betcity, marathon)

Ice Tigers wygra + over 5,5 w meczu 3.33 ✅
Ice Tigers over 3,5 w meczu 2,01 ✅
Ice tigers -1,5 @2,5✅/ -2 azjan @3,3✅

1-5

:cool:



No i proszę w Marathonie mamy kolejny bet - na sobotę ;)

Koln(-1,5) - Dusseldorf 1 1,96

Koln to przecież czołówka ligi. Ruchy kursów będą zależne tylko i wyłącznie od wyniku dzisiejszego spotkania bo nikt inny nie wychyli się z ofertą.


 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Schwenninger - Eisbaren Berlin
KRAJ/LIGA: Niemcy / DEL
TYP: 1 REG
KURS: 2,65
BUK: Unibet
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Mecz beniaminka z Mistrzem hehe czyli zapowiada się ciekawy pojedynek ???? Spójrzmy na tablę kto jak stoi na dzień dzisiejszy http://www.livesports.pl/mecz/nZe4jIgE/#tabela;table;overall haha i widać że komuś wybitnie nie idzie obecnie a jak dorzucimy do tego formę http://www.livesports.pl/mecz/nZe4jIgE/#tabela;form;overall;5 to aż pali się od czerwonego koloru haha. Dziś gospodarze będę mieli okazję poprawić h2h bo w meczu z Miśkami nie jest ono imponujące . Na meczu spodziewany jest komplet publiczności gdyż od 17.30 zostaną otwarte kasy a w nich tylko 500 sztuk jakie pozostało a zatem 6 tyś ludzi będzie dopingowało swoich ulubieńców.
Co ma być to będzie ????
Powodzenia ????
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Hamburg Freezers - Augsburger Panther
06.10.2013 - 14:30
Typ: over 5,5 ( 60 MIN )
Kurs: 1,75
Buk: bwin
Stawka: 1/10

Hamburg na osiem meczy notuje pięć overów strzelając średnio w meczu 3,13 i tracąc 3,25 bramki na mecz co daje średnią 6,38 bramki na mecz.Na swoim lodowisku cztery mecze i wszystkie overowe średnio strzelając 4,5 i tracąc 3,5 bramki na mecz co daje średnią 8,0 bramki w meczu.Augsburg na osiem meczy notuje sześć overów strzelając średnio 2,5 i tracąc 4,0 bramki w meczu co daje średnią 6,5 bramki na mecz.Na obcych lodowiskach na cztery mecze notują dwa overy średnio strzelając 1,5 i tracąc 4,0 bramki w meczu co daje nam średnią 5,5 bramki w meczu.Biorąc po uwage ofensywny styl gospodarzy na własnym lodowisku i marną obrone gości na wyjazdach można liczyć że Hamburg jest w stanie sam pokryć tego overa .

GL
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mannheim - Eisbaren Berlin 1 @ 1,95✅
Mecz za 10 minut, zapomniałem o nim zupełnie, a typ wydaje się być mur beton. Ekipa gospodarzy nareszcie złapała rytm, ostatnie 3 mecze wygrali, a przed sezonem byli uznawani za kandydatów do mistrzostwa. Mają w swoich szeregach niezłych hokeistów, którzy spokojnie mogą zadecydować o losach meczu. Mi.in. jest to Hecht, Rheault, Wagner czy El-Sayed. Ci dwaj ostatni zwłaszcza potrafią dobrze wykorzystać podania swoich kolegów i są mega skuteczni. Dziś rywal nie cieka ich ciężki, jedna z najsłabszych drużyn ligi, która moim zdaniem nie ma zbyt wielu szans do załapania się do 1/8 Play-off. Mecz za chwilę, więc tyle starczy, ale od siebie polecam i to grubo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
EIsbaren Berlin - Straubing 2 OT @ 3,20✅
Na dzisiaj jest kilka ciekawym spotkań, ale do analizy wybrałem to zapowiadające się według większości za najmniej ciekawe. Obie ekipy znajdują się w dole tabeli, Straubing ją nawet zamyka, co nie oznacza, że ekipy nie potrafią grać na lodzie. Moim zdaniem ciężko wskazać tutaj faworyta, niby kursy na Eisbaren znacznie niższe, bez remisu w granicach 1,30, natomiast 3,2 na gości i to moim zdaniem jest przesada, gdyż ekipa gospodarzy nie jest na tyle dobra, by być tu mega faworytem. Szanse oceniam mniej więcej po równo, więc kurs na Straubing to spore value.
Teraz dlaczego tak, a nie inaczej...A no dlatego, że ekipa gospodarzy lubi grę z kontry, potrafią się bronić i wyprowadzać groźne ataki. Tak było z Koln, Mannheim czy Nurnberg, akurat te mecze przegrywali, jednak tam było dobrze to widać. Dziś sytuacja odwrotna. Przed własną publicznością z niżej notowanym rywalem to oni są pod presją, oni muszą atakować, a Straubing zapewne będzie grało na utrzymanie krążka jak najdłużej, co potrafią. Na dodatek w swoich szeregach Downa, Germyna czy Rothke, którzy są dobrymi strzelcami, a na dodatek Meuniera, który ma najwięcej asyst w całej ekipie. W Eisbaren nie ma takiego topowego gracza, który ma sporo punktów i który sam mógłby coś zdziałać dlatego też dziś stawiam na gości, a po takim kursie naprawdę warto. Eisbaren u siebie dotychczas słabo, zaledwie jeden mecz wygrany, dziś ta statystyka może ulec zmianie na jeszcze gorsze. Jak już wspomniałem mega value i warto zagrać średnią stawką ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dusseldorf - Ingolstatd 1 OT @ 1,78⛔
O godzinie 19:30 rozpocznie się mecz 12. kolejki DEL. Faworytem w tym meczu są oczywiście gospodarze, którzy znajdują się dopiero na 10. miejscu w tabeli, ale ostatnimi czasy ich gra idzie ku lepszemu i na ostatnie 5 meczów wygrali aż 4 razy, ulegając tylko raz liderowi z Nurnberg. Te ostatnie mecze to główny ich dorobek punktowy, gdyż w pierwszych pięciu meczach zdobyli zaledwie jeden punkt. Są w formie a o zwycięstwie w dzisiejszym meczu mają zadecydować Norwedzy Olimb i Martinsen oraz Long, a także świetni asystujący Ebner i Kreutzer, którzy na swoim koncie mają po 7 asyst. Ekipa z Ingolstadt gra w kratkę i a ich mnie jakoś nie przekonuje, oglądałem w ostatnim czasie ich 2 mecze, z Mannheim i Koln, oba były przegrane i nie grali tam nic nadzwyczajnego, więc myślę, że gospodarze na znajdujący się na fali wznoszącej dadzą sobie radę przed własną publicznością i mając jeden mecz mniej awansują w tabeli o kilka miejsc.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
:hokej: Straubing - Köln 2 @ 2.10 ✅
Koln to najlepiej grająca na wyjeździe drużyna niemieckiej DEL oraz jej lider.
Ostatnio zaliczyli wtopę dość niespodziewaną u siebie ze słabym Schwenninger i jak na taką drużynę przystało: plamę należy zetrzeć. A sytuacja do tego jest wyborna. Po pierwsze wyjazd, czyli to, co Koln lubi najbardziej, dwa, drużyna środka tabeli, która u siebie gra dość słabo (3-0-2-3).
Nie będę się za dużo rozpisywał, bo nie udaję, że na taj lidze znam się jakoś specjalnie. Uważam, że jest to dobry mecz dla Koln na pokazanie, że ostatnia wtopa była przypadkiem i nie przypadkiem są liderem DEL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
:hokej:14:30 Kolner Haie - Iserlohn Roosters over 5,5 reg.time @ 1.840 Pinnacle
Na jutro mecz lidera niemieckiej ekstraklasy z drugą od końca drużyną Roosters. Drużyna ze wschodniego skraju Zagłębia Ruhry jedzie wg mnie na pożarcie. Koln spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze, ostatnie 2 mecze wygrali pewnie 6:1. Niemiecka liga jest bardzo overowa i również w tym meczu liczę na te 6 bramek. Jutrzejsi rywale Koln ogółem na 19 meczy pokryli ten over aż 14-krotnie, dość duży procent, Kolonia na 18 meczy, 10 razy.
W pierwszej dziesiątce w kanadyjce jest aż 3 zawodników z Iserlohn. Czwarty w klasyfikacji York ma 8 bramek i jest najlepszym strzelcem zespołu.
W poprzednim roku w bezpośrednich meczach między Kolonią a Roosters&#39;ami biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki over 5,5 padał 3-krotnie w 5 meczach. Liczę na wysoki wynik ????
 
T 0

tatulo

Użytkownik
:hokej:14:30 Kolner Haie - Iserlohn Roosters over 5,5 reg.time @ 1.840 Pinnacle
Niemiecka liga jest bardzo overowa i również w tym meczu liczę na te 6 bramek. Jutrzejsi rywale Koln ogółem na 19 meczy pokryli ten over aż 14-krotnie, dość duży procent, Kolonia na 18 meczy, 10 razy.
W poprzednim roku w bezpośrednich meczach między Kolonią a Roosters&#39;ami biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki over 5,5 padał 3-krotnie w 5 meczach. Liczę na wysoki wynik ????
Samego typu nie neguję, ale jak podajesz statystyki to uwzględniaj mecze home i away, a tu już nie jest tak kolorowo jak piszesz. Iserlohn na 9 wyjazdów ma 4 overy, h2h na lodzie w Koloni to 5 underów w 5 ostatnich meczach ligowych (nie zaliczam meczy przed sezonowych bo tu były pokryte linie 5.5 ale to inna bajka bo inaczej się do takich gier podchodzi). Piszesz także, że niemiecka liga jest bardzo overowa, 51.56% to bardzo?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Samego typu nie neguję, ale jak podajesz statystyki to uwzględniaj mecze home i away, a tu już nie jest tak kolorowo jak piszesz. Iserlohn na 9 wyjazdów ma 4 overy, h2h na lodzie w Koloni to 5 underów w 5 ostatnich meczach ligowych (nie zaliczam meczy przed sezonowych bo tu były pokryte linie 5.5 ale to inna bajka bo inaczej się do takich gier podchodzi). Piszesz także, że niemiecka liga jest bardzo overowa, 51.56% to bardzo?
Dobrze, że podjąłeś dyskusję.
Spójrz na tabelę overów 5,5 w meczach u siebie. Kolonia jest 3 w tabeli, na 9 meczy sześciokrotnie pokryła over, duży procent. Owszem Iserlohn gorzej spisuje się w tej części tabeli overów jeśli chodzi o wyjazdy. Nie martwi mnie to jednak w przekonaniu trafności mojego typu. Mecz za niedługo i wszelkie spekulacje szlak trafi, jednak uważam, że przy obecnej formie lidera który notuje bardzo dobre wyniki over powinien się sprawdzić. ????
Co do ligi overowej, poprzednia kolejka to 8 z 15 meczy pokrytych naszych overem 5,5 :]
 
T 0

tatulo

Użytkownik
Co do ligi overowej, poprzednia kolejka to 8 z 15 meczy pokrytych naszych overem 5,5 :]
Tak jak już wcześniej pisałem nie mam zastrzeżeń do samego typu, jednak jak się przytacza statystyki to trzeba być zgodnym z tym co się działo, a tu masz przykład silnej tendencji underowej w ostatnich latach w domowych meczach pomiędzy tymi ekipami. Co do overowych lig to można tu wymienić: włoską, polską ,norweską, austriacką, II niemiecką. Zretsztą widać to od razu po kursach.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Eisbaren Berlin - Dusseldorf
KRAJ/LIGA: Niemcy / DEL
TYP: 1 (-1,5)
KURS: 1,65
BUK: Bet365
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Miśki z Berlina powoli wracają do gry .... na wyjeździe może im to jeszcze nie wychodzi ale za to na własnym lodzie grają rewelacyjnie
Misie u siebie:
29.11.13 DEL Eisbaren Berlin Augsburg 2 : 1
22.11.13 DEL Eisbaren Berlin Munchen 5 : 2
17.11.13 DEL Eisbaren Berlin Nurnberg 6 : 1
15.11.13 DEL Eisbaren Berlin Mannheim 4 : 2
27.10.13 DEL Eisbaren Berlin Krefeld 3 : 1
25.10.13 DEL Eisbaren Berlin Ingolstadt 6 : 3
18.10.13 DEL Eisbaren Berlin Hamburg 3 : 2
13.10.13 DEL Eisbaren Berlin Straubing 2 : 4
29.09.13 DEL Eisbaren Berlin Köln 1 : 3
27.09.13 DEL Eisbaren Berlin Wolfsburg 1 : 3
Jak widać od 7 meczy nie doznali porażki.... jutro przyjeżdża ostatnia ekipa DEL czyli DEG Dusseldorf z którą gospodarze w tym roku przegrali czas na rewanż ???? . DEG na wyjeździe lepiej się gra niż u siebie ale nie wierze żeby jutro coś ugrali w Berlinie.
DEG na wyjazdach:
29.11.13 DEL Ingolstadt Düsseldorf 4 : 0
22.11.13 DEL Nurnberg Düsseldorf 1 : 2
(1 : 1)
19.11.13 DEL Schwenninger Düsseldorf 5 : 4
15.11.13 DEL Hamburg Düsseldorf 3 : 0
03.11.13 DEL Mannheim Düsseldorf 3 : 0
25.10.13 DEL Munchen Düsseldorf 0 : 4
20.10.13 DEL Augsburg Düsseldorf 6 : 1
11.10.13 DEL Straubing Düsseldorf 2 : 6
05.10.13 DEL Köln Düsseldorf 2 : 4
29.09.13 DEL Wolfsburg Düsseldorf 3 : 0
Mimo że do końca sezonu zasadniczego jeszcze daleko to gospodarze muszą gonić a takie mecze nie mogą przegrywać no i rewanż za porażkę w Dusseldorfie musi się udać ????
Powodzenia ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Düsseldorfer EG - Kölner Haie

Ciekawe spotkanie, czerwona latarnia ligi podejmuje dziś lidera który wydaje się że złapał lekką zadyszkę, ale IMO dobra okazja dziś dla przyjezdnych na przełamanie. DEG przegrał kolejne 8 spotkań, z kolei dwie ostatnie porażki Haie przerwały ich passę 8 kolejnych wyjazdowych zwycięstw. Stefan Ridderwall miał zastąpić w bramce słabego Goepferta, który poprzedni sezon miał dość powiedzieć przeciętny ale Szwed zawodzi. Indolencję w ataku napastników muszą nadrabiać obrońcy, kanadyjski zaciąg defensorów z Zanettim i Parisem na czele jest obciążany zadaniami ofensywnymi i często nie potrafią na czas wrócić pod swoją bramkę gdy sunie kontra po stracie. Sam Olimb nie wiele pomoże a gdzieś wyraźnie pod formą są Kreutzer czy Bostrom. Zresztą tego pierwszego nie widzę nawet w awizowanych składach na dziś. Nie ma też Martinsena więc trochę tych problemów jest. Haie lubi tutuaj grać, wyjazd nie daleki. Z tego co widzę przyjezdni też trochę braków, nie ma Stephensa czy Holmqvista a to ważniejsi gracze, nie mniej potencjał dużo większy jest w ekipie przyjezdnych. No i solidny Danny aus den Birken w bramce. Liczę na przełamanie dziś przyjezdnych, 3 porażki z rzędu jak na ekipę z Kolonii to zdecydowanie za dużo.

Kölner Haie -1,5 2,25
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom